Як очистити / видалити кеш відео в Kodi XBMC (Leia / Krypton / Jarvis)

Що таке кеш на Kodi ?

Під час відтворення фільмів, телевізійних шоу та інших відео над додатками Kodi вони зазвичай грають чудово. Однак для всіх додатків потрібна кількість попередньо завантажених даних, щоб переконатися, що ваші відео не призупиняються щосекунди. Kodi зберігає цей буфер відео в оперативній пам’яті, використовуючи 20 МБ, який за замовчуванням виділяється всім його додаткам.


Іноді для покриття високоякісних доповнень буферизації переосмислюються налаштування за замовчуванням та зберігаються буферизовані дані на жорсткому диску. Добре і добре для пристроїв із високою специфікацією, але пристрої з низькою специфікацією, як правило, відображають такі повідомлення “Кеш заповнений, порожній кеш”. Це призводить до повільного відтворення та буферизації під час відтворення відео високої якості.

Очистити кеш-пам’ять за замовчуванням, щоб виправити kodi не працює, немає ніякої шкоди, оскільки він звільняє простір, дозволяючи іншим додаткам використовувати його для створення буфера для відтворення відео, надаючи чудову поточну продуктивність. Kodi в один момент автоматично очистить відео кеш у випадку, якщо йому знадобиться місце для своїх додатків.

Отже, давайте продовжимо та дізнаємось, як видалити (очистити) кеш у Kodi. Я продемонструю метод очищення кешу на Kodi XBMC Krypton та Jarvis, використовуючи найкращий VPN для Kodi.

Як автоматично очистити кеш-пам’ять у Kodi Krypton 17 за допомогою Super Repo (виправлення проблем із завантаженням, спричинених повним зберіганням)

Оновлення: Майстер Merlin більше не працює через своє старе джерело, і, очевидно, всі користувачі трохи стурбовані. Ну, є чітке рішення для всіх! Ви можете використовувати Super Repo; відомий пакет репо, щоб встановити Merlin Wizard або переглядати розділ кращих майстрів коді.

Для очищення кешу користувачі Kodi можуть повністю покластися на Super Repo. Ось покрокове керівництво по установці Super Repo та очищенню кешу.

 1. відчинено Коді > Натисніть на Піктограма налаштувань (розташований у верхній частині) > Йти до Файловий менеджер > Потім двічі клацніть Додати джерело.Як видалити кеш в коді за допомогою merlin
 2. Клацніть, де написано “Ніхто” > Введіть URL-адреса > Клацніть гаразд > Введіть назву джерела медіа “Суперрепо” > Клацніть гаразд.
  очистити кеш-код
 3. Клацніть “Резервна область” клавіша кілька разів, щоб повернутися до Головне меню Kodi > Тепер натисніть на Додатки > Потім натисніть на Установник пакунків значок (розташований у верхньому лівому куті) .видалення аддона kodi
 4. Виберіть Встановити з Zip File > Клацніть суперрепо > Потім натисніть на Криптон > Сховища > Суперрепо. 
  встановити zip-файл superrepo
 5. Натисніть “superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zipІ чекайте, коли встановиться zip-файл.Як автоматично очистити кеш у Kodi
 6. Тепер виберіть Встановити з сховища > Виберіть Репозиторії SuperRepo [Криптон] [V7]  > Репозиторій додатків > Виберіть SuperRepo All [Криптон [V7]  > Клацніть Встановити > Зачекайте, поки надбудова включена.очистити кеш при запуску kodi
 7. Поверніться до Додатки> Клацніть на Піктограма поля> Натисніть на Встановити з сховища> Клацніть SuperRepo All [Krypton] [v7] > Додатки до програми >Клацніть сховище Merlin > Тепер натисніть на Майстра Мерліна (Іноді з’являється вікно «Майстер Merlin Wizard»), вам просто потрібно натиснути Відкрити вікно Merlin Wiard з цього поля..очистити кеш при запуску kodi
 8. Йти до Коробка інструментів опція, розташована у вищенаведеному меню > Внизу ви побачите різні варіанти, але найважливішими є 3 варіанти, тобто. Очистити кеші, Видалити пакети, і Видалити мініатюри. Внизу кожного з цих варіантів буде розміщено простір, який має кожен. Клацніть усі ці 3 варіанти, щоб звільнити зайве місце.виконано очищення кеш-коду
 9. Після очищення кешу, видалених пакунків та видалених мініатюр натисніть кнопку Вийти.

Вітаємо, що ви успішно очистили кеш-код Kodi, насолоджуйтесь призупиненням безкоштовного відтворення відео. Пам’ятайте, що потокове відео також залежить від ряду факторів, включаючи підключення до Інтернету, WI-FI, підключення ISP і т.д..

Як очистити кеш-код Kodi за допомогою майстра Ares (не працює)

Ще одне надійне сховище, яке ви можете використовувати для очищення кеш-пам’яті Kodi – це майстер Ares. Цей додаток є одним з небагатьох настійно рекомендованих сторонніх додатків. Виконайте наступні дії, щоб встановити та очистити кеш-код Kodi:

 1. відчинено Коді застосування> Натисніть на Значок шестерні (налаштування) присутній у верхньому меню> Натисніть на Файловий менеджер.
 2. Клацніть Додати джерело> Клацніть . Введіть URL-адресу http://areswizard.uk/ і натисніть гаразд.
 3. Назвіть це джерело “Арес“> клацніть гаразд> Клацніть гаразд знову.
 4. Клацніть Додатки> Клацніть на Значок поля у верхній частині лівої колони.
 5. Натисніть на Встановити з zip-файлу> Натисніть на Арес> Натисніть на “сховище.aresproject-0.1.0.zip
 6. Зачекайте сповіщення> Натисніть на Встановити з сховища.
 7. Натисніть на Проект “Арес” .
 8. Тепер переходимо до Додатки до програми> Виберіть Майстер Ареса > Натисніть Встановити.
 9. відчинено Майстер Ареса після встановлення.
 10. Йти до Технічне обслуговування опція у верхньому меню> Тепер натисніть на Видалити кеш \ Видалити пакети / Видалити мініатюри > Кеш буде видалено.

Це воно! Простий, не такий складний.

Як очистити кеш – Навчальний посібник з відео

Як очистити кеш у Kodi Jarvis, версія 16 або нижче

 1. відчинено Коді Джарвіс > Потім натисніть на Система меню перед екраном > Тепер виберіть Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело варіант внизу.
 2. Після натискання кнопки Додати джерело незабаром з’явиться вікно, де потрібно натиснути опцію «Нічого» та ввести http://srp.nu/  > Клацніть Зроблено > Тип URL-адреса Назва нижче “Супер Репо” > Клацніть Зроблено > Потім натисніть кнопку гаразд.
 3. Як тільки ви закінчите, поверніться до Головне меню Kodi натисканням ‘Вихід’ кнопка на клавіатурі > Йти до Система > Потім виберіть Додатки > Потім натисніть на Встановити з Zip File > Супер Репо > Потім виберіть Джарвіс > Натисніть на Сховища > Суперрепо > superrepo.repo.0704.zip
 4. Тепер виберіть Встановити з сховища > Потім Super Repo Сховище [Jarvis] [v6] > Йти до Репозиторій додатків > Виберіть Все сховище SuperRepo [Jarvis] [v6] > Удар Встановити  
 5.  Поверніться два кроки назад і натисніть на Встановити з сховища > Все сховище SuperRepo [Jarvis] [v6]> Додатки програми > Мерлін Чарівник > Встановити
 6. Відкрийте Майстра Мерліна, перейдіть до Коробка інструментів варіант > Тут ви представите 3 варіанти, тобто. Очистити кеші, видалити пакети, і Видалити мініатюри. Простір, який займає кожен із цих параметрів, також вказаний нижче цих параметрів.

Як очистити кеш-код у пакті

Пакт, так звана вилка Exodus, як правило, користувачі Kodi віддають перевагу для трансляції фільмів та телешоу. Оскільки Вихід застарів, Пакт захопив у центрі уваги. Незважаючи на цей факт, для очищення кешу користувачі Kodi можуть покластися на нього.

Якщо ви хочете очистити кеш-код Kodi, можливо, спочатку користувачам потрібно буде встановити надбудову Covenant. Щоб встановити пакт на Kodi, перегляньте це керівництво по встановленню.

Ось крок за кроком, щоб очистити кеш-пам’ять, коли ви встановите угоду:

 1. відчинено Коді> Перейдіть до додатків> Йти до Додатки до відео> відчинено Угода.
 2. Перейти до Головне меню> відчинено Інструменти.
 3. Тепер натисніть на Очистити кеш і Очистити постачальника> Клацніть Так> Повідомлення “Процес завершено‘ з’явиться.

Там простий спосіб очистити кеш для користувачів Kodi. Насолоджуйтесь.

Як Kodi очистити кеш, використовуючи прямий метод вручну

Для чистого кеш-процесу Kodi знадобиться сховище. Інакше ви не можете очистити кеш у Kodi. Якщо ви хочете прямого методу, ось вам короткий посібник:

Виконайте наступні кроки в Kodi, щоб очистити кеш:

 1. Завантажте Zip-файл Super Repo на свій пристрій.
 2. відчинено Коді > Клацніть Додатки> Клацніть на піктограму у формі коробки у верхньому лівому куті.
 3. Виберіть Встановити з Zip File > Тут вам потрібно Навігація завантажений Zip-файл > Для встановлення знадобиться деякий час.
 4. Клацніть Встановити з сховища> Виберіть Репозиторії SuperRepo [Криптон] [V7].
 5. Клацніть Репозиторій додатків.
 6. Клацніть SuperRepo All [Криптон [V7] .
 7. Натисніть на Встановити > Дочекайтеся встановлення додатка.
 8. відчинено Додатки меню> Натисніть на Піктограма поля.
 9. Натисніть на Встановити з сховища> Клацніть SuperRepo All [Krypton] [v7] > Клацніть Додатки до програми.
 10. Клацніть Сховище Мерлін > Виберіть Майстер Мерліна зі списку> Клацніть Встановити.
 11. відчинено Програма Додати-оні > Виберіть Майстер Мерліна> Йти до Коробка інструментів > Клацніть Очистити кеш.

Тепер ви можете насолоджуватися швидкими потоками, не відстаючи. Насолоджуйтесь!

Як очистити кеш на Exodus Kodi Addon

Буферизація відео в додатку Exodus іноді може зайняти віки, які можуть бути дуже неприємними. Ви можете відчувати себе менш зацікавленими у перегляді фільмів і телепередач, коли буферизація займає багато часу. Однак ви можете подолати ці перешкоди, очистивши кеш на Kodi Exodus. Ось такі кроки:

 1. Після встановлення Exodus на Kodi перейдіть до Головне меню Kodi
 2. Йти до Доповнення > Додатки до відео > Натисніть на Вихід.
 3. Тут ви побачите багато варіантів, включаючи фільми, телепередачі, але вам потрібно натиснути Інструменти варіант.
 4. Тепер подивіться внизу ви знайдете два варіанти, тобто. Вихід: Ясні постачальники і Вихід: очистити кеш. Клацніть на обидва ці варіанти та очистіть усе. Тепер ви можете переглядати відео без буфера.

Це рішення чудово підійде для вашої надбудови Exodus. Однак Вихід незабаром зникне, оскільки його заміна вже була запроваджена, тобто Пакт. Ось процес встановлення Covenant на Kodi.

Як очистити кеш у Kodi FireStick

Як і для версій Windows, Mac та Android, ви можете використовувати той самий покроковий метод, перерахований вище, щоб також очистити кеш у вашому Kodi для FireStick. Оскільки Amazon FireStick має обмежене сховище, добре регулярно очищати кеш на пристрої.

Для впевненості також перевірте підключення FireStick до маршрутизатора та очистіть кеш-пам’ять у FireStick, виконуючи ті ж дії, що й вище..

Побачимося незабаром

Сподіваємось, ви знайшли корисними мої способи видалення кешу в посібнику Kodi & ваші проблеми із потоком спрацювали чудово. Перегляньте наш розділ блогу та довідники щодо більш цікавих додатків, посібників із конфігурацією, вирішення несправностей та розблокування для Kodi.

Що стосується користувачів, які використовують Kodi на Firestick, спробуйте скористатися безкоштовним VPN для палки Kodi Fire, щоб розблокувати гео обмежені потоки та захистити вашу конфіденційність.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map