Як дивитись нагороди Grammy 2018 Kodi Live Free Online

Найбільша церемонія нагородження музичної індустрії – лише 2 дні! Так, ви правильно прочитали! 60-е видання премій «Греммі» знаходиться неподалік, і шанувальники музики у всьому світі мають погляди на найбільшу сцену з усіх.


Організована Академія звукозаписів, церемонія нагородження Grammy Awards – це найпочесніша подія в музичній індустрії. Весь захід наповнений величезними виступами від провідних музичних відчуттів світу та святкувань та вшанування тих, хто так багато віддав галузі.

Слідкуйте за програмою Grammy Awards Kodi в прямому ефірі без зайвих клопотів. Номінації вже розроблені для всіх категорій, і люди мають перехрещені пальці та намальовано лінію очей! Тож будьте готові вже до нагород Grammy 2018 Kodi. Дотримуйтесь нашого посібника і дивіться, як дивитись нагороди Grammy на Kodi.

Щоб отримати додаткові додатки для відео або додатки для прямого IPTV-каналу, перегляньте наш найкращий список додатків Kodi та переконайтеся, що ви використовуєте Kodi VPN.

Коли граммати 2018 року

Сцена 60-х премій Греммі 2018 відбудеться 28 січня в Медісон Сквер Гарден. Чарівний Джеймс Корден прийме участь у заході, а глядачі зможуть побачити захоплюючі виступи деяких з найбільших співачок, таких як Леді Гага, Рожевий, По-дитячому Гамбіно та Маленький великий місто.

Grammy Awards 2018 – сховище Kodi

Репозиторій, який ми рекомендуємо для Grammy Awards Kodi – це репозиторій судів, а надбудова, яку ми рекомендуємо, – це вердикт Kodi addon. Репозиторій судів – надійне сховище, тоді як вердикт Коді аддон – дуже хороший додаток для телебачення, телевізійних шоу, фільмів, концертів, спорту тощо. Для отримання додаткової інформації див наш найкращий список сховищ коді..

Grammy Awards 2018 Kodi Official Addons

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Важливе повідомлення! Якщо ви передаєте програму Grammy 2018 будь-яким із додатків, не підключаючи VPN, тоді будьте обережні! Ви загрожуєте конфіденційності та безпеці. Ось де Kodi VPN захищає вашу особистість & захищає вас від сповіщень про порушення авторських прав та DMCA під час розблокування гео-обмеженого вмісту.

 CTA

Grammy Awards 2018 Kodi Neofficial Addons

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. Вирок
 4. Негідник
 5. Вампа

Як слідкувати за нагородами Grammy Kodi у версії 17.6 або новішої Krypton

 1. відчинено Коді на своєму пристрої.як дивитись нагороди за грімі на коді
 2. Натисніть на Налаштування (шестірня) значок) з меню ліворуч.як дивитись грамі-нагороди kodi на криптоновій версії 17.6 або новішої
 3. Тепер собранці Файл Менеджер з меню > Двічі клацніть на Додати джерело. Клацніть, де написано “Жоден” > Введіть https://archive.org/download/judgezips/ > Клацніть гаразд.як дивитись нагороди gramy kodi на jarvis версії 16 або новішої
 4. Назвіть це джерело Судження і натисніть гаразд.граматичні нагороди коді
 5. Поверніться до Домашній екран > Натисніть на Додатки > Тепер натисніть на Піктограма поля з верхнього лівого кута.Як додати граматичні нагороди Kodi Addon
 6. Натисніть на Встановити з zip-файлу > Натисніть на Судження > Виберіть сховище.судження.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.Граммі нагороди коді скачати
 7. Тепер натисніть Встановити з сховища > Пошук і відкрити Рішення Репо > Відкрити додатки до відео > Натисніть на Вирок > Удар Встановити і чекайте сповіщення, включеного надбудовою.Як дивитись грамміти нагороди Коді на фісташці
 8. Ви можете отримати доступ до додатку, перейшовши до Додатки меню > Додатки для відео > Вирок.

Як дивитись нагороди Grammy Kodi на Jarvis версії 16 чи вище

 1. відчинено Коді > Клацніть Система > Йти до Файл Менеджер > Подвійне клацання Додайте Джерело.
 2. Клацніть Жоден > Введіть URL-адреса https://archive.org/download/judgezips/ > Клацніть Зроблено > Назвіть це “Рішення ‘ > Клацніть Зроблено > Потім виберіть гаразд.
 3. Йти до Домашній екран Kodi > Клацніть Система > Натисніть на Додатки > Виберіть Встановити з Zip File.
 4. Натисніть на Судження > Клацніть сховище.судження.zip
 5. Тепер натисніть Встановити з сховища > відчинено Рішення Репо > відчинено Доповнення до відео > Виберіть Вирок > Удар Встановити > Дочекайтеся встановлення додатка.

Grammy Awards 2018 Kodi Download

 1. Завантажити то Zip Файл на своєму пристрої.
 2. відчинено Коді > Додатки > Клацніть на Піктограма коробки у формі.
 3. Клацніть Встановити з Zip File > Огляд і відчинено то завантажений Zip-файл.
 4. Клацніть Встановити з сховища > Рішення Репо > Додатки до відео > Вирок > Встановити > Насолоджуйтесь!

Як дивитись нагороди Grammy Kodi на Fire Stick

Для перегляду нагород «Греммі» на Fire Stick, спочатку вам доведеться встановити Kodi на Fire Stick. Після встановлення Kodi виконайте наступні дії:

 1. відчинено Коді додаток на Fire Stick.
 2. відчинено Налаштування виробника > Ввімкнути Налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 3. Процедура з цього моменту буде такою ж, як у Krypton V17. Зверніться до способу, зазначеного вище.

Гранмі-нагороди 2018 Список мовників / Список каналів

Шоу-нагорода відбудеться в ефірі на CBS. Однак новини “Е!” Та офіційний веб-сайт премій “Греммі” надаватимуть ексклюзивне висвітлення попереднього шоу та пост-шоу.

Як дивитись нагороди Grammy 2018 без кабелю

На жаль, якщо ви не плануєте дивитися нагороди “Греммі” через Kodi і не дотримуєтесь нашої інструкції з нагороди “Греймі” з Kodi, тоді ви можете транслювати події за допомогою цих посилань.

 1. Сухі стіни нації
 2. Ватпад
 3. Театр Ріо

Однак ми не беремо жодної гарантії того, що ці сайти є безпечними чи надійними. Ми рекомендуємо вам обрати послугу KodiVPN для захисту вашої конфіденційності та доступу до потоків з обмеженою географічною діяльністю.

Заключні слова

“Греммі” – це церемонія, яку жоден фанат музики не може пропустити. Отримавши номінації для більш ніж 80 категорій, ажіотаж уже торкнувся неба. Тож поспішіть і дотримуйтесь нашого посібника та дізнайтеся, як дивитись нагороди Grammy на Kodi, поки не пізно!

Ми можемо запевнити те, що досвід Kodi Grammy Awards – це те, чого ти ніколи не забудеш. Весь вечір буде повно зірок, збір, де будуть усі суперзірки.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map