Як встановити NordVPN на Kodi (2020)

як встановити-nordvpn-on-kodi


NordVPN винятково працює з Kodi, коли до вас додається подвійне шифрування VPN. Він зберігає ваші додатки від Kodi в приватному режимі та додаткові додатки для телебачення, що живуть на сонці.

У цьому посібнику я розповів покроково про те, як встановити NordVPN на Kodi. Після завершення встановлення ви можете пізніше перевірити в посібнику, чи NordVPN працює над Kodi.

Додаток NordVPN Kodi має сильне 256-бітове шифрування і серед найбільшої серверної мережі з 5500 серверів. Ці сервери допомагають вам призначити IP-адресу, яка робить вас анонімним.

Як встановити та використовувати NordVPN на Kodi

Крок 1: Зареєструйтесь у NordVPN

Крок 2: Завантажити і Встановити Додаток NordVPN на бажаному пристрої

крок-2-як встановити-nordvpn-on-kodi

Крок 3: Введіть ім’я користувача / пароль і відчинено Додаток NordVPN

крок-3-як встановити-Nordvpn-on-kodi

Крок 4: Підключіться до Американський сервер 

крок-4-як встановити-Nordvpn-on-kodi

Крок 5: Після підключення, відчинено Коді

Крок 5 - як встановити-nordvpn-on-kodi

Крок 6: Відкрийте будь-який аддон, напр. Чарівний Дракон

Крок-6 - як встановити-nordvpn-on-kodi

Крок 7: Виберіть будь-яке кіно / телешоу та почніть трансляцію анонімно!

Крок-7, як встановити-nordvpn-on-kodi

Відвідайте 30-денну гарантію повернення грошей на сайті

Як перевірити, чи NordVPN працює над Kodi

№1 відчинено Коді

Крок 1 - як перевірити-nordvpn - працює на коді

№2 Йти до Налаштування варіант

крок-2-як перевірити-Nordvpn-працює

№3 Натисніть на Інформація про систему

крок-3-як перевірити-Nordvpn-працює

№4 Тепер перевірте, чи є ваш IP-адреса змінився чи ні (до і після підключення до VPN)

крок-4, як перевірити-Nordvpn-працює

Відвідайте 30-денну гарантію повернення грошей на сайті

Відео посібник: Як встановити NordVPN Kodi

Особливості NordVPN

NordVPN, без сумніву, одне з найбільших імен в галузі через надання послуг та велику різноманітність серверів по всьому світу.

Ось деякі особливості NordVPN:

 • Велика серверна мережа: NordVPN має 5500 серверів та присутність у 60+ країнах. Величезна кількість серверів означає, що у вас буде більше IP-адрес для підключення та розблокування тонни вмісту.
 • Швидка швидкість: Навіть незважаючи на те, що NordVPN має подвійне шифрування VPN, це не робить його швидкість повільною. Пізніше я провів тест на швидкість у керівництві.
 • Безпечне шифрування: NordVPN використовує 256-бітове шифрування, яке є найсильнішим, але тим більше, що використовує подвійне шифрування VPN, яке шифрує інтернет-трафік не один раз, а двічі.
 • 6 підключень кількох пристроїв: Можна використовувати NordVPN з 6-ма різними пристроями одночасно. Це означає, що ви можете переглядати потоковий вміст Kodi на 6 пристроях.
 • 30-денна гарантія повернення грошей: Використовуйте NordVPN на Kodi протягом 30 днів без ризику. Ви завжди можете вимагати свої гроші через 30 днів.
 • 7-денна безкоштовна пробна версія: NordVPN пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію на мобільних пристроях. Потрібно лише ввести дані вашої кредитної картки, але за це гроші не вирахують.

Тест на швидкість NordVPN

Ми проходили тест на швидкість NordVPN під час трансляції з Kodi. Результати такі:

Моя швидкість Інтернету без VPN: 20 Мбіт / с

Моя швидкість Інтернету за допомогою NordVPN (сервер США): 16 Мбіт / с

Єдине зниження швидкості на 20%, що є розумним.

NordVPN-Kodi-Speed-Test

Випробування на герметичність ІРВ NordVPN

Найважливіше, що потрібно перевірити в VPN, це перевірити, чи не протікає він DNS або IP. Якщо він витікає ваш IP або DNS, використовувати його немає сенсу.

Ми протестували NordVPN на Kodi під час трансляції, і не було виявлено витоків IP або DNS.

ІР-витік IP для коді NordVPN

NordVPN тест на витік IP для коді

Це доводить, що NordVPN для Kodi – ідеальний вибір, і ми можемо на нього покластися.

NordVPN розблокує додатки з обмеженою географічною програмою Kodi

Як я вже згадував, VPN потрібен для розблокування гео-обмежених додатків Kodi. Тож я спробував розблокувати cCloud TV із NordVPN на Kodi, і я мав успіх без жодних проблем.

розблокувати коді аддони з nordvpn

Швидкість потоку була хорошою, хоча я маю низькошвидкісний Інтернет. У мене не виникло проблем із буферизацією чи відставанням, і тоді я зміг отримати доступ до повної бібліотеки додатків.

Ви також можете спробувати використовувати найкращі VPN для Kodi, які ідеально підходять для приватного потокового передавання та розблокують додатки Live TV.

Чи працює NordVPN з Kodi?

Так! NordVPN сумісний з Kodi, але він не має спеціального додатку Kodi.

Ви можете натрапити на деякі блоги та посібники із налаштування, згадавши про виділений NordVPN Kodi addon, але всі вони вас вводять в оману.

Немає такого виділеного додатку Kodi, як вони заявляють, NordVPN встановлюється на пристрої та працює у фоновому режимі, коли ви використовуєте Kodi.

Він взагалі не перериває потокове передавання та забезпечує миттєвий доступ до геодоступних додатків Kodi без жодних проблем.

Одна з найкращих речей щодо NordVPN – це те, що вона чудово працює з усіма популярними пристроями та операційними системами на кшталт Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick і FireTV, Roku, RaspberryPi.

NordVPN для Kodi Відгуки

Огляди користувачів дають чітке уявлення про основні реалії в галузі. Подивіться на ці огляди і вирішіть, хочете ви використовувати NordVPN чи ні.

Kodi – це просто ОС, через яку надається послуга, вона справді однакова, просто різні мережі, що забезпечують потоки… VPN .. там так багато дезінформації щодо IPTV, вони вважають, що ви можете повірити, що вона не може бути заглушеним тощо, що є абсолютним сміттям

– Snags (@ Snagsy1980) 4 березня 2019 року

Цей користувач здається досить розчарованим; можливо його потоки обмежені, як він згадав про послуги IPTV. Ось чому я рекомендую використовувати VPN, щоб уникнути проблем з дроселюванням та обмеженням.

Kodi (через VPN… я віддаю перевагу Nord VPN) дозволяє передавати піратський вміст безкоштовно, анонімно. Серйозно … ви можете дивитися що завгодно. Люди одразу завантажують речі. Я вражений, що медіакомпанії не робили атаки ddos, щоб відключити послугу.

– ZeroHedge (@govttrader) 26 березня 2019 року

Ось задоволений користувач хвалить NordVPN, що він розблокує всі потоки, але в той же час він допитав владу про дії проти піратських потоків.

Ключові вивезення

Вибір VPN для потокової передачі є дещо складним, оскільки кожен інший постачальник там претендує на найкращий результат, але як тільки ви їх використовуєте, ви зможете побачити, наскільки вони глибокі води.

Не кожному постачальнику VPN можна довіряти, оскільки було зареєстровано багато випадків реєстрації даних проти кількох провайдерів. Цей посібник докладно пояснює, як встановити та налаштувати NordVPN на Kodi.

NordVPN – це надійне ім’я в галузі, оскільки воно обслуговувало мільйони користувачів, і жодних таких скарг на нього не виникло..

По-друге, NordVPN забезпечує потужне шифрування та велику кількість серверів у всьому світі. У верхній частині лінійки є функції, які відповідають потребам потокових вун.

Я рекомендую своїм читачам спробувати NordVPN Kodi для кращого поточного перегляду. Коли я кажу краще, я маю на увазі приватну трансляцію без буферизації.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map