Jak zainstalować VPN na Kodi przy użyciu 2 różnych metod [2020]

Kodi działa w branży od dłuższego czasu i jest popularny wśród niekończących się obserwatorów, ponieważ ma zaawansowane funkcje i wysokiej jakości treści. Ponadto różnorodność treści dostępnych w Kodi nie pozwoli Ci myśleć o niczym innym. To jeden przystanek dla rozrywki, wiadomości, sportu, muzyki i wielu innych.


Jednym z największych problemów w erze cyfrowej jest bezpieczeństwo cybernetyczne, a streamery internetowe są jedną z największych ofiar tego zjawiska. Użytkownicy Kodi przesyłają strumieniowo zawartość za pośrednictwem jej dodatków, które są albo oficjalnymi dodatkami, albo nieoficjalnymi (zewnętrznymi) dodatkami. Oficjalne dodatki Kodi zapewniają strumienie autoryzowane przez właścicieli treści i dystrybutorów i nie są zaangażowani w żadne piractwo. Dodatki innych firm są używane częściej niż oficjalne, a wiele z nich zapewnia pirackie strumienie, co oznacza, że ​​korzystanie z nich jest nielegalne.

Władze i wielu hakerów wykorzystują słabość streamerów internetowych i szpiegują ich podczas transmisji strumieniowej online bez żadnych wskazówek. Programy szpiegujące i złośliwe oprogramowanie są częstym problemem, z którym zmagają się miliony internautów na całym świecie. Szczególnie w przypadku korzystania z platformy typu open source, takiej jak Kodi, zdecydowanie zaleca się ochronę swojej prywatności.

Inteligentni użytkownicy chronią swoją prywatność i obecność w Internecie za pośrednictwem VPN, ponieważ szyfruje ruch i zabezpiecza twoje połączenie. Jednak nie każda sieć VPN może być używana do przesyłania strumieniowego online, ponieważ nie każdy dostawca VPN ma szybkie serwery. Polecam wybrać najlepszą VPN dla Kodi, aby chronić swoją prywatność przed władzami i cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym.

2 sposoby korzystania z VPN na Kodi

Istnieją 2 różne sposoby korzystania z VPN na Kodi w celu odblokowania strumieni i zachowania prywatności. Możesz zainstalować VPN bezpośrednio na Kodi, jeśli dostawca ma dedykowany dodatek Kodi. W przeciwnym razie będziesz musiał zainstalować VPN na swoim urządzeniu, a następnie uruchomić na nim Kodi. Obie te metody są wypróbowane i przetestowane i nie zauważono żadnego z nich.

Przyjrzyjmy się, jak zainstalować VPN na Kodi przy użyciu obu tych metod:

1. Jak zainstalować VPN na urządzeniu, aby korzystać z niego na Kodi

Jednym z najbardziej wydajnych sposobów korzystania z VPN na Kodi jest zainstalowanie go na urządzeniu, a następnie uruchomienie Kodi przez bezpieczne połączenie. Korzystanie z takiej sieci VPN nie będzie przeszkadzało podczas przesyłania strumieniowego i będziesz mógł bez problemu odblokowywać strumienie. Ta metoda ma zasadniczo zastosowanie do dostawców VPN, którzy nie mają dedykowanego dodatku Kodi.

Wykonaj te proste kroki, aby zainstalować VPN na swoim urządzeniu:

  1. Odwiedź oficjalną stronę dostawcy i zarejestruj się, aby skorzystać z jego usługi, wybierając pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.
  2. Teraz pobierz klienta / aplikację odpowiednią dla twojego urządzenia i systemu operacyjnego. Na przykład, jeśli używasz systemu Windows, pobierz klienta pulpitu Windows.
  3. Po pobraniu zainstaluj klienta na swoim urządzeniu. Po zakończeniu instalacji zaloguj się do usługi przy użyciu poświadczeń podanych podczas rejestracji.
  4. Teraz połącz się z bezpiecznym serwerem z listy serwerów.
  5. Po połączeniu z serwerem otwórz Kodi na swoim urządzeniu.
  6. Przesyłaj strumieniowo z dowolnym dodatkiem, którego chcesz używać, bez obawy o ograniczenia.

2. Jak zainstalować VPN na Kodi – instalacja bezpośrednia

PureVPN to jedyna najlepsza sieć VPN dla Kodi z dedykowanym dodatkiem Kodi, który ułatwia użytkownikom ochronę prywatności podczas przesyłania strumieniowego. Ten przewodnik instalacji wykorzystuje repozytorium udostępnione przez PureVPN dla Kodi. Wszyscy użytkownicy, którzy dokonali aktualizacji do Kodi Leia 18, postępują zgodnie z tą procedurą, aby zainstalować VPN w najnowszej wersji Kodi.

 1. Pobierz plik Zip repozytorium PureVPN.Jak zainstalować VPN na Kodi Krypton 17.6
 2. otwarty Kodi > Kliknij Dodatki patka.zainstaluj VPN na Kodi Jarvis
 3. Kliknij na Ikona pola z lewego górnego rogu > Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja.jak zainstalować VPN dla streamingu Kodi
 4. Pojawi się okno dialogowe, przejdź do lokalizacji pobranego pliku zip i otwórz go > dodatek zostanie zainstalowany i pojawi się powiadomienie.jak dodać VPN na Kodi
 5. Wróć do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki patka> Iść do Dodatki programowe > Wybierz PureVPN> Kliknij Ustawienia dodatków > Pojawi się okno dialogowe z opcjami.purevpn do instalacji kodi
 6. Najedź kursorem na opcję Konfiguracja VPN i wprowadź Dane logowania PureVPN > Kliknij OK > Teraz połącz się z wybranym serwerem z listy.

bezpieczne przesyłanie strumieniowe za pomocą VPN dla Kodi

Jak zainstalować VPN na Kodi Leia 17.6

Jeśli używasz Kodi Krypton w wersji 17.6, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Kodi > Kliknij Dodatki patka > Kliknij Pobieranie opcja z listy.
 2. Wybierz Dodatki programowe > Przewiń listę w dół i kliknij Przeglądarka internetowa > Kliknij zainstalować > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 3. Następnie wróć do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Iść do Dodatki programowe > Wybierz Przeglądarka internetowa.
 4. Dodatek się otworzy i zobaczysz interfejs przeglądarki internetowej > Wpisz ten link „https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip” w pasek adresu i Kliknij dobrze > Pojawi się okno z prośbą o zgodę na pobranie pliku zip > Kliknij tak.
 5. Wprowadź miejsce docelowe, w którym chcesz pobrać plik zip > Kliknij dobrze > Rozpocznie się pobieranie, a użytkownik zostanie powiadomiony o zakończeniu pobierania > Kliknij dobrze jeszcze raz Blisko przeglądarka internetowa.
 6. Wrócić do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Kliknij Pudełko > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > otwórz folder docelowy pobranego pliku zip > Kliknij service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > Poczekaj na zainstalowanie dodatku.
 7. Wróć do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki patka> Kliknij Dodatki programowe > otwarty Monitor PureVPN OpenVPN.
 8. Kliknij Ustawienia dodatków > Wprowadź swój Nazwa Użytkownika i Hasło do zalogowania do konta PureVPN.
 9. Wybierz region wiejski z którego chcesz połączyć się z Internetem > Kliknij dobrze.

Jak skonfigurować Kodi VPN na routerze

Jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia sieci jest zainstalowanie sieci VPN na routerze. W ten sposób nie tylko możesz bezpiecznie przesyłać strumieniowo za pomocą Kodi, ale możesz także cieszyć się bezpieczną siecią bezprzewodową. Ta konfiguracja jest również przydatna, gdy użytkownicy próbują używać Kodi na Fire TV Stick z VPN na Firestick. Aby zainstalować VPN na routerze, wykonaj następujące kroki:

 1. Zaloguj się do panelu sterowania routera Tomato
 2. W panelu po lewej stronie przejdź do „Podstawowy’ > Kliknij ‘Sieć
 3. Wybierz połączenie „Rodzaj”Z menu rozwijanego
 4. Wprowadź swój Poświadczenia konta VPN dostarczone przez dostawcę usług VPN.
 5. Znak wyboru „Użyj DCHP‘ i ‘Użyj domyślnej bramy w sieci zdalnej
 6. Pod Brama PPTP, wprowadź adres serwera, z którym chcesz się połączyć
 7. Zostawić ‘Maska podsieci‘ i ‘Opcje”, O ile nie zostało to zalecone przez dostawcę VPN
 8. W „Trybie połączenia” wybierz „Utrzymać przy życiu”Z menu rozwijanego
 9. Sprawdź czy MTU jest ustawiony na wartość domyślną
 10. Upewnij się również, że twój Ustawienia sieci LAN lub bezprzewodowej są ustawione na domyślne
 11. Teraz przewiń w dół do strony i kliknij „Zapisać”I to wszystko, gotowe
 12. Możesz sprawdzić status połączenia, przechodząc do Status > Kłody > Ostatnie 25 linii

Jak zainstalować darmową sieć VPN na Kodi

Nie polecam nikomu darmowego VPN dla Kodi, ponieważ nie są one tak niezawodne, jak dostawcy płatnych VPN. Sieci VPN powinny zapewniać bezpieczeństwo i chronić twoją podatność na zagrożenia, co moim zdaniem nie może być wykonane przez bezpłatnych dostawców VPN. Użytkownicy darmowych sieci VPN napotykają poważne problemy, takie jak przechowywanie dzienników i wycieki DNS. Te poważne problemy nie są oczekiwane od dobrego i niezawodnego dostawcy VPN.

Jeśli jednak nadal nie chcesz wydać ani grosza na VPN, możesz wypróbować TunnelBear dla Kodi. Jest to jeden z najlepszych darmowych dostawców VPN dla Kodi posiadających serwery w ponad 22 krajach i wszystkie zapewniają szybkie pobieranie i wysyłanie. TunnelBear korzysta z 256-bitowego protokołu szyfrowania AES i ma ścisłe zasady braku dzienników.

Możesz używać TunnelBear na pięciu urządzeniach jednocześnie, ale jedną wadą korzystania z TunnelBear jest ograniczenie danych do 500 MB dziennie. TunnelBear nie ma dedykowanego dodatku Kodi, ale można go użyć, instalując go bezpośrednio w systemie.

Wniosek

Być może zastanawiasz się, dlaczego tak bardzo kładę nacisk na używanie Kodi VPN, mimo że Kodi jest legalną usługą przesyłania strumieniowego. Powodem, dla którego kładę nacisk na korzystanie z VPN dla Kodi, jest to, że strumieniowanie online z Kodi za pośrednictwem dodatków innych firm może, ale ryzykujesz i nikt nie chce stawić czoła temu upałowi. Po drugie, problemy z cyberbezpieczeństwem narastają z dnia na dzień i zawsze lepiej być bezpiecznym niż żałować.

Drugi nacisk kładę na wybór płatnej usługi VPN zamiast bezpłatnego dostawcy VPN, ponieważ nic dobrego nie przychodzi za darmo. Bezpłatne dostawcy VPN nie chronią cię, ale raczej narażają cię na niebezpieczeństwo i kto wie, czy prowadzą twoje dzienniki. Bądź więc mądry w wyborze dostawcy VPN, ponieważ Twoja prywatność online będzie zagrożona.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map