Magic Dragon Kodi 17.6 – Jak zainstalować na Krypton, Jarvis 16 przy użyciu Supermacy Repo

Dodatek Magic Dragon Kodi przejął niektóre z najbardziej popularnych nazw na rynku, takie jak dodatek Pyramid Kodi i Dogs Bollocks. Te dodatki kiedyś były dominującymi dodatkami Kodi do strumieniowego przesyłania rozrywki w społeczności. Magic Dragon to najlepszy wybór do oglądania filmów, sportu, programów telewizyjnych i wielu innych w jakości HD.


Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować Magic Dragon na Kodi. A jeśli napotykasz problemy z buforowaniem lub chcesz mieć wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe za pomocą Magic Dragon, to użycie Real Debrid na Kodi jest najlepszym rozwiązaniem.

Repozytorium dodatków Magic Dragon Kodi

Magic Dragon można pobrać z Supremacy Repository. Ten dodatek nie jest dostępny w żadnym innym repozytorium.

Jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej

 1. otwarty Kodi oprogramowanie na twoim urządzeniu > Kliknij Ustawienia (ikona koła zębatego) widoczne w lewym górnym rogu ekranu > Otworzy się nowe okno, Kliknij na Menedżer plików z menu widocznego.jak zainstalować Magic Dragon na Kodi
 2. Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło opcja z lewej kolumny. jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Kliknij i wprowadź to URL w pasku adresu okna dialogowego: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Kliknij Dobrze > Nazwa źródła jako Zwierzchnictwo > Kliknij dobrze > Sprawdź dwukrotnie adres URL i nazwę > Kliknij dobrze.jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz wróć do Menu główne Kodi > Iść do Dodatki menu > Kliknij Ikona pola.pobierz Magic Dragon Kodi
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja.problemy z magicznym smokiem nie działają
 6. Wybierz Zwierzchnictwo > Kliknij Repository.supremacy-2.3.zip > Poczekaj na powiadomienie. repozytorium magicznego smoka
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Przewiń i otwórz Zwierzchnictwo > Kliknij dodatki wideo > Wybierz Magiczny smok > Kliknij zainstalować.

magiczny smok

Jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Jarvis V16.
 2. Kliknij System > otwarty Menedżer plików.
 3. Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.
 4. Kliknij <Żaden> i wpisz URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Kliknij Gotowe > Nazwij to źródło jako Zwierzchnictwo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wróć do Menu główne Kodi > Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > otwarty Zwierzchnictwo > Kliknij Repository.supremacy-2.3.zip. Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Iść do Zwierzchnictwo.
 8. Iść do Dodatki wideo.
 9. Kliknij Magiczny smok > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Pobierz Magic Dragon Kodi

 1. Pobierz plik zip > Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Kliknij Ikona pola.
 2. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj system dla pobranego pliku zip > Wybierz Repository.supremacy-2.3.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Zwierzchnictwo > otwarty dodatki wideo teczka > Kliknij Magiczny smok > Kliknij zainstalować > poczekaj na pojawienie się powiadomienia.

Magic Dragon nie działa / błędy / poprawki w Kodi

Nie udało się zainstalować zależności

Błąd zależności pojawia się podczas instalacji dodatku z powodu zepsutych łączy źródłowych i przestarzałych repozytoriów

Naprawić

Sprawdź, czy repozytorium, którego próbujesz użyć, jest dostępne i działa. Jeśli repozytorium nie jest dostępne, wybierz alternatywne repozytorium.

Sprawdź błąd dziennika

Ten błąd pojawia się czasami podczas instalowania dodatku, a czasem podczas uzyskiwania dostępu do strumieni dodatku. Przyczyną tego błędu mogą być brakujące pliki w repozytorium lub zwiększona pamięć podręczna.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, wyczyść pamięć podręczną Kodi i spróbuj zainstalować ten dodatek z zaufanego repozytorium. Zawsze powinieneś wybrać niezawodne repozytorium do zainstalowania dodatku.

Recenzje Magic Dragon

Dodatek Magic Dragon Kodi zyskał ostatnio fanów, ponieważ użytkownicy, którzy przetestowali ten dodatek, udostępnili kilka recenzji w mediach społecznościowych dotyczących tego dodatku. Spójrz na te tweety użytkowników:

recenzje magicznego smoka

Jeden z użytkowników powiedział o tym trochę sarkastycznie:

Podoba mi się sposób, w jaki myślą o magii w tej serii i jak postrzegane są smoki. #theancientmagusbride #mahoutsukainoyome

– Storm (@kodi_meaker) 23 lipca 2016 r

Ostatnie słowa

Magic Dragon to niesamowity dodatek do celów rozrywkowych, ponieważ ma wysokiej jakości strumienie do filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych i treści dla dzieci. Spośród wszystkich nowych nadchodzących dodatków tylko kilka jest niezawodnych i może posunąć się dalej i zyskać reputację.

Dodatek Magic Dragon Kodi ma duży potencjał, aby stać się jednym z najlepszych dodatków do przesyłania strumieniowego rozrywki. Użytkownicy, którzy go wypróbowali, już polecają go innym.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map