Як дивитися UFC 235 Live Online у ​​США, Великобританії, Канаді, Австралії та безкоштовно на Kodi

Ви фанат UFC, який шукає доступні варіанти перегляду UFC 235 в режимі онлайн?


Ну, скажи більше! У нас це все покрито для вас.

Пройдіть цей посібник, виберіть кращий варіант потокового передавання, який вам здається здійсненним, і налаштуйтеся, щоб побачити деякі запеклі дії MMA.

UFC 235 Бій місце та дата

Восьмикутник для UFC 235 буде підпалений у T-Mobile Arena, Лас-Вегас, Невада 2 березня. Поки що T-Mobile Arena, включаючи боротьбу Хабіба проти Макгрегора, яка була найбільшою сутичкою минулого року, прийняла 10 подій UFC.

UFC 235 Час бою в різних зонах

UFC 235 розпочнеться о 11:15 GMT, розбивка бойових карток така:

Рання попередня картка23:15 GMT
Попередня картка1:00 за GMT
Основний старт картки3:00 за GMT

Якщо ви стежите за часом EST або PT (що зазвичай дотримується в США), ви можете спостерігати за поєдинком у прямому ефірі в наступний час:

Рання попередня картка15:15 PT або 18:15 ET
Попередня картка5 вечора PT або 20:00 ET
Основний старт картки19:00 PT або 10:00 ET

Як дивитися UFC 235 Джон Джонс проти Ентоні Сміт Онлайн без кабелю

Дивитись спортивні дії в прямому ефірі на телебаченні зараз здається старомодним, оскільки весь світ рухається в напрямку онлайн-трансляції. Існує чимало варіантів онлайн-потоків, то чому б вибрати кабельне телебачення. Нарізка шнура – нова тенденція, і саме час ви вступите в неї.

Ви можете вибрати різні сервіси, такі як Hulu, Amazon Prime, Sling TV тощо., Які надають можливість жити в прямому ефірі. Крім цього, ви також можете зареєструватися на інтернет-платформі ESPN та трансляцію цього заходу PPV в прямому ефірі, оскільки вони є офіційними мовниками UFC 235.

Онлайн-трансляція завжди зручна тим, що ви не даєте прилипати до телевізора, і ви можете дивитись що завгодно, якщо ви ходите без ходу. Ще одна велика перевага, яку ви можете насолоджувати, передаючи її без кабелю, – це те, що на багатьох онлайн-потокових платформах є також мобільні додатки, що дозволяють вам легко отримувати доступ до вмісту.

Як дивитися UFC 235 Jones vs Smith у прямому ефірі США

Люди, які живуть у США, мають шанс спостерігати за цією подією в прямому ефірі в T-Mobile Arena, але слоти очевидно обмежені. У будь-якому разі, ви все ще можете передавати подію наживо, не прямуючи до Лас-Вегаса у своєму офісі чи вдома.

ufc на espn + в Сполучених Штатах

Дивитися UFC на ESPN + у США

UFC 235 – це подія з оплатою за перегляд, і ESPN Plus транслюватиме її лише. Отже, або підпишіться на послугу ESPN Plus, або замовіть цю подію Pay per View, звернувшись до свого постачальника послуг. Крім цього, ви також можете отримати UFC Fight Pass і спостерігати за поєдинком в прямому ефірі на офіційній платформі UFC. Для того, щоб спостерігати за тим, як UFC на ESPN + за межами США з’єднується з VPN, виберіть IP-адресу США, щоб розблокувати ESPN+.

Отримайте vpn

Щоб ознайомитись з іншими параметрами онлайн-трансляції за допомогою PPV, ознайомтеся з параметрами UFC 235 Fight Pay Per View.

Як дивитися трансляцію UFC 235 Tyron Woodley – Kamaru Usman в Канаді

На жаль, головна подія не буде доступна в ефірі через будь-яку телерадіомовлення, як це зазвичай доступно для інших подій UFC, оскільки це поєдинок за плату за перегляд.

потік ufc в Канаду

TSN Streams UFC у Канаді

Однак ви можете спостерігати за поєдинками попередньої карти в прямому ефірі на ТСН (The Sports Network).

З іншого боку, спробуйте параметри онлайн-трансляції, доступні для прямої трансляції UFC 235, як офіційна платформа UFC або ESPN+.

Як пряму трансляцію UFC 235 в Австралії

Aussies можуть придбати подію «Оплата за перегляд» у Main Event, який є чудовим постачальником онлайн-трансляцій усіх активних бойових спортивних дій. План основного заходу можна придбати за $ 54,95, і ви можете вибрати, чи хочете ви його трансляцію на Foxtel або Optus TV.

Дивіться трансляцію UFC 235 Tyron Woodley – Kamaru Usman Live UK Stream

Eleven Sports був офіційним транслятором подій UFC у Великобританії, але після закінчення угоди з UFC BT sport став офіційним партнером.

BT Sport передає UFC у Великобританії

Потік UFC у Великобританію через BT Sports

Тому любителі бойових видів Сполученого Королівства можуть спостерігати за основною подією наживо на BT Sport. Однією з найкращих речей про BT Sport є те, що користувачі також можуть передавати події в прямому ефірі через його мобільний додаток, доступний для Android, Windows та iPhone.

Щоб передавати UFC на BT Sports за межами Великобританії, підключіться до VPN, щоб забезпечити плавну трансляцію.

Отримайте vpn

Найдешевший спосіб спостерігати за Ентоні Смітом проти Джона Джонса

UFC 235 – подія з оплатою за перегляд, і для трансляції в прямому ефірі вам доведеться придбати її послугу. Однак не кожен може дозволити собі здоровенну абонентську плату, саме тому я знайшов найдешевший спосіб перегляду UFC 235. Щоб розібратися в цьому вирішенні, пройдіть цю роботу навколо, щоб переглянути Сміта проти Джонса на ППВ.

UFC 235 Квитки

Ті, хто бажає поїхати в Лас-Вегас, штат Невада, щоб подивитися цю боротьбу в прямому ефірі на T-Mobile Arena, забронювати наші квитки в Інтернеті з таких сайтів:

 1. Офіційний веб-сайт UFC
 2. Axs.com
 3. Яскраві сидіння
 4. Сидіння Geek
 5. UFC VIP досвід

Бойові картки UFC 235

ufc 235 основна бойова карта 2019 року

Основна карта UFC 235

Прелім-карта UFC 235 2019

UFC 235 Prelim Card

рання prelim карта

UFC 235 Early Prelim Card

Як дивитися Джон Джонс проти Ентоні Сміт UFC 235 на Коді

Незважаючи на те, що це подія з оплатою за перегляд, шанувальники можуть насолоджуватися безкоштовними прямими трансляціями UFC 235 на Kodi. Найкраще в Kodi – це те, що він надає користувачам можливість потокового перегляду майже всього, що платять, не витрачаючи жодної копійки.

Щоб побачити, як пряму трансляцію події на Kodi, виконайте наступні дії:

 1. відчинено Коді > Натисніть на Налаштування
 2. відчинено Файл Менеджер варіант > Двічі клацніть на Додайтеджерело варіант > З’явиться діалогове вікно
 3. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://www.lvtvv.com/repo/ > Клацніть гаразд. Назвіть це джерело як “Коділ” > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд знову
 4. Поверніться на головний екран > Клацніть Додайтеоні
 5. Натисніть на Коробка значок з верхнього лівого кута
 6. Натисніть на Встановити з Zip опція файлу
 7. Прокрутіть список і натисніть на Коділ > Натисніть на kodil-1.3.zip і чекати сповіщення
 8. Тепер натисніть на Встановити з Сховище опція файлу > Виберіть Сховище Коділ зі списку
 9. відчинено Додатки до відео папку > Виберіть Планета ММА > Клацніть Встановити > Зачекайте сповіщення

LVTVV – це неофіційне сховище Kodi, яке видаляє вміст з офіційних спортивних каналів та джерел. Тому використання VPN рекомендується використовувати під час доступу до потоків UFC 235 на Kodi.

Отримайте vpn

Як дивитися UFC 235 на Amazon FireStick

Amazon FireStick змінив обличчя онлайн-потоків з моменту вступу в індустрію. Різноманітність контенту, доступного через Amazon FireStick та FireTV, є причиною того, що він створив велику репутацію.

Ви можете передавати UFC 235 на Amazon FireStick, завантаживши офіційний додаток UFC, доступний в магазині додатків Amazon. Він забезпечує доступ до всіх останніх матчів UFC та подій PPV у якості HD. Однак вам доведеться придбати план передплати перед початком трансляції.

Якщо ви шукаєте опцію безкоштовного потокового передавання на Amazon FireStick, тоді ви можете це зробити, встановивши Kodi на FireStick і перейшовши через додатки Kodi. Ось метод цього:

 1. Встановіть Kodi на FireStick
 2. Відкрийте додаток Kodi на Fire Stick
 3. Відкрийте Параметри розробника > Увімкніть налагодження ADB та програми з невідомих джерел.
 4. Після цього виконайте описану вище процедуру для встановлення надбудови Kodi та запустіть потокове передавання.

Дивитися UFC 235 на Roku

Roku також є одним з найкращих потокових пристроїв, доступних на ринку для людей, які люблять безмежну онлайн-трансляцію.

Roku підтримує UFC 235 боротьбу в прямому ефірі

Потік UFC на Roku

Roku можна використовувати для трансляції фільмів, телевізійних шоу, документальних фільмів, спортивних програм та багато іншого. Тому потокові вундеркінди, які використовують Roku, також можуть дивитися UFC 235 на Roku через такі канали:

 1. Шоу-тайм ППВ
 2. Американське телебачення
 3. ESPN+

Користувачам потрібно буде спочатку підписатися на ці послуги, оскільки їм платні послуги, і це подія за плату за перегляд. Інша справа, що потрібно пам’ятати, що деякі з цих каналів можуть бути обмеженими географічними можливостями, і щоб обійти ці гео обмеження, використовувати VPN-провайдера, який є надійним для потокового передавання.

Дивитися UFC онлайн безкоштовно

Безкоштовне завантаження – це щось, що люблять нетизи, і якщо ви плануєте безкоштовно дивитись UFC в Інтернеті, ви можете спробувати ці потокові посилання:

 1. News of Box Now TV
 2. Матч телевізора
 3. Неофіційний YouTube UFC
 4. Боріться в прямому ефірі

Безкоштовна трансляція звучить цікаво, але це може стати для вас болем, тому що такі сайти безкоштовного потокового відеозапису наповнені рекламою, яка продовжує з’являтися та багаторазово перенаправлятись. Отже, це ваш власний вибір, щоб вибрати це, але я особисто не рекомендую.

Висновок

Ми знаходимось всього за 2 дні від однієї з історичних подій UFC, і час, який триває, підживлюється. Це буде очей цукеркою для шанувальників MMA, оскільки одні з найбільших імен є на картах бою.

Це буде перший титульний захист Джонса після його повернення та прекрасна можливість для Ентоні Сміта залишити слід, коли він добре піднявся на сходи. Обидва ці бійці розважали вболівальників протягом усієї кар’єри.

Шанувальникам завжди цікаво знайти найкращі можливі способи трансляції таких подій наживо, саме тому я думав над тим, щоб поставити це наперед на стіл. Таким чином, користувачі вирішують, що їм найбільше підходить, і вибирають бажаний спосіб передачі даних відповідно до своїх потреб.

У мене пальці схрещені за UFC 235, тому що ми зараз нічого не можемо передбачити, тому що всі поєдинки на картах великі та інтенсивні. Зачекаємо і подивимося, хто стане переможцем тієї ночі, але пам’ятай, краще безпечно, ніж шкода. Використовуйте VPN під час трансляції, щоб забезпечити вашу конфіденційність та захист.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map