11 різдвяних пропозицій VPN, які пропонують найкращі VPN зі знижкою для студентів

Дзвонили дзвони, і Різдво вже неподалік, і найкраща різдвяна продажа VPN – це пряма трансляція!


Час починати підготовку до цього святкового сезону, оскільки найкращі знижки доступні майже на кожен тип товару по всьому світу.

Якщо ви любитель напій або потоковий вун, то вам сподобаються знижки на різдвяні VPN-пропозиції, які пропонують майже кожен постачальник.

Я обговорював деякі найкращі доступні різдвяні знижки, щоб ви могли потікати все, що завгодно, а не витрачати час на перегляд снігопаду цього Різдва!

Навіщо отримувати різдвяні пропозиції VPN

Найкраще в такі часи, як День подяки, Чорна п’ятниця, Кібер понеділок тощо, – це те, що люди можуть скористатися чудовими знижками на різні речі.

У галузі інтернет-потокових передач люди, як правило, шукають знижок, пропонованих постачальниками VPN. Немає сумнівів, що VPN є важливим інструментом для всіх стрімерів, оскільки він дозволяє їм необмежений доступ до вмісту через Інтернет..

Різдвяні VPN угоди краще, ніж інші знижки, що пропонуються в інші сезони, оскільки це справді найбільший і найважливіший сезон року. І споживачі, і продавці отримують велику користь від цього сезону. Продавці знижують ціни, щоб придбати більше клієнтів, і ці нижчі ціни приваблюють людей.

Зараз VPN стають необхідним інструментом для всіх нетитян, які серйозно ставляться до їх захисту. Це не тільки для того, щоб обійти гео обмеження або анонімно переглядати Інтернет, але також захищає ваші дані від злому та захищає вас від оглядів в Інтернеті..

Численні постачальники VPN оголосили свої різдвяні VPN угоди, але ви не можете просто скористатися пропозицією будь-якого постачальника, не знаючи надійності та надійності їх обслуговування. Далі 11 кращих постачальників VPN ви можете вибрати це Різдво.

11 найкращих різдвяних пропозицій VPN

PureVPN

PureVPN – один з елітних постачальників VPN галузі, і найкраще, що PureVPN – це те, що він не робить компрометації на свою якість, незважаючи на те, що пропонує таку велику знижку.purevpn різдвяна угода

Цього Різдва, корисно дивовижне 85% знижка на 5-річний план PureVPN, підписавшись на США1,65 дол на місяць, що означає, що вам доведеться платити США99 доларів тільки для всього пакету.

PureVPN надає понад 2000 надшвидких серверів по всьому світу в 140+ країнах, що дозволяє безпечно переглядати Інтернет в потрібному місці. Крім того, ви можете насолоджуватися 5 одночасними входами, необмеженою пропускною здатністю та спеціальними мобільними та настільними програмами для зручності доступу.

PureVPN також має власне розширення для браузера, що дозволяє користувачам захищати своє з’єднання одним клацанням миші, навіть не запускаючи клієнта. У разі виникнення будь-яких проблем, користувачі можуть звернутися до його служби підтримки в чаті 24/7.

CTA

Surfshark

SurfShark – це дійсно чудовий постачальник послуг, щодня набираючи значне зростання популярності. SURFSHARK різдвяна знижка для студентівЦе тому, що це надання послуги високого класу за дуже розумною ціною. SurfShark пропонує на Різдво спеціальну знижку 83% на 2-річний план. Користуючись цим пакетом, з вас буде стягуватися лише 1,99 дол. США на місяць.

SurfShark має понад 500 серверів у 50 країнах, що дозволяє вам отримувати доступ до будь-якого веб-сайту на ваш вибір без обмежень пропускної здатності. SurfShark популярний головним чином завдяки великій підключеності та швидким серверам, які забезпечують хорошу пропускну здатність. Найкраще, що мені подобається в SurfShark, це те, що він не має обмеження одночасного підключення на відміну від інших VPN-провайдерів, які дозволяють лише 5 – 7 пристроїв.

CTA

NordVPN

NordVPN – один з провідних постачальників VPN на ринку, який ніколи не знижував своїх стандартів та якості. NORDVPN знижка для студентів vpnВін пропонує велику різдвяну угоду, 75% із ціною 2,99 доларів на місяць протягом 3 років. Це різдвяна спеціальна пропозиція, тому скористайтеся нею, перш ніж вона закінчиться, і розпочніть безпечну онлайн-подорож за допомогою NordVPN.

NordVPN має широку мережу з 5000+ серверів по всьому світу, і найкраще, що всі його сервери швидкі, безпечні та надійні. У NordVPN діє сувора політика без реєстрації, і вона дозволяє 6 одночасних з’єднань.

Скористайтеся знижкою NordVPN, будьте захищені протоколом шифрування військового рівня та передайте свої улюблені шоу, подолавши всі бар’єри.

CTA

CyberGhost

CyberGhost – це ніби недосвідчена особа, яка отримує чудові відгуки від користувачів у всьому світі. CYBERGHOST спеціальна знижка на xmasВін швидко піднімається в галузь конкуренції в галузі, і багато користувачів зараз вибирають CyberGhost завдяки розумним сервісам. CyberGhost пропонує дивовижну угоду на 18 місяців за 3,5 доларів США на місяць із гарантією повернення грошей на 45 днів.

CyberGhost має деякі, якщо найвиразніші та найдивовижніші функції для онлайн-стрімерів та годинників. Він має спеціальну вбудовану функцію, яка дозволяє стримерам розблокувати гео-обмежені сайти, такі як Netflix, одним натисканням кнопки.

CyberGhost має близько 3000 серверів у 60 країнах, які пропонують велику пропускну здатність та захист. CyberGhost є оптимальним вибором для всіх людей, які шукають виділений VPN для потокової передачі через свої спеціалізовані функції потокового передавання..

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN – ще один тиран у галузі VPN, який завоював велику репутацію протягом багатьох років. EXPRESSvpn різдвяна знижка для студентівБагато користувачів довіряють ExpressVPN, оскільки він має особливості в лінійці і ніколи не ставить під загрозу його якість.

Використовуйте різдвяну VPN-угоду, пропонуючи знижку 35% на 1-річний план із ціною 8,32 долара США на місяць. Деякі користувачі критикують ExpressVPN за ціноутворення, яке трохи вище порівняно з іншими постачальниками VPN. Однак факт полягає в тому, що якість обслуговування та особливості ExpressVPN є незрівнянними, що виправдовує її більш високу ціну.

ExpressVPN має понад 2000 безпечних і швидких серверів по всьому світу, що дозволяє користувачам отримувати доступ до будь-якого сайту з обмеженим доступом та захищати їх від онлайн-загроз. ExpressVPN забезпечує відсутність журналів і має вбудовану функцію Kill-Switch для захисту конфіденційності користувачів у разі відключення.

CTA

Тунельний ведмідь

TunnelBear – недооцінений постачальник послуг, але він все ще має велику репутацію серед користувачів.TUNELBEAR Різдво vpn угода TunnelBear пропонує знижку 58% на свій 12-місячний пакет на рахунок Різдва. Скористайтеся цією угодою, платіть 4,17 дол. США і безстрашно продовжуйте стріляти, як ведмідь-гризлі.

Він має мережу, що розширюється, і наразі має сервери приблизно в 20+ країнах. Тунельний ведмідь також має власні розширення веб-браузера.

CTA

ZenMate

ZenMate – ще один надійний постачальник, що має хорошу репутацію в галузі, що пропонує чудову знижку 83% на свій дворічний план, що має щомісячну ціну лише 2,05 долара США.ZENMATE vpn угода

Цей постачальник VPN на базі Німеччини поступово стає найкращим вибором усіх онлайн-стримерів, які бажають отримати доступ до вмісту з обмеженим географічним вмістом. Особливо, якщо ви бажаєте отримати доступ до бібліотеки Netflix США з будь-якого іншого регіону і шукаєте безкоштовний VPN, ZenMate – це найкращий вибір для вас.

ZenMate чудово працює з Netflix та Hulu. Найкраще, що його сервери не переривають потокове передавання та забезпечують хорошу швидкість пропускної здатності..

CTA

Зона довіри

Trust Zone не є великим ім’ям у цій галузі, оскільки у неї лише 164 сервери, і вона не має підтримки в чаті 24/7.TRUSTZONE vpn угода 2019 року Однак якість обслуговування Trust Zone чудова, і всі користувачі, які хочуть OpenVPN, можуть вибрати її.

Скористайтесь знижкою 53% на 1-річний план із ціною лише 3,33 долара США на місяць. Це лише різдвяна угода, скористайтеся нею, перш ніж вона триватиме.

CTA

Приватний доступ до Інтернету (PIA)

PIA – один із найстаріших та відомих гравців у галузі VPN. За ці роки вона заслужила велику репутацію в громаді. PIAПриватний доступ до Інтернету пропонує 2-річний план за 2,91 долара США на місяць, що є рівною знижкою 58%.

PIA має понад 3000 серверів по всьому світу, які пропонують напрочуд швидку швидкість. Багато користувачів викликають занепокоєння через заборону PIA Netflix. Незважаючи на цю заборону, PIA є високоякісним постачальником послуг, і немає сумнівів, що вона є одним з найкращих виборів стримерів.

CTA

Вітропис

Насолоджуйтесь знижкою 55% на план Windscribe 1 рік, платячи 4,08 дол. США на місяць.WINDSCRIBE 2018 vpn угода Windscribe – це дійсно дивовижний постачальник послуг, оскільки він має деякі найцікавіші функції, які хотів би мати кожен користувач VPN.

Якщо ви не любите надсилати гроші підписки, але ви все ще хочете скористатися надійною і надійною послугою VPN, тоді Windscribe – це найкращий доступний варіант для вас. Ви можете насолоджуватися даними на 10 Гб за місяць на серверах з 10 різних країн.

Крім цього, Windscribe має спеціальну функцію блокування зловмисних програм та реклами, яка дозволяє безперебійно та безпечно переглядати та передавати потокові потоки. У ньому є клієнти для настільних і мобільних пристроїв, і інтерфейс цих клієнтів є досить привабливим та зручним для користувачів.

CTA

TorGuard

Якщо ви хочете знати постачальника VPN, який пропонує численні протоколи безпеки, то це Tor Guard.torguard vpn Це один з найпопулярніших постачальників VPN через багатогранність його послуг і, звичайно, через браузер Tor.

TorGuard оголосив про спеціальну різдвяну угоду в розмірі 19,99 дол. США за квартал, що означає 6,66 долара США на місяць. Він має 3000+ серверів у 50+ країнах, які пропонують численні SSL та інші протоколи безпеки для забезпечення конфіденційності користувачів. Користувачі можуть насолоджуватися підключенням 5-ти пристроїв одночасно з нами та безпроблемним потоковим потоком.

CTA

Висновок

Всі ми знаємо, наскільки важливі VPN для нетизенів, і ми знаємо, що такі знижки не часто зустрічаються. Тому скористайтеся знижками, які найкраще відповідають вашим потребам, і насолоджуйтесь цим сезоном в повній мірі.

Дехто з вас, можливо, не скористався знижками, запропонованими нещодавно у Чорну п’ятницю та кібер-понеділок, якщо це так, тоді скористайтеся цією можливістю зараз та закінчіть рік на захоплюючій ноті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map