Як встановити потоки BBC iPlayer Kodi Addon та Access за межами Великобританії

як встановити-BBC-iplayer-on-kodi


У цій статті йдеться про прості кроки щодо встановлення BBC iPlayer Kodi, а також надається інформація про розблокування додатку BBC iPlayer за межами Великобританії за допомогою VPN для Kodi.

Kodi VPN – це обов’язкова річ для всіх користувачів Kodi, оскільки це геодоступна надбудова Kodi, і вона не працюватиме, якщо ви не використовуєте сервер Великобританії.

Якщо ви любитель британського телебачення, то BBC iPlayer повинен бути послугою потокового потоку. Офіційний додаток BBC iPlayer для Kodi дозволяє переглядати, популярні шоу, події в прямому ефірі, новини, радіопередачі, спорт та багато іншого.

Сховище коді BBC iPlayer (IPlayer WWW)

“IPlayer WWW” – сховище, звідки ви можете встановити додаток BBC IPlayer і насолоджуватися необмеженими британськими шоу. Вам не доведеться додавати це сховище вручну, оскільки воно вже доступне в Kodi.

На жаль, аддон працює лише у Великобританії. Хоча є спосіб отримати доступ до цього додатка за допомогою VPN Kodi та обійти географічні обмеження – ми підемо на цю тему пізніше.

Як встановити BBC iPlayer Kodi на Kodi Leia та Krypton

Ось етапи встановлення BBC iPlayer на версії Kodi Leia 18 та Krypton 17.6 або новішої версії. Зауважимо, що згадані нижче знімки зроблені з версії Kodi 17.6 Krypton.

 1. Після встановлення Kodi версії 17.6 або новішої запустіть програмне забезпечення у вашій системі та Виберіть опція аддон з головного меню.Як встановити bbc iplayer kodi
 2. Клацніть вище пакет у формі символ (браузер Addon).як встановити bbc iplayer kodi на krypton версії 17.6 або новішої
 3. Клацніть “Встановити з сховища” варіант.як встановити bbc iplayer kodi на jarvis версії 16 або новішої
 4. Тепер Виберіть “Відеодоповнення” варіант.bbc iplayer kodi завантажити
 5. Знайдіть “IPlayer WWW” сховище та Виберіть це.Як встановити bbc iplayer kodi на firestick
 6. Тепер після вибору сховища IPlayer Клацніть то Встановити варіант.Як спостерігати за програмою Kodi BBC iPlayer за межами Великобританії
 7. Тепер чекайте сповіщення “Аддон увімкнено“.

Як дивитися iPlayer Kodi BBC iPlayer у США

Як встановити BBC iPlayer Kodi на Jarvis версії 16 або вище

Крок, як встановити BBC IPlayer на Kodi, не сильно відрізняється від вищезазначених кроків. Ось етапи встановлення BBC-версії BBC на Kodi Jarvis або вище:

 1. Після встановлення Kodi версії 16 або новішої відкрийте Kodi та Виберіть Відео варіант.
 2. Клацніть Додатки варіант.
 3. Перейдіть до пункту Отримати більш варіант, прокручуючи вниз.
 4. Шукати “IPlayer WWW” сховище і потім Виберіть це.
 5. Натисніть на встановити варіант.
 6. Дочекайтеся підтвердження за допомогою повідомлення “Аддон увімкнено”.

Додаток BBC IPlayer зараз встановлений, і ви можете отримати доступ, перейшовши до Відео>Додатки>IPlayer WWW з головного меню.

Завантажити BBC iPlayer Kodi (Прямий метод)

З іншого боку, ви можете завантажити додаток безпосередньо з офіційного веб-сайту Kodi. Просто виконайте наступні дії:

 1. Спочатку завантажте Zip-файл з офіційного веб-сайту Kodi.
 2. відчинено Додаток Kodi у вашій системі, Виберіть “Аддон” опція з головного меню.
 3. Тепер Клацніть на вищевказаному полі форми упаковки (Браузер Addon).
 4. Виберіть Встановити з Zip-файл, перейдіть до місця, де ви завантажили ZIP-файл, та встановіть “Plugin.video.iPlayerwww-3.0.22.zip”
 5. Зачекайте сповіщення “Аддон увімкнено”.

Як спостерігати за програмою Kodi BBC iPlayer за межами Великобританії

Один із способів перегляду BBC-версії BBC на Kodi за кордоном або за його межами – через VPN Kodi. За допомогою сервера VPN у Великобританії ви можете змінити свою IP-адресу та отримати доступ до будь-якого вмісту на BBC iPlayer.

Але пам’ятайте, що не всі VPN можуть надати доступ до IPlayer Kodi BBC. Важливо вибрати правильний VPN, який розблокує BBC iPlayer за межами Великобританії.

Якщо ви шукаєте VPN, щоб розблокувати BBC IPlayer за межами Великобританії, завжди шукайте VPN, який пропонує сервер у Великобританії, забезпечує швидку продуктивність та гарантію повернення грошей. Таким чином, ви зможете протестувати VPN, і якщо це не вдасться розблокувати BBC IPlayer BBC, ви зможете отримати свої гроші назад.

Крок до розблокування IP-програвача BBC у вашій системі

 1. Зареєструйте потрібного постачальника VPN для Kodi.
 2. Завантажте інсталяцію та встановіть VPN у вашій системі.
 3. Увійдіть у свій рахунок.
 4. Перейдіть до параметра сервера та підключіться до сервера Великобританії.
 5. Тепер перейдіть на додаток BBC iPlayer на Kodi та насолоджуйтесь необмеженою трансляцією.

Як дивитися iPlayer Kodi BBC iPlayer у США

Не хвилюйтесь, якщо ви живете в США і хочете подивитися IP-програвач Kodi BBC. Процедура перегляду Kodi BBC IPlayer у США залишиться незмінною. Використовуючи послугу VPN, ви можете отримати доступ до додатку Kodi BBC IPlayer в США або в будь-якій точці світу. Хоча існують інші методи доступу до вмісту з BBC iPlayer, але VPN залишається найкращим рішенням для розблокування Kodi BBC IPlayer за межами Великобританії.

Ще однією додатковою перевагою використання офіційного додатка є те, що британські прямі канали та шоу безпосередньо витягуються з офіційного веб-сайту BBC. Це робить потік гладким, і вам не доведеться часто стикатися з проблемами буферування Kodi IPlayer Kodi.

BBC iPlayer Kodi не працює / Помилки / проблеми

Перевірте помилку журналу

Найпоширеніша помилка, з якою стикається більшість користувачів “Перевірте журнал для отримання додаткової інформації”. Ця проблема виникає, коли ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту геоблоку, наприклад, BBC IPlayer за межами Великобританії.

Рішення

Найбільш ефективне рішення для вищезгаданої помилки – це використання VPN. Через гео-обмеження вам потрібно мати IP-адресу Великобританії для доступу до додатка. Служба VPN надає можливість змінити ваше місцезнаходження, підключившись до сервера Великобританії. Якщо встановити IP-адресу у Великобританії, ця помилка буде усунена протягом декількох хвилин.

Не вдалося підключити сховище

Друга найпоширеніша проблема – не підключення сховища. Ця проблема стосується відсутніх файлів у сховищі або неправильної установки.

Рішення

Щоб запобігти цій помилці, завжди перевіряйте підключення до Інтернету. Якщо ваш Інтернет не працює належним чином або виникає зрив під час завантаження, шанси відсутності файлів із репо-репортажу збільшуються. Щоб подолати цю проблему, видаліть існуючий сховище та перейдіть до нової установки.

BBC iPlayer Kodi Faqs

Як мені отримати iPlayer BBC на коробці Kodi

 1. Встановіть та завантажте Kodi на коробки Kodi.
 2. Відкрийте додаток Kodi та виконайте аналогічні кроки, зазначені вище, як встановити BBC iPlayer addon для Krypton 17.6 або нижче та Jarvis 16 або новішої версії.
 3. Тепер насолоджуйтесь улюбленими британськими прямими каналами та шоу на коді Kodi Box.

Чи можете ви отримати BBC iPlayer від Kodi Amazon Firestick

Ви також можете отримати додаток BBC iPlayer на Amazon Firestick! Ось етапи встановлення додатку BBC iPlayer Kodi:

 1. Спочатку завантажте та встановіть Kodi на Amazon Firestick.
 2. відчинено Amazon Firestick і Виберіть “Система”.
 3. Тепер знайдіть “Налаштування” параметри з меню та Виберіть це.
 4. Виберіть “Параметри для розробників”.
 5. Увімкнути “Програми з невідомих джерел” і “Налагодження ABD”.
 6. Тепер перейдіть до головного меню і напишіть «Коді» в варіант пошуку.
 7. Тепер відчинено додаток Kodi і виконайте аналогічні кроки, згадані вище, як встановити аддіант BBC IPlayer для Krypton 17.6 або нижче та Jarvis 16 або вище.

Безкоштовний BBC iPlayer на Kodi

Так! BBC iPlayer абсолютно безкоштовно на Kodi, і ви можете насолоджуватися необмеженими британськими прямими каналами та шоу. Вам не потрібно платити щомісячну підписку, щоб дивитись улюбленого шоу чи фільму на BBC iPlayer Kodi.

Однак якщо ви живете за межами Великобританії, то VPN є основною вимогою для доступу до шоу iPlayer BBC та прямих каналів на Коді через гео-обмеження.

Висновок

Додаток BBC IPlayer на Kodi – один з найкращих додатків iptv kodi для користувачів, які люблять дивитися британські прямі канали та шоу. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам встановити BBC IPlayer Kodi. Крім того, він також пропонує відповіді на всі ваші запити, пов’язані з проблемами під час використання BBC iPlayer xbmc.

Тим не менш, якщо ви хочете дізнатися більше про BBC iPlayer, будь ласка, згадайте свої коментарі нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map