Jak zainstalować Kong TV na Kodi – Szacowany czas to 3 minuty

Kong TV pozwala oglądać setki kanałów IPTV z całego świata w najlepszej jakości wideo na urządzeniu Kodi. Ma osobne sekcje podzielone na wiele kategorii, tj. Filmy, sport, telewizja na żywo, filmy dokumentalne, dzieci i wiele innych. Źródła treści dostarczanych przez Kong TV mają bardzo niewiele złych linków i to sprawia, że ​​ten dodatek jest świetny.


W tym przewodniku omówiliśmy pełny proces instalacji Kong TV na Kodi. Zacznijmy.

 1. Jak zainstalować Kong TV na Kodi 16
 2. Kong TV nie działa / problemy / błędy
 3. Pobierz Kong TV APK
 4. Kong TV Recenzje Kodi
 5. Pobieranie Kongi Kodi Repo

Jak zainstalować Kong TV na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Najpierw musisz Otwórz Kodi Krypton > Następnie wybierz Ustawienia ikona w górnym menu > Iść do Menedżer plików.jak zainstalować kong tv na kodi
 2. Przewiń w dół do menu i kliknij dwukrotnie Dodaj źródło po lewej stronie ekranu > Otworzy się okno, w którym musisz kliknąć ‘Żaden’ opcja > Wpisz URL http://devraiden.com/repo/ > Kliknij dobrze > Teraz wpisz nazwę repozytorium, tj. King Kong Repo > Kliknij dobrze aby zamknąć pudełko.jak zainstalować kong tv na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Wróć do Kodi Home naciskając „Backspace” klawisz na klawiaturze > Iść do Dodatki menu > Kliknij Instalator pakietów (Ikona pola) u góry.jak dodać kong tv na kodi
 4. Lista opcji zostanie wyświetlona, ​​więc kliknij Zainstaluj z pliku zip > W oknie otwartym na ekranie kliknij King Kong Repo > Repository.KingKong.zip > Instalacja zajmie kilka minut.kong tv kodi setup
 5. Stuknij w Zainstaluj z repozytorium opcja > Znajdź i kliknij Repozytorium King Konga > Następnie Dodatki wideo > Kong TV > zainstalować.kong tv on kodi
 6. Aby wyświetlić dodatek, przejdź do Kodi Home > Następnie Dodatki > Dodatki wideo > Kong TV > Ciesz się telewizją na żywo!

Jak zainstalować Kong TV na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchom Kodi Jarvis w twoim systemie> Wybierz System opcja z menu > Kliknij Menedżer plików z opcji podmenu > Następnie kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Kliknij ‘Żaden’ kiedy okno się otworzy > Wpisz URL http://devraiden.com/repo/ > Kliknij Gotowe > Następnie wpisz nazwę, tj. King Kong Repo > Kliknij dobrze.
 3. Wróć do Menu główne Kodi > Wybierz System menu ponownie > Stuknij w Dodatki > Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip > King Kong Repo > Następnie wybierz repository.kingkong.zip
 4. Iść do Zainstaluj z repozytorium > Następnie wybierz Repozytorium King Konga > Kliknij Dodatki wideo > Kong TV > zainstalować

Kong TV nie działa / problemy / błędy

Możesz dodawać różne rodzaje błędów i błędów dzięki dodatkowi kong tv. Ponieważ kanały te są nadawane z całego świata, dlatego wielu użytkowników Kodi napotyka te błędy. Niektóre z nich są wyróżnione poniżej:

Nie udało się zainstalować zależności

Ilekroć ten błąd wystąpi, oznacza to dwie rzeczy. Może to oznaczać, że dodatek lub repozytorium już nie istnieje, lub dodatek lub repozytorium jest aktualizowane. Podczas wyświetlania tego błędu może nie być trzeciej opcji.

Rozwiązanie

Rozwiązanie tego problemu często wymaga odczekania kilku minut, a następnie ponownej próby zainstalowania określonego dodatku. Jeśli nadal nie działa, oznacza to, że istnieje problem z dodatkiem, który należy naprawić. Poczekanie kilku minut zapewni aktualizację dodatku.

Brak dostępnych strumieni / źródeł

Chociaż Kong TV nadaje większość kanałów wymienionych na ich liście, ale niektóre z nich są ograniczone geograficznie. Oznacza to, że kanały te nie będą emitowane, chyba że będą oglądane w ich własnym kraju. W przeciwnym razie wyświetli się „Brak dostępnych źródeł”.

Rozwiązanie

Istnieje proste rozwiązanie tego problemu, a mianowicie uzyskanie VPN Kodi. Pozwoli ci odblokować ograniczenia geograficzne i ochroni Twój system przed zewnętrznymi zagrożeniami i spamerami.

Kong TV APK

Kong TV obecnie nie ma własnego pakietu APK. Dlatego zaleca się pobranie Kong TV na urządzenie Kodi Fire Stick. Podobne kroki są wykonywane, jak omówiono dla Kodi Krypton w powyższej sekcji.

Kong TV Recenzje Kodi

@_PYDev_ Cześć. Uwielbiam dodatki Konga. W Aeon Nox Silvo nie mogę dodać KongTV ani KongKids do mojej wersji. Zawiesza się za każdym razem, gdy klikam Dodaj skrót

– Ronald Kapeller (@rkapeller) 2 sierpnia 2017 r

Patrząc na odpowiedzi użytkowników Kodi, może się wydawać, że Kong TV nie działa poprawnie podczas instalowania nowej skórki Kodi. Jeden z użytkowników Kodi zauważył, że Kong TV nie łączy się dobrze z Aeon Nox Silvo Skin i dlatego zawiesza się co kilka minut.

@ASB_YT Ref. Aplikacja KongTV ……. wszystkie kanały wyłączają się po 3 lub 4 minutach.

– Pat (@Whelts) 1 sierpnia 2017 r

Inną częstą recenzją opublikowaną przez użytkowników Kodi jest brak obsługi kanałów IPTV. Wiele skarg dotyczy zamykania kanałów co 3–4 minuty. Oznacza to, że Kong TV ma często występujący błąd do naprawienia.

Pobieranie Kongi Kodi Repo

Repozytorium King Konga można zainstalować za pomocą pliku zip, a stamtąd można zainstalować dodatek Kong TV bezpośrednio na Kodi. Wykonaj czynności wyróżnione poniżej:

 1. Pobierz Kong TV Repository
 2. otwarty Kodi > Iść do Dodatki > Wybierz Ikona pola na szczycie > Następnie Zainstaluj z pliku zip > Nawigować lub Przekazać plik pobrany plik zip.
 3. Iść do Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium King Konga > Dodatki wideo > Kliknij Kong TV > Następnie zainstalować.

Podsumowując

Kong TV zyskuje ogromną popularność dzięki zasięgowi setek kanałów IPTV. Kong TV można znaleźć w repozytorium KingKong wraz z innymi świetnymi dodatkami do kodi. Oferuje kanały w dobrej jakości wideo i ma mniej złych linków. W tym przewodniku omawialiśmy, jak zainstalować Kong TV na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map