Як встановити Vortex на Kodi Krypton And Jarvis менш ніж за 6 хвилин

Що таке Vortex на Kodi

Vortex – це нове доповнення для спорту та музики, розроблене двома гігантами технологічної галузі, тобто Rock Crusher та Dreamweaver. Цей додаток охоплює багато спеціальних спортивних подій, включаючи футбол, UFC, мотоспорти тощо.


Rock Crusher та Dreamweaver ніколи не ставлять під загрозу якість, тому ви можете очікувати не менше, ніж ідеальний від двох. У цьому посібнику ми обговорюємо, як встановити Vortex на Kodi. Щоб встановити цей додаток, виконайте кроки, зазначені нижче для Криптона та Джарвіса.

Як встановити Vortex на Kodi 17
Як встановити Vortex на Kodi 16
Завантажити Vortex Repo
Vortex Kodi не працює / Помилки / проблеми
Відгуки про Kodi Vortex

Увага! Вам слід використовувати VPN, щоб залишатися анонімним під час використання Vortex, оскільки це захистить вашу конфіденційність. Використовуйте знижку на 85% на PureVPN і передавати необмежений вміст на Vortex.

Як встановити Vortex на Kodi Krypton версії 17 або вище

 1. відчинено Коді Криптон 17 у вашій системі > Натисніть на Піктограма налаштувань (значок шестірні), розташований вгорі > Тепер виберіть Файловий менеджер варіант.Як встановити вихор на kodi
 2. Тут ви бачите список джерел сховища, прокручуйте вниз та Подвійне клацання на Додати джерело > З’явиться вікно, де потрібно натиснути “Ніхто” > Потім введіть URL-адреса сховища http://www.rockodi.com/ та натисніть гаразд > Тепер введіть Ім’я медіа-джерела “Рок” і натисніть гаразд > Клацніть гаразд знову.як встановити вихор на kodi krypton версії 17 або новішої
 3. Щоб продовжити третій крок, перейдіть до Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки > Тепер натисніть на Установник пакунків піктограма (піктограма у формі коробки) у верхньому лівому куті.додати вихор на коді
 4. Натисніть на Встановити з Zip File > З’явиться вікно, в якому потрібно прокрутити вниз і натиснути на “Рок” > сховище.Rockcrusher-1.6.zip > На встановлення сховища знадобиться деякий час.завантажити vortex kodi zip-файл
 5. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Сховище Rockcrusher > Додатки до відео > Знайдіть і натисніть на Вихровий зі списку > Тепер натисніть на Встановити > Зачекайте, поки він встановить надбудову.вихор при налаштуванні коді
 6. Щоб переглянути надбудову, поверніться до Головне меню Kodi > Натисніть на Додатки вкладка > Тепер натисніть на Додатки до відео > Якщо ви подивитеся на праву частину екрана, ви побачите список додатків kodi, прокрутіть униз, щоб знайти Вихровий і натисніть на нього. Почніть використовувати надбудову Vortex.

вихор на налаштуваннях коді

Як встановити Vortex на Kodi Jarvis версії 16 або нижче

 1. відчинено Коді Джарвіс 16 у вашій системі > Натисніть на Системи опція, розташована внизу екрана > Тепер виберіть Файловий менеджер.
 2. Двічі клацніть Додати джерело, яке ви можете знайти в кінці списку > Зараз з’являється спливаюче вікно, натисніть “Немає” > Введіть URL-адресу http://www.rockodi.com та натисніть Готово > Введіть ім’я “Рок” та натисніть Готово > Тепер натисніть кнопку ОК.
 3. Поверніться до Домашній екран Kodi > Виберіть Системи варіант знову > Потім натисніть на Додатки > Встановити з Zip File > Виберіть зі списку “Рок” > Натисніть на сховище.Rockcrusher-1.6.zip > Тепер дочекайтеся її встановлення.
 4. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Сховище Rockcrusher > Натисніть на Додатки до відео > Вихровий > Встановити > Зачекайте, поки він встановить надбудову.

Завантажити Vortex Repo

Вихровий додаток знаходиться у сховищі Rock Crusher. Ви також можете завантажити це сховище безпосередньо у вашу систему, що стирає деякі кроки, виділені вище. Натисніть тут, щоб завантажити сховище Vortex і виконайте наведені нижче дії:

 1. Після завантаження zip-файлу та збереження його у вашій системі відкрийте Kodi > Клацніть на Додатки > Піктограма встановлення пакета.
 2. Встановити з Zip File > Перейдіть до завантаженого вами zip-файлу. Після того як ви перейдете до файлу, його встановлення займе кілька хвилин.
 3. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Rockcrusher Repo > Додатки до відео > Вихровий > Встановити > Насолоджуйтесь!

Vortex Kodi не працює / Помилки / проблеми

Раніше Vortex був доступний у сховищі додаткових потоків. Однак тепер у нього є власне сховище Rockcrusher, де ви можете легко встановити Vortex. Перехід від потокових надбудов до окремого Vortex-надбудови призвів до того, що надбудова спричинила деякі проблеми. Цей блог висвітлює останнє керівництво щодо встановлення Vortex, який ідеально працює.

Доповнення Vortex не працює

Vorte працював чудово до зміни сховища. Тепер, коли у нього є окремий новий сховище, він працює і працює на Kodi.

Відгуки про Kodi Vortex

Vortex дозволяє спостерігати за багатьма спортивними подіями, включаючи змагання з мотоспорту в прямому ефірі. Багато користувачів Kodi вмикають додаток Vortex на Kodi для перегляду онлайн-спорту без передплати.

Дякуємо @ rockcrusher01 за дивовижне покриття # formula1 #racing на #vortex. Найкраще гоночне покриття на Kodi.

– Нік Ангель (@nickanghel) 13 травня 2017 року

Користувачі Kodi також сприймають Vortex як головне доповнення через його HD-трансляцію. Найголовніше, що вся його трансляція працює блискуче, не заважаючи завантажувати медіа-контент.

@ rockcrusher01 #VORTEX має найкращий (можливо, ТІЛЬКИ, що працює в HD / Eng) потік премій Греммі в KODI. Реквізит і TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Нік Ангель (@nickanghel) 13 лютого 2017 року

Щоб додати речі

Vortex, нове ім’я у світі Kodi, перейняв категорію спортивних та музичних додатків. Це твір двох популярних імен у світі Kodi Rock Crusher та Dreamweaver. Він охоплює багато спортивних змагань, включаючи змагання UFC PPV, які важко переглянути в Інтернеті безкоштовно. У цьому посібнику ми обговорюємо, як встановити Vortex на Kodi та спостерігати за спортом у прямому ефірі. Ознайомтеся з нашим керівництвом Kodi vpn.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map