13 нових добавок Kodi для версій Leia та Krypton (також працює на Firestick)

Одне, що перешкоджає Kodi випереджати інші онлайн-потокові платформи, – це різноманітність його додатків. Додатки Kodi бувають різних типів, що дозволяють користувачам передавати майже все на ньому. Однак проблема, з якою стикаються багато користувачів, полягає в тому, що деякі додатки Kodi, які раніше працювали чудово, починають виходити з ладу або виникати помилки. Це стимулює користувачів шукати щось краще, і вони постійно відвідують сайт на сайті в пошуках нових аддонів Kodi.


Більше не хвилюйся; ми перерахували кілька найкращих нових аддонів Kodi, щоб ви не стикалися з клопотами перегляду кількох сайтів.

Додатки Kodi мають різні типи та характер. Під типами я маю на увазі, що вони можуть бути для трансляції фільмів, телевізійних шоу, телевізійних програм у прямому ефірі, музики, документальних фільмів тощо..

Тут потрібно зрозуміти одне, що я маю на увазі неофіційні додатки Kodi, які можна безкоштовно використовувати. Установка або використання таких додатків вважається незаконною у багатьох регіонах, тому я рекомендую вам, хлопці, використовувати потоковий VPN.

13 останніх добавок Kodi на 2019 рік

1. Фладнаг

Доповнення Fladnag Kodi – це ласощі для всіх користувачів Kodi, які люблять трансляцію телепередач. У ІТ є безліч телевізійних шоу з усього світу, і всі вони організовані в різні категорії. Ці категорії в тренді, ТМДБ з найкращим рейтингом, Екшн та пригоди, Популярні шоу тощо.

fladnag фільми коді аддон

Ви можете завантажити та встановити цей додаток із сховища T2K, яке нещодавно перейшло на новий домен. Я особисто спробував це доповнення, і я не стикався з помилками під час його встановлення. Додаток встановлений за одну хвилину, і він працює безперебійно, без затримок і збоїв.

2. Зробіть сам виправити Kodi Addon

Якщо ви часто користувач Kodi, який не любить шукати виправлення та речі в Інтернеті, коли ви ненавидите перегляд веб-сторінок, то ця надбудова для вас. Додаток DIY Fix Kodi – це унікальна надбудова Kodi, яка пропонує рішення для нормальної життєвої проблематики, такі як садівництво, ремонт електроніки, домашні тварини, ремонт авто тощо.

Дій-Фікс-Коді-Аддон-Репо

Наявність цього доповнення значно полегшить ваше життя, оскільки ви матимете керівництво для вирішення своїх звичайних життєвих проблем в одному місці. Вам більше не доведеться шукати подібні речі через мережу чи YouTube; ви можете просто скористатися цим доповненням для довідки. Можна сказати, що Kodi не тільки покращує онлайн-трансляцію, але й забезпечує легкість у нашому щоденному житті.

3. Modus Operandi

Modus Operandi – це абсолютно нове спортивне доповнення Kodi, яке надає потокові параметри для боротьби, бойових видів спорту, баскетболу та змагань з гонок. Цей додаток Kodi може стати новим учасником у галузі, але він, безумовно, має великий потенціал.

MODUS-OPERANDI-new-Kodi-Addon

Користувачі можуть спробувати потокові посилання, передбачені для бажаного спортивного заходу, оскільки вони надають численні потокові посилання для одного заходу. Якщо будь-яке із наданих потокових посилань не працює, користувачі можуть використовувати функцію пошуку для пошуку нових посилань. Завантажте та встановіть надбудову Modus Operandi Kodi з iTzMe Repository.

4. Доповнення Seren Kodi

Seren – одне з найкращих додатків Kodi для всіх потокових вун, які мають акаунт Real Debrid або Trakt. Дивовижний додаток Kodi, який містить усі найновіші фільми, коли він перебирає посилання через торент-сайти.

Цей додаток доступний у сховищі Nix Gates, і ви можете легко завантажити та встановити його звідти. Ви можете ознайомитися з нашим посібником “Як встановити Seren Kodi Addon”, щоб дізнатися більше про цей додаток.

seren new kodi addon

5. WatchNixToons2

WatchNixToons2 – новий додаток Kodi, який містить усі останні фільми, телепередачі, мультфільми, вміст аніме та багато іншого. Цей додаток має назви вмісту, які добре класифіковані в різні розділи.

nixtoons kodi addon

Інтерфейс цього додатка досить простий, а сам надбудова дуже невеликого розміру. Ось чому встановлення та використання цього додатка зовсім не є клопотом. Цей додаток доступний у сховищі Doko.

6. Яд

Venom – це нова вилка легендарного додатку Exodus Kodi, що має аналогічну компоновку, але покращену якість. У ньому є кращі та оновлені скраппери, які забезпечують кращі поточні посилання. Раніше ми бачили багато вилок Exodus у цій галузі, але не всі вони мали потенціал забезпечити якісний досвід.

отрута новий коді аддон

З іншого боку, Venom – це відмінна вилка, яка працює досить добре і не забезпечує порушених потокових посилань. Ви можете завантажити та встановити надбудову Venom Kodi зі спеціального сховища Venom.

7. 13Клоуни

13 клоунів Додатки Kodi – це все для додатків Kodi для IPTV, фільмів, телевізійних шоу, відеороликів YouTube, спорту тощо. 13 клоунів нещодавно розпочала компанія TVA, і вона повернулася з новим доменом, але кращими скрапперами та потоками. У 13 клоунів є Cravitas Scrapers, які є новим пакетом, якщо скрепери, набагато краще, ніж старі лямбда-скребки.

13-клоуни-коді

Це насправді вилка надбудови Exodus Redux Kodi, але я спробував це особисто і зрозумів, що це краще. Він має функцію пошукової системи, що дозволяє користувачам шукати улюблені заголовки вмісту, яких немає у його бібліотеці. Додаток доступний для завантаження та встановлення у сховищі 13 клоунів.

8. Оверсайз

Ще одна вилка Exodus Kodi, випущена з деякими оновленнями та налаштуваннями для покращення досвіду. Це хороший додаток Kodi для трансляції фільмів і телешоу, а також має деякі корисні інструменти Kodi.

надмірний коді аддон

Цей додаток доступний у сховищі Eggman.

9. Коді МУЗИК

Kodi Muzic – це все нове доповнення для музики Kodi, яке забезпечує всі останні музичні потоки, доступні через YouTube. Скрабки в додатку Kodi Muzic витягують потокові посилання з YouTube, дозволяючи користувачам шукати та грати одним натисканням кнопки. Мало того, користувачі також можуть переглядати найсвіжіші музичні відео та концерти.

музичний коді аддон

Інтерфейс цієї нової додатки Kodi дуже добре організований у різні категорії, такі як музика і музичне програвання в прямому ефірі, музичні концерти, документальні фільми тощо. Ви можете завантажити та встановити цей дивовижний додаток Kodi з Масло пальчикових сховищ.

10. KODZI

Kodzi – це все нове та унікальне доповнення утиліти Kodi, про яке ви ніколи навіть не могли б уявити. Він розроблений таким чином, що користувачам більше не доведеться проходити всі тривалі етапи встановлення сховища. Kodzi дозволяє користувачам просто ввести URL-адресу посилання на джерело сховища в ньому, і він потягне та встановить сам сховище. Це означає, що тепер користувачі можуть розслабитися та встановити будь-яке сховище Kodi, не дотримуючись жодного керівництва.

kodzi new kodi addon

Завдяки додатку Kodzi користувачам більше не доведеться переповнювати файлового менеджера, оскільки цей додаток – це максимальна економія часу та зусиль. Ви можете легко встановити цей додаток з Mr сховище MrKodz.

11. Буря

Достатньо всіх вил надбудови Exodus Kodi, це одна з вилок популярної надбудови Covenant Kodi, яка сама була вилкою Exodus. Це фіаско від вилок над виделками просто не закінчується, і найкраще, щоб вилки були розвинені краще, ніж їх попередники.

темп-коді-доповнення

Tempest надбудова Kodi – це абсолютно нова вилка надбудови Covenant Kodi, але з кращими скребками та високою якістю потокових посилань до 4K якості. Однак інтерфейс схожий на додаток Covenant Kodi. Я особисто спробував цю надбудову і повірте, вона працює надзвичайно добре. Ви можете спробувати цей додаток, завантаживши та встановивши його Бурхливий сховище.

12. Сітчасті залізні легенди

Ви фанат американського футболу? Якщо так, то це доповнення, безумовно, є для вас задоволенням. Grid Iron Legends – спеціалізований додаток Kodi для найбільшого спорту в Америці, оскільки ви можете транслювати трансляції матчів, повторів, документальних фільмів та багато іншого.

сітрон коді аддон

Мало того, ви також можете передавати інші підрозділи коледжу з футболу. Цей додаток Kodi доступний у Сховище планети Всесвіт.

13. Доля

Destiny – це доповнення Kodi, яке забезпечує потоки майже всього, що користувач хоче переглянути у Kodi. За допомогою цього додатка користувачі можуть переглядати фільми, телепередачі, дитячий контент, спортивні програми та багато іншого. Ще одна цікава річ щодо надбудови Destiny Kodi – це оновлення Acestream, що дозволяє користувачам насолоджуватися розвагами з високоякісним потоковим посиланням.

Долі-Аддон-Коді-аддон

Однією з найбільших нових можливостей, яку ви знайдете в додатку Destiny Kodi, є потокове передавання Torrent, яке працює без необхідності проксі або VPN. Цей додаток доступний у Сховище Eggman і ви можете завантажити і встановити його звідти.

Висновок

Нові додатки Kodi постійно випускаються з кожним днем, оскільки громада Kodi розвивається з великими темпами. Користувачі хочуть спробувати щось краще та нове, що може покращити їхній досвід чи що може забезпечити їм кращі розваги. Однак тут потрібно зрозуміти одне, що нові додатки Kodi дійсно випускаються, але з іншого боку, багато додатків Kodi час від часу помирають. Ці щойно випущені додатки Kodi замість тих, що впали додатки Kodi, і цикл продовжується.

Додатки Kodi, які згадуються в цьому посібнику, – це всі неофіційні додатки Kodi. Ці додатки від Kodi безкоштовно встановлювати та передавати, і такий характер трансляції вважається незаконним у багатьох регіонах. Тому я рекомендую вибрати надійний VPN для Kodi, який міг би допомогти вам у обхід гео обмежень та допомогти вам зберегти анонімність.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map