Як встановити Navi-X Addon на Kodi в 5 кроків

Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, як в одному місці передавати фільми, телевізійні шоу, документальні фільми та інший медіа-контент, то не потрібно більше шукати


Navi-X Kodi може бути найпопулярнішим додатком Kodi, а також найдавнішим, це додатки Kodi, які пропонують безкоштовний медіа-контент для користувачів Інтернету.

Однак безкоштовний потік не такий простий, оскільки багато потоків високої якості географічно обмежені, до яких неможливо отримати без VPN для Kodi.

У цій статті ми розкриємо, як встановити Navi-X на Kodi та вирішити різні проблеми, пов’язані з додатком.

Що таке Navi-X Kodi

Navi-X дозволяє своїм користувачам ділитися та завантажувати вміст через дуже велику відеобазу даних. Все, від фільмів до телепередач, спортивних змагань та телебачення в прямому ефірі, можна знайти з легкими пальцями.

Дотримуйтесь цього покрокового керівництва щодо того, як встановити Navi-X на Kodi.

Як встановити Navi-X на версії Kodi Leia та Krypton

Kodi Leia – це найновіша версія Kodi, за якою слідує популярна версія Krypton. Цей додаток чудово працює з усіма доступними версіями Kodi.

Виконайте наступні дії, щоб встановити надбудову Navi-X Kodi в найкоротші терміни:

 1. відчинено Коді> Виберіть “Налаштування “ кнопка в лівій верхній частині > Файл Менеджер > Подвійне клацання ‘Додайте Джерело “.Як встановити navi-x на kodi
 2. Введіть це посилання http://kdil.co/repo/ > Клацніть гаразд > Тепер введіть назву медіа-посилання “Коділ Репо ‘ > Клацніть гаразд знову.як встановити naxi x addon на kodi krypton версія 17
 3. Поверніться до Домашній екран > Клацніть Додатки вліво в меню ліворуч > Клацніть у верхньому лівому куті коробчатої форми значок > Встановити з блискавка файл > Коділ Репо > Kodil.zip.navi-x встановити zip-файл kodi
 4. Встановити з сховища >Виберіть Сховище Коділ > Програма Додайтеоні> Клацніть Navi-X > Встановити.Налаштування наві-x аддону на коді криптон, версія 17
 5. Поверніться до Головне меню > Додатки програми >Navi-X > і насолоджуйтесь!

Налаштування наві-x аддона kodi krypton версія 17

Як встановити Navi-X Kodi Jarvis версії 16 або вище

Установка Navi-X на Kodi Jarvis версії 16 схожа на встановлення Navi-X на Kodi Leia та Krypton, за винятком того, що макет Kodi Jarvis трохи відрізняється від розширеної версії.

Kodi Jarvis має невеликі зміни в макеті головного меню. Головне меню можна знайти в нижній частині екрана в горизонтальному положенні, тоді як у новій версії головне меню розташоване ліворуч, що стоїть вертикально.

У Kodi Krypton ключова функція називається “Система “ було замінено на “Налаштування “ які можна знайти в головний меню. Однак з точки зору “як користуватися Navi-XВ будь-якій з версій Kodi процес залишається колишнім.

Як виправити неполадки Navi-X

Користувачі Navi-X можуть зіткнутися з деякими помилками під час встановлення додатку Kodi. Ми запропонували дві найпоширеніші проблеми для користувачів Kodi, коли вони встановлюють Navi-X.

Перевірте журнал для отримання додаткової інформації про помилку

Ця помилка може звести з розуму когось. У деяких випадках ми всі бачили, що Kodi не вдається передавати медіа-контент, який ви хочете відчайдушно дивитися. Однак, ми нічого не можемо виправити.

Щоб вирішити цю проблему, зазвичай потрібно очистити кеш. Для цього вам потрібно встановити “інсталятор надбудови”, який є додатком Kodi. Закінчивши встановлення надбудови, відкрийте надбудову інструменту технічного обслуговування, потім натисніть на загальну надбудову та очистіть кеш.

Якщо проблема все ж зберігається після очищення кешу, може здатися, що ви намагаєтеся отримати доступ до геоблокованого вмісту, доступ до якого можна отримати лише через VPN Kodi.

Чому Navi-X припинив роботу?

Навіть Navi-X може припинити роботу несподівано, що може спричинити певні проблеми. Ця помилка зазвичай виникає, коли у вас встановлена ​​попередня версія Kodi або Navi-X. Дізнайтеся останню версію Navi-X, а також останню версію Kodi Krypton 17, щоб вирішити помилку.

Якщо у вас інстальована новіша версія Navi-X та Kodi, можливо, ви захочете спробувати видалити Navi-X і знову встановити надбудову. Це може вирішити вашу проблему.

Згортаючи його

Navi-X, без сумніву, найпопулярніший і найдавніший додаток Kodi. Він містить базу даних, де користувачі Kodi можуть обмінюватися найновішим медіа-контентом. Ви можете передавати фільми, телевізійні шоу та інші подібні розважальні пакети без зайвих клопотів.

Насправді, встановлення Navi-X на Kodi значно вирішить вашу проблему для безкоштовного потокового передавання. Ви можете легко переглядати улюблений вміст у себе вдома, на роботі чи в будь-якому місці, де вам комфортно. Просто перегляньте наш посібник щодо встановлення Navi-X на Kodi та перегляньте улюблений вміст з будь-якого місця.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map