Jak zainstalować iStream (Duckpool) na Kodi w 8 krokach

Co to jest iStream?

Duckpool to nowa nazwa dodatku iStream Kodi, który słynie z transmisji strumieniowych filmów i programów telewizyjnych. Sama nazwa pokazuje, że dodatek duckpool należy do rodziny Muck Duck. Zawiera masywne linki i źródła do filmów, które oferuje, które pozwalają na strumieniowanie wszystkiego.


Został przemianowany na Duckpool, odkąd Mucky Duck przejął dodatek. Byłbyś naiwny, porównując Duckpool z Covenant lub Genesis Reborn. Jednak oferuje wysokiej jakości filmy, gdy znajdziesz odpowiedni link.

Udostępniliśmy szczegółowy przewodnik na temat instalacji iStream (Duckpool) na Kodi. Przeczytaj więc nasz przewodnik krok po kroku poniżej:

Jak zainstalować iStream (Duckpool) na Kodi 17
Jak zainstalować iStream (Duckpool) na Kodi 16
iStream (Duckpool) Kodi Recenzje
iStream Kodi nie działa / błędy / problemy

Ostrzeżenie! Powinieneś używać VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z iStream (Duckpool), ponieważ zabezpieczy to twoją prywatność. Zyskaj 57% zniżki na IPVanish i strumieniuj nieograniczoną zawartość na iStream (Duckpool).

Jak zainstalować iStream (Duckpool) na Kodi Krypton wersja 17 lub nowsza

 1. Jeśli już zainstalowałeś Kodi Krypton wersja 17, to Otwórz Kodi w twoim systemie > Kliknij na Ustawienia ikona koła zębatego, którą znajdziesz u góry > Teraz wybierz Menedżer plików.jak zainstalować istream duckpool na kodi
 2. Tutaj zobaczysz Dodaj źródło opcja po lewej stronie ekranu, Podwójne kliknięcie na tym > Pojawi się okno, w którym musisz kliknąć ‘Żaden’ > Teraz wpisz repozytorium URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Teraz wpisz nazwę źródła medialnego „Mucky Duck” w opcji podanej na dole > Teraz kliknij dobrze.jak zainstalować istream duckpool na kodi kryptn wersja 17
 3. Wróć do Ekran główny Kodi uderzając dalej ‘Wyjście’ przycisk > Kliknij Dodatki > Wybierz ikonę Instalatora pakietu, ikonę w kształcie pudełka znajdującą się w lewym górnym rogu.istream duckpool na kodi
 4. Teraz kliknij opcję Zainstaluj z pliku zip > Znajdź i kliknij Mucky Duck > Teraz kliknij repository.mdrepo-1.0.2.zip i poczekaj na zainstalowanie repozytorium.istream duckpool konfiguracja kodi
 5. Po zakończeniu instalacji kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > Wybierz Replika Mucky Duck z listy > Repozytorium dodatków > Następnie Repozytorium Duckpool > zainstalować.istream duckpool ustawienia kodi
 6. Po zakończeniu instalacji repozytorium Duckpool wróć do listy repozytoriów, naciskając „Backspace” Klawisz na klawiaturze dwa razy.konfiguracja kodi istream duckpool
 7. Teraz znajdź i kliknij Repozytorium Duckpool > Dodatki wideo > Duckpool > zainstalować > Instalacja dodatku potrwa kilka minut.istream duckpool na Kodi XBMC
 8. Teraz wróć do Ekran główny Kodi > Kliknij Dodatki > Teraz Dodatki wideo > Następnie Duckpool > Gratulacje! Pobrałeś teraz iStream (Duckpool) 2017.

istream duckpool kodi addon

Jak zainstalować iStream na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi Jarvis > Wybierz opcję System > Kliknij Menedżer plików w opcji Systemy > Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Tutaj pojawi się okno, kliknij „Brak” > Wpisz adres URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ i kliknij przycisk gotowe > Wpisz nazwę „Mucky Duck” i kliknij przycisk Gotowe > Teraz kliknij OK.
 3. Wróć do menu głównego Kodi > Kliknij System > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Mucky Duck > repository.mdrepo-1.0.2.zip > Poczekaj na zainstalowanie.
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Replika Mucky Duck > Repozytorium dodatków > Repozytorium Duckpool > zainstalować.
 5. Wróć do opcji Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Duckpool > Dodatki wideo > Duckpool > zainstalować > Cieszyć się!

iStream (Duckpool) Kodi Recenzje

iStream (Duckpool) istnieje od wielu lat. WIELE użytkowników Kodi, którzy wcześniej korzystali z Duckpool, nie mogli się oprzeć instalacji żadnego innego dodatku niż Duckpool.

istream reddit

Pomimo faktu, że oferuje różne źródła / linki do oglądania treści wideo, wielu użytkowników Kodi nie preferuje jakości wideo. Co więcej, opcja menu spowolniłaby większość czasu, co przeszkadza użytkownikom.

przegląd reddit istream

iStream Kodi nie działa

W wielu przypadkach iStream (Duckpool) może przestać działać, co może zepsuć korzystanie z Kodi. Niektóre z błędów dotyczących działania iStream Kodi podano poniżej:

iStream Kodi Brak linków

Czasami treści multimedialne, które przesyłasz strumieniowo, nie mają linków, dlatego iStream (Duckpool) zwraca błąd. Może powodować frustrację wśród użytkowników Kodi, gdy nie mogą znaleźć linku do swojej ulubionej zawartości wideo.

Rozwiązanie

Gdy trafisz na źródło, które jest niedostępne lub po prostu pokazuje „iStream brak źródeł”, musisz wyczyścić pamięć podręczną. Możesz to zrobić, instalując Merlin Auto Cleaner.

Podsumowanie

iStream (Duckpool) nie można porównywać z najpopularniejszymi dodatkami Kodi, takimi jak Covenant, Exodus lub Genesis. Ten dodatek zapewnia wartość dla użytkowników dzięki dobrej jakości wideo i przyjaznemu interfejsowi. Udaje mu się wyświetlać filmy i programy telewizyjne z różnych łączy internetowych, które czasami użytkownicy Kodi mogą uznać za zepsute.

Jednak nadal oferuje filmy w jakości HD i jest preferowany przez wielu moich użytkowników Kodi. W powyższym przewodniku przedstawiliśmy pełną instrukcję instalacji iStream na Kodi. Niektóre strumienie mogą być blokowane geograficznie i aby je odblokować, będziesz musiał zainstalować IPVanish na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map