11 кращих інструментів технічного обслуговування Kodi для ефективного управління Kodi

Підтримувати програвач Kodi ніколи не було так просто за допомогою інструментів технічного обслуговування Kodi. Ці додатки для коді ефективно керують вашим Kodi, щоб позбавити вас від багатьох проблем. Це очистить весь ваш кеш, керує бібліотеками Kodi, а також допоможе, коли kodi не працює.


У цьому посібнику ми обговорили 10 найкращих інструментів технічного обслуговування Kodi, які полегшать ваше життя за допомогою програмного забезпечення Kodi.

10 кращих інструментів технічного обслуговування Kodi за серпень

Інструмент технічного обслуговування буде ефективно керувати вашим Kodi. Ось список 10 найкращих інструментів технічного обслуговування Kodi за листопад:

 1. Новий старт
 2. Резервне копіювання
 3. Мерлін Чарівник
 4. Майстер Ареса
 5. Щит безпеки
 6. cdART Manager
 7. Портал спільноти
 8. Портал Коді
 9. Менеджер VPN для OpenVPN
 10. Переглядач журналів для Kodi

1. Свіжий старт

Інструмент технічного обслуговування «Нового старту» Kodi Krypton – це найпростіший спосіб відновити заводський плеєр. Якщо у вас всі додатки Kodi змішані, для чого потрібно відмовитися, це ваш додаток. Це видалить усе і принесе вам зовсім новий Kodi.

кращі інструменти технічного обслуговування коді

Як встановити новий старт на Kodi

 1. Відкрийте Kodi > Клацніть піктограму Налаштування у верхньому меню > Виберіть Менеджер файлів > Тепер двічі клацніть Додати джерело.
 2. Тут потрібно вставити URL-адресу http://cypher-media.com/repo/ після натискання на опцію “None” > Виберіть ОК > Введіть назву сховища, тобто Lockers Cyphers > Виберіть ОК.
 3. Поверніться до головного меню Kodi > Потім додатки > Піктограма поля > Встановити з параметра Zip File.
 4. Знайдіть і виберіть шафи Cyphers > Потім натисніть на Cypherslockers-1.0.2.zip
 5. Виберіть Встановити з сховища > Цифри-шафки > Додатки програми > Виберіть “Почати старт” > Натисніть Встановити.

2. Резервне копіювання

Користувачі Kodi переживають, що коли вони встановлять нову версію Kodi, кожен додаток, який вони встановили, також буде зникнути. Kodi зрозумів потребу та ввів інструмент технічного обслуговування надбудови Kodi Krypton, який дозволить зберегти всі дані Kodi, включаючи додатки та сховища.

Резервне копіювання інструменту технічного обслуговування Kodi

Як встановити резервну копію на Kodi

 1. Відкрийте Kodi > Виберіть Додатки в лівому меню > Клацніть на піктограму у формі коробки у верхньому лівому куті.
 2. Виберіть опцію Встановити з сховища > Потім знайдіть і клацніть на додатковому сховищі.
 3. Виберіть Додатки програми > Потім натисніть на Резервне копіювання із довгого списку додатків > Встановити.
 4. Відкрийте додаток резервного копіювання Kodi > Клацніть на резервну копію.

3. Чарівник Мерліна

Merlin Wizard – це ще один інструмент технічного обслуговування Kodi Krypton, який допомагає очистити кеш для покращення буферизації відео. Із часом гравець Kodi розвиває слабкість, і саме тому ви стикаєтеся з проблемами буферизації Kodi.

Інструмент з обслуговування Merlin Wizard Kodi

Merlin Wizard – це ідеальний інструмент технічного обслуговування, щоб пришвидшити ваше потокове відео та насолоджуватися довгими розважальними годинами. Перегляньте повний посібник з установки майстра Merlin. Це може розглядатися як альтернатива інструменту технічного обслуговування Xunity. Крім того, в ньому є пакети очищення інструментів технічного обслуговування Kodi, які очищають непотрібні пакети.

4. Майстер Ares (не працює)

В Ares Wizard є все, від аддонів до сховищ коді, до Kodi Builds та Kodi Skins. Крім того, в ньому є розділ технічного обслуговування, який дозволяє користувачам Kodi очищати кеш, видаляти пакети та видаляти ескізи. Його функції тут не закінчуються, він додатково аналізує ваш Kodi та рекомендує певні налаштування, які дозволяють зупинити буферизацію Kodi..

Інструмент технічного обслуговування Ares Wizard Kodi

Перегляньте посібник з установки майстра Ares. Після встановлення Ares Wizard відкрийте майстер Ares > Перейдіть на вкладку «Технічне обслуговування» та видаліть кеш. Щоб дотримуватися рекомендованих налаштувань, відкрийте майстер Ares > Перейдіть до параметра “Налаштування” > Слідкуйте за процесом.

5. Щит безпеки

Security Shield – це допоміжний інструмент технічного обслуговування, який сканує вашу систему на наявність вірусів та помилок. Одна з його особливостей говорить про те, який сховище наразі не вдається встановити додатки. Ви можете залишатися в курсі того, яке сховище вам потрібно встановити, а яке вам потрібно уникати.

Інструмент технічного обслуговування Kodi Shield

Щит безпеки можна знайти в сховищі Noobs and Nerds, перегляньте посібник з установки Noobs і Nerds. Після встановлення сховища перейдіть до Додатки програми > Виберіть Щит безпеки > Натисніть Встановити.

6. Менеджер cdART

Якщо ви великий любитель музики, то це ідеальне доповнення для вас. cdART Manager дозволить вам керувати своєю музичною бібліотекою та сортувати її відповідно до вашого музичного смаку. Якщо користувачі Kodi мають музичну бібліотеку з великою кількістю музики, менеджер cdART керує нею.

інструмент технічного обслуговування Kodi Manager

Як встановити cdART Manager на Kodi

 1. Завантажте файл модуля cdART Manager > Збережіть у своїй системі.
 2. Відкрийте Kodi > Виберіть Додатки > Потім поле-значок > Встановити з Zip File.
 3. Завантажте або перейдіть до файлу плагіна, який ви завантажили на кроці 1.
 4. тепер встановлено cdART Manager.

7. Громадський портал

Портал спільноти – це інформаційний інструмент технічного обслуговування Kodi Krypton, оскільки він надає інформацію про новітні додатки. Крім того, це додатково навчає користувачів Kodi за популярними додатками разом із кількістю завантажень.

Інструмент технічного обслуговування Kodi

Перегляньте посібник з установки сховища Noobs та Nerds. Щойно ви встановите Noobs і Nerds, відкрийте сховище > Йти до Додатки програми > Виберіть Портал спільноти зі списку > Удар Встановити.

8. Портал Коді

Портал Kodi – це доповнення до програми, де ви можете одночасно встановити багато популярних додатків поряд із очищенням кешу. Це як майстер Kodi, де ви можете отримати скини Kodi та розширення Kodi відповідно до ваших уподобань. Переглядайте різні кращі майстри коді.

Інструмент технічного обслуговування порталу Kodi

Перегляньте посібник з установки сховища проекту Ares. Після встановлення проекту Ares перейдіть до Додатки програми > Виберіть Портал Коді > Удар Встановити.

9. Менеджер VPN для OpenVPN

VPN Manager для OpenVPN забезпечує вашу конфіденційність в Інтернеті за допомогою VPI Kodi. За допомогою цього інструменту технічного обслуговування Kodi Krypton ви зможете підключитися до VPN, який приховає вашу онлайн-активність на Kodi. Перегляньте посібник з установки VPN Manager для OpenVPN.

Крім того, додатки в прямому ефірі IPTV обмежені географічним режимом. Це означає, що вам знадобиться VPN, щоб перевершити обмеження та мати можливість передавати канали з усього світу. З VPN Manager для OpenVPN ви можете мати свободу за допомогою Kodi.

10. Переглядач журналів для Kodi

Цей інструмент технічного обслуговування Kodi дозволяє переглядати журнали. Так сталося, що користувачі Kodi стикаються з журналом перевірки помилок під час встановлення додатків або навіть сховищ. Цей додаток дозволить вам знати, з якою помилкою ви стикаєтеся або які файли відсутні.

Переглядач журналів для інструменту технічного обслуговування Kodi

Як встановити програму перегляду журналів на Kodi

Запуск Коді > Виберіть Додатки меню > Натисніть на Установник пакунків значок зверху.

Виберіть Встановити з сховища > Знайдіть Сховище додатків Kodi зі списку.

Йти до Додатки програми > Знайдіть і виберіть Переглядач журналів на Коді > Удар Встановити.

11. Інструмент технічного обслуговування Xunity

Інструмент технічного обслуговування Xunity був колись великим доповненням, але він не зміг продовжити його життя і зник у повітрі. Інструмент технічного обслуговування Xunity може зробити що завгодно, від очищення кешу до управління вашою бібліотекою. У ньому було власне сховище, яке можна було завантажити в програвач Kodi.

Інструмент технічного обслуговування Xunity був повноцінним інструментом технічного обслуговування, поки його не вимкнули розробники. Однак з тих пір лише декілька додатків змогли відповідати його набору функцій.

Загортання

Інструменти технічного обслуговування Kodi спрощують Kodi в усіх відношеннях. Це допомагає користувачам Kodi керувати своїми додатками, своїми бібліотеками та очищати всі непотрібні файли, які споживає ваш Kodi. За допомогою нашого посібника ви зможете підключити плеєр Kodi за допомогою 11 найкращих додатків для технічного обслуговування.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map