Як встановити фільми з відкритим завантаженням на Kodi менш ніж за 7 кроків

Openload – це давня послуга хостингу файлів, яка пропонує свої послуги користувачам Kodi. З популярними додатками коді, такими як Covenant і Exodus, що пропонують потоки Openload, важливо знати, як встановити Openload на Kodi.


Новини KodiКоли-небудь чули про Коді РЕЧЕННЯ? Так, вони правдиві & блокування мільйонів від перегляду безкоштовного вмісту. VPN може зберігати вашу особу анонімною та захищеною. PureVPN – ваше найкраще рішення захистити себе від сповіщень DMCA, проблем із авторським правом & розблокування різноманітних адонів, таких як Нептун, що піднімається, Пакт або ДАІА.purevpn cta

Тож без жодних подальших затримок давайте правильно до цього!

 1. Як встановити Openload на Kodi Jarvis версії 16 або нижче
 2. Як відключити Openload на Kodi
 3. Відкрийте відгуки про Kodi
 4. Openload Kodi не працює / Помилки / проблеми

Як встановити Openload на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. Запуск Коді у вашій системі > Йти до Налаштування (Піктограма у формі шестерні) у верхньому меню > Натисніть на Файловий менеджер > Прокрутіть вниз і двічі торкніться Додати джерело.Як встановити openload на kodi
 2. Коли вікно з’явиться на екрані, натисніть на “Ніхто” варіант > Тип URL-сховище медіа-файлу Dandy http://www.dandymedia.club/repo/ > Клацніть гаразд > Введіть назву сховища, тобто. Dandy Media > Клацніть гаразд і закрити коробку.Як встановити openload на kodi kripton версії 17 або новішої
 3. Поверніться до Головна сторінка Kodi натискаючи на “Резервна область” клавіша на клавіатурі > Потім переходьте до Додатки меню зліва > Виберіть Установник пакунків (Піктограма у формі коробки) у верхньому лівому куті.openload на kodi
 4. Тепер натисніть на Встановити з Zip File > Знайдіть і натисніть на Dandy Media > Repository.dandymedia.zip > На встановлення сховища знадобиться кілька хвилин.налаштування відкритого коді
 5. Натисніть на Встановити з сховища > Прокрутіть униз, щоб знайти Dandy Media > Йти до Додатки до відео > Виберіть Openload зі списку > Клацніть Встановити.Завантажте налаштування kodi
 6. Після встановлення Openload перейдіть до Головна сторінка Kodi > Натисніть на Додатки > Потім Додатки до відео > Openload > Насолоджуйтесь фільмами!

як встановити openload на kodi jarvis версії 16 або нижче

Як встановити Openload на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Запуск Коді Джарвіс у вашій системі > Натисніть на Система > Потім Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело.
 2. Клацніть “Ніхто” коли з’явиться вікно > Тип URL-адреса http://www.dandymedia.club/repo/ > Клацніть Зроблено > Введіть назву “Dandy Media” > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 3. Тепер поверніться до Головне меню Kodi > Потім виберіть Система меню знову > Натисніть на Додатки > Встановити з Zip File > Потім Dandy Media > сховище.dandymedia.zip
 4. Йти до Встановити з сховища > Натисніть на Медіа-сховище Денді > Додатки до відео > Виберіть Openload > Встановити > Насолоджуйтесь!

Як відключити Openload на Kodi

 1. Відключення Openload на Kodi досить просто. Просто виконайте наступні дії:
 2. Запустіть Kodi у вашій системі > Перейдіть у Налаштування > потім налаштування системи.
 3. Перейдіть до Додатків та виберіть “Керувати залежностями”.
 4. Тепер виберіть “Розв’язання URL-адрес” > потім налаштуйте.
 5. Шукайте Openload в одному зі списків резолюцій.
 6. Коли ви знайдете Openload, вимкніть опцію “Увімкнути”.

Відкрийте відгуки про Kodi

Багато користувачів Kodi шукають свою безпеку та безпеку під час використання Openload. Однією з головних проблем є те, що ваша IP-адреса відкривається під час пари з Openload. Користувач Reddit викликав таку ж стурбованість, але завзята спільнота Kodi швидка допомогла йому.

огляд відкритого коді

Так само інший користувач Kodi шукав спосіб використання Openload на Firestick.

відкритий огляд reddit огляду

Openload Kodi не працює / Помилки / проблеми

Коли ви почнете використовувати Openload, під час налаштування додатка ви зіткнетеся з багатьма помилками. Деякі з найбільш поширених помилок включають:

Авторизація відкритого потоку на Kodi Firestick

Для користувачів, які використовують Openload на ПК або Mac, з’єднання пристрою не є проблемою. Однак авторизація потоку Openload на Kodi Firestick здивувала багатьох користувачів. Але ви можете легко усунути цю помилку.

Оскільки Openload з’єднує вашу IP-адресу, всі пристрої, що використовують одну і ту ж адресу, повинні бути спарені. Якщо ваш Firestick підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, у нього повинна бути однакова IP-адреса. Отже, все, що вам потрібно зробити, – це з’єднати Openload з будь-яким іншим пристроєм (ПК, Mac, Android-телефоном тощо), і ваш Firestick також отримає спарений під час процесу.

Авторизація відкритого потоку Kodi 17

Ця помилка, як правило, виникає, якщо ви не встановите прапорець із Captcha. Під час з’єднання з Openload переконайтеся, що ви поставили прапорець “Я не робот”. Це дозволить усунути помилку авторизації Openload потоку для Kodi 17.

Згорнути

Там у вас є люди, ми закінчили наш посібник з Openload. Ви можете скористатися способом, проілюстрованим вище, для установки Openloa на Kodi 17 або Kodi 16. Якщо у вас виникли проблеми із запуском додатків, перегляньте наведені нами помилки. Якщо проблема не зникає, залиште нам коментар нижче, і ми допоможемо вам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map