Як встановити Обман Коді Аддон на Leia, Krypton, Jarvis, використовуючи One Nation Repo

Обман-Коді-аддон


Deceit Kodi addon – це повноцінне розважальне доповнення, яке можна використовувати для всіх потреб дозвілля. У ньому є фільми, телепередачі, телебачення та спорт.

Чудова річ у цьому додатку – це доступність інтеграції Trakt та Real Debrid, яка дозволяє користувачам підтримувати свою бібліотеку вмісту.

Якщо ви хочете передавати всі останні фільми та прямі телепередачі, вам знадобиться VPN, щоб розблокувати потоки. Переконайтесь, що ви вибрали одне з найкращих VPN для Kodi, перш ніж розпочати трансляцію.

Обман сховища Kodi Addon

Обманний додаток доступний у сховищі однієї нації. У цьому сховищі є ще деякі популярні додатки, як Sports Devil, Adult Swim, YouTube, F4M Tester тощо.

Як встановити обман на Kodi Leia та Krypton

Виконайте наступні дії, щоб встановити надбудову Deceit на версії Kodi Leia та Krypton, щоб насолоджуватися улюбленими фільмами, телешоу та багато іншого:

 1. Запуск Коді з робочого столу Windows > Ви побачите Значок Gear (Налаштування), натисніть на цьому > звідси з’явиться нове меню Клацніть на Файловий менеджер.Як встановити обман на kodi
 2. Тепер ви побачите два стовпці, натисніть на Додати джерело з лівої стовпця.як встановити обман на kodi kripton версії 17.6 або новішої
 3. Діалогове вікно із появою спливаючого рядка адреси. Клацніть, де воно написано і введіть це URL-адреса http://onenation.info/Repo/ > Клацніть Гаразд > Назвіть це джерело медіа як Один репо > Клацніть гаразд > Після введення реквізитів двічі перевірте URL-адресу джерела та ім’я джерела та клацніть гаразд щоб закрити діалогове вікно.як встановити обман на kodi jarvis версії 16 або новішої
 4. Тепер поверніться до Головне меню Kodi > У лівій колонці натисніть на Додатки відкрити вкладку Додатки меню > У цьому меню натисніть кнопку Установник пакунків (Піктограма поля), присутній у верхньому лівому куті.обман коді завантажити
 5. Натисніть на Встановити з Zip File опція зі списку.сховище обману
 6. Ви побачите список варіантів, виберіть Один репо зі списку > Клацніть сховище.обладнання-1.0.5.zip > Зачекайте, поки з’явиться повідомлення “Додаток встановлено”.обман не працює / помилки / проблеми / вниз / виправлення
 7. Після появи повідомлення натисніть на Встановити з сховища варіант > Клацніть та перегляньте OneNation Репо > відчинено відеодоповнення > Прокрутіть список вниз, щоб відкрити Обман надбудови Kodi5 > Клацніть Встановити і чекати > З’явиться повідомлення, що підтверджує встановлення додатка.

обман Адон

Як встановити обман на Kodi Jarvis версії 16 або вище

Обман можна легко встановити на Kodi Jarvis, виконавши такі кроки:

 1. відчинено Kodi Jarvis V16 на своєму пристрої.
 2. Тепер натисніть на Система > Клацніть та відкрийте Файловий менеджер.
 3. Двічі клацніть на Додати джерело для входу до джерела посилання на сховище.
 4. Клацніть <Жоден> > Наберіть це URL-адреса http://onenation.info/Repo/ і Клацніть Зроблено > Назвіть цю вихідну URL-адресу сховища як Один репо > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 5. Поверніться до Головна сторінка Kodi > Клацніть Система > Клацніть Додатки.
 6. Натисніть на Встановити з Zip File варіант > Натисніть на Один репо > Виберіть сховище.обладнання-1.0.5.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.
 7. Тепер виберіть Встановити з сховища варіант > відчинено OneNation Repo.
 8. відчинено Додатки до відео папку.
 9. Виберіть Обман > Клацніть Встановити > Дочекайтеся появи повідомлення.

Обман Коді Завантажити

Завантажте поштовий файл > Головне меню Kodi > Додатки > Натисніть на Значок поля.

Клацніть Встановити з Zip File > Перегляньте та відкрийте завантажений додатковий zip-файл, тобто натисніть на сховище.введення 1,0.5.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.

Натисніть на Встановити з сховища > Натисніть на OneNation Репо > відчинено Додатки для відео > Натисніть на Обман > Клацніть Встановити > дочекайтеся появи повідомлення.

Обман не працює / помилки / виправлення Kodi

Немає потоків

Ви можете зіткнутися зі спливаючим повідомленням про помилку під час спроби потокового нового фільму чи іноді старого фільму, вказавши “Немає потоків доступних”. Ця помилка з’являється, коли для потоків цього конкретного медіаконтенту немає доступних провайдерів.

Виправити

Щоб виправити цю помилку, перейдіть до налаштувань додатків, збільште кількість провайдерів та очистіть кеш додатків. Це, безумовно, виправить цю помилку, і ви зможете передавати потрібний вам фільм. Однак якщо помилка не зникає, фактичних постачальників для цього вмісту немає.

Заключні слова

Deceit – це повний пакет для всіх любителів Kodi та потокових вун, завдяки різноманітності категорій вмісту, які він пропонує. Багато адонів зосереджуються на певному сегменті контенту, як і декілька адонів, що фокусуються на потоковому перегляді фільмів, а деякі – на спорті, а декількох – на телебаченні Live TV. Це не так з Deceit, оскільки він охопив усі основні сегменти контенту.

Крім того, інтеграція Trakt та Real Debrid є головним фактором, який віддають перевагу користувачам. Обман заслужив велику повагу в громаді завдяки гарній функціональності та різноманітності контенту. Ми рекомендуємо нашим користувачам спробувати цей додаток, дотримуючись наш посібник, щоб дізнатися, як встановити додаток Deceit на kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map