Як встановити Genesis Reborn на Kodi – відеоурок

З попелу Буття народилася нова добавка і названа Genesis Reborn. Завдяки розширеним функціям та оновленим посиланням, Genesis Reborn по-справжньому заслужив своє ім’я у світі Kodi. Незабаром це стане однією з найпопулярніших відеодоповнень для Kodi та співставить її уподобання з Exodus або Covenant.


У цьому посібнику ми надаємо докладні кроки щодо встановлення Genesis Reborn на Kodi. Якщо встановлено Genesis Reborn, ви можете переглядати фільми та телепередачі протягом усього дня. Genesis Reborn – один із адонів, який працює і на Xbox One Kodi.

Як встановити Genesis Reborn на Kodi – Відеогід

Як встановити Genesis Reborn на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. відчинено Коді у вашій системі > Натисніть на Піктограма налаштувань, значок шестірні, розташований у верхній частині > Натисніть на Файловий менеджер варіант > Тепер прокрутіть вниз, щоб двічі клацнути на Додати джерело.Як встановити генезис перероджений на kodi
 2. Коли ви двічі клацніть на Додати джерело, на екрані з’явиться вікно > Для цього знадобиться сховище URL-адреса тому наберіть http://jesusboxrepo.xyz/repo/ > Тепер введіть назву сховища “Ісусова коробка” > Клацніть гаразд і Клацніть гаразд знову так, що коробка закриється.як встановити генезис переродженого на kodi криптоновій версії 17
 3. Як тільки ящик закриється, вам потрібно повернутися до Домашній екран Kodi натисніть на ‘Вихід’ кнопка на клавіатурі > Тепер натисніть на Додатки вкладка > Тут ви повинні натиснути Установник пакунків значок поля.генезис відроджений zip-файл
 4. Звідти потрібно натиснути на Встановити з Zip File > Натисніть на Коробка Ісуса > Тепер вам надано кілька варіантів, натисніть на Сховище.Jesusboxtv-1.0.3 > Щоб встановити репо, буде потрібно декілька моментів.генезис відродився на коді
 5. Тепер виберіть варіант Встановити з сховища > Клацніть Сховище Ісуса > Додатки до відео > Генезис Відроджений > Встановити > Зачекайте, поки надбудова встановлена.генезис відродження налаштування коді
 6. Щоб переглянути фільми та телевізійні програми над додатком Genesis Reborn Kodi, перейдіть на сторінку Головне меню Kodi > Клацніть на Kodi Додатки > Додатки до відео > Генезис Відроджений.

генезис відродження налаштувань коді

Як встановити Genesis Reborn на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. Відкрийте Kodi Jarvis на своєму комп’ютері > Потім натисніть на опцію Система, розташована спереду > Тепер натисніть на File Manager > Двічі клацніть на Додати джерело, де ви отримаєте поле > Скопіюйте та вставте URL-адресу http://jesusboxrepo.xyz/repo/ і натисніть Готово > Назвіть сховище “Скринька Ісуса” та натисніть Готово > Натисніть кнопку ОК.
 2. Тепер поверніться до домашнього екрану Kodi > Клацніть на Система > Потім додатки > Звідси потрібно вибрати Install from Zip File > Знайдіть поле Ісуса у списку та натисніть на нього > Тепер натисніть на Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Для встановлення знадобиться деякий час.
 3. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Сховище Ісуса > Додатки до відео > Генезис Відроджений > Встановити > Тепер насолоджуйтесь переглядом фільмів і телепередач.

Огляд відродження генезису

У багатьох користувачів Reddit складається враження, що на даний момент Zen (Elysium) та Genesis Reborn – найкращі додатки Kodi для трансляції фільмів і телешоу. Однак в даний час Elysium не працює, що залишає Genesis Reborn одиноким воїном.

генезис відродження огляду reddit

Додаток Exodus Kodi раніше називався Genesis. Це було, коли Генеза відступила, перейняла це. Тоді компанія Genesis відродила свій старий бренд, який отримав назву Genesis Reborn. Обидва ці джерела хороші для перегляду фільмів та телепередач.

#kodi Гарні новини Шанувальники Kodi, з’явилася нова програма на зразок виходу, яка називається Genesis Reborn, і це дуже добре для фільмів / ТВ 1/2 =

– DJ X-TRA (@ djxtra74a) 15 липня 2017 року

Відродження генезису не працює / проблеми / помилки

Причин, через які Genesis Reborn не міг працювати, може бути багато. Нижче наведено деякі збої в роботі разом із їх рішеннями:

Не вдалося отримати помилку інформації каталогів

Ця помилка пов’язана з збоєм у сховищі чи джерелі сховища. Це відбувається, коли джерело сховища відсутнє або закрите. Крім цього, ця помилка також може статися через помилку людини при введенні неправильної URL-адреси сховища.

Рішення

Щоб уникнути людських помилок, користувачі Kodi вимагають перевірити, чи є кінець косої риски (/) в кінці URL-адреси сховища. Щоб уникнути цієї помилки, потрібно ввести рядок (/) в кінці URL-адреси.

Але як знати, коли ця помилка виникає через відключення сховища? Ви можете перевірити, чи працює сховище, просто введіть URL-адресу у свій веб-браузер. Якщо воно відкриє посилання, значить, сховище працює.

Перевірте журнал для отримання додаткової інформації

Ця помилка може звести з розуму когось. Причина цієї помилки полягає в тому, що надбудова більше доступна або вміст обмежено географічним.

Рішення

Якщо надбудова більше не доступна, це означає, що вона була вимкнена. Якщо його гео обмежено, ви можете отримати Kodi VPN для вирішення проблеми. VPN обходить гео обмеження, і ви можете легко передавати відео на Kodi.

Відродження генезису не вдалося встановити залежно

Помилка встановлення залежності залежить, головним чином, коли сховище сховища сховища, з якого встановлено надбудову. Ця помилка може також з’явитися, коли джерело сховища пошкоджено, але сховище чи zip-файл залишаються недоторканими.

Рішення

Щоб виправити цю проблему, потрібно розглянути можливість встановлення надбудови Genesis Reborn Kodi з надійного джерела, тобто із сховища Jesus Box. Процес установки згадки про Genesis Reborn у цьому блозі відбувається з сховища Ісуса. Тож відчувайте себе в безпеці та встановіть Genesis Reborn.

Генеза Відродження Завантажити

Щоб встановити надбудову Genesis Reborn Kodi безпосередньо на комп’ютер, вам потрібно виконати деякі кроки. Але перед цим потрібно завантажити Zip-файл сховища Ісуса Box на свій комп’ютер.

 1. Після завершення завантаження відкрийте Kodi > Клацніть на Додатки > Піктограма встановлення пакета > Встановити з Zip File > Тут потрібно перемістити завантажений поштовий файл зі свого комп’ютера > Зачекайте, поки відбудеться установка.
 2. Тепер виберіть Встановити з сховища > Клацніть на сховищі Ісуса > Додатки до відео > Генезис Відроджений > Встановити > Насолоджуйтесь!

Загортання

Genesis Reborn – це нове доповнення Kodi, яке швидко закріпиться у спільноті Kodi. Він вимагає визнання від Kodi користувачів, що зробить його неперевершеним Exodus. Ось чому ми надали повний посібник щодо встановлення Genesis Reborn на Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map