Як встановити телевізор Spinz – Посібник для початківців

Оновлення: Сховище, що містить телевізор Spinz, наразі не працює, тому аддон не працюватиме з вказаною URL-адресою.


Телевізор Spinz – це єдине рішення для всіх ваших потреб передачі медіа. Будь то спорт, фільми, телевізійні шоу чи медіа-канали, за допомогою Spinz TV ви можете отримати всі ці функції та інше під одним дахом. У цій публікації ми покажемо вам, як встановити Spinz TV на Kodi та насолодитися всіма цими дивовижними можливостями. Не забудьте перевірити кращий посібник з майстрів коді.

Що таке SpinzTV?

SpinzTV – це телебачення Інтернет-протоколів (IPTV), яке використовує логічний протокол Інтернету (IP) для передачі потоків різних медіа-джерел, що включає телевізійні шоу, фільми, спорт та інші розважальні програми. Це вважається незаконним у деяких географіях, тому настійно рекомендується використовувати кращий VPN для Kodi. Коли ви відчуваєте нудьгу або не маєте нічого спільного, за допомогою телевізора Spinz ви можете передавати медіа на ваш вибір і вмикати нудьгу за мить.

Як встановити побудову Spinz TV Build на Kodi Krypton Версія 17

Нижче наведені кроки допоможуть вам завантажити телевізор Spinz на останню версію Kodi Krypton версії 17:

 1. Завантажте та запустіть Коді.як встановити телевізор spinz
 2. Перейдіть до свого Домашній екран> натисніть на круглий Налаштування кнопка >Файловий менеджер> Двічі клацніть на Додати джерело.як встановити spinz tv build на kodi kripton версія 17
 3. Введіть посилання http://repo.stvmc.net/у вікні, де показано “Ніхто” >Введіть назву програми “Спінз” або будь-яке інше ім’я на ваш смак і натисніть гаразд.spinz tv media media
 4. Поверніться до свого Домашній екран натисканням ‘Вихід’ кнопки на вашій клавіатурі >Додатки>натисніть на значок у формі коробки на вершині.браузер спін тв kodi addon
 5. Клацніть Встановити з zip-файлу >SpinzTV > Репозиторій.SpinzTV-0.0.1.zip.zip-файл сховища телевізійного сховища
 6. Дочекайтеся завершення установки.
 7. Виберіть Встановити з сховища >Spinz TV > Додатки програми >Чарівник телевізора Спінц > Встановити.майстер спін-тв
 8. Йти до Додатки> Додатки програми >Чарівник телевізора Спінц > і вибирати серед різних будує.майстер спін-тв
 9. Встановити будь-яка конструкція, яка вам подобається, і насолоджуйтесь!

Як встановити побудову Spinz TV Build на Kodi Jarvis Версія 16

Установка Spinz TV Build на Kodi Jarvis версії 16 аналогічна завантаженню на Krypton версії 17 замість того, що в макеті є незначна зміна, але для подібного процесу слід продовжити.

Щойно ви встановите майстер телевізора Spinz, ви зіткнетеся зі збірками телевізорів Spinz для Jarvis, як показано на малюнку нижче:

як встановити spinz tv kodi jarvis версія 16

Як встановити додатки для телевізорів Spinz у версії Kodi Krypton, версія 17

Для завантаження додатка для телевізора Spinz перші 6 кроків під час завантаження збірки Spinz TV залишаться незмінними. Після встановлення сховища виконайте інші кроки, описані нижче:

 1. Виберіть Встановити з сховища >Spinz TV > Додатки до програми >Spinz TV Pro > Встановити.як встановити спінові телевізійні додатки на Kodi Krypton Версія 17
 2. Після натискання на Spinz TV pro, для цього знадобиться Ідентифікатор та пароль Facebook.спин тв про вхід
 3. При натисканні на Список потоків Ви можете переглянути різні канали для потокового передавання медіа.

спін ​​ТВ про відео

Як встановити додатки для телевізорів Spinz на версії Kodi Jarvis, версія 16

Установка додатку для телевізора Spinz на Kodi Jarvis версії 16 залишиться такою ж, як і під час завантаження версії 17, але зміни в макеті програмного забезпечення можна спостерігати.

Рекомендується встановити останню версію Kodi, тобто Kodi Krypton версії 17, щоб уникнути поширених проблем і помилок..

Телевізор Spinz не працює – як виправити

Більшість проблем, які можуть виникнути під час встановлення Spinz TV, пов’язані з попередніми версіями Kodi. Нова версія Kodi, тобто версія Kodi Krypton 17, виправить більшість проблем.

У деяких користувачів можуть виникнути проблеми із завантаженням телевізора Spinz із сховища. Цю проблему можна усунути, включивши “Невідоме джерело”. Це можна виправити, повернувшись на головний екран> Додатки> Налаштування > Увімкнути невідоме джерело.

Як встановити Hardnox Build на Kodi Krypton Версія 17

Завантажуючи збірку Hard Nox у версії 17 Kodi Krypton, вам потрібно виконати 8 кроків, як це було потрібно для завантаження збірки телевізорів Spinz (згадане вище). Потім, все, що вам потрібно зробити, – це вибрати зі списку різних конструкцій Krypton Spinz TV Hard Nox. Це повинно включити Hard Nox на Kodi.

Як встановити Hardnox Build на Kodi Krypton Версія 17

Найкращий телевізійний майстер Спінца для Коді

Встановивши майстер Spinz TV Wizard на Kodi, ви знайдете список різних версій для встановлення. Щоб назвати декілька найкращих майстрів телевізора Spinz, ось наші найкращі вибір:

 1. Spinz TV Premium Lite
 2. Спінц ТВ Заздрить Криптон
 3. Spinz TV Hard Nox

Це найпотужніші версії для Kodi, і як результат, ви можете передавати різні медіа-канали та розважальний пакет під одним дахом.

Загорнути його

Встановлення телевізора Spinz дозволить зробити ідеальну суміш для вашої версії Kodi Krypton 17, де ви можете передавати тисячі медіа-каналів, фільмів та спортивних розваг в одному пакеті. Наведено посібник із встановлення телевізора Spinz на версії Kodi 16 та 17, який виконує аналогічні кроки, але з іншою схемою. Телевізор Spinz на Kodi – найкращий вибір для людей, які хочуть усіх ароматів фільмів, спорту та телепередач за один совок.

Залиште коментар, якщо ви хочете задати будь-які питання.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map