7 причин, чому вам потрібен VPN з Kodi

do-i-need-vpn-for-kodi

Мене багато разів мені задавали питання “Чи потрібен VPN для Kodi”? І моя відповідь завжди “Так”, ви повинні використовувати VPN під час трансляції на Kodi.


Це просто не означає, що Kodi не буде працювати без VPN. Це просто означає, що багато що залежить від того, що ви потоково передаєте.

Наприклад, 70% користувачів Kodi передають безкоштовний вміст які в іншому випадку доступні за багато грошей.

Але оскільки перегляд безкоштовного контенту може привести до неприємностей, використання найкращої VPN для Kodi – це перевірений спосіб приховати свою інтернет-активність від Інтернет-провайдерів та уряду.

Щоб мати це на увазі, я обговорив 7 вагомих причин, чому вам потрібен VPN з Kodi.

Що таке VPN?

VPN (віртуальна приватна мережа) – це онлайн-інструмент конфіденційності або програмне забезпечення, яке зберігає всі ваші дані в зашифрованому вигляді в тунелі, який протікає через Інтернет..

Після підключення до VPN всі ваші дані залишаються анонімними провайдерам, хакерам, урядові та стороннім особам.

Все починається з вашої IP-адреси. VPN повністю приховує вашу IP-адресу та призначає вам IP-адресу з одного із своїх серверів.

За один раз тисячі користувачів використовують один і той же IP. Отже, неможливо відслідковувати те, що ви робите в Інтернеті, що технічно унеможливлює злому.

7 причин, чому вам потрібен VPN для Kodi

Причина №1 залишає вашу трансляцію приватною

анонімний-потоковийЯк я вже говорив раніше, Kodi допомагає вам передавати безкоштовні фільми, телевізійні шоу, телебачення в прямому ефірі та прямий спорт із сторонніми додатками, створеними незалежними розробниками.

Тепер, якщо ви переглядаєте будь-який безкоштовний контент, що ви думаєте, що зробить ваш Інтернет-провайдер? Звичайно, він надішле вам попереджувальні листи.

Щоб зберегти вашу передачу Kodi приватною, вам знадобиться VPN. Щойно ви встановите VPN, а потім скористаєтеся Kodi, він буде передаватись так само, як це було раніше, але цього разу лише приватне.

Причина №2: Будьте анонімними, що б ви не робили в Інтернеті

анонімний онлайнЯкщо ви переглядаєте програму Kodi безкоштовно, виконайте це з цілковитою анонімністю. Якщо ви переглядаєте Інтернет, виконайте це в повному конфіденційності.

Коротше кажучи, навіщо хтось знає, що ви робите через Інтернет? Це вірно! Візьміть під контроль свою конфіденційність в Інтернеті та залишайтеся абсолютно анонімними через Інтернет.

Будь то ваші мобільні, комп’ютерні чи ігрові консолі, VPN охоплює вас. Surfshark VPN має додатки для всіх пристроїв та платформ.

Причина №3 Розблокувати пряму трансляцію Kodi Addons

розблокувати-аддониЄ додатки Kodi, які передають фільми та телешоу, а також додатки в прямому ефірі, які передають телевізійні канали з усього світу..

Хоча ці канали безкоштовні для перегляду, вони обмежені географічним режимом. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до каналів з Іспанії та ви знаходитесь у США, ви не зможете передати потоковий канал.

Для цього вам знадобиться VPN. Підключившись до сервера Іспанії, ви отримаєте доступ для перегляду цього каналу. Те саме стосується кожного каналу країни, який ви хочете передати.

Причина №4 Насолоджуйтесь кращою швидкістю передачі потоку

швидкісна швидкістьЗараз загальновідомо, що VPN сповільнюють швидкість вашого Інтернету. Але чому я кажу, що це допомагає у швидкому потоці?

Ну, справа в тому, що коли ви передаєте безкоштовний вміст, ваш Інтернет-провайдер зменшує швидкість, щоб у вас виникли проблеми з буферизацією.

Але якщо ви використовуєте VPN, ви можете приховати свою Інтернет-діяльність від свого провайдера. Вони не знають, чи переглядаєте ви будь-який вміст, незалежно від того, безкоштовний він чи ні.

Якщо вони не знають, що ви дивитесь, вони не зможуть зменшити вашу швидкість.

Причина №5 Захист від зловмисного програмного забезпечення

захист від зловмисного програмного забезпеченняОскільки ви так глибоко встановлюєте сторонні додатки, ви майже забуваєте, що існує ймовірне зловмисне програмне забезпечення або вірус, який ви могли б встановити за допомогою цих додатків..

Щойно ця зловмисна програма потрапить у вашу систему, вся ваша інформація буде порушена.

Найкращий спосіб захисту від зловмисного програмного забезпечення – це отримання VPN. VPN не дозволить будь-якій шкідливій програмі входити у вашу систему, будь то у формі додатка.

Причина №6 Захист від хакерів

захист від хакерівЩоразу, коли ви встановлюєте сторонній додаток, ваша система стає вразливою для злому. Перша зброя для будь-якого хакера – потрапити всередину вашої системи чи пристрою, обдуривши вас натискати або завантажувати підозрілі речі.

Після того, як він переймається вашою системою, ваші дані порушуються, а також ваша особиста інформація, банківська інформація тощо.

Щоб запобігти хакерам, вам знову знадобиться VPN. VPN створить брандмауер, до якого неможливо проникнути навіть кваліфікованому хакеру.

Причина № 7 Уникайте юридичних повідомлень

уникати-юридичних повідомленьЯкщо ви використовуєте Kodi з його офіційними доповненнями Kodi, то вам не варто турбуватися про юридичні проблеми. Однак користувачі Kodi, які використовують сторонні додатки Kodi, можуть зіткнутися з юридичними проблемами.

Більшість сторонніх аддонів Kodi надають безкоштовний контент, який інакше доступний за вартістю, тому використання їх становить значний ризик.

Численні користувачі Kodi в США були заарештовані, а деякі отримували юридичні повідомлення. Щоб уникнути будь-якого з цього, просто отримайте VPN і займіться цим.

Чи безпечно використовувати безкоштовний VPN з Kodi?

Безкоштовні VPN є скрізь. Усі стверджують, що мають найкращу безпеку та претендують на розблокування кожного додатка, але це неправда.

Проблема з безкоштовним VPN полягає в тому, що вони ведуть журнали та продають ваші дані третім сторонам для обміну грошима.

Використовуючи Kodi та намагаючись розблокувати обмежений вміст, вам знадобиться безкоштовна VPN для Kodi, яка має функції високого класу безпеки та не зберігає ваші журнали.

Рекомендується використовувати VPN, який охоплює всі ваші потреби в безпеці та потоковому потоці. Навіть деякі доступні безкоштовні VPN-провайдери є платними постачальниками VPN, які мають безкоштовний план з обмеженими можливостями.

Інші безкоштовні постачальники VPN не є надійними за будь-яку ціну. Вони ведуть журнали, мають IP-адресу та проблеми витоку DNS, і вони не мають доступу до обмеженого вмісту.

Вони також можуть уповільнити ваш медіаплеєр або телевізійну скриньку, залишивши вас розчарованими. Крім того, ви не можете використовувати Kodi з встановленим на ньому безкоштовним додатком VPN, і вам завжди доведеться запускати його у фоновому режимі.

Ви також можете зіткнутися з деякими проблемами з медіаплеєром, оскільки він може почати відставати або виходити з ладу.

Ключові вивезення

Зростає потреба в VPN, як ніколи раніше. Злочини щодо кібербезпеки зросли в надзвичайній мірі, саме тому збереження своєї ідентичності в Інтернеті стало важливим.

Використання Kodi або потокове передавання його вмісту зазвичай не вимагає VPN, але якщо ви хочете залишатися захищеними в Інтернеті і зберігати свою IP-адресу прихованою, вам знадобиться VPN.

VPN зберігає ваш інтернет-трафік прихованим у зашифрованому тунелі, і він залишається захищеним від очей провайдерів, хакерів та уряду.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map