15 Заміна альтернатив NYAA – закриття веб-сайтів аніме та адіме-адіме Kodi

Новиною для любителів торент-аніме стало шокуючим новина, коли їх улюблений торент-сайт аніме NYAA відповів на повідомлення про помилку. Ця помилка була наслідком дезактивації домену NYAA. Однак для веб-сайтів, таких як торти Yify або Nyaa, немає нічого нового (проте YTS активний). Люди, які люблять потокові фільми, розблокують сайти, такі як Nyaa, додаткові торренти або обмежувачі, і отримують доступ до них навіть із сайтів проксі або дзеркал.


Використання таких веб-сайтів чи аддонів може бути ризикованим, оскільки ваша особа вразлива для хакерів та властей. Тому встановіть на свій пристрій аддон VPN Kodi. Це захистить вашу справжню особистість і дозволить вам насолоджуватися потоковою передачею без будь-якого страху.

Найпопулярніший і дуже популярний торент-сайт аніме втратив контроль над усіма своїми доменними іменами, включаючи nyaa.se, nyaa.eu та nyaa.org. Причина відключення веб-сайту досі невідома. Але, не дивлячись на питання “як” і “чому”, веб-сайт вдарив, давайте обговоримо одне з найкращих Альтернативи NYAA.

Найкращі альтернативи NYAA

 1. Жахливий Subs – Аніме Fansub
 2. Обмін аніме – Аніме
 3. Аніме Байти – Аніме Fansub
 4. Піратська бухта – Генерал
 5. Додатковий торрент – Генерал
 6. AniDEX – Загальні
 7. Sukebei NYAA – клон
 8. SallySubs – вниз
 9. AniSearch – минув
 10. BakaBT – минув

Клієнт NYAA

Nyaa Client був клієнтом Torrent, який обслуговував східноазіатську аудиторію. Це забезпечило велику кількість аніме торентів і з часом стало популярним. Але через юридичні проблеми та проблеми, його розробники були змушені його закрити, і тому він забруднився.

няя альтернативи

Однак, незабаром після вимкнення, через пару тижнів один із його доменів знову почав публікувати повідомлення про те, що вони вирішили працювати у підпіллі і спонукають відвідувачів сайту завантажити свій Бінарний клієнт. Дивіться знімок нижче:

ня клієнт

Це, очевидно, було шахрайством, оскільки розробники підтвердили, що вони його закрили, а шахрай намагався монетизувати через партнерські кліки. Такі спроби шахрайства стали нормою через Інтернет.

Ось нитка Reddit користувача, який повідомляє про шахрайство:

Коментар із обговорення Коментар Hpezlin з обговорення "Чи можу я просто продовжувати використовувати дзеркало NYAA?".

Такі підроблені сайти надають лише партнерські посилання або файли .exe, які, очевидно, є чимось, від чого ви хотіли б не залишатись подалі. Крім того, вони не є безпечними через шпигунські продукти та інші загрози безпеці.

10 альтернатив для веб-сайту NYAA Anime

Якщо ви хочете спробувати інші альтернативи веб-сайту NYAA, можливо, вам слід розглянути наступні веб-сайти:

1) жахливі доплати

horriblesubs.info

Мабуть, найбільш підходяща альтернатива веб-сайту NYAA, яку може створити торент-індустрія, – жахливий Subs. Це був жорстокий конкурент відвідувачів NYAA в 1 мільйон щоденних відвідувачів та рейтинг Alexa в 2 797. Це зручний веб-сайт, на якому можна завантажити найновіший вміст аніме.

2) Обмін аніме

розподіл анімес

Як випливає з назви, Anime Sharing – це веб-сайт для спільного використання засобів масової інформації, який має схожий макет з PirateBay. Він має багато аніме-вмісту для перегляду. На веб-сайті також є можливість миттєво завантажувати та завантажувати анімаційні серії. Він має рейтинг Alexa – 3,445.

3) Аніме байтів

анімебайт

Іншою альтернативою веб-сайту NYAA є аніме-байти з наявністю великої кількості аніме-вмісту, але це не відповідає NYAA. Цей веб-сайт потребує реєстрації, перш ніж ви зможете переглянути вміст. Мінус цього веб-сайту може включати запобігання нових користувачів, коли реєстрація завершена.

4) Піратська бухта

піратська бухта

Зважаючи на найбільші торентні хаби, є лише одне ім’я, яке миттєво спливе до вас, тобто PirateBay. Незважаючи на те, що веб-сайт стикається з різними вимиканнями, він все ще вдається стати популярним торент-сайтом. Він також містить величезну кількість вмісту аніме, який можна завантажити.

5) Додатковий торрент

екстрагент

Нарешті, ExtraTorrent знаходиться в черзі на PirateBay, який пропонує широкий спектр мультфільмів, фільмів та шоу, доступних для завантаження. Пошукова система добре розроблена для полегшення навігації.

6) AniSearch

пошук

AniSearch – це альтернатива відомого торрента Nyaa, який був закритий у 2017 році, і фокусується на агрегації торентів аніме. Ви можете легко отримати доступ до нього, натиснувши тут: AniSearch

7) BakaBT

BakaBT

BakaBT також є дуже хорошою альтернативою Nyaa.se і дуже рекомендується шанувальниками аніме. Це приватний торент-трекер, що забезпечує високоякісний вміст аніме. Ви можете відвідати сайт BakaBT звідси: BakaBT

8) AniDex

анідекс

AniDex – це трекер та індексатор для аніме-торентів, який фокусується на Аніме англійською мовою, головним чином, з іншими мовами. Доступ до нього можна отримати через: AniDex

9) Салісубс

салісубс

Sallysubs захоплює високі якості аніме-торентів інших груп, вносить деякі зміни в нього та випускає його. Коли Nyaa була закрита, вона почала захоплюватися з різних сайтів, і це дуже хороша альтернатива Nyaa.se. Відвідайте Sallysubs, натиснувши тут: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

sukebei nyaa

Заміна Sukebei nyaa створена для дорослого розділу Nyaa.se. Багато користувачів віддали перевагу Nyaa через вміст для дорослих і Sukebei Nyaa Replacement покрив цей вакуум. Ви можете отримати доступ до цього торрента, натиснувши на посилання: Sukebei Nyaa

5 кращих клонів / замінників NYAA

 1. Анірена
 2. Токіо Тошокан
 3. Torrent AcgnX
 4. Аніме Тошо
 5. Проект Шана   

Якщо ви мали знайти точний веб-сайт для клонування / заміни NYAA, тоді ви підійшли до потрібного місця. У наведеному нижче списку відображається 5 веб-сайтів з клонування / заміни NYAA:

1) Анірена

Веб-сайт AniRena Torrent – це клон відомого торент-сайту аніме-аніме NYAA. На ньому є схожі вкладки медіа, викладені горизонтально на домашній сторінці, що дозволяє користувачам легко переходити по веб-сайту.

На даний момент на веб-сайті доступно 14 366 торентів, оскільки він знаходиться на межі зростання, тоді як на його веб-сайті розміщено 6 534 завантажувачів. AniRena також інформує користувачів про їх поточний стан щодо даних, переданих користувачам. Бути прозорим і залишатися вірним своїм користувачам – це ключ для AniRena рухатися вперед за згодою користувача.

заміна анірена ня

2) Токіо Тошокан

Токіо Тошокан – це всеосяжний торент-сайт аніме, який також є клоном / заміною NYAA. На цьому веб-сайті є все, від фільмів до драм, музики до музичних відео. Він також пропонує не-англійський медіа-контент для користувачів, присутніх у всьому світі.

Ви можете налаштувати свою медіатеку після реєстрації на веб-сайті. Любителі аніме можуть шукати медіа-контент на основі розміру файлу, який дозволяє завантажувати певний контент. Компанія стверджує, що вони додали два нових сервери БД, що збільшило час завантаження веб-сайту.

клон заміщення tokyo toshokan nyaa

3) Torrent AcgnX

Ігри про аніме-комікси Роман X-Project (AcgnX) – це клон / заміна NYAA із розширеними функціями. Він більш досконалий, ніж будь-який веб-сайт аніме, представлений у списку.

З тих пір, як веб-сайт NYAA знизився, багато інтернет-трафіку перемістилося до цього веб-сайту. Це причина, чому саме завантажувачі потребують розширення свого зростання.

Він також повідомляє, чи були вбудовані якісь нові функції на веб-сайт або будь-які новини, що стосуються любителів аніме. AcgnX процвітає з новим медіа-контентом, і саме тому він зберег веб-сайт як привабливий варіант після NYAA.

дзеркало заміни acgnx nyaa

4) Аніме Тошо

Аніме Тошо дотримується аналогічного дизайну та навігації, а також медіа-контенту, як на веб-сайті NYAA. Anime Tosho є абсолютно безкоштовним і пропонує автоматизований сервіс, де розміщуються послуги DDL, а також Usenet.

Під час завантаження медіа-контенту на цей веб-сайт, як правило, йде кілька хвилин, і він завантажується якнайшвидше. Аніме Тошо стверджує, що приблизно 300 Мб файлу зайняло б кілька хвилин і отримало дзеркальне відображення принаймні одному хосту. Це, без сумніву, сильний конкурент у списку торрент-сайтів аніме.

Клон заміни аніме тошо няа

5) Проект Шана

Shana Project – це відносно новий веб-сайт аніме-торента з дивовижною функцією, яка автоматизує завантаження аніме.

Проект Shana – це відносно новий торент-сайт аніме, але він має дивовижну функцію, яка дозволяє автоматизувати завантаження аніме. За допомогою цієї функції ви можете встановити біторент-клієнт автоматично завантажувати ваш улюблений медіа-контент.

Проект Shana – це клон / заміна NYAA, але, оскільки це новий веб-сайт, йому не вистачає пропозицій різноманітного медіа-контенту.

Хоча веб-сайт не пропонує вкладку меню для різних жанрів, але любителі аніме можуть шукати вручну.

Проект шана - остання заміна на ня

5 кращих аніме Kodi аніме

Багато любителів аніме можуть стверджувати, що NYAA був найпопулярнішим веб-сайтом торент-аніме. Однак вони не погоджуються менше з тим, що існують різні конкурентоспроможні платформи, на які можна завантажити аніме-торрент.

Kodi – найкраще рішення для всього, що стосується від потокового передавання медіа та спортивного контенту до завантаження торентів. Це програма з відкритим кодом, яка працює на різних пристроях, які відтворюють як відео, так і аудіовміст, починаючи від торрентів, живого потоку або статичних файлів.

Kodi – ваш наступний великий вибір для аніме торент-контенту. Kodi є відкритим кодом, і є безліч додатків аніме Kodi, які можна завантажити на Kodi. Завдяки величезному джерелу функцій, це ідеальне програмне забезпечення для всіх шанувальників у всьому світі. Любителі аніме можуть передавати або завантажувати будь-який торрент, яким вони захоплюються.

Ми пропонуємо найкращі 5 додатків для аніме Kodi, які, швидше за все, замінять веб-сайт аніме торент NYAA:

KissAnime

За допомогою KissAnime ви можете знайти понад 130 сторінок найкращих якісних аніме телевізійних шоу, фільмів та торрент. Це найпопулярніший додаток для аніме для Kodi, оскільки він пропонує понад 6000 аніме-телевізійних шоу та фільмів.

Анімего

Animego – ще одне доповнення для аніме для Kodi, яке пропонує широкі категорії та добре розроблені варіанти аніме для любителів аніме. Потокове передавання може зайняти мало часу, але завдяки повнофункціональній системі меню воно може відображати багато розважального контенту.

Аніме

Animehere – ідеальний варіант для тих, хто шукає якісні аніме-фільми та телешоу. Цей додаток до аніме викреслює величезну кількість вмісту аніме, які мають низьку якість. Наявність добре розвиненої структури меню полегшить шанувальникам аніме прокручування останніх оновлень із їх субтитрами.

Аніме-IPTV

Anime-IPTV – це співпраця декількох подібних сервісів, які поєднуються разом, утворюючи головний аніме Kodi надбудова. Він пропонує сотні аніме аудіо та відео контенту. Легко орієнтуватися та, мабуть, самий винахідливий додаток до аніме.

Функціонування

Якщо ви вперше стикаєтеся з додатком аніме Kodi, то Funimation – це найкращий вибір, який ви коли-небудь зробите. Макет додатка до аніме полегшить вам пошук будь-яких аніме, що оточує Інтернет. Крім того, у вас не виникне жодних питань щодо законності доступу до вмісту. Ознайомтеся з іншими найкращими коді-аддонами.

Фінальні думки

Незважаючи на те, що веб-сайт аніме NYAA може бути відсутній, користувачам надається можливість вивчити різні інші потенційні джерела, які можуть замінити NYAA. Додатки для аніме Kodi можуть здатися відповідним варіантом для шанувальників аніме, де вони можуть передавати та завантажувати різний вміст аніме. Додатки для аніме Kodi простіші в установці і не мають ніяких ускладнень.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map