Як дивитися UFC 235 Jones vs Smith на Kodi Krypton, Leia та на FireStick

Ви шукаєте безпроблемний варіант трансляції головної події UFC 235 в прямому ефірі? Потім перегляньте наш путівник і подивіться, як ви легко можете спостерігати за Джонсом проти Сміта на Коді. Насолоджуйтесь повною подією UFC в прямому ефірі на Kodi через його дивовижні додатки Kodi, що забезпечують потоки HD одним натисканням кнопки.


Джон Джонс повернувся до восьмикутника на UFC 232 з ударом після 15-місячної зупинки. Він зіткнувся з Олександром Густафссоном і зберіг Чемпіонат UFC у важкій вазі. Тепер він готовий захищати свій титул проти Ентоні “Левине Серце” Сміта 2 березня на UFC 235 в Лас-Вегасі, штат Невада..

Ентоні Сміт – чудовий нападник і швидкий у восьмикутнику, про що Джонс має пам’ятати. Однак джиу-джитсу та комбінація боксу Джона Джонса, безумовно, стануть йому в нагоді. Наземна гра Сміта слабка, тому що він не дуже грапплер, але гра на землі Джонса сильна, і це може спричинити певні неприємності для Сміта.

Обидва ці бійці пробилися до вершини і залишалися скромними протягом усієї кар’єри. Навіть на прес-конференції UFC 235 обидва ці бійці мали поважні зауваження один до одного, що свідчить про їх зрілість.

Livestream UFC 235 на Kodi

Це буде один бій бій, і ви не можете дозволити його пропустити. Якщо у вас виникають проблеми з мовленням або ви шукаєте спосіб безкоштовно передати його в прямому ефірі, то найкращий доступний варіант для вас – Kodi.

ЛАС ВЕГАС, штат Невада – 31 січня: під час прес-конференції UFC 235 всередині театру Девіда Копперфілда в MGM Grand 31 січня 2019 року в Лас-Вегасі, штат Невада.

У Kodi є одні з найкращих додатків для пропарювання живих бойових спортивних дій без сплати жодної плати. Однак трансляція на Kodi без VPN може бути ризикованою, оскільки надбудови, що надають безкоштовні потоки, іноді підлягають піратству. Тому краще бути безпечним, ніж вибачте, використовуйте надійний сервіс VPN для захисту вашої конфіденційності.

Існують спеціалізовані найкращі постачальники коді VPN, такі як PureVPN, який має спеціальний додаток Kodi. Це дозволяє користувачам насолоджуватися потоковою передачею за допомогою Kodi без будь-яких питань підключення. Крім того, використовуючи потокові додатки Kodi та підключаючись до VPN-сервера, ви можете насолоджуватися безперервною трансляцією, оскільки ці сервери підвищили швидкість завантаження та завантаження..

отримати kodi vpn cta

Як дивитися Джон Джонс проти Ентоні Сміт на Коді Криптон 17.6

 1. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування значокЯк дивитися ufc 235 на kodi
 2. Натисніть на Файл Менеджер варіант > Двічі клацніть на Додайтеджерело варіант > Відкриється діалогове вікноkodi addon для ufc 235
 3. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://onenation.info/Repo/ > Клацніть гаразд. Назвіть це джерело медіа як “Одна нація” > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд ще раз, щоб закрити діалогове вікнодивитись ufc 235 на криптоні 17.6
 4. Поверніться до головного меню Kodi та натисніть на Додайтеоні вкладкаufc235 сховище коді
 5. Натисніть на Коробка значок з верхнього лівого кутадивитись ufc 235 на планеті mma
 6. Виберіть Встановити з Zip файл варіантКоді zip-файл для Джонса проти Сміта
 7. Прокрутіть список і натисніть на Один Нація > Натисніть на onenation-1.0.5.zip і чекати сповіщеннясховище однієї нації для перегляду ufc на коді
 8. Тепер натисніть на Встановити з Сховище опція файлу > Прокрутіть список вниз і виберіть Одне сховище наційЯк дивитися Сміта проти Джонса на Kodi Leia 18
 9. Йти до Додатки до відео папку > Виберіть Обман > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення

Як дивитися UFC Джон Джонс проти Ентоні Сміт на Kodi FireStick

Як дивитися Сміта проти Джонса на Kodi Leia 18

 1. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування
 2. відчинено Файл Менеджер варіант > Двічі клацніть на Додайтеджерело варіант > З’явиться діалогове вікно
 3. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://www.lvtvv.com/repo/ > Клацніть гаразд. Назвіть це джерело як “Коділ” > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд знову
 4. Поверніться на головний екран > Клацніть Додайтеоні
 5. Натисніть на Коробка значок з верхнього лівого кута
 6. Натисніть на Встановити з Zip опція файлу
 7. Прокрутіть список і натисніть на Коділ > Натисніть на kodil-1.3.zip і чекати сповіщення
 8. Тепер натисніть на Встановити з Сховище опція файлу > Виберіть Сховище Коділ зі списку
 9. відчинено Додатки до відео папку > Виберіть Планета ММА > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення

Як дивитися UFC Джон Джонс проти Ентоні Сміт на Kodi FireStick

Щоб переглянути цю головну подію на FireStick через Kodi, спочатку доведеться встановити Kodi на FireStick. Після встановлення Kodi виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте додаток Kodi на Fire Stick
 2. Відкрийте Параметри розробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.

Після цього виконайте описану вище процедуру для Kodi Krypton або Kodi Leia, обидві є подібними процедурами, але мають різні додатки.

Висновок

Боротьба належить до наступної неділі, але ажіотаж досяг свого піку, і він продовжить зростати з часом. Переконайтеся, що ви підготували свої системи до трансляції події в прямому ефірі і спостерігайте за цим інтенсивним поєдинком, як обидва ці тирани через удари один в одного..

Обидва вони прикрашені бійцями, і вони заслужили велику репутацію в галузі бойових видів спорту. Ось чому багато людей претендують на це як раз у житті.

Потокове передавання за допомогою Kodi не є складною справою, і ви, безсумнівно, матимете чудовий досвід трансляції із вищезазначеними додатками Kodi. Мільйони людей покладаються на Kodi для потреб прямого трансляції, і Kodi ніколи нікого не розчаровує. Тим не менш, наявність надійного постачальника VPN дуже рекомендується для безпечного потокового передавання.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map