Найкращі фільми “Коді” (оновлено 2020 рік)

Kodi – це одне із подібних онлайн-потокових програм, яке змінило обличчя онлайн-потоків. Це вже давно, і він завоював дуже велику репутацію завдяки своїм дивовижним особливостям. Kodi вдосконалювався з кожним оновленням версій та кожним доповненням.


Немає сумнівів, що Kodi – це один з найкращих варіантів, доступних для онлайн-потоків, оскільки він може запропонувати багато. На Kodi ви можете транслювати майже все, як фільми, телевізійні шоу, PPV події, музику, новини, документальні фільми тощо. Однак він популярний в основному через додатки до фільмів, які є і преміальними, і безкоштовними.

Додатки Premium Kodi – це офіційні, які доступні в його офіційному сховищі. Тоді як потокові додатки – це переважно неофіційні додатки Kodi, розроблені сторонніми розробниками. У спільноті доступні сотні додатків Kodi, але ви не можете покластися на будь-який додаток Kodi, не знаючи про це. Тому в цьому посібнику ми обговорили деякі найкращі доповнення до фільмів для Коді.

Як дивитися фільми на Коді

 1. Відкрийте Kodi та натисніть на значок налаштувань
 2. Перейдіть до Диспетчера файлів і натисніть на опцію Додати джерело > Введіть URL-адресу та назву сховища, яке ви хочете додати у свій Kodi, та натисніть кнопку ОК.
 3. Поверніться до головного меню та перейдіть до меню Додатків > Клацніть на браузері надбудов (піктограма поля) та виберіть опцію Встановити з файлу Zip > Виберіть зі списку нещодавно доданий сховище та відкрийте його Zip-файл > З’явиться повідомлення, зачекайте цього.
 4. Тепер натисніть на опцію Встановити з репозиторію та відкрийте сховище, яке ви тільки що встановили на попередньому кроці > Виберіть у списку надбудову, яку ви хочете встановити, і натисніть кнопку Встановити. Вам надійде сповіщення, коли надбудова встановлена.

Після того, як з’явиться повідомлення, ви можете отримати доступ до додатку з головного меню.

Топ-5 кращих адонів Kodi для фільмів

1. Вихід (версія 8)

Exodus – це одне з найдавніших і найпопулярніших додатків Kodi, доступних до сьогодні. Exodus давно запанував у спільноті Kodi, оскільки він забезпечував високий рівень обслуговування користувачів. Exodus був залишений висить його оригінальним розробником досить давно, і його оновлення перестали надходити. Після цього почали з’являтися багато вилок Exodus, які мають однаковий інтерфейс, але не всі вони однаково надійні.

Нещодавно ми почули чудове нове, що надбудову Exodus Kodi взяла на себе компанія Kodi Bae, а також було випущено останнє оновлення. Це означає, що в гру повернувся один із найкращих додатків Kodi для кращих адонів до фільму для криптону Kodi. За допомогою додатку Exodus Kodi ви можете передавати всі останні фільми та телепередачі у високій якості HD.

2. Чарівний Дракон

The Magic Dragon – це оновлена ​​версія додатку Dogs Bollocks Kodi, який відомий потоковими фільмами на Kodi. Доповнення Magic Dragon Kodi поділилося на різні розділи, такі як фільми 4K, перегляд людей, випуски нового фільму тощо. Завдяки цьому користувачі можуть легко знайти назву вмісту, яку вони хочуть.

Додаток Magic Dragon Kodi доступний у сховищі Supremacy Kodi, яке є одним із найпопулярніших сховищ. Додаток невеликого розміру і встановлюється легко і швидко. Більше того, надбудова працює краще і швидше, ніж більшість інших додатків. Я рекомендую доповнення Magic Dragon Kodi користувачам, які хочуть передати фільми на Kodi через його чудові показники.

3. Йода

Слово Йода може задзвонити для вас дзвони, якщо ви знайомі з персонажами “Зоряних воєн” або якщо ви фанат цієї серії. Відомо, що надбудова Yoda Kodi є однією з найкращих додатків Kodi для фільмів через якість потоків, які він пропонує. Цей додаток Kodi був доступний через сховище Supremacy Kodi, але оскільки репозиторій закрився, він тепер доступний через сховище Kodil.

Додаток встановлюється за 2 хвилини, і він працює плавно, не допускаючи помилок або відставання під час трансляції. Однак одне, що потрібно знати користувачам, це те, що багато потоків, наявних у його бібліотеці, обмежені географічними можливостями. Для доступу до цих потоків користувачам доведеться вибрати один з кращих VPN для Kodi, який міг би обійти обмеження та захистити їх конфіденційність.

4. Вихід Редукс

Ім’я, безумовно, змусить вас задуматися, чи це той самий додаток Exodus Kodi, але це не так. Додаток Exodus Redux Kodi має майже всі функції, які мали Exodus Kodi, але його розробники також додали багато нових речей. У ньому є більше категорій та кращі потокові зв’язки з останніми скрапперами, саме тому це одне з найкращих додатків Kodi, яке є зараз.

Як і будь-який інший додаток Kodi для фільмів, у цього також є багато потокових HD-посилань, але вони обмежені географічним режимом. Використання VPN Kodi більше не буде варіантом, а необхідністю, якщо ви хочете насолоджуватися потоковим передаванням за допомогою Kodi.

5. Troma Films

Troma Films – новий учасник у галузі Kodi, але мені подобається цей додаток через те, що він має хороші потоки якості та сучасну бібліотеку вмісту. Багато нових допоміжних програм Kodi приходять і виходять, оскільки їм не вистачає потенціалу для надання якісного вмісту для користувачів.

Troma Films – це багатообіцяючий додаток Kodi, оскільки він має новітні скраппери, що забезпечують високу швидкість потокових зв’язків високої якості з високою швидкістю. Цей додаток доступний у сховищі Масло пальців.

Останні фільми, доступні на Коді

Деякі з найновіших та найкращих фільмів, які зараз доступні через найкращі додатки Kodi:

 1. Аладдін
 2. Швидкий & Шалені подарунки: Хоббс & Шоу
 3. Людина-павук: Далеко від дому
 4. Колись у Голлівуді
 5. Король Лев
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map