Kodi na telewizorze Nvidia Shield – najlepszy odtwarzacz strumieniowy: prosty przewodnik po 4 krokach

Kodi jest najlepszą aplikacją do strumieniowego przesyłania wideo, a Nvidia jest przełomową platformą do przesyłania strumieniowego i gier. Kodi to coś, co można zainstalować na dowolnej platformie, aby przewyższyć współczesne wrażenia strumieniowe, a stwierdzenie to można zobaczyć praktycznie po zainstalowaniu Kodi na Nvidia Shield.


Zapoznaj się z przewodnikiem i zobacz, jak zainstalować Kodi i ciesz się streamingiem swojej ulubionej zawartości na Nvidia Shield z najlepszymi dodatkami Kodi.

Co to jest Nvidia Shield TV?

Nvidia Shield to jeden z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych odtwarzaczy multimedialnych z systemem Android dostępnych na półce. Nvidia jest bardzo znanym producentem GPU na całym świecie i jest z tego powodu znana. Jednak wymyślenie Nvidia Shield było świetną rzeczą, jaką zrobili, ponieważ spowodowało dużą konkurencję w branży konsoli do multimediów strumieniowych. Fakt, że Nvidia jest największym producentem GPU, pomógł jej stać się liderem w wysokiej jakości strumieniowaniu wideo Platforma. Nvidia Shield oferuje strumieniowanie w jakości 4K i wrażenia z gry Geforce.

Jak zainstalować Kodi na Nvidia Shield TV?

Ponieważ Nvidia Shield jest platformą Android, dlatego w sklepie Google Play można łatwo zainstalować Kodi. Istnieją jednak regiony, w których Sklep Google Play nie jest dostępny z powodu ograniczeń geograficznych.

 1. Uruchom tarczę Nvidia > Przejdź do sklepu Google Play
 2. Kliknij szukaj i wpisz Kodi > Z wyświetlanych wyników kliknij Kodi opracowany przez XBMC.
 3. Kliknij zainstalować Kodi zostanie pobrane i zainstalowane na twojej Nvidia Shield.
 4. Otwórz aplikację Kodi po jej zainstalowaniu.

Teraz zainstaluj najlepsze dodatki Kodi, aby cieszyć się najlepszą jakością przesyłania strumieniowego.

Najlepsze cechy Nvidia Shield dla Kodi

Nvidia Shield ma kilka zalet w streamingu na Kodi, takich jak:

 1. Ciesz się strumieniowym przesyłaniem wideo w jakości HD i 4K.
 2. Łatwy w użyciu interfejs z funkcją zdalnego sterowania.
 3. Szybkie przesyłanie strumieniowe i zaawansowana dostępność.

Jak zaktualizować Kodi do Kodi Krypton v17.6 na Nvidia Shield TV?

Jedynym sposobem na aktualizację Kodi jest jej ponowna instalacja poprzez pobranie zaktualizowanej wersji Kodi na tarczę Nvidia. Jednak Kodi jest dostępny w sklepie Google Play, możesz go zaktualizować, wykonując następujące kroki:

 1. Otwórz Sklep Play na swojej Nvidia ShieldSkonfiguruj kodi na telewizorze NVIDIA Shield
 2. Przejdź do moich aplikacjiSkonfiguruj kodi za pomocą Play Store na Nvidia Shield
 3. Kliknij KodiTarcza Nvidia dla Kodi
 4. Kliknij Aktualizuj (opcja aktualizacji będzie dostępna tylko wtedy, gdy dostępna jest aktualizacja).

Jak zainstalować Kodi Jarvis v16 na Nvidia Shield TV ?

Zaktualizuj swój Kodi Jarvis w wersji 16, wykonując następujące kroki:

 1. Pobierz APK plik Kodi Jarvis wersja 16 na twoim Nvidii
 2. Otworzyć pobrany plik zip i zainstalować Jeśli pojawi się monit, kliknij nadpisać istniejące app.

Jak zainstalować dodatki Kodi na Nvidia Shield TV ?

Procedura instalacji dowolnego dodatku Kodi na Nvidia Shield będzie taka sama jak na PC i FireStick. Atrybuty i interfejs Kodi pozostają takie same na każdej platformie, dlatego też metoda instalacji jest taka sama.

Najlepsze dodatki Kodi dla Nvidia Shield TV

Najlepsze dodatki Kodi dla Nvidia Shield zalecane dla Ciebie to:

 1. USTVNow
 2. BBC iPlayer
 3. Przymierze
 4. Łożysko
 5. Uran
 6. Powstanie Neptuna
 7. Nemezys
 8. cCloud TV
 9. Planeta MMA
 10. Maverick TV

Nvidia Shield TV Alternates For Kodi

 • Firestick Alternatywa dla Nvidia Shield For Kodi

Opracowany przez Amazon Fire Stick to niesamowite urządzenie do strumieniowego przesyłania wideo dla wszystkich miłośników streamingu, którzy lubią nosić ze sobą odtwarzacze strumieniowe. Fire Stick to świetny wybór do korzystania z Kodi, ponieważ zapewnia strumienie jakości HD i bardzo przyjazny interfejs użytkownika.

 • Windows Alternative dla Nvidia Shield For Kodi

Rzeczywiście, Windows jest najlepszym wyborem użytkowników do wypróbowania dowolnego oprogramowania, szczególnie jeśli chodzi o streaming. Powodem jest możliwość dostosowania i dostępności. Windows to podstawowa platforma dla prawie każdej platformy, aw przypadku Kodi jest to naprawdę świetny wybór.

 • System operacyjny Ubuntu dla Kodi

Ubuntu może być używany do Kodi i Kodi działa na nim dobrze, ale procedury instalacyjne Kodi dla Ubuntu są nieco skomplikowane w porównaniu do innych platform.

 • Raspberry Pi Alternate do Nvidia Shield For Kodi

Raspberry Pi jest tak naprawdę małą płytką komputerową, którą można przekształcić w zależności od potrzeb związanych z grą i parowaniem. To właśnie sprawia, że ​​świetnie jest korzystać z Kodi, ponieważ Kodi można na nim zainstalować i zapewnia świetne wrażenia strumieniowe.

 • Apple TV jako alternatywa dla Nvidia Shield dla Kodi

Kiedy słyszysz słowo Apple TV, pierwszą rzeczą, która może przyjść ci do głowy, jest kolejny Smart TV opracowany przez Apple. Apple TV to cyfrowe urządzenie do przesyłania strumieniowego zaprojektowane i opracowane przez Apple. Jest świetną alternatywą dla Nvidia Shield, aby zdecydować się na użycie Kodi, ponieważ funkcje przesyłania strumieniowego oferowane przez Apple TV są niesamowite.

 •  iPad jako alternatywa dla Nvidia Shield na Kodi

Jeśli żyjesz, aby streamować na tablecie i szukasz potencjalnej alternatywnej platformy do strumieniowania Nvidia Shield, powinieneś wypróbować Kodi na iPadzie. Procedura instalacji Kodi na iPadzie jest złożona w porównaniu z innymi platformami, takimi jak Widows i Android. Jednak Kodi na iPadzie jest naprawdę niesamowitą rzeczą, ponieważ dostępność iPada jest świetna.

Ostatnie słowa

Kodi to świat cudów, a w połączeniu ze spektakularną platformą, taką jak Nvidia Shield, wyobraź sobie hipnotyzujące wrażenia, które możesz mieć. NVIDIA Shield to świetna rzecz opracowana przez Nvidię, która zdobyła serca użytkowników na całym świecie. Wypróbuj Kodi na Nvidia Shield do swoich potrzeb związanych z transmisją strumieniową i grami. Obecnie dostępnych jest niewiele platform, które mogą zapewniać strumieniowanie w jakości 4K.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map