Jak zainstalować Pro Sport na Kodi w mniej niż 5 minut

Niezależnie od tego, czy chodzi o futbol amerykański, hokej czy inne sporty na świecie, Pro Sport ma to wszystko. Jest to zewnętrzny dodatek Kodi, w którym możesz oglądać amerykańskie sporty tak długo, jak chcesz. Pro Sport Kodi 2017 transmituje transmisje sportowe na żywo z dowolnego miejsca na świecie i przenosi je prosto na Twoje urządzenia Kodi lub komputer.


W tym przewodniku omawiamy sposób instalacji Pro Sport na Kodi, a także na Fire Stick. Ponadto zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z Pro Sport Kodi, więc czytaj dalej!

Jak zainstalować Pro Sport na Kodi Jarvis 16
Jak zainstalować Pro Sport na Kodi Fire Stick
Jak zaktualizować Pro Sport na Kodi
Pro Sport Kodi Pobierz Zip URL
Pro Sport Kodi Reddit Recenzje
Pro Sport Kodi nie działa / błędy / problemy

Jak zainstalować Pro Sport na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Uruchom Kodi w twoim systemie > Iść do Ustawienia (ikona koła zębatego znajduje się w górnym menu) > Teraz kliknij Menedżer plików > Tutaj będziesz musiał dwukrotnie kliknąć Dodaj źródło.jak zainstalować pro sport na Kodi
 2. Po otwarciu okna kliknij tam, gdzie jest napisane ‘Żaden’ > Następnie wpisz URL https://cazwall.com/repo/ i kliknij dobrze > Nazwij repozytorium „SC” i kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby pudełko się zamknęło.jak zainstalować pro sport na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Iść do Kodi Home > Kliknij Dodatki zakładka w menu po lewej stronie > Teraz kliknij Ikona pola znajduje się na górze.jak dodać pro sport na kodi
 4. Tutaj musisz kliknąć Zainstaluj z pliku zip opcja > Następnie wybierz SC z długiej listy > Następnie kliknij Magazyn > Teraz w końcu kliknij repository.simplycaz-1.0.2.zip > Poczekaj na zainstalowanie.pro sport kodi adres URL pliku do pobrania
 5. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Przewiń w dół i kliknij Po prostu Caz Repo > Następnie Dodatki wideo > Wybierz Pro Sport > zainstalować.pro sport kodi setup
 6. Aby wyświetlić dodatek, przejdź do Kodi Home > Dodatki > Dodatki wideo > Pro Sport > Teraz oglądaj NHL, NFL NBA i inne sporty na Pro Sport.

pro kodi ustawienia sportowe

Jak zainstalować Pro Sport na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchom Kodi Jarvis > Stuknij w Menu systemowe > Kliknij opcję Menedżera plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij „Brak” po otwarciu okna dialogowego.
 2. Rodzaj URL https://cazwall.com/repo/ i kliknij Gotowe > Wpisz imię „SC” i kliknij Gotowe > Kliknij dobrze aby zamknąć pudełko.
 3. Teraz wróć do Menu główne Kodi > Kliknij System opcja ponownie > Następnie kliknij Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Wybierz SC z listy > Teraz kliknij Magazyn > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Pro Sport > zainstalować > Ciesz się sportami na żywo!

Jak zainstalować Pro Sport na Kodi Fire Stick

 1. Otwórz urządzenie Fire Stick na ekranie > Przejdź do ustawień > Kliknij urządzenie > Następnie opcja programisty > Teraz wybierz Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 2. Teraz idź do Fire Stick Home > Otwórz Kodi i postępuj zgodnie z krokami opisanymi w powyższej sekcji.

Jak zaktualizować Pro Sport na Kodi

Kodi automatycznie aktualizuje dodatki Kodi. Jeśli Twój Kodi nie aktualizuje dodatków, musisz to zrobić ręcznie.

 1. Aby ręcznie zaktualizować Pro Sport, otwórz Kodi > Następnie kliknij Dodatki > Dodatki wideo > Następnie Kliknij prawym przyciskiem myszy Pro Sport i kliknij Informacja.
 2. Na dole ekranu znajdziesz Aktualizacja opcję, więc kliknij ją. Albo możesz również kliknąć Automatyczna aktualizacja opcja obecna obok opcji aktualizacji i włącz ją NA.

Pro Sport Kodi Pobierz Zip URL

Innym sposobem pobrania Pro Sport Kodi 2017 jest użycie adresu URL Zip. Kliknij TUTAJ, aby pobrać Simply Caz Repo i wykonaj poniższe czynności:

 1. Uruchom Kodi > Przejdź do dodatków > Ikona pola > Zainstaluj z pliku zip > Przejrzyj pobrany plik zip i prześlij go.
 2. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Pro Sport > zainstalować.

Pro Sport Kodi Reddit Recenzje

@ESPNCleveland Pro sportowa aplikacja w Kodi na Firestick, nie miałem problemów z oglądaniem gry.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 października 2017 r

@ESPNCleveland Pro sportowa aplikacja w Kodi na Firestick, nie miałem problemów z oglądaniem gry.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 października 2017 r

Użytkownicy Kodi oglądali futbol amerykański za pomocą aplikacji Pro Sport na Kodi Fire Stick. Ludzie nie mają problemów z oglądaniem gry, ponieważ oferuje jakość przesyłania strumieniowego.

Kodi, Sports, Pro Sport, NFL, wybierz grę, a następnie wybierz strumień. Może trzeba spojrzeć na kilka strumieni, aby znaleźć dobry .. pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17 września 2017 r

Według niektórych użytkowników Kodi może być konieczne kliknięcie kilku strumieni w dodatku Pro Sport, zanim uzyskasz właściwy strumień do pracy na Kodi. To oświadczenie jest prawdziwe, ponieważ z powodu roszczeń dotyczących praw autorskich niektóre źródła witryn do przesyłania strumieniowego na żywo mogą zostać zamknięte podczas akcji na żywo.

Pro Sport Kodi nie działa / błędy

Problemy z działaniem Pro Sport Kodi 2017 mogą pozostać przy tobie przez resztę życia, ale mamy odpowiednie rozwiązanie dla tego dodatku. Niektóre problemy i ich rozwiązania podano poniżej:

Dziennik kontroli błędów Pro Sport

Ten błąd sportowy Kodi Pro występuje, gdy instalujesz niewłaściwe repozytorium lub to, które zostało zamknięte. Albo błąd sprawdzania dziennika może pojawić się, gdy jakiś dodatek zostanie tymczasowo zamknięty.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, musisz rozważyć zainstalowanie Pro Sport z Simply Caz Repo. Zainstalowanie tego dodatku z innymi repozytoriami może nie działać poprawnie.

Wolne przeglądanie lub nie znaleziono żadnych źródeł

Dla niektórych użytkowników Kodi największym problemem może być powolne przeglądanie lub po prostu brak przeglądania. Po kliknięciu źródła, aby obejrzeć transmisje sportowe na żywo, z rozczarowaniem dowiadujesz się, że nie jest ono przesyłane strumieniowo.

Rozwiązanie

W przypadku powolnego przeglądania konieczne jest wyczyszczenie pamięci podręcznej Kodi w celu zwiększenia szybkości przeglądania. Biorąc pod uwagę błąd „Brak źródła”, Pro Sport pokazuje tylko mecze rozgrywane na żywo. Brak dostępnych wyróżnień dla meczów lub analizy przedmeczowej. Tak więc źródła można znaleźć tylko na początku akcji na żywo.

Podsumowując

Pro Sport, dodatek Kodi, który oferuje sporty amerykańskie na żywo, jest bardzo popularnym dodatkiem Kodi wśród amerykańskich użytkowników Kodi. Emituje akcję na żywo dla meczów NFL, NHL i NBA ze strumieniowaniem HD. Ten przewodnik pomaga zainstalować Pro Sport na Kodi w Simply Caz Repo i oglądać transmisje sportowe na żywo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map