Jak zainstalować The Players Klub na Kodi Leia, Krypton i Jarvis

Players Klub to dodatek do IPTV, który oferuje setki amerykańskich kanałów, wideo na żądanie, transmisje sportowe na żywo i telewizję retro. Nie minęło dużo czasu, odkąd ten dodatek Kodi trafił do świata Kodi dzięki swoim najnowszym funkcjom.


Aby dodatek działał w Kodi, wymaga nazwy użytkownika i hasła, które zostały już kilkakrotnie zmienione. Co więcej, jest to usługa IPTV i będziesz potrzebować VPN dla Kodi, który pomoże ci ominąć ograniczenia geograficzne i zaszyfrować ruch w celu uzyskania wysokiej jakości przesyłania strumieniowego.

Imponującą częścią tego dodatku jest opis czasu trwania programu. Ten dodatek został przeniesiony do wersji premium / płatnej, ale nadal możesz znaleźć wiele bezpłatnych dodatków kodi tutaj.

Ostrzeżenie! Powinieneś używać VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Gracza Klub, ponieważ zapewni to ochronę Twojej prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i przesyłaj strumieniowo nieograniczoną zawartość w Gracza Klub.

Aby oglądać kanały amerykańskie i niektóre kanadyjskie, musisz wiedzieć, jak zainstalować Players Klub na Kodi. Aby cię tego nauczyć, wymieniliśmy kroki dla Kodi Leia, Krypton i Jarvis. Więc czytaj dalej!

Jak zainstalować The Players Klub na samouczku Kodi – wideo Szacowany czas: 2 minuty

Jak zainstalować Players Club na Kodi Leia i Krypton

 1. Uruchom Kodi > Kliknij ikonę koła zębatego znajdującą się u góry, która jest również nazywana ikoną ustawień > Teraz wybierz opcję Menedżera plików na końcu > Przewiń w dół i kliknij dwukrotnie opcję Dodaj źródło.jak zainstalować zawodników klub na kodi
 2. Dwukrotne kliknięcie przycisku Dodaj źródło spowoduje wyświetlenie pola, w którym należy kliknąć opcję „Brak” > Klikając Brak, pojawi się opcja, która poprosi o adres URL repozytorium, więc wpisz http://theplayersklub.us/playersklub/ > Teraz na dole pola musisz wyrównać nazwę repozytorium, więc wpisz „Players Klub” > Klikaj przycisk OK, aż pole zniknie.jak zainstalować zawodników klub na Kodi Krypton wersja 17
 3. Aby przejść do następnego kroku, musisz wrócić do Menu głównego Kodi > Kliknij kartę Dodatki > a następnie kliknij ikonę Box o nazwie Package Installer.zawodnicy klub na kodi
 4. Po kliknięciu ikony Instalatora pakietów, wybierz opcję Instaluj z pliku zip > Ta opcja otworzy kolejne okno, w którym musisz wybrać graczy Klub > Następnie kliknij repository.playersklub-1.0.zip.gracze klub kodi plik instalacyjny zip
 5. Poczekaj na zainstalowanie repozytorium. Po zakończeniu wyświetli się znak „Zainstalowano dodatek” w prawym górnym rogu ekranu..ustawienia klubu kodi graczy
 6. Teraz kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium > Wyszukaj i kliknij Repozytorium graczy Klub > Dodatki wideo > Następnie kliknij Players Klub > zainstalować.piłkarze klub na kodi
 7. Poczekaj na zainstalowanie dodatku.konfiguracja zawodników klub xbmc na kodi
 8. Po zakończeniu instalacji wróć do Menu głównego Kodi > Kliknij Dodatki > Dodatki wideo > Gracze Klub > Cieszyć się!

gracze klub kodi przewodnik

Jak zainstalować Players Club na Kodi Jarvis w wersji 16

 1. Otwórz Kodi Jarvis w swoim systemie > Kliknij opcję System > Następnie kliknij Menedżer plików > Następnie kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Zobaczysz przed sobą pole, kliknij „Brak” > Wpisz ten adres URL http://theplayersklub.us/playersklub/ i kliknij Gotowe > Teraz wpisz nazwę repozytorium „Players Klub” i kliknij Gotowe > Teraz kliknij OK.
 3. Gdy pole zniknie, wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij System > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Gracze Klub > Następnie kliknij repository.playersklub-1.0.zip
 4. Teraz wybierz opcję Instaluj z repozytorium > Znajdź i kliknij repozytorium Graczy Klub > Dodatki wideo > Gracze Klub > zainstalować > Cieszyć się!

Gracze Klub Hasło

Nie tak dawno, Players Klub był darmową wersją dostępną dla użytkowników Kodi. Podał nazwę użytkownika i hasło dla swoich bezpłatnych użytkowników, które często się zmieniały. Jednak nie jest to już możliwe. Użytkownicy Kodi muszą uzyskać konto premium, aby odblokować kanały.

Gracze Klub IPTV

Gracz Klub oferuje różnorodne amerykańskie kanały IPTV, w tym niektóre kanadyjskie. Oto niektóre z kanałów dostępnych w dodatku:

 1. ESPN
 2. Odkryć
 3. Kanał historyczny
 4. MSNBC
 5. ZA&mi

Gracze Klub Premium

Konto Graczy Klub Premium oferuje ponad 500 amerykańskich kanałów, począwszy od USA5 USD. Oglądanie jednych z najlepszych amerykańskich kanałów IPTV nie stanowi szkody.

Kolejną korzyścią, jaką uzyskasz w wersji premium, jest jakość wideo. Pomimo tego, że Players Klub nie obiecuje oferować jakości HD, jest jednak lepszy.

Podsumowanie

Gracze Klub to dodatek premium, który oferuje ponad 500 amerykańskich kanałów IPTV, w tym sporty na żywo. Niedawno Players Club był darmową wersją dodatku Kodi, który ze względu na swoją popularność stał się usługą premium.

Zwiększył liczbę kanałów IPTV w swojej wersji premium dzięki lepszej jakości wideo, począwszy od 5 USD. Istnieje jednak alternatywa dla Players Club, którą jest dodatek Neptune Rising Kodi, który jak dotąd jest jednym z najlepszych dodatków Kodi. W tym przewodniku przedstawiliśmy szczegółowe kroki dotyczące instalacji Gracza Klub na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map