Jak zainstalować SALTS (Stream All The Sources) na Kodi w mniej niż 2 minuty

Streaming All The Sources (SALTS) to najlepsza opcja do oglądania filmów HD i programów telewizyjnych na Kodi. Konkurując z popularnym na całym świecie dodatkiem Kodi Exodus, oferuje pełny zestaw rozrywki dla Twojej rodziny. Tylko kilka najlepszych dodatków Kodi zapewniło jakość wideo HD z kilkoma uszkodzonymi linkami, SALTS jest jednym z nich.


Wiadomości KodiSłyszałem o Kodi CRACKDOWN? Tak, są prawdziwe & blokowanie milionom oglądania bezpłatnych treści. VPN może zachować Twoją anonimowość i bezpieczeństwo. PureVPN to najlepsze rozwiązanie do ochrony przed zawiadomieniami DMCA i problemami z prawami autorskimi & odblokowanie różnych dodatków, takich jak Neptune Rising, Covenant lub GAIA.purevpn cta

Ten przewodnik informuje użytkowników Kodi o tym, jak zainstalować SALTS na Kodi. Wspominamy o krokach instalacji SALTS na Kodi Krypton i Kodi Jarvis.

Jak zainstalować SALTS na Kodi Jarvis w wersji 16
Jak zainstalować SALTS na Kodi Fire Stick
Jak zainstalować SALTS na pudełkach Kodi
SALTS vs Exodus
SALTS nie działa / błędy / problemy w Kodi
SALTS Forum i biblioteka

Jak zainstalować SALTS na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Krypton w systemie > Kliknij ikonę koła zębatego na górze również nazywaną Ustawienia Ikona > Następnie musisz wybrać Menedżer plików opcja > Teraz przewiń w dół i kliknij dwukrotnie Dodaj źródło po lewej stronie ekranu.Jak zainstalować sole na Kodi
 2. Kliknij ‘Żaden’ opcja, gdy pojawi się okno > Tutaj poprosi Cię o wpisanie URL repozytorium, więc wpisz http://kdil.co/repo/ > Następnie kliknij dobrze > Tuż pod nim prosi się o nazwę repozytorium lub źródła mediów, więc wpisz Kodil > Teraz kliknij dobrze aby zamknąć pudełko.jak zainstalować sole na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Teraz wróć do Kodi Home naciskając „Backspace” naciśnij klawisz na klawiaturze wiele razy, aby przejść do dalszych kroków > Następnie kliknij Dodatki > Teraz wybierz Instalator pakietów Ikona.jak dodawać sole do kodi
 4. Zobaczysz kilka opcji na ekranie, na których musisz kliknąć Zainstaluj z pliku zip > Następnie pojawi się okno, znajdź i kliknij Kodil > Następnie kodil.zip > Poczekaj kilka minut na zakończenie instalacji.Sole Kodi pobierz plik zip
 5. Po zakończeniu instalacji przejdź do Zainstaluj z repozytorium opcja > Teraz przewiń listę w dół i kliknij Kodil > Teraz wybierz Dodatki wideo z opcji > Następnie znajdź SÓL i kliknij zainstalować.sole w konfiguracji kodi
 6. Wróć do Kodi Home jeśli chcesz zobaczyć, co zawiera ten dodatek > Teraz wybierz Dodatki > Dodatki wideo > SÓL > Kino > Cieszyć się!

ustawienia soli kodi

Jak zainstalować SALTS na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz swoje Kodi oprogramowanie > Otworzy się lista menu umieszczonych poziomo na ekranie, teraz kliknij System menu > Teraz Menedżer plików > Następnie kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Kliknij ‘Żaden’ opcja, gdy pole pojawi się na ekranie > Teraz wpisz Adres URL repozytorium Kodil kodivpn.co/repo/kodil.zip i kliknij Gotowe > Teraz wpisz nazwę źródła multimediów „Kodil” i kliknij Gotowe > Teraz, aby zamknąć okno, kliknij dobrze.
 3. Musisz wrócić do Menu główne Kodi aby kontynuować > Następnie kliknij Dodatki > Ikona pola > Następnie Zainstaluj z pliku zip opcja.
 4. Przewiń w dół i kliknij Kodil > Następnie kodil.zip > Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Kodil > Dodatki wideo > Teraz wybierz SÓL > Kliknij zainstalować > Cieszyć się!

Jak zainstalować SALTS na Kodi Fire Stick

 1. otwarty Fire Stick > Iść do Ustawienia > Kliknij Opcja programisty > Następnie musisz włączyć Aplikacje od Nieznanego Źródła i Debugowanie ADB.
 2. Wybierz dobrze kiedy pojawi się okno z ostrzeżeniem.
 3. Wróć do Fire Stick Home > Teraz wybierz Szukaj opcja i typ „Kodi” i kliknij na to.
 4. Po otwarciu Kodi, musisz wykonać te same kroki, co omówiono dla Kodi Krypton i Kodi Jarvis.
 5. Przeczytaj nasz przewodnik po łatwych instalacjach Firestick / FireTV Kodi.

Jak zainstalować SALTS na Kodi Boxach

Najlepsze w pełni załadowane skrzynki Kodi są nielegalne w wielu krajach, więc jeśli masz któreś z tych pudełek, masz już zainstalowaną SALTS. Ale jeśli masz pudełko Kodi, które nie jest w pełni załadowane, musisz wykonać kilka podstawowych kroków.

Jeśli masz pudełko z Androidem Kodi, możesz łatwo znaleźć Kodi ze sklepu Google Play, który możesz zainstalować bezpośrednio. Po zainstalowaniu możesz wykonać kroki zaznaczone dla Kodi Krypton lub Jarvis. Kroki pozostają takie same dla wszystkich pudełek Kodi.

SALTS vs Exodus

SALTS vs Exodus

SALTS i dodatek Exodus Kodi zostały wprowadzone jeden po drugim, gdy Kodi trafił na rynek. Jednak Exodus zyskał popularność wśród fanów Kodi i wkrótce znalazł się w centrum uwagi. SALTS stał się również popularnym dodatkiem, ale został uznany za równy Exodusowi.

Słusznie, kiedy organy ścigania rozpoczęły rozprawę z dodatkami kodi stron trzecich, SALTS wkrótce się załamał, ale Exodus się nie poddał. Przez lata Exodus stał wysoki pomimo napotkanych trudności i to główna różnica między tymi dwoma dodatkami.

SALTS nie działa / błędy / problemy w Kodi

SALTS nigdy nie był taki sam, gdy organy ścigania tłumiły ataki na dodatki osób trzecich. Egzekwowano ograniczenia dotyczące wyświetlania treści chronionych prawem autorskim, co doprowadziło do zamknięcia popularnych dodatków. Od tego czasu SALTS napotkało wiele problemów, a niektóre z nich przedstawiono poniżej:

SALTS Nie udało się zainstalować zależności

Podczas próby zainstalowania pliku zip w celu zakończenia procesu instalacji dodatku pojawia się komunikat „Błąd instalacji nie powiódł się”. Może to być spowodowane kilkoma przyczynami. Jednym z powodów tego błędu jest występowanie, gdy repozytorium nie działa. Innym powodem tego błędu jest to, że w repozytorium przeprowadzana jest jakakolwiek aktualizacja.

Rozwiązanie

Mamy dwa rozwiązania z dwóch powodów, dla których pojawia się ten błąd. Jeśli wynika to z awarii repozytorium, zalecamy korzystanie z repozytorium Kodil zgodnie z opisem w tym przewodniku. Jeśli jednak ten błąd wystąpi z powodu aktualizacji w repozytorium, musisz poczekać około godziny i spróbować zainstalować ponownie.

SALTS Nie znaleziono źródeł

Możesz poczuć się niezadowolony, gdy zobaczysz błąd „Nie znaleziono źródeł”, który często występuje w dodatku SALTS Kodi. Ilekroć trafisz na dowolny film do streamowania, ładuje się on przez kilka minut, a następnie wrzuca cię w ostatniej chwili.

Jeśli coś takiego się zdarzy, dzieje się tak dlatego, że strumień nie jest już dostępny i może być konieczne wypróbowanie innego filmu lub programu telewizyjnego.

Rozwiązanie

Możesz wyczyścić całą pamięć podręczną przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego źródeł dostarczanych przez SALTS. Dowiedz się wszystkiego o czyszczeniu pamięci podręcznej w Kodi.

Forum SALTS Kodi

Ponieważ SALTS jest dodatkiem strony trzeciej i jest uważany za nielegalny w wielu krajach, dlatego nie ma dostępnych oficjalnych forów. Jeśli jednak chcesz wziąć udział w dyskusji związanej z SALTS, musisz rozważyć post na Reddicie.

Biblioteka SALTS Kodi

SALTS oferuje różnorodne treści multimedialne dla użytkowników Kodi, lista bibliotek SALTS Kodi znajduje się poniżej:

 1. Kino
 2. Programy telewizyjne

Podsumowując

Dodatek SALTS Kodi słynie z wszechstronnych treści multimedialnych, które oferuje użytkownikom Kodi. SALTS oferuje również przeglądanie zawartości HD, co czyni go użytecznym dodatkiem Kodi. W tym przewodniku omawialiśmy, jak zainstalować SALTS na Kodi, więc zainstaluj ten dodatek i ciesz się filmami i programami telewizyjnymi w jakości HD.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map