Jak oglądać Floyd Mayweather kontra Conor McGregor w Kodi Free Live Online

Uwaga: Khabib vs Mcgregor UFC 229 zyskuje w tym roku dużo szumu. Możesz oglądać Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor na żywo w Internecie.


26 sierpnia Floyd „Money” Mayweather vs. Conor „Notorious” McGregor w Las Vegas położył kres długo oczekiwanym spekulacjom, w których najlepiej sprzedające się dwa najlepiej sprzedające się myśliwce na świecie zmierzą się.

Walka zaczęła się od plotek, ale ostatecznie wszyscy wiedzieliśmy, że w grę wchodziło zbyt wiele pieniędzy, by po prostu odpuścić tę okazję. Mayweather będzie silnie trzymał swojego przeciwnika, mimo że ma 40 lat, ale największe nazwisko w mieszanych sztukach walki sprawi, że będzie ciekawiej.

Ale można się zastanawiać jak oglądać Floyd Mayweather vs Conor McGregor na kodi? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz obejrzeć mecz w Internecie.

Jak oglądać Mayweather kontra McGregor na Kodi V 17
Jak oglądać Mayweather kontra McGregor na Kodi V 16
Najtańszy sposób oglądania Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View
Floyd Mayweather vs Conor McGregor Fight Money
Bilety na Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Jak oglądać Floyda Mayweathera kontra Conora McGregora na Kodi Krypton w wersji 17

 1. Uruchom Kodi > Iść do Ustawienia ikona, która znajduje się u góry > Kliknij Menedżer plików > Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło, pojawi się okno.Jak oglądać Floyda Mayweathera kontra Conora McGregora na Kodi
 2. Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz URL http://repo.cazwall.com/sc/ > Kliknij dobrze > Wpisz nazwę Źródło mediów „SC” > Kliknij dobrze.Jak oglądać Floyda Mayweathera kontra Conora McGregora na Kodi Krypton w wersji 17
 3. Teraz dotknij „Backspace” klucz wiele razy, aż wrócisz do Menu główne Kodi > Teraz kliknij Dodatki > Kliknij Instalator pakietów ikona znajduje się w lewym górnym rogu.Mayweather vs Conor McGregor Kodi Fight Addon
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij SC > Teraz kliknij Magazyn > Teraz repository.simplycaz-1.0.2.zip > Instalacja repozytorium zajmie trochę czasu.Plik zip Mayweather vs Conor McGregor Kodi
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Planeta MMA > Kliknij zainstalować.Mayweather vs Conor McGregor kodi ustawienia walki
 6. Po kilku minutach instalacji będziesz mógł obejrzeć, jak Floyd Mayweather kontra Conor McGregor walczą o transmisję strumieniową na Kodi.

mayweather vs conor mcgregor kodi install

Jak oglądać Floyda Mayweathera kontra Conora McGregora na Kodi Jarvis w wersji 16

 1. Uruchom Kodi > Idź do Systems > Kliknij Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Kliknij Brak > Wpisz adres URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip > Kliknij OK > Wpisz nazwę źródła mediów „SC” > Kliknij OK / Gotowe.
 3. Wróć do menu głównego Kodi, naciskając kilkakrotnie klawisz „Backspace” > Idź do Systemu > Wybierz dodatki > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Zlokalizuj i kliknij SC > Magazyn > repository.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. Poczekaj na włączenie dodatku > Wybierz Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Planeta MMA > Kliknij Zainstaluj > Poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku w prawym górnym rogu.
 5. Miłej walki!

Najtańszy sposób oglądania Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View

Mecz zostanie wyemitowany na Showtime PPV i istnieje wiele sposobów na uzyskanie Showtime na twoim urządzeniu. W programie Showtime wymieniono niektóre urządzenia, z których można oglądać kanał. Są one przedstawione poniżej:

Floyd Mayweather vs Conor Mcgregor Showtime Zapłać za wyświetlenie

UFC wyemituje również mecz 26 sierpnia, ale z abonamentem w wysokości 56,96 USD na 6 miesięcy.

Najtańszy sposób oglądania Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View

Jednak nie zakładamy, że osoba, która chce obejrzeć pojedynczy mecz, zapłaciłaby tak wysoką kwotę za 6-miesięczną subskrypcję. Wykopaliśmy więc trochę głębiej i odkryliśmy, że UFC oferuje zmienne ceny dla fanów mieszkających w różnych krajach. Spójrz na poniższą tabelę:

KrajCeny UFC
USA56,99 USD
Kanada43,75 USD
Filipiny18,45 USD
Malezja59,99 USD
Rosja27,20 USD
 • Wszystkie ceny są w dolarach amerykańskich

W jaki sposób czerpiesz korzyści z tej oferty? Możesz zapisać się do usługi VPN i zmienić lokalizację na Filipiny, załatwi sprawę. VPN uniemożliwia rządowi i twojemu dostawcy usług internetowych śledzenie twojej lokalizacji, dlatego pokaże twoją lokalizację na Filipinach.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Fight Money

Szacunkowe portfele na walkę Mayweather vs. McGregor są oszałamiające. Według Keitha Ideca z Boxing Scene szacuje się, że sam Mayweather może zarobić co najmniej 100 milionów USD. Liczba ta mogłaby jednak wzrosnąć czterokrotnie, jeśli osiągnięte zostaną wskaźniki pieniężne wydarzenia.

Z drugiej strony Conor McGregor może zarobić co najmniej 75 milionów USD, czyli pięć razy więcej niż jakakolwiek jego walka, jaką kiedykolwiek odbył na UFC. Oficjalna torebka na walkę zostanie udostępniona 25 sierpnia, jeden dzień przed walką podczas ważenia.

Portmonetki raportujące Aussie Media dla Floyd kontra Connor

Floyd 400 mln USD
McGregor 127 mln USD

Zakładając, że cele PPV zostały trafione # MayweatherMcGregor

RT

– Boxing Kingdom (@ BoxingKingdom14) 15 czerwca 2017 r

Bilety na Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Bilety na walki Mayweather vs McGregor będą jeszcze oferowane przez kierownictwo. Zakłada się jednak, że bilety VIP mogą osiągnąć nawet 19 000 USD za bilet. Tymczasem wiele fałszywych stron internetowych skorzystało z okazji, by oszukać fanów, sprzedając fałszywe bilety.

Dana White, CEO UFC, przeniosła tę sprawę na Twittera, gdzie potwierdził, że jeszcze nie zdecydowali o cenie biletu, a fani muszą wiedzieć o tych fałszywych firmach.

Bilety NIE są jeszcze w sprzedaży. Nie daj się zwieść. Ta firma NIE zwraca pieniędzy tym fanom. Ogłosimy, gdy tix goonsale pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI

– Dana White (@danawhite) 23 czerwca 2017 r

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Mimo że Conor McGregor jest zaciętym przeciwnikiem w walce, przegrał 3 mecze w swojej karierze UFC, wygrywając 21 meczów. Jego ostatnia walka w listopadzie z Eddiem Alvarezem przyniosła mu dwa tytuły dywizji UFC jednocześnie.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Mayweather ma oszałamiające statystyki 49-0 w swojej zawodowej karierze bokserskiej. Pokonał Manny’ego Pacquiao wbrew wszelkim przeciwnościom i wielu z nich został największym bokserem swoich czasów. On wyraźnie ma przewagę w tym meczu również w porównaniu na podstawie statystyk, ponieważ fakty nie kłamią.

statystyki walki Floyda Mayweathera

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Prognozy

Ponieważ walka odbędzie się zgodnie z zasadami boksu, Mayweather jest zdecydowanym faworytem do wygrania konkursu. Jednak niezwykły styl gry Conora McGregora spowoduje pewne problemy dla niepokonanego mistrza, ale nadal nie dowodzi, że McGregor pokona Mayweather.

Przewiduje się, że zasięg jego ramion będzie kluczem do jego szans. Nie ma wątpliwości, że McGregor ma długie ramiona, ale byłoby ciekawe zobaczyć, czy mógłby rzucać ciosy pod dziwnym kątem. Ostatnio McGregor opublikował zdjęcie, które prawdopodobnie odcina wszelką krytykę ze strony analityków.

Pełny zasięg 74 cali. I jestem prawosławny.

Wpis udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) 2 lipca 2017 o 12:20 PDT

Pomimo szans, które są przeciwko McGregorowi, zdecydowanie przeznaczamy pieniądze na Conora „Notorious” McGregora, ponieważ jest on jedynym wojownikiem, który jest w stanie zszokować wszystkich na świecie. Dobra droga, McGregor!

Podziel się, jak oglądać Mayweather vs. McGregor na darmowym przewodniku Kodi w kanałach społecznościowych i zachęcamy do komentowania.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map