10 całkowicie darmowych sieci VPN dla Kodi (2020)


Kodi jest darmowy i open source, a to wyjaśnia, dlaczego nie wydajesz żadnych pieniędzy na VPN, które w przeciwnym razie można uzyskać za darmo.

Darmowe VPN są wszędzie, ale ciężko jest znaleźć VPN, który nie rejestruje danych, oferuje nieograniczoną przepustowość, a także jest bezpłatny.

Nie martw się, ponieważ przetestowaliśmy ponad 44 darmowych VPN, aby przygotować listę najlepszych darmowych VPN dla Kodi.

Zepsułem tę listę do nieograniczonej przepustowości i ograniczonej przepustowości. Bezpłatna sieć VPN dla Kodi jest wybierana na podstawie szybkości, potężnego szyfrowania i ścisłych zasad braku logowania.

5 darmowych VPN dla Kodi z nieograniczoną przepustowością

1.SurfsharkNieograniczone dane z potężnym szyfrowaniem. Możesz wypróbować 7-dniowy bezpłatny okres próbny z nieograniczoną liczbą połączeń urządzeń
2).ProtonVPNPonadprzeciętna prędkość z nieograniczoną przepustowością.
3).BetternetNajwyższy poziom bezpieczeństwa bez limitu przepustowości.
4.UrbanVPN81 lokalizacji serwerów, które pomagają odblokować dodatki Kodi.
5.Turbo VPNPonad 300 milionów zaufanych użytkowników. Przesyłanie strumieniowe w jakości HD.

5 darmowych VPN dla Kodi z ograniczoną przepustowością

1.Hotspot ShieldLimit danych 500 MB dziennie z szyfrowaniem klasy wojskowej.
2).WindscribeLimit 12 GB danych na miesiąc. Ruch Kodi jest całkowicie ukryty.
3).TunnelBear500 MB każdego miesiąca. Łatwy w użyciu i konfiguracji.
4.Ukryj mnie500 MB darmowych danych miesięcznie. Łatwo odblokowuje dodatki ograniczone geograficznie.
5.SpeedifyLimit danych 10 GB. Wydajne szyfrowanie w trybie przesyłania strumieniowego.

10 najlepszych darmowych VPN dla Kodi

1. Surfshark

Surfshark-free-VPN-for-kodi

Najlepszym obecnie darmowym VPN dla Kodi jest Surfshark. Mimo że jest to opcja płatna, ale oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny na Androida i iOS.

To ma 1040 serwerów przez 60 krajów i łatwo odblokowuje wszelkie dodatki Kodi do telewizji na żywo, filmów lub programów telewizyjnych. Ukrywa twój oryginalny adres IP i zastępuje go adresem na swoich serwerach.

Najlepsze jest to, że z jednym kontem Surfshark możesz używaj go na nieograniczonej liczbie urządzeń. Jego wersja premium jest dość tania, a kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Surfshark znajduje się również na naszej liście najlepszych usług VPN dla Kodi, które wymagają płatnej subskrypcji.

2. ProtonVPN

ProtonVPN-Kodi

ProtonVPN w ofertach darmowego planu 8 serwerów w 3 różnych lokalizacjach, które obejmują USA, Holandia, i Japonia. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo podczas przesyłania strumieniowego na Kodi, ponieważ używa 256-bitowy AES szyfrowanie.

Oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny w chcesz użyć jego wersji premium, która kosztuje tylko 4 USD miesięcznie z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy także.

To ma ponadprzeciętna prędkość, więc nie ma problemu z przesyłaniem strumieniowym filmów i programów telewizyjnych na Kodi. Możesz przesyłać strumieniowo Kodi dzięki tej bezpłatnej sieci VPN na urządzeniach takich jak Windows, Mac, Linux, Android, i iOS.

3. Betternet

Betternet-free-VPN-for-kodi

Betternet to kolejna darmowa VPN z brak limitu przepustowości i idealnie pasuje do użytkowników Kodi. To ma przyzwoita prędkość też, choć oferuje tylko 1 serwer amerykański w swoim bezpłatnym planie.

To szyfruje ruch internetowy i Kodi ze względną łatwością, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo bezpłatne treści bez martwienia się o swojego dostawcę usług internetowych.

Jeśli mimo wszystko podoba Ci się ta sieć VPN, możesz ją kupić 2,99 USD / miesiąc. Można go używać na wszystkich platformach, takich jak Windows, Android, iOS, i Prochowiec.

4. Urban VPN

Urban-VPN-Kodi

Urban VPN to VPN typu peer-to-peer, który jest całkowicie darmowy 81 lokalizacji serwerów na całym świecie. Serwery te pomagają odblokować dodatki Kodi i ukryć Twoją tożsamość podczas przesyłania strumieniowego.

Ma także serwery w Chiny, Hongkong, i ZEA, co było dla mnie trochę niespodzianką. Obecnie ta sieć VPN jest dostępna tylko na Windows, Android, Chrome, i Rozszerzenie Firefox. 

Wydaje się, że wraz z Kodi odblokowuje także amerykański serwis Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego. Jest brak dostępnego czatu na żywo, i to jest jedyna wada, którą znalazłem.

5. Turbo VPN

Turbo-VPN

Turbo VPN ma za sobą Ponad 300 milionów zaufanych użytkowników i idealnie pasuje do współpracy z Kodi. Oferuje nieograniczona przepustowość i ma serwery dostępne w 6 krajach w wersji darmowej.

Możesz odblokować dowolny dodatek Kodi, a także użyć go do anonimowego przesyłania strumieniowego bezpłatnych treści Kodi. Prędkość też jest całkiem dobra, co oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi Real-Debrid dla Przesyłanie strumieniowe w jakości HD i 4K.

Szyfruje Twój ruch internetowy przed hakerami, a jego wersja premium kosztuje 2,99 USD / miesiąc.

6. Tarcza Hotspot

Hotspot-shield-free-vpn-kodi

Hotspot Shield to nasz najlepszy wybór, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe za pomocą Kodi, ale ma ograniczoną przepustowość 500 MB dziennie.

To używa szyfrowanie wojskowe która chroni twoje dane, ale także blokuje złośliwe oprogramowanie i próby phishingu jeśli spróbujesz zainstalować złośliwe dodatki innych firm.

Darmowy plan ma tylko jeden serwer w Stanach Zjednoczonych, ale jego wersja premium ma ponad 3200 serwerów i kosztuje 7,99 USD / miesiąc.

7. Windscribe

Windscribe-kodi

Windscribe jest jednym z najlepszych darmowych VPN ze względu na swoją szybkość, ale nadal ma limit danych 2 GB. Możesz zwiększyć ten limit do 12 GB, jeśli możesz podać im swój adres e-mail.

Oferty Windscribe Szyfrowanie klasy wojskowej AES-256, który jest tym samym protokołem dostarczanym przez inne najlepsze VPN do ukrywania twojego ruchu Kodi przed dostawcami usług internetowych.

Jego darmowa wersja pozwoli ci uzyskać do niej dostęp 23 serwery które są obecne w 10 lokalizacji. Zapewnia nieograniczoną przepustowość 4,08 USD / miesiąc. 

8. TunnelBear

Kodi bez tunelu

TunnelBear to kolejna VPN, która oferuje 23 lokalizacje serwerów. Ma taką samą liczbę lokalizacji serwerów jak wersja premium.

Tam jest limit przepustowości 500 MB każdego miesiąca, ale jeśli chcesz uczynić to nieograniczonym, będziesz musiał zapłacić 4,99 USD / miesiąc, które są nie refundowane. 

Jest to jedna z niewielu bezpłatnych sieci VPN, która przeprowadza coroczne audyty bezpieczeństwa od firm zewnętrznych. Ma przyzwoitą prędkość i działa całkiem dobrze na Kodi.

9. Hide.Me

Hide.Me-Kodi

Hide.Me jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników Kodi, ponieważ ma Ochrona przed wyciekiem IP która nie ujawnia twojego prawdziwego adresu IP reszcie świata.

Jego darmowa wersja obecnie oferuje 5 serwerów w 4 różnych krajach, tj. USA, Niemcy, Kanada i Holandia. To ma limit przepustowości 500 MB.

Nie śledzi również historii przeglądania i jest dostępny na wszystkich głównych platformach, takich jak Windows, Mac, Linux, Android, i Android.

Jego wersja premium kosztuje 4,99 USD miesięcznie z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

10. Speedify

speedify-kodi-free-VPN

Speedify ma „Plan początkowy”, który jest całkowicie darmowy, ale ma tylko limit danych 10 GB. Ten plan działa świetnie z Kodi, ponieważ odblokowuje dodatki Live TV.

Do szyfrowania używa ChaCha lub Algorytm szyfrowania oparty na AES uniemożliwia to odszyfrowanie twoich informacji.

Ma coś wyjątkowego „Tryb przesyłania strumieniowego” że możesz WŁĄCZYĆ, aby uniknąć zacinania się lub buforowania. Możesz skorzystać z subskrypcji premium dla 1,99 USD / miesiąc.

Ryzyko korzystania z bezpłatnej sieci VPN dla Kodi

Istnieje powód, dla którego dostawcy ci oferują bezpłatne VPN zamiast pobierać określoną cenę subskrypcji. Jest oczywiste, że to, co przychodzi za darmo, nie jest tak niezawodne jak te premium.

Ich wydajność była znacznie lepsza niż te bezpłatne usługi Kodi VPN. Darmowe usługi VPN mają problemy ze zgodnością, ale wszystkie są poważniejsze, na przykład:

1. Luka w zabezpieczeniach prywatności

Prywatność jest podstawowym prawem każdego użytkownika i żaden użytkownik nie chciałby jej naruszać. Streamerom internetowym zawsze grozi ofiara naruszenia prywatności.

Bezpłatna sieć VPN może być wypełniona najlepszymi funkcjami i zapewniać nieskazitelny protokół szyfrowania, ale w rzeczywistości nie ma czegoś takiego.

Brak wysokiej klasy protokołu szyfrowania spowoduje kłopoty, ponieważ wyciek DNS i IP narazi cię na ataki hakerów i władz. Szpiegowskie oczy są wszędzie i dlatego potrzebujesz silnej ochrony, której ci darmowi dostawcy Kodi VPN nie są w stanie zapewnić.

2. Rejestrowanie danych

Nie pobieram ani grosza, ale twierdzi, że oferuje niesamowite funkcje i usługi! Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda?

Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch! Zwłaszcza, gdy mówisz o cyberbezpieczeństwie i branży przesyłania strumieniowego online, te bezpłatne usługi muszą przynieść pewien zysk.

Natkniesz się na wielu dostawców VPN, którzy oferują Free VPN dla Kodi i twierdzą, że nie przechowują dzienników. Jednak w rzeczywistości nigdy nie można sprawdzić, czy prowadzą dzienniki, czy nie, a wszystko, co robią, to bawić się zaufaniem.

Tacy dostawcy oferujący VPN dla Kodi za darmo, zarabiają, zbierając logi, a następnie sprzedając je dalej. Nie ma dla nich innej metody zarabiania niż ta lub wyświetlanie reklam w aplikacji / kliencie lub witrynie VPN.

Dostawca VPN musi zbudować wśród użytkowników poczucie zaufania, ponieważ ci, którzy zdecydują się na korzystanie z VPN, nie docenią rejestrowania dzienników.

3. Ryzyko złośliwego oprogramowania i phishingu

Jak wspomniano wcześniej, darmowi dostawcy VPN nie mają silnych protokołów szyfrowania, co pozostawia użytkowników otwartych na zagrożenia cybernetyczne.

Te cybernetyczne zagrożenia mogą być atakami złośliwego oprogramowania lub phishingu, ale usługi te nie są w stanie ich ochronić.

Duża ilość danych jest wymieniana co nanosekundę przez serwer hosta i gościa podczas przesyłania strumieniowego online. Te zaszyfrowane pakiety danych są niedostępne, chroniąc użytkowników na obu końcach.

Jednak bezpłatne sieci VPN nie mogą zapewnić takiego szyfrowania na najwyższym poziomie, ponieważ nie zapewniają bezpieczeństwa streamerów internetowych.

4. Śledzenie aktywności

Najlepsza sieć VPN zapewni bezpieczeństwo połączenia i anonimowe przeglądanie lub przesyłanie strumieniowe online, poprzez maskowanie adresu IP i DNS.

Bezpłatne dostawcy VPN dla Kodi nie mogą zapewnić tej niezawodnej anonimowości, umożliwiając dostawcom usług internetowych śledzenie Twojej aktywności online.

Jaki jest pożytek z VPN, jeśli Twój dostawca usług internetowych może nadal śledzić Twoją aktywność?

5. Naruszenie danych i przepustowości

Tak, dobrze przeczytałeś! Wielu bezpłatnych dostawców VPN pracujących z protokołem P2P może naruszyć lub ukraść przepustowość. W ten sposób mogą uczynić Twój komputer osobistym routerem usług bez Twojej zgody.

Nie jest to teoria ani błędne stwierdzenie, w którym znaleziono jednego z bezpłatnych dostawców VPN o nazwie „Hola”. Nie zapewniał żadnego rodzaju szyfrowania i sprzedawał przepustowość użytkowników.

Co więcej, ci darmowi dostawcy Kodi VPN mogą uzyskać dostęp do danych systemowych podczas łączenia się z ich serwerem.

Wniosek

Jak mówi przysłowie: „na tym świecie nie ma nic za darmo” jest w większości prawdą. Nigdy nie możemy tak naprawdę ufać darmowym VPNom, mimo że twierdzą, że mają zasady braku logów.

Aby znaleźć najlepszą darmową sieć VPN dla Kodi, musi być dobra w transmisji strumieniowej i zapewnia całkowitą anonimowość podczas przesyłania strumieniowego bezpłatnych treści.

Pomimo naszej listy darmowych VPN w tym przewodniku, naprawdę polecam korzystanie z Surfshark, który jest najlepszy z każdej wymienionej bezpłatnej opcji.

Nic nie może się równać z jakością szybkości serwera oferowaną przez płatne sieci VPN niż te bezpłatne. Kodi to oprogramowanie typu open source i powinieneś wiedzieć, że każdy zły dodatek, który zainstalujesz, może zagrozić Twojej prywatności w Internecie.

Z tych wszystkich powodów potrzebujesz dobrej sieci VPN, która zapewniłaby dużą szybkość i potężną ochronę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map