Najlepsza sieć VPN do torrentowania / torrentów i udostępniania plików P2P

Torrenty to raj dla wszystkich gratisów poszukujących najnowszych filmów, programów telewizyjnych, muzyki, oprogramowania i wielu innych rzeczy. Istnieje wiele witryn torrentowych dostępnych online, które zapewniają użytkownikom wysokiej jakości treści. Te strony z torrentami dostarczają treści, pobierając linki z innych witryn hostingowych i dostawców, bez ich zgody. Pomimo tego, że jest świetną opcją do oglądania wszystkich najnowszych filmów i programów telewizyjnych, torrentowanie podlega piractwu. dlatego wymaga najlepszej usługi VPN do torrentowania. Po wdrożeniu VPN Twoja aktywność zostaje zaszyfrowana i anonimowa dla dostawcy usług internetowych.


Zwalczanie piractwa internetowego i ochrony danych z dnia na dzień zyskuje na sile, a władze prowadzą dzikie polowanie na wszystkich graczy w tej brudnej grze. I dlaczego chcesz przegapić prywatność, kiedy możesz uzyskać zniżki VPN i kupony, aby zaoszczędzić dodatkowe dolary.

Dlaczego potrzebuję najlepszej sieci VPN do torrentowania?

Ochrona przeglądania i ruchu przed oczami dostawcy usług internetowych jest ważna, jeśli korzystasz z torrentów, witryn do przesyłania strumieniowego online lub uzyskujesz dostęp do swojego konta bankowego lub transakcji online. Swoboda w Internecie ma swoją cenę, a większość osób korzystających z Internetu nie rozumie, że posiadanie wirtualnego bezpieczeństwa jest koniecznością.

Torrentowanie jest fajne, dopóki nie zwrócisz uwagi władz lub nie staniesz się ofiarą naruszenia prywatności. Witryny torrentowe zyskują duży ruch każdego dnia, a wielu hakerów i władz zawsze poszukuje wrażliwych użytkowników.

Władze zaczęły zatrudniać zewnętrzne agencje ochrony praw autorskich i internetowych piratów, którzy monitorują, identyfikują i ścigają użytkowników zaangażowanych w nielegalną grę torrentową.

Agencje te nie pociągają cię bezpośrednio do sądu, jeśli zostaniesz przyłapany, ale wolą ostrzec cię najpierw, że mogą cię pozwać za nielegalne torrenty z wysoką grzywną. Jeśli użytkownik nadal będzie angażował się w torrenty, to sąd dokąd zmierza.

Lepiej dmuchać na zimne!

Posiadanie VPN do torrentowania to nie tylko wybór, ale potrzeba!

Aby zapobiec wkradaniu się dostawców usług internetowych i władz, monitorowaniu ruchu i przeglądania stron, musisz mieć niezawodny kodi VPN!

VPN szyfruje ruch internetowy, nie pozwalając dostawcy usług internetowych monitorować twojej aktywności online lub przeglądania. Po drugie, ukrywa twój adres IP, zmieniając go na adres serwera, z którym jesteś połączony. Dzięki temu dostawcy usług internetowych nie mają pojęcia i nie mogą dowiedzieć się, co robisz online.

Kolejną wielką zaletą VPN jest to, że zapewnia on dostęp do wszystkich witryn z ograniczeniami geograficznymi lub witryn, które są blokowane przez twojego dostawcę usług internetowych. Oznacza to, że jeśli chcesz uzyskać dostęp do torrentów, które są blokowane w twoim regionie lub przez twojego dostawcę usług internetowych, korzystanie z VPN jest najlepszym i bezpiecznym narzędziem.

W ten sposób VPN zapewnia pełną prywatność online i wirtualną swobodę.

Często zadawane pytania dotyczące najlepszej sieci VPN dla torrentów

Wielu użytkowników nie rozumie, jak działa VPN, dlatego zawsze są wątpliwi i zdezorientowani. Oto niektóre z najczęstszych pytań zadawanych przez użytkowników torrentów:

Jest bezpieczny dla torrentów dzięki VPN?

Tak! Dzięki sieci VPN torrentowanie jest bezpieczne, ponieważ chroni Cię, zapewniając szyfrowanie ruchu i ukrywając adres IP, aby chronić Cię przed oczami usługodawcy internetowego.

Czy VPN ukryje Torrenting przed ISP?

Dokładnie! Torrentowanie za pomocą VPN nie pozwoli Twojemu ISP wiedzieć, co robisz online. Zapewnia Ci swobodę dostępu do czegokolwiek z dowolnego miejsca, nie pozwalając nikomu cię szpiegować.

Czy dostawca usług internetowych może stwierdzić, czy korzystasz z torrentów??

Tak, jeśli nie korzystasz z VPN, Twój dostawca usług internetowych może łatwo monitorować Twoją aktywność online i ruch. Kiedy uzyskasz dostęp do dowolnego torrenta, twój dostawca usług internetowych będzie pierwszym, który o tym wie. Dlatego skorzystaj z VPN, aby zabezpieczyć swoją prywatność w Internecie.

Użytkownicy wciąż pytają, czy możesz zostać złapany na torrentach, czy nie, a ja zawsze mówiłem, że bez VPN zawsze jesteś podatny na ataki.

Funkcje, na które należy zwrócić uwagę w najlepszej sieci VPN do torrentowania

Kiedy już zdecydujesz, że będziesz korzystać z VPN podczas torrentowania, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zdecydować, z której VPN korzystać. Znajdziesz wiele VPN w Internecie, a to może sprawić, że będziesz zdezorientowany.

Czego należy szukać w najlepszej sieci VPN do torrentowania?

Oto kilka rzeczy, których powinieneś szukać w VPN, wybierając najlepszą VPN do torrentowania:

funkcjeOpis
PrędkośćPodczas korzystania z VPN do pobierania torrentów lub przesyłania strumieniowego online, prędkość jest jedną z najważniejszych cech, ponieważ niektóre sieci VPN utrudniają przeglądanie Internetu, pobieranie i wysyłanie. To buduje niezbyt przyjemne wrażenia dla użytkownika i zniechęca go do korzystania z VPN.
Różnorodność i duża liczba serwerówPosiadanie dużej różnorodności i dużej liczby serwerów na całym świecie jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie VPN może zaoferować. Powodem jest to, że możesz uzyskać dostęp do dowolnej witryny, która jest ograniczona geograficznie z twojego regionu lub wypróbować serwery o dużej prędkości z innych krajów.
Szyfrowanie wysokiej jakościSzyfrowanie jest kluczową funkcją, której należy szukać przy wyborze najlepszej sieci VPN do torrentowania. Sieci VPN oferujące szyfrowanie AES-256 są najlepszym wyborem, ponieważ ten poziom szyfrowania jest tym, czego potrzebujesz. Szyfrowanie chroni Twój ruch przed usługodawcą internetowym i władzami.
Ochrona P2PUdostępnianie plików P2P jest ryzykowne i dlatego wiele antywirusów i niektórych sieci VPN zniechęca użytkowników do ich wypróbowania. Jednak niezawodny i dobry VPN zapewnia ochronę udostępniania p2P, pozwalając użytkownikom cieszyć się udostępnianiem filmów, programów telewizyjnych, muzyki, oprogramowania i wiele więcej.
Wsparcie na żywoWielu użytkowników napotyka problemy podczas pozywania VPN, a problemy mogą być różnego rodzaju. Aby rozwiązać te problemy, użytkownik powinien zawsze wybierać usługę VPN, która oferuje całodobową obsługę klienta na żywo.
Brak wycieków DNSWycieki DNS są zawsze poważnym problemem dla użytkowników podłączonych do serwerów VPN, ponieważ wyciek DNS zagraża ich anonimowości. Wiele VPN twierdzi, że nie ma wycieków DNS, ale nie wszystkie z nich są prawdziwe. Dlatego wybierz VPN, o którym użytkownicy mają dobre recenzje, lub sam przetestuj swoje wycieki DNS i IP.
Kompatybilność z wieloma platformamiSieci VPN kompatybilne z wieloma platformami, takimi jak Windows, iOS, Android, FireOS itp. Oraz urządzeniami takimi jak telefony komórkowe, telewizory i routery są najlepszymi do wyboru, ponieważ można ich używać z wieloma urządzeniami.
Polityka braku dziennikówPodkreślono wiele usług VPN, które prowadziły dzienniki ruchu użytkowników, a nawet sprzedawały te dzienniki władzom. To dlatego wiele osób ma problemy z zaufaniem do usług VPN. Najlepsze sieci VPN do torrentowania nigdy nie prowadzą dzienników, zapewniając prywatność i bezpieczeństwo.

Funkcja, której nie można przegapić w najlepszej sieci VPN do torrentowania

Najważniejszą funkcją wymaganą przez użytkownika od dowolnej usługi VPN jest adres IP. ISP może śledzić użytkowników według adresów IP i łatwo monitorować ich przeglądanie. Nie tylko twój dostawca usług internetowych, ale także wiele innych zewnętrznych firm prowadzi rejestr śledzenia poprzez identyfikację twojego adresu IP.

Twój adres IP to Twoja tożsamość online, a jeśli nie jest zamaskowany, każdy może śledzić Twoją lokalizację i szpiegować Cię.

Dlatego zaleca się, aby streamery online i użytkownicy torrentów korzystali z VPN do ukrywania swoich adresów IP.

Sieci VPN wyciekające z sieci IP mogą poważnie narazić twoją wolność w Internecie i anonimowość, ponieważ organy antypirackie i hakerzy są na całym świecie na całym świecie. Tak czy inaczej, będziesz narażony na pewne problemy.

Pro Wskazówka: Przeczytaj nasz szczegółowy VPN dla przewodnika po ognistych ogniach.

Porównaj zasady VPN Torrents

W porządku, więc do tej pory wziąłbyś pod uwagę test prędkości, szyfrowanie i wszystkie powyższe cechy, i to dobrze!

Ale to nie jest tak cięte i suche!

Możesz subskrybować dowolną sieć VPN w celu torrentowania, ale musisz wiedzieć jedną rzecz wcześniej, nie każda sieć VPN pozwala na torrentowanie.

Zdumiony, słysząc to?

Tak, wiele sieci VPN zapewnia najwyższą ochronę i prywatność, ale nie pozwala na torrentowanie przez ich serwery. Te sieci VPN najlepiej nadają się do przesyłania strumieniowego online i transakcji online, ale nie do torrentowania.

Oto lista VPN, które pozwalają / nie pozwalają na torrenty.

DostawcaDozwolone / niedozwoloneZasady rejestrowania
Sieci VPN, które pozwalają na torrenty
PureVPNDozwolonyBez logowania
ExpressVPNDozwolonyBez logowania
NordVPNDozwolonyBez logowania
IPVanishDozwolonyBez logowania
ProtonVPNDozwolonyBez logowania
Sieci VPN, które nie pozwalają na torrenty
ZenmateNie dozwolonyBez logowania
TouchVPNNie dozwolonyTrochę rejestrowania
PersonalVPNNie dozwolonyBez logowania
Norton Wi-Fi Privacy VPNNie dozwolonyTrochę rejestrowania
Hola VPNNie dozwolonyPełne logowanie

Test najlepszej sieci VPN do torrentowania w czasie rzeczywistym

Każdy dostawca VPN twierdzi, że jest najlepszym VPNem i twierdzi, że nie przecieka żadnych adresów IP, DNS ani WebRTC. Jednak nigdy nie można ufać żadnemu dostawcy VPN na ślepo bez przetestowania go, ponieważ twierdzenia mogą być czasem mylne.

Nie ufam żadnemu dostawcy VPN i dlatego przeprowadziłem testy szczelności IP, aby upewnić się, że polecane przeze mnie VPN są tego warte.

Pobrałem aplikacje na komputer 3 najlepsze VPN dla torrentów i zasubskrybowali swoje miesięczne plany. Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się na odpowiednie konta, połączyłem się z serwerami z różnych regionów przez każdą sieć VPN jeden po drugim i zacząłem przeglądać.

Podczas przeglądania poszedłem na https://ipleak.net/ i przetestowałem wycieki IP. Oto wyniki:

Zalecane nr 1 NordVPN do torrentowania

NordVPN zawsze utrzymywał pozytywny wizerunek wśród użytkowników ze względu na konsekwencję w zapewnianiu wysokiej jakości usług. Wybór VPN to kwestia niezawodności i zaufania, a NordVPN ma taki standard, że można mu ufać każdego dnia.

W celu przetestowania NordVPN podłączyłem się do serwera w USA.

najlepszy VPN do torrentowania

Wyniki były świetne, ponieważ NordVPN nie ma wycieków IP, co plasuje się wśród najlepszych sieci VPN do torrentowania. Gdyby wyciekł oryginalny adres IP, pojawiłby się prawdziwy adres DNS zamiast wyświetlanego „USA IP”. 

NordVPN ma ogromną różnorodność ponad 5000 serwerów, co pozwala użytkownikom cieszyć się torrentami z dowolnego regionu. Serwery NordVPN mają dużą szybkość, a ich łączność jest doskonała.

nordvpn torrent cta

Zalecane # 2 ExpressVPN do torrentowania

ExpressVPN jest bardzo ceniony na całym świecie za szybką łączność i doskonałą ochronę.

ExpressVPN zawsze był wierny swojemu twierdzeniu, że zapewnia silne szyfrowanie i czystą anonimowość. Jednym z wielu powodów, dla których warto wybrać ExpressVPN, jest jego łatwy w użyciu interfejs. Poza tym ExpressVPN ma ponad 2000 szybkich i zabezpieczonych serwerów w 94 krajach.

Aby przetestować to roszczenie, powiązałem połączenie z serwerem kanadyjskim i sprawdziłem, czy są jakieś wycieki IP lub DNS.

expressvpn do torrentowania

Wyniki były prawie oczekiwane, ponieważ ExpressVPN nie przecieka IP ani DNS podczas torrentowania.

Jedną z rzeczy, na którą narzeka kilku nowych użytkowników, jest cena ExpressVPN, która jest wyższa niż w przypadku innych konkurentów. Jednak ludzie ci nie rozumieją, że jakość usług ExpressVPN jest wysoce uzasadniona według tych stawek.

expressvpn cta

Zalecany # 3 CyberGhost VPN do torrentowania i udostępniania plików P2P

CyberGhost nie jest tak popularny, jak wyżej wspomniani dostawcy VPN, ale to nie znaczy, że jego usługa nie jest na równi. CyberGhost ma jedne z najbardziej niesamowitych funkcji, których nie widzisz u żadnego innego dostawcy VPN. Zwłaszcza jeśli szukasz najlepszej sieci VPN do torrentowania, CyberGhost może być najlepszą opcją dla Ciebie.

Do tej pory wszystko było dobrze, ale aby się upewnić, czy jest bezpieczne, przetestowałem wyciek adresu IP i DNS, a wyniki były następujące:

cyberghost do torrentowania

Wyniki były całkiem satysfakcjonujące, ponieważ nie było wycieków IP ani DNS. Dlatego udowodniono, że CyberGhost jest jedną z najlepszych sieci VPN do torrentowania.

Posiada dedykowaną funkcję torrentowania dla wszystkich maniaków, którzy wybierają bezpieczne torrentowanie. Ta funkcja zapewnia wysokiej klasy szyfrowanie ruchu, umożliwiając użytkownikom anonimowe pobieranie torrentów.

cyberghost torrent cta

Zalecany numer 4 IPVanish VPN do torrentowania i udostępniania plików P2P

IPVanish przystąpił do konkursu z hukiem, dając dobrą konkurencję wcześniej ustalonym tyranom branżowym. IPVanish z czasem stał się popularny ze względu na świetne świadczenie usług.

W celu przetestowania wycieku IP IPVanish podłączyłem się do serwera IPVanish w regionie Niemiec i przetestowałem go. Oto wynik:

IPVanish VPN dla torrentów

IPVanish ma 1100 serwerów na całym świecie, zapewniając bezkompromisowe bezpieczeństwo i dużą przepustowość. IPVanish Kodi oferuje 10 jednoczesnych połączeń, co w rzeczywistości jest więcej niż jakikolwiek inny konkurent. Ponadto ma ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, dzięki czemu jest niezawodnym dostawcą VPN.

Darmowa sieć VPN dla torrentów

Szukasz darmowej sieci VPN zamiast subskrybować płatną?

Cóż, istnieje ręka pełna darmowych VPN i serwerów proxy dostępnych online, które nie wymagają żadnej subskrypcji ani rejestracji. Oto 3 najlepsze bezpłatne VPN do torrentowania.

Najlepsze bezpłatne VPN dla torrentów

# 1 Ukryj mnie

# 2 Hotspot Shield

# 3 Pocałunek bezpieczeństwa

Są to najbardziej preferowane bezpłatne sieci VPN, które są używane przez wielu użytkowników torrentów do ochrony online.

Ale czy są naprawdę niezawodne??

Czy ta myśl kiedykolwiek przyszła ci do głowy??

Darmowa usługa VPN, która twierdzi, że oferuje tak wiele funkcji, brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa!

To znaczy, jest tak oczywiste, że prywatność i bezpieczeństwo w Internecie nie są usługą społecznościową, którą ktoś dałby światu, nie odbierając niczego.

Jedną ważną rzeczą, którą należy wiedzieć o wszystkich darmowych sieciach VPN, jest to, że żadna z nich nie zapewnia bezpieczeństwa konkurencyjnego w stosunku do wyżej wymienionych sieci VPN. Funkcje tych VPN nie są do końca zgodne z rzeczywistością i są to tylko twierdzenia, które nie są do końca prawdziwe. Darmowy VPN P2P, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, to tylko mit!

Prywatność i ochrona w Internecie to poważny problem, którego nie można i nie należy narażać na szwank. Te VPN mają wycieki z DNS i IP i przechowują dzienniki, co nie jest mile widziane przez żadnego użytkownika VPN.

Nie polecam darmowych VPN ze względu na ich słabe protokoły i niekonkurencyjne standardy. Jeśli jednak chcesz wypróbować darmową sieć VPN i zmierzyć się z problemami prywatności, bądź moim gościem!

Najlepsza sieć VPN dla Torrenting Reddit

Reddit to zabawne miejsce, w którym można znaleźć rozwiązania dotyczące czegokolwiek, ale wiele razy natkniesz się na pytania, które należy rozwiązać w następujący sposób:

Komentarz z dyskusji CryptoMeTen komentarz z dyskusji "Jaki jest najlepszy VPN do torrentowania?".

Ten facet nie ma pojęcia o zakresie funkcji VPN. Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, sieci VPN można podłączyć do wielu urządzeń i mają one również wiele funkcji logowania.

Sugerowane VPN dla torrentów? z piractwa

Ten użytkownik napisał na Reddit, że otrzymał wiadomość od swojego usługodawcy internetowego, a teraz planuje użyć VPN.

Dobry bracie, nigdy nie jest za późno! Zapisz się na najlepszą sieć VPN do torrentowania i pozwól swojemu statkowi torrentowi żeglować.

Wniosek

Dobre torrenty są niewątpliwie szalone!

Ale torrentowanie bez VPN jest dosłownie szalone!

Zawsze powinieneś zwracać szczególną uwagę na każdy ruch, który wykonujesz przez Internet i zawsze powinieneś zachować wszelkie luki w zabezpieczeniach podczas korzystania z dodatków kodi. Musisz chronić swoje dane i ruch, zapewniając najlepsze szyfrowanie i prywatność.

Ten przewodnik ma na celu wyjaśnienie problemów i ich rozwiązań dotyczących torrentów. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę te aspekty przy następnym pomyśle o pobraniu torrenta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map