Jak zainstalować IPVanish na Kodi – 3 różne metody [2020]

IPVanish to kolejna popularna nazwa w branży i zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach gazet po wejściu na rynek. Jednak wielu użytkowników ma pytanie, czy jest to najlepsza sieć VPN dla Kodi?


Aby zaspokoić takie zapytania, omówiłem wszystkie ważne aspekty IPVanish związane z Kodi i opisałem, jak zainstalować IPVanish na Kodi.

Czy IPVanish jest najlepszą siecią VPN dla Kodi?

IPVanish-for-Kodi

Biorąc pod uwagę fakt, że IPVanish ma świetną sieć serwerów i silne protokoły bezpieczeństwa, możemy uznać ją za jedną z najlepszych sieci VPN dla Kodi.

Plusy

 1. Ponad 1300 serwerów w ponad 70 krajach.
 2. AES-256-bitowe szyfrowanie wojskowe.
 3. Aplikacje dla ponad 8 różnych platform i urządzeń.
 4. Dołączona funkcja Kill Switch.
 5. Dobra prędkość serwerów z natychmiastowym połączeniem VPN.

Cons

 1. Zawyżone ceny
 2. Jurysdykcja poniżej 14 oczu
 3. Kontrowersyjne pod względem dzienników danych
 4. Nie można ominąć ograniczeń serwisu Netflix
 5. Oferuje jedynie 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Ilekroć omawiamy VPN dla Kodi, bierzemy pod uwagę trzy podstawowe czynniki:

 1. Bezpieczeństwo
 2. Szybkość i liczba serwerów
 3. Kompatybilność urządzenia

Sądząc po tych wszystkich trzech czynnikach, jestem pewien, że IPVanish zdobył swoje miejsce na liście najlepszych dostawców Kodi VPN. Jednak cena jest przede wszystkim ważnym czynnikiem i nie sądzę, aby każdy użytkownik był skłonny zapłacić 6,49 USD za takie funkcje.

Jest zgodny z IPVanish z Kodi?

Tak, IPVanish jest kompatybilny z Kodi, ponieważ nie ma własnego dedykowanego dodatku IPVanish Kodi, ale jest dostępny w repozytorium Zombodied.

Oprócz tego możesz także zainstalować aplikację IPVanish w systemie i używać jej w tle podczas korzystania z Kodi. Podstawowym motywem użytkowników Kodi korzystających z usługi VPN jest zabezpieczenie się i ominięcie ograniczeń geograficznych.

Dlatego nie byłoby problemu, gdyby mieli IPVanish VPN zainstalowane na swoim urządzeniu, o ile są podłączone do bezpiecznego serwera, a ich adres IP jest zaszyfrowany.

IPVanish VPN ma przyjaznego dla użytkownika klienta, który działa całkiem dobrze i wcale nie przeszkadza podczas przesyłania strumieniowego na Kodi po ustanowieniu połączenia VPN.

Dodatki Użytkownicy Kodi mogą uzyskać dostęp za pomocą IPVanish

Wielu użytkowników zdaje sobie sprawę z faktu, że wymagana jest sieć VPN na Kodi podczas przesyłania strumieniowego z dodatkiem Kodi innej firmy, zwłaszcza jeśli korzystasz z dodatku IPTV. W takich przypadkach konieczne jest oprogramowanie VPN do przesyłania strumieniowego.

Dzięki IPVanish użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo treści za pośrednictwem różnych oficjalnych i nieoficjalnych dodatków Kodi. Niektóre z przykładów to:

1. BBC iPlayer

iPlayer www to dodatek Kodi dostarczający treści z brytyjskiej telewizji internetowej; BBC iPlayer. Za pomocą tego dodatku Kodi można przesyłać strumieniowo kanały telewizyjne BBC, transmisje sportowe i inne popularne programy, takie jak Peaky Blinders, Bodyguard, Killing Eve, Our Girl, The Graham Norton show itp..

Jest to jednak dodatek Kodi objęty ograniczeniami geograficznymi, a jego zawartość jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii. W tym przypadku pomocne będzie korzystanie z IPVanish, ponieważ będziesz potrzebować połączenia VPN, aby przesyłać strumieniowo tę usługę na Kodi spoza Wielkiej Brytanii.

2. HBO Go

HBO to amerykańska sieć kablowa, która jest popularna na całym świecie ze względu na zawartość i usługi premium. Jednak HBO Go to ich najlepsza usługa online, która pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo ulubione programy, obecnie nadawane na żywo lub z przeszłości.

Użytkownicy Kodi mogą z łatwością korzystać z tej usługi, tylko jeśli mieszkają w USA, ponieważ nie można uzyskać do niej dostępu z dowolnego miejsca. Serwery IPVanish US pomogą ci uzyskać dostęp do tej zawartości zarówno w Kodi, jak i online, bez żadnych problemów.

3. SoundCloud

SoundCloud to internetowy serwis muzyczny popularny na całym świecie ze względu na ogromną bibliotekę. Jednak wiele utworów dostępnych na tej platformie jest objętych ograniczeniami geograficznymi i nie można uzyskać do nich dostępu w wielu regionach innych niż host.

IPVanish na Kodi pomoże użytkownikom uzyskać dostęp do wszystkich treści dostępnych na SoundCloud i cieszyć się muzyką bez żadnych barier.

4. PopcornFlix

PopcornFlix to oficjalny dodatek Kodi, który oferuje bezpłatne transmisje filmów i programów telewizyjnych, ale jego zawartość jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Dlatego konieczne jest posiadanie sieci VPN takiej jak IPVanish, która może usunąć te ograniczenia i zapewnić użytkownikom dostęp do transmisji strumieniowej.

5. Trzask

Crackle to internetowa usługa przesyłania strumieniowego telewizji firmy Sony, której oryginalne treści oraz inne treści są hostowane na stronie. Ta usługa może być przesyłana strumieniowo na Kodi za pośrednictwem jej dodatku, ale będzie ograniczona tylko do regionu USA.

Aby uzyskać dostęp do Sony Crackle poza USA, potrzebujesz serwera IPVanish US. Mimo to możesz zobaczyć całą zawartość za pomocą jednego kliknięcia, ponieważ będziesz mieć zaszyfrowany adres IP.

Jak korzystać z Kodi z IPVanish na Androidzie

IPVanish VPN jest również dostępny dla Androida; możesz zainstalować go na swoim urządzeniu, wykonując następujące czynności:

 1. Otwórz sklep Google Play na urządzeniu z Androidem.
 2. Kliknij pasek wyszukiwania i wyszukaj „IPVanish”.
 3. Kliknij pierwszy wynik, który się pojawi (będzie) IPVanish VPN: najszybsza sieć VPN.
 4. Teraz kliknij Zainstaluj i poczekaj, aż aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana.
 5. Po zainstalowaniu aplikacji kliknij Otwórz i zaloguj się do swojego konta IPVanish.
 6. Teraz połącz się z serwerem, który chcesz, a następnie otwórz Kodi, aby rozpocząć bezpieczne przesyłanie strumieniowe.

Jak korzystać z Kodi z IPVanish w systemie Windows

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować IPVanish na Kodi w systemie Windows:

 1. Przejdź do strony rejestracji IPVanish i zasubskrybuj dowolny pakiet, który odpowiada Twoim potrzebom.
  IPVanish-Kodi-1
 2. Pobierz klienta stacjonarnego IPVanish na Windows i zainstaluj go.
  IPVanish-Kodi-Download
 3. Otwórz aplikację po instalacji i zaloguj się przy użyciu poświadczeń.
  IPVanish-kodi-install
 4. Teraz wybierz żądaną lokalizację serwera i połącz się z nią.
  IPVanish-Kodi-2
 5. Teraz zminimalizuj aplikację i otwórz Kodi.
  Kodi-18
 6. Będziesz teraz mieć dostęp do wszystkich strumieni geograficznie ograniczonych i dodatków Live TV Kodi, gdy aplikacja działa w tle.

Zainstaluj IPVanish na Kodi za pośrednictwem VPN Managera

Za pomocą tej metody można zintegrować IPVanish VPN z Kodi. Pozwala zaoszczędzić czas i poprawić wrażenia z przesyłania strumieniowego.

 1. Pobierz plik repozytoryzacji Zomboided na swoje urządzenie
 2. otwarty Kodi
 3. Idź do Dodatki patka
 4. Kliknij na ikona pola z lewego górnego rogu
 5. Wybierz Zainstaluj z pliku zip opcja
 6. Przeglądaj swój system i otwórz pobrany plik zip plik > Poczekaj na powiadomienie
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja
 8. Przewiń listę w dół i otwórz Repozytorium dodatków Zomboided> Iść do Usługi > Kliknij Menedżer VPN dla OpenVPN > Trafienie zainstalować
 9. Po zakończeniu instalacji przejdź do Dodatki programowe i otwórz Menedżer VPN.
 10. Teraz skonfiguruj VPN, przechodząc do Ustawienia.

Jak korzystać z Kodi z IPVanish na FireStick

FireStick podbił cały przemysł strumieniowania online, a fakt, że możesz przesyłać strumieniowo Kodi, sprawił, że jest on znacznie bardziej interesujący.

 1. Podłącz FireStick i Skręcać to na
 2. otwarty Ustawienia.
 3. Kliknij Urządzenie patka
 4. Kliknij Opcje programistyczne
 5. Włączyć Aplikacje z nieznanych źródeł
 6. Wróć do menu głównego i otwórz sklep z aplikacjami Amazon
 7. Przejdź do opcji wyszukiwania i wyszukaj IPVanish
 8. Kliknij IPVanish z wyników wyszukiwania
 9. Kliknij zainstalować > Kliknij tak
 10. Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację i znakw użyć tego

Wniosek

IPVanish jest wystarczająco dobrą opcją dla użytkowników Kodi, ponieważ ma wszystkie funkcje, które powinna mieć dobra sieć VPN i obsługuje różne platformy. Jedną z niepokojących rzeczy jest to, że IPVanish nie jest w rozsądnej cenie jak inni dostawcy VPN i może to zniechęcać wielu użytkowników.

Poza tym obsługa i wydajność są niesamowite, a ja osobiście nie napotkałem żadnych problemów podczas przesyłania strumieniowego. Jedną rzeczą godną pochwały jest to, że interfejs użytkownika jest całkiem przyzwoity i przyjazny dla użytkownika. Gdyby nie cena, zdecydowanie poleciłbym IPVanish użytkownikom Kodi, ale fakty mówią inaczej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map