Kodi on Roku: Дізнайтеся, як налаштувати Kodi на Roku Stick, Ultra та Roku Express

Ви поточний видовище і цікавитесь, чи є спосіб використання Kodi на Roku?


Що ж, у нас всі відповіді! Пройдіть цей посібник і вивчіть, як можна встановити Kodi на Roku, обмеження, канали та багато іншого.

Що таке Року?

Roku – це різноманітні потокові пристрої, які виготовляються та проектуються компанією Roku Incorporation. Це дозволяє любителям потокового потоку передавати бажаний вміст з будь-якого місця за допомогою цих пристроїв. У ньому є ряд програм, попередньо встановлених для трансляції та перегляду фільмів і телепередач. До додатків належать Hulu, Fubo TV, Showtime Redbox, RT, SiriusXM, Showtime, Sling TV, TVLuux, Tubi TV, TuneIn Radio, TheBlaze, Time Warner Cable, Vmedia, Xfinity, Vudu, WWE Network тощо..

Усі ці програми вимагають передплати на потокове передавання, але якість, яку вони пропонують, є дивовижною і варто заплатити за неї. Незважаючи на всі збори, необхідні для потокової передачі, люди все ще вибирають Roku через надання якості досвіду.

Чи Коді на Року?

Насправді! Kodi не можна встановити безпосередньо на Roku, оскільки операційна система, яку використовує Roku, – це налаштована ОС Linux під назвою Roku OS. Навіть у магазині каналів Roku немає Коді у своїй бібліотеці. Kodi – сам потоковий програвач, який доступний на багатьох платформах, але, на жаль, він недоступний на Roku.

Коді проти Року

Kodi, будучи найвищим потоковим програмним забезпеченням, став найкращим вибором потокових вундиків у всьому світі. Мало того, що Коді був дуже обговореним пунктом у заголовках! Через кампанії та політику, розпочату проти неї глобально, через проблеми з порушенням конфіденційності. Однак Kodi може запропонувати набагато більше, ніж будь-яка інша потокова платформа.

Справа в тому, що Kodi – це потокове програмне забезпечення, тоді як Roku насправді є потоковим пристроєм, порівняння цих двох не було б суттєвим. Roku – висококласний потоковий гравець, який має великий потенціал. Використання Kodi, безумовно, буде кращим вибором для любителів потокової передачі, оскільки він пропонує як безкоштовний вміст, так і платний контент (з посиланням на офіційні та неофіційні додатки Kodi, незалежно від їх піратської поведінки). Цього не вистачає Року, безкоштовного контенту на будь-який вибір.

Не кожен користувач вибирає платний контент, і це факт, який потрібно враховувати, пропонуючи послугу. Крім того, пропонувати якісний вміст безкоштовно без будь-якої плати за передплату – це не розумно і просто.

Чи можна завантажити Kodi для Roku ?

Жодні бар’єри не можуть перешкоджати виходу потокового каналу виходити за межі обмеженого пристрою. Дякуємо всім вундеркіндам, які знайшли цей хак за допомогою Kodi на Roku, що дозволило спостерігачам і роздрібним власникам Roku налаштувати свої пристрої Roku.

Незважаючи на те, що Kodi недоступний у Roku або не підтримується Roku, існує спосіб встановлення Kodi на Roku, і ми розробили повну процедуру в цьому посібнику..

Різні методи налаштування Kodi або XBMC на Roku

Ось два способи використання Kodi на Roku, використовуючи дві різні платформи, дивіться:

 Як отримати Kodi на Roku за допомогою ПК з Windows ?

Найбільш базовим і часто використовуваним пристроєм або платформою для Kodi є Windows. Отже, ми запропонували цей спосіб встановлення Kodi на Roku за допомогою ПК з Windows. Виконайте наступні дії, як показано на малюнку:

 1. Завантажте комп’ютер і перейдіть до Меню “Пуск”.
 2. Від Рядок пошуку Windows, шукати “Налаштування пристрою”.
 3. Натисніть на Додати пристрій.
 4. Ви побачите багато варіантів у формі списку, натисніть на Року 3 і він буде доданий як ваш потоковий пристрій.

Після виконання цих дій ви можете отримати доступ до Kodi на своєму пристрої Roku, відкинувши його на екран. Кастинг на екрані дозволить вам переглядати улюблені фільми, відео та багато іншого на своєму пристрої Roku. Просто, чи не так??

Як отримати Kodi на Roku за допомогою Android Smart TV ?

Ось ще один метод встановлення Kodi на Roku за допомогою Android-смарт-телевізора, і це робиться за допомогою дзеркального відображення екрана. Виконайте такі дії:

 1. Встановіть Kodi на смарт-телевізор Android.
 2. Тепер голова до Року 3 Домашній екран.
 3. Натисніть на Налаштування > Натисніть на Оновлення системи і оновіть свій пристрій до Roku Software Build 5.2 або оновленої версії.
 4. Поверніться до Налаштування > Натисніть на Дзеркальне відображення екрана варіант.
 5. Ром тут, Увімкнути дзеркальне відображення екрана свого Року > Клацніть гаразд.

Як встановити exodus на Roku

Щоб встановити надбудову Exodus Kodi на Roku, вам не доведеться дотримуватися жодної спеціальної процедури. Просто дотримуйтесь нашої інструкції “Як встановити надбудову Exodus Kodi” та встановіть її на основний пристрій для лиття / екранування, який ви використовуєте, напр. на смарт-телевізорі Android або на ПК з Windows.

Канади Коді Року

Найкраще про Roku – це те, що він має власний магазин для каналів, відомий як Roku Channel Store. Ще одна захоплююча річ – це те, що деякі канали Roku мають власні додатки Kodi. Ось кілька каналів Kodi Roku, які ви обов’язково повинні спробувати:

 1. Вістер
 2. BBC iPlayer
 3. VEVO
 4. НХЛ
 5. Snagfilms

Як використовувати Kodi Leia версії 18.5 або новішої на Roku Streaming Stick, Ultra та Roku Express

Не має значення, яку версію Roku ви використовуєте, важлива версія Kodi, яку ви встановили на своєму пристрої для кастингу. Якщо ви передаваєте Kodi на Roku за допомогою комп’ютера під керуванням Windows, вам потрібно буде постійно оновлювати версію Kodi на вашому Windows. Ви можете встановити Kodi Krypton версії 17 на Roku, встановивши Kodi Krypton версії 17.6 на ПК з Windows або на смарт-телевізорі Android.

Як використовувати Kodi Jarvis версії 16 або новішої на Roku Streaming Stick, Ultra та Roku Express

Як уже було розроблено раніше, версія Kodi на вашому первинному пристрої для кастингу / екранування є важливим моментом, оскільки ваш Kodi насправді не встановлений на Roku, але його передають смарт-телевізор Android або ваш ПК з Windows. Тому встановіть Kodi Jarvis версії 16, дотримуючись кроків, згаданих у цей посібник, на своєму пристрої, щоб встановити його на Roku.

Кращі додатки Kodi на Roku

Ось 10 найкращих додатків Kodi, які слід використовувати у Roku:

 1. Угода
 2. Вихід
 3. Стартовий спорт
 4. Гурзіль
 5. Плацента
 6. Спортивний диявол
 7. Підйом Нептуна
 8. FireCat
 9. Вторгнення
 10. DAZN

Roku альтернативні пристрої для Kodi

 1. Kodi на Windows
 2. Коді на малиновому пі 
 3. Kodi на iPad
 4. Коді на Firestick
 5. Kodi на Apple TV
 6. Kodi на Xbox One
 7. Коді на щиті Nvidia

Kodi замінює Року

Хоча я завжди рекомендую кожному любителю потокової передачі використовувати Kodi через його унікальність, якщо ви шукаєте альтернативи Kodi, я б запропонував таке:

 1. Стреміо
 2. Плекс
 3. Тераріумний телевізор
 4. Втілити
 5. Наполягати

Коді на Roku FAQ

Коли ви намагаєтесь встановити щось хакітним способом, у вашій свідомості завжди може виникнути занепокоєння. Ось кілька поширених запитань:

Чи можу я втечу з в’язниці Року?

Відповідь на це питання просто “Ні”. Увімкнути джейлбрейк потокового пристрою означає модифікувати / налаштувати пристрій таким чином, щоб воно могло виконуватись поза його запасами та обмеженнями.

Річ у Roku полягає в тому, що його виробник сконструював його таким чином, що ви не можете його втекти від в’язниці. Однак, якщо ви хочете вийти за межі його запасів, використання Kodi – це найкращий варіант для вас.

Замість того, щоб думати про використання ризикованих служб PPV, ви можете легко передавати безкоштовні фільми, телепередачі, телевізійне шоу та спорт через програму Kodi.

Чи можливо отримати Kodi на Roku за допомогою пристроїв iPhone / mac?

Так, ви можете використовувати Kodi на Roku за допомогою iPhone, спочатку встановивши Kodi на iPhone, а потім відобразивши його на своєму пристрої Roku.

Чи можу я поставити Kodi на Roku без комп’ютера / без дзеркального відображення екрана?

Ні, іншого способу встановлення Kodi на Roku не існує через складність його ОС.

Як дзеркально відобразити телефон до Року ?

Якщо у вашому телефоні є можливість дзеркального відображення екрана, це не буде проблемою, як нині, багато смартфонів мають цю функцію. Якщо у вашому телефоні немає можливості дзеркального відображення на екрані, ви можете встановити сторонні програми для включення цієї функції.

Заключні слова

Roku – це одна чудова річ, яку можна спробувати, і кожен потоковий видовище це знає. Вишня на вершині – це Kodi on Roku, який безперешкодно передає ваш улюблений вміст, співпрацюючи дві найкращі потокові платформи, доступні у всьому світі. Незважаючи на те, що вони офіційно не доступні в Року, вундуки знайшли спосіб дозволити Коді вторгнутись у світ Року.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map