Як встановити Клуб гравців на Kodi Leia, Krypton And Jarvis

Players Klub – це додаток для IPTV, в якому представлені сотні каналів у США, відео на замовлення, спорт у прямому ефірі та ретро-телебачення. Давно це доповнення Kodi вразило світ Коді своїми останніми можливостями.


Щоб надбудова для роботи в Kodi вимагала імені користувача та пароля, які зараз були змінені досить багато разів. Крім того, це послуга IPTV, і вам знадобиться VPN для Kodi, який допоможе вам обійти гео обмеження та зашифрувати ваш трафік для якісного потокового передавання..

Вражаюча частина цього додатку – це опис того, як довго триває показ шоу. Цей аддон перейшов на версію преміум-класу, але ви можете знайти багато безкоштовних коді-аддонів тут.

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатись анонімним під час використання Players Club, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавайте необмежений вміст у Players Club.

Щоб переглядати американські канали та деякі канадські канали, ви повинні знати, як встановити Players Club на Kodi. Щоб навчити вас цьому, ми перерахували кроки для Kodi Leia, Krypton та Jarvis. Отже, читайте далі!

Як встановити Клуб гравців у підручнику Kodi – Приблизний час відео: 2 хвилини

Як встановити Клуб гравців на Kodi Leia та Krypton

 1. Запустіть Kodi > Натисніть на значок шестірні, розташований у верхній частині, який також називається піктограмою налаштувань > Тепер в кінці виберіть параметр «Менеджер файлів» > Прокрутіть вниз і двічі клацніть на Додати джерело.як встановити клуб гравців на kodi
 2. Подвійним натисканням кнопки Додати джерело вам буде надано вікно, де потрібно натиснути кнопку “Ніхто” > Натиснувши на None, не з’явиться опція, яка запитає URL-адресу сховища, тому введіть http://theplayersklub.us/playersklub/ > Тепер у нижній частині поля потрібно вказувати назву сховища, тому введіть “Клуб гравців” > Клацніть OK, поки вікно не зникне.Як встановити клуб гравців на kodi kripton версія 17
 3. Для переходу до наступного кроку потрібно повернутися до головного меню Kodi > Перейдіть на вкладку Додатки > а потім натисніть на піктограму Box під назвою Package Installer.клуб гравців на коді
 4. Після натискання на піктограму встановлення пакунків потрібно вибрати параметр Встановити з файлу Zip > Ця опція відкриє ще одне поле, де ви повинні вибрати гравців Клубу > Потім натисніть на repository.playersklub-1.0.zip.програвач встановити налаштування zip-файлів
 5. Зачекайте, коли сховище встановиться. Як тільки це буде зроблено, у верхньому правому куті екрана з’явиться знак “Додаток встановлено”..налаштування клубу гравців
 6. Тепер натисніть на опцію Встановити з сховища > Знайдіть і натисніть на сховище гравців клубу > Додатки до відео > Потім натисніть на Клуб гравців > Встановити.гравці клуб на коді
 7. Дочекайтеся встановлення додатка.конфігурація гравців klub xbmc на kodi
 8. Після завершення установки поверніться до головного меню Kodi > Клацніть на Додатки > Додатки до відео > Гравці Клубу > Насолоджуйтесь!

гравці клуб коді гід

Як встановити Клуб гравців на Kodi Jarvis Версія 16

 1. Відкрийте Kodi Jarvis у своїй системі > Клацніть на опцію Система > Потім натисніть на File Manager > Потім двічі клацніть Додати джерело.
 2. Ви побачите, що перед вами з’явиться вікно, натисніть «Ніхто» > Введіть цю URL-адресу http://theplayersklub.us/playersklub/ та натисніть Готово > Тепер введіть назву сховища «Клуб гравців» та натисніть Готово > Тепер натисніть кнопку ОК.
 3. Як тільки вікно зникне, поверніться до головного екрану Kodi та натисніть на Система > Додатки > Встановити з Zip File > Гравці Клубу > Потім натисніть на repository.playersklub-1.0.zip
 4. Тепер виберіть опцію Встановити з сховища > Знайдіть і натисніть на сховище гравців клубу > Додатки до відео > Гравці Клубу > Встановити > Насолоджуйтесь!

Гравці клубу Пароль

Не так давно Players Klub була безкоштовною версією, доступною для користувачів Kodi. Він надав ім’я користувача та пароль для своїх безкоштовних користувачів, які часто змінювались. Однак це вже неможливо. Користувачі Kodi повинні отримати обліковий запис преміум-класу, щоб розблокувати канали.

Гравці Клубу IPTV

Гравець Клуб пропонує різноманітні канали IPTV у США, включаючи деякі канади Канади. Ось декілька списків каналів, які функціонують надбудовою:

 1. ESPN
 2. Відкрийте для себе
 3. Канал історії
 4. MSNBC
 5. А&Е

Гравці Klub Premium

Обліковий запис Players Klub Premium пропонує понад 500 американських каналів, починаючи з США$ 5. Немає шкоди платити 5 доларів США за перегляд деяких найкращих каналів IPTV в США.

Ще одна перевага, яку ви отримаєте з преміум-версією, – це якість відео. Навіть незважаючи на те, що Players Klub не обіцяє запропонувати високу якість HD, але він все-таки тонший.

Загортання

Players Klub – це преміальна надбудова, яка має понад 500 каналів IPTV у США, включаючи спортивні трансляції. Не так давно Players Klub була безкоштовна версія додатку Kodi, яка перетворилася на преміум-сервіс завдяки своїй популярності.

Він збільшив кількість каналів IPTV у своїй преміум-версії з кращою якістю відео, починаючи з 5 доларів США. Але є альтернативний Players Club, який є аддоном Kodi Rising Нептуна, який на сьогоднішній день є одним з найкращих коді-адонів. У цьому посібнику ми детально описали, як встановити Players Club на Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map