22 найкращих побудови Kodi за квітень 2020 року – [з процедурою встановлення]

НАЙКРАЩІ-КОДІ-БУДИНИ


Після встановлення Kodi ви більше не можете досліджувати його. Налаштування його за допомогою однієї з найкращих побудованих програм Kodi покращує користувацький досвід та піднімає його на новий рівень.

Причиною є додатки коді, які встановлюються в складі. Збірка Kodi не є офіційною і розробляється сторонніми розробниками.

Це дозволяє користувачам насолоджуватися новим інтерфейсом та отримувати доступ до улюблених додатків, не встановлюючи їх по черзі. Гарна складова також буде спортивними добавками, які дозволять вам передавати багато спортивних дій.

Однак, настійно рекомендується використовувати VPN, підтримуваний Kodi, щоб зберегти свою конфіденційність і триматися подалі від шпигунських очей.

Ексклюзивні спеціальні пропозиції KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 дол. США 2,91 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

серфінга

 11,95 дол. США 1,99 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду (3 місяці безкоштовно)

Іваці

 9,95 дол. США, 2,75 дол. США Місяць

Візьміть цю угоду

Процедура установки збірки майже схожа на встановлення надбудови. В Інтернеті доступні численні версії, з яких ви можете вибрати найкращі побудови Kodi відповідно до своїх потреб. У кожного користувача є своя вимога, і для цього він може легко шукати, завантажувати та встановлювати відповідну збірку Kodi.

Однак, головне занепокоєння викликає великий розмір збірки та об’єм пам’яті, яку він захоплює при встановленні. Врешті-решт вибухає ваш тимчасовий файл / кеш і починає створювати відставання в потоках та використанні системи.

Ці проблеми дратують користувачів, але хто в цьому винен. Тому, щоб допомогти вам, ось повний посібник про найкращі побудови Kodi.

Contents

Без обмежень магія – найкраща побудова Kodi за квітень 2020 року за результатами опитування KodiVPN

no-limit-magic-build-is-the-best-kodi-build

Без обмежень Магічна збірка настійно рекомендується будувати у спільноті Kodi через її привабливий, але простий інтерфейс. Усі доповнення, які надає функція No Limits Magic, функціонують, і саме це робить цю збірку попереду інших.

Ще одна чудова річ у програмі No Limits Magic – це те, що для встановлення збірки або доступу до додатків для цієї збірки не потрібні дані для входу, як-от Pin або Username..

Без обмежень відео огляд

Без обмежень магічна збірка ВІДЕО Огляд

Кращі побудови Kodi за квітень 2020 року

Кожна збірка унікальна щодо інтерфейсу, продуктивності та доповнень, які вона має у своїй бібліотеці. Конкуренція була жорсткою серед складових, оскільки користувачі Kodi щодня зростають. Отже, з усіх доступних збірок, ось найкращі побудови Kodi, які ми рекомендуємо вам використовувати:

 1. Створення посилань BK
 2. Xanax Kodi Build
 3. Без обмежень магічна збірка
 4. Blue Magic Kodi Build
 5. Алмазна пил
 6. Хаос Коді Билд
 7. Turbo Kodi Build
 8. Diggz XENON Build Fire Stick Edition
 9. Подрібніть Kodi Build
 10. Пожежна гуру телебачення
 11. Nephilim Build
 12. Hard Nox Kodi Build
 13. Домінус Коді Білд
 14. Звір
 15. Misfit Mods Lite Kodi Build
 16. Xbox Alpha

Кращі побудови Kodi для Kodi Leia версії 18 або вище

1. Створення посилань BK

Цей Kodi Build оснащений поворотом. Він не тільки має попередньо встановлені аддони, але також дозволяє переглядати фільми, телевізійні шоу навіть без додатка.

Цю збірку нам запропонував розробник Mason B, встановлений із майстра Stream Digital. Збірка BK Links – це простий у користуванні інтерфейс з деякими найпопулярнішими доповненнями, такими як Нептун, Піднімаючись, TV Maverick, Planet MMA та багато іншого.

Як встановити посилання BK Kodi Build

 1. відчинено Коді.
 2. Натисніть наНалаштування значок > Тепер у цьому меню натисніть Файловий менеджер.
 3. Тепер двічі клацніть на Додати джерело.
 4. Відкриється нове діалогове вікно, клацніть там, де написано і введіть цю URL-адресу http://streamdigital.org/wiz/ > Клацніть гаразд
 5. Назвіть це джерело медіа як Стрімдігі і натисніть гаразд > Клацніть гаразд знову закрити діалогове вікно.
 6. Тепер поверніться до Домашній екран Kodi і натисніть на Додатки вліво в меню ліворуч.
 7. Натисніть на Піктограма поля з верхнього лівого кута > Виберіть Встановити з zip-файлу варіант.
 8. ВиберітьСтрімдігі > Натисніть на program.sdwiz.zip > Зачекайте сповіщення.
 9. Ви можете отримати доступ до цієї збірки зараз із Додатки програми розділ в Меню доповнень > Натисніть наМайстер потокового цифрового відео.
 10. З наявних варіантів знайдіть і відкрийте Посилання BK
 11. Клацніть Встановити.
 12. Після його встановлення перезапустіть Коді і збірка автоматично завантажується.

2. Ксанакс

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build – це розвинута форма популярної збірки Durex Kodi, яка була закрита нещодавно. У ньому є додатки, які добре класифіковані в різних розділах, наприклад, фільми, телепередачі, спортивні програми тощо.

Одне, що ви можете отримати від його назви, – це те, що ця збірка справді радує вас оновленими додатками. У його бібліотеці є велика різноманітність оновлених аддонів Kodi, як і Durex Kodi Build ;. У ньому є вбудований путівник кабельного телебачення, а також чудові додатки для спорту.

Як встановити Xanax Kodi Build

 1. відчинено Коді > Йти до Налаштування меню >відчинено Файл Менеджер > Подвійне клацання Додайте Джерело.
 2. Клацніть, де написано <Жоден> і введіть це URL-адреса: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Назвіть це джерело медіа як “Ксанакс > Поверніться до головного меню та відкрийте Додайтеоні розділ.
 4. Натисніть на Коробка значок з верхнього лівого кута > Натисніть на Встановити з Zip-файлу варіант.
 5. Натисніть на Ксанакс > Виберіть Xanax-repo.zip > Зачекайте сповіщення.
 6. Тепер виберіть Встановити з сховища варіант > Ксанакс Сховище > відчинено Додатки програми > Виберіть Ксанакс > Виберіть Xanax  > Клацніть Встановити.

Завантажте Xanax

3. Без обмежень магічна збірка

немає обмежень kodi build

Досвід Коді, як ніколи. Завантажте програму “Без обмежень” зараз!

No Limits – це безперечно одна з найпривабливіших конструкцій для Kodi. Від його чудового інтерфейсу до його додатків, все просто wow. Пропоную IPTV в прямому ефірі і до 100 популярних додатків. Ця збірка, безумовно, хворіє, як на добро!

Завантажити без обмежень

4. Синя магія Kodi Build

Blue Magic Kodi Build – це не дуже велика побудова Kodi, але це все-таки велика побудова Kodi, оскільки він має дуже популярні доповнення Kodi. Однак він постійно оновлює час від часу видалення помилок і продовжує додавати всі останні доповнення до своєї бібліотеки.

Blue Magic Kodi має дуже добре організований інтерфейс, який не створює жодних проблем для користувачів. Крім того, ця збірка працює досить добре без помилок встановлення чи потокового передавання.
Розділи, що містяться в його меню, включають фільми, спорт, телепередачі, діти, телебачення в прямому ефірі, систему, музику і т. Д. Blue Magic, безумовно, прекрасна складова для вашого Kodi.

Завантажте Blue Magic Kodi Build

5. Алмазна пил

Алмазний пил

Для тих, хто хоче мати все, що завгодно в межах своєї досяжності, Diamond Dust Kodi build – це найкращий варіант. Це оптимальна побудова Kodi, оскільки вона пропонує велику кількість популярних та нових аддонів Kodi, таких як TubiTV, Death Star, Cloud TV тощо.
Ви можете насолоджуватися трансляцією улюблених фільмів, телевізійних шоу та занять спортом за допомогою високоякісних потокових посилань, які пропонують якість від 720p до 1080p. У цій збірці також багато аддонів IPTV Kodi, але для її використання вам потрібно мати VPI Kodi, який може розблокувати гео обмежені потоки.

Завантажте Diamond Dust

Найкращі побудови Kodi для Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

6. Збірка KHAOS

Khaos Kodi build – це новий гравець у грі, але це справді дивовижна збірка у вашій бібліотеці. Ви можете судити про це за тим, що він зробив великий слід у громаді за короткий проміжок часу.

Khaos Build має численні останні та популярні доповнення Kodi для фільмів, телепередач, спорту, телевізійного телебачення, мультфільмів тощо. Крім того, якщо ви користуєтесь послугою Real Debrid, вам сподобається ця збірка, як вона присвятила розділ Real Debrid. Це дуже легка конструкція Kodu, оскільки вона важить лише 140 Мб і є оптимальним варіантом для користувачів Android Kodi.

Завантажити KHAOS Kodi Build 

 7. Turbo Kodi Build

turbo-kodi-build

Turbo Kodi Build – новачок у спільноті Kodi, який привертає увагу кожного завдяки своїм дивовижним особливостям. Розмір цього побудови Kodi становить лише 260 Мбіт, і, незважаючи на те, що він дуже легкий, у складі Kodi є багато чудових сучасних адонів Kodi..

Ви можете переглядати свої улюблені фільми, спорт, телепередачі та навіть телевізійні програми наживо через адони, які є у його бібліотеці.

Завантажте Turbo Kodi Build

Кращі побудови Kodi для FireStick і Fire TV

8. Diggz XENON Build

Ця збірка створена спеціально для коді для користувачів FireStick – вони люблять мати привабливий інтерфейс разом із дивовижними та надійними аддіонами Kodi.

Diggz XENON Build – це швидка збірка з точки зору продуктивності та має всі останні доповнення, які час від часу оновлюються. Він дозволяє користувачам переглядати улюблений контент, наприклад, телепередачі, телебачення в прямому ефірі, спорт та фільми у високій якості HD.

Він також має додатки IPTV Kodi, які працюють дуже добре, якщо у вас є VPN для Kodi, оскільки вміст над ними обмежений географією

Завантажте Diggz XENON Build

9. Шліфуйте Kodi Build

шліфувати-kodi-build

Grind build має дуже зручний інтерфейс, який може бути налаштований користувачем відповідно до його власних потреб. Grind Kodi Build зажадає vpn для пожежної безпеки, оскільки це збірка, повна неофіційних доповнень.

Крім того, у нього є всі популярні та найновіші додатки, які розміщують його серед найкращих побудов Kodi FireStick. Ви можете переглядати фільми, спорт, телепередачі та багато іншого через Grind.

Ще одна чудова річ у цій збірці полягає в тому, що вона невелика і проста в установці..

Завантажте Grind Kodi Build

10. Гуру телевізійного вогню

Побудувати гуру телевізійного гуру

Клацніть тут, щоб завантажити одну з найкращих версій Kodi Krypton для FireStick. Будучи неофіційною побудовою Kodi, ми радимо налаштувати PureVPN на Firestick або будь-яку іншу службу VPN, яка вам сподобалась.

Гуру пожежного телебачення, без сумніву, найкраща побудова Kodi для FireStick Krypton 17.6. Ця конструкція отримала високу оцінку у всьому світі завдяки чистому плану, використанню та швидкості. Але одне, що користувачі не знаходять у цьому, – це розмір файлу, тобто близько 600 МБ. Але кількість та якість доповнень, які вони пропонують, варті цього розміру.

Шукайте найкращі версії Kodi FireStick, і ви точно знайдете цю збірку серед топ-10. Якщо ви навіть шукаєте найкращі побудови Kodi для криптовалу 17.6, ви помітите це як найкращий варіант. Ця збірка не надто стара, але вона створила репутацію однієї з найкращих версій Kodi для FireStick Krypton версії.

Завантажте Fire Guru TV

11. Нефілімова збірка

Nephilim kodi build

Клацніть тут, щоб завантажити одну з найкращих версій Kodi FireStick.

Nephilim – це безперебійна збірка, спеціально для таких пристроїв, як FireStick. Як і будь-яка інша збірка, вона теж має популярні додатки. Ця конструкція зроблена Man Cave і, безумовно, задовольнить усі ваші бажання до розваг.

Завантажте Нефілім

Кращі побудови Kodi для пристроїв Android

12. Важкий Nox

Найкращі побудови Коді Криптон

Клацніть тут, щоб завантажити Hard Nox Build для Kodi.

Hard Nox – це дуже добре організована збірка, що має підменю та популярні додатки, які регулярно оновлюються. Ця збірка не призначена для пристроїв з обмеженим або малим простором пам’яті.

Саме тому ми б назвали це найкращим чином для створення Kodi Krypton для ПК. Такі пристрої, як FireStick або Android пристрої не зможуть утримувати обсяг пам’яті, який він охоплює, тому краще запустити збірку на платформах, де у вас зайва пам’ять.

Завантажити Hard Nox

13. Домінус

dominus kodi build

Цю збірку можна завантажити через майстра Ares. Це збірка CCDTV та має улюблені користувачем плагіни та додатки. Найкраще в цій збірці – її швидкість – це просто дивовижно. Вона працює безперебійно на будь-якому пристрої без будь-яких перерв і затримок.

Завантажте Dominus

14. Звір

Звіра коді будувати

Як говорить сама назва, Звір лютий і жорсткий, як у великого. Це без сумніву – найкраща побудова Kodi Krypton для занять спортом. Найкраще – це незрівнянна швидкість цієї збірки. Метафорично, Звір не зупинить.

Завантажте Звір

15. Misfit Mods Lite Kodi Build

misfit-mods-lite-kodi-build

Ця збірка дуже популярна серед користувачів FireStick та Android. Ця легка вага Kodi також пропонує безліч додатків і викликає велике хвилювання серед користувачів Kodi. Назвіть декілька найкращих адонів, які він має, – Пакт, Мультфільми8, Зроблено в Канаді IPTV та багато іншого.

16. Xbox Alpha

xbox альфа-збірка для версії leia 18 kodi

Ще одна майбутня збірка для Kodi – це Xbox Alpha, який ще знаходиться у фазі розробки Alpha. Однак його все одно можна встановити на Kodi 18 Leia. Ця збірка присутня в сховищі Lockdown. Деякі з популярних доповнень, які має ця збірка, – це Нептун, піднятий спорт, чистий спорт, телебачення Maverick і т.д..

Кращі побудови Kodi для Mac та планшетів

Можливість користуватися Kodi на різних пристроях – це те, що робить його вибором для “кращих полиць” для всіх потокових вун. Переважна більшість любителів потокової передачі використовує Kodi на своїх ПК та мобільних телефонах. Однак деякі користувачі вважають за краще використовувати Kodi на своїх Mac та планшетах. Якщо ви шануєте потокове передавання на Mac та планшетах, спробуйте такі побудови Kodi:

 1. Коді змова
 2. Космічні святі 4K
 3. Втілити

Це все нові версії Kodi і вони сумісні з пристроями та планшетами Mac.

Кращі побудови Kodi для Jarvis v16

Незважаючи на те, що Jarvis є старою версією Kodi, вона все ще широко використовується в усьому світі за допомогою потокової вивірки. Для кожної версії Kodi в Інтернеті доступна кількість дивовижних версій Kodi, серед яких ми створили декілька, які забезпечать вам найкращий досвід роботи Kodi. Погляньте на це і переконайтесь, що ви спробуєте їх:

 1. Дафф-Х Коді 18
 2. Лабіринт
 3. Небо

Без обмежень Magic Build Огляд відео та налаштування покрокової роботи

Без обмежень Посібник із налаштування магічної збірки

Згорнути

Це доводить наш путівник до кінця. Ми сподіваємось, що ви знайдете найкращу програму Kodi за допомогою нашого довідника щодо вибраного пристрою. Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням цих збірок Kodi або ви не можете знайти посилання для завантаження для роботи, залиште нам коментар нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map