Sportsdevil Kodi – Як встановити SportsDevil на Kodi [2020]

За допомогою додатка Sports Devil Kodi ви можете передавати спорт із багатьох каналів та потоки якості HD для різних видів спорту.


Однак тенденція гео-обмежуючих потоків зростає і тому дуже рекомендується використовувати вільний VPN для Kodi на Firestick, доступний.

У цій публікації ми надамо вам рекомендації щодо як встановити SportsDevil на Kodi. Перегляньте наш ексклюзивний оновлений посібник з коді-аддонсу.

Contents

Репозиторій SportsDevil Kodi

SportsDevil доступний у сховищі Kodil та закладках Lite. Обидва репости відносяться до одного з найкращих сховищ коді. Kodil – популярне джерело для численних аддонів Kodi. Окрім SportsDevil, Kodil містить інші додатки, такі як Exodus та Covenant, демонструючи різноманітний вміст, доступний для глядачів.

Найновіша версія SportsDevil

Наразі доступне лише одне оновлення SportsDevil, яке ви можете знайти у сховищі Kodil. Крім цього, для встановлення SportDevil немає іншого сховища. Для тих, хто хоче завантажити / встановити останню версію SportsDevil, Kodi Israel – найкращий і єдиний варіант, який у вас є.

Як встановити Sports Devil Addon на Kodi – Відеоурок

Як встановити надбудову SportsDevil Kodi на Leia та Krypton за допомогою Kodil Repo

Виконуючи наведені нижче дії, ви можете встановити SportsDevil на Kodi і почати перегляд улюбленого спортивного каналу менше ніж за 5 хвилин:

 1. Запустити “КодіКоли ви закінчите його встановлення.як встановити sportsdevil на kodi
 2. Треба Налаштування> натисніть на Файловий менеджер>двічі клацніть на Додати джерело.Налаштування файлового менеджера файлів sportsdevil на коді
 3. Введіть або скопіюйте це посилання на http://kdil.co/repo/ до місця, де сказано .кроки налаштування sportsdevil addon kodi
 4. Ти мусиш назвіть джерело ЗМІ, тому наберіть “Коділ РепоІ натисніть Зроблено.сховище sportsdevil kodi Addon
 5. Натисніть на ‘Вихід’ щоб повернутися на головний екран і натиснути на “Додатки”>Мої додатки >Встановити з Zip File.Настройки zip-файлів для sportsdevil kodi Addon
 6. Виберіть Коділ Репо> Kodil.zip> Зачекайте кілька секунд.спортдевіл коді аддон
 7. Натискання “вихідЗнову, щоб повернутися до попереднього меню та натиснути Встановити з сховища >Сховище Коділ>Додатки до відео>Спортивний диявол >Встановити.фінальні кроки
 8. Встановлення плагіна може зайняти деякий час, а після його завершення “Увімкнути” перед SportsDevil з’явиться знак
 9. Після того, як з’явиться увімкнений знак, перейдіть до Домашній екран > Відео > Відеодоповнення >SportsDevil
 10. З’явиться список каналів для трансляції. Насолоджуйтесь!

списки кращих спортивних кодів каналів

Як встановити SportsDevil Kodi на Leia та Krypton за допомогою сховища Bookmark Lite

 1. відчинено Коді > Натисніть на Шестірня значок > Натисніть на Файловий менеджер > Подвійне клацання Додати джерело.як встановити sportsdevil kodi за допомогою сховища закладок Lite
 2. Введіть це URL-адреса: http://bliss-tv.com/lite/ > Клацніть гаразд > Назвіть вихідну URL-адресу як Закладка Lite > Клацніть гаразд.як встановити sportsdevil kodi krypton версії 17.6 або новішої за допомогою сховища закладок Lite
 3. Повернення до Коді Домашній екран > Клацніть Додатки > Клацніть на Піктограма поля > Клацніть Встановити з zip-файлу > Виберіть Закладка Lite > відчинено Закладка Lite > Натисніть на repository.bookmarklite-1.6.zip > Зачекайте Додаток увімкнено повідомлення.як встановити sportsdevil на kodi jarvis версії 16 або новішої за допомогою сховища закладок Lite
 4. Тепер натисніть Встановити з сховища > відчинено Закладка Lite > відчинено Доповнення для відео.sportsdevil Закладка Lite Repo завантажити
 5. Натисніть на СпортДевіл Коді > Удар Встановити > Дочекайтеся появи повідомлення.

як встановити sportsdevil на kodi firestick за допомогою сховища закладок Lite

Як встановити AddOn SportsDevil Kodi на версію 16 Jarvis за допомогою Kodil Repo

Під час встановлення SportsDevil на Kodi версії 16 Jarvis, весь процес залишається тим самим, за винятком того, що піктограму “Налаштування” було замінено на значок “Система”.

Оскільки це попередня версія Kodi, різні доповнення та хости файлів поновлюють свої залежності до останньої версії v17. Для того, щоб SportsDevil kodi addon безперебійно працював у вашій системі, рекомендується встановити останню версію Kodi 18.2 Leia або Krypton версії 17.6.

Як встановити Sports Devil Kodi на Jarvis версії 16 або вище за допомогою сховища Bookmark Lite

  1. відчинено Kodi Jarvis V16.
  2. Натисніть на Система > відчинено Файловий менеджер.
  3. Двічі клацніть на Додати джерело.
  4. Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса http://bliss-tv.com/lite/ > Клацніть Зроблено > Назвіть це
  5. джерело як Закладка Lite > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
  6. Повернутися до Головна сторінка Kodi > Клацніть Система > Клацніть Додатки.
  7. Натисніть на Встановити з Zip File варіант > відчинено Закладка Lite > Клацніть repository.bookmarklite-1.6.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.
  8. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Йти до Закладка Lite.
  9. Йти до Додатки до відео.
  10. Натисніть на СпортДевіл Коді > Удар Встановити > Дочекайтеся появи повідомлення.

Спорт Диявол Коді Завантажити

SportsDevil – найпопулярніший додаток Kodi для трансляції спортивних змагань по всьому світу. Але останнім часом платформи, що надають надбудову, знизилися. Причина досі невідома, але спосіб вирішення цього питання доступний.

На даний момент спосіб прямого завантаження є найкращим варіантом для використання надбудови SportsDevil. Виконайте наступні дії, щоб завантажити та встановити надбудову SportsDevil Kodi:

 1. Завантажити то Kodil Zip у вашому пристрої.
 2. Йти до Додатки> Натисніть на Значок поля присутній у верхньому лівому розділі.
 3. Виберіть Встановити з Zip-файлу з меню> Навігація система до місця розташування завантажений Zip-файл> Виберіть Kodil.zip > Дочекайтеся встановлення zip-файлу.
 4. Йти до Встановити з сховища.
 5. Виберіть www.KodiIsrael.co.il або Сховище Коділ > Йти до Додатки до відео> Виберіть SportsDevil> (Відобразиться вікно із зазначенням різних версій) Виберіть Сховище Коділ> Клацніть Встановити> Зачекайте, коли сховище встановиться.

Там у вас є, клопоту безкоштовно і просто!

Завантажити SportsDevil Book Lite Lite Kodi

  1. Завантажте Zip-файл на своєму пристрої > Йти до Коді Домашній екран > Йти до Додатки > Натисніть на Піктограма поля > Клацніть Встановити з zip-файлу > Перегляньте завантажений Zip-файл> Зачекайте Додаток увімкнено повідомлення
  2. Тепер натисніть Встановити з сховища > відчинено Закладка Lite > відчинено Доповнення для відео.
  3. Натисніть на СпортДевіл Коді > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення.

Встановлення FireDevil Kodi Fire Stick

Тим, хто хоче передавати живі спортивні дії на Fire Fire Stick, слід встановити Kodi. Ось наш посібник із налаштування для встановлення Kodi на Fire Stick. Після завершення встановлення Kodi виконайте наступні дії, щоб встановити надбудову Sports Devil Kodi Fire Stick:

   1. Біжи Вогнева паличка Kodi > Клацніть на Налаштування Значок > відчинено Система > відчинено Налаштування виробника > Тут увімкніть Додатки з невідомих джерел і Налагодження ADB.
   2. відчинено Файловий менеджер> Подвійне клацання Додати джерело> Клацніть Жоден> Введіть URL-адресу http://kdil.co/repo/ > Клацніть гаразд > Назвіть це джерело Коділ Репо> Клацніть гаразд.
   3. Тепер переходимо до Додатки меню> Клацніть на Значок поля.
   4. Йти до Встановити з Zip-файлу > Виберіть Коділ Репо > Клацніть Kodil.zip > Зачекайте, поки з’явиться повідомлення.
   5. Тепер натисніть Встановити з сховища.
   6. Виберіть www.KodiIsrael.co.il або Коділ-сховище> відчинено Додатки до відео> Виберіть SportsDevil зі списку> Виберіть Сховище Коділ з доступних варіантів> Клацніть Встановити> Зачекайте, коли сховище встановиться.

Тепер ви можете легко передавати трансляцію за допомогою додатку Kodi Fire Stick та насолоджуватися всіма спортивними подіями наживо. Будьте розумні, використовуйте кращий vpn для firestick під час трансляції через Kodi.

Встановлення SportsDevil Kodi Fire Stick за допомогою сховища Bookmark Lite

Біжи Вогнева паличка Kodi > Клацніть на Налаштування Значок > відчинено Система > відчинено Налаштування виробника > Тут увімкніть Додатки з невідомих джерел і Налагодження ADB.

Тепер зверніться до кроків, згаданих раніше для встановлення SportsDevil у версіях Kodi Leia та Krypton.

Проблеми / помилки / виправлення SportsDevil Kodi

Як оновити SportsDevil на Kodi

Щоб перевірити наявність оновлень, пов’язаних із встановленими додатками, перейдіть на сторінку Домашній екран > Аддони> Відеодоповнення > Доступні оновлення.

Якщо доступні оновлення для SportsDevil, Kodi оновить аддон автоматично або вкаже ім’я аддона. Установка оновлень може зайняти кілька хвилин.

Не вдалося встановити програму SportsDevil Kodi

Користувачі стикаються з багатьма проблемами завантаження та встановлення SportsDevil на Kodi. Багато людей, якщо користувачі обговорювали це на інтернет-форумах, отримують помилку “Установка не вдалася”.

Причина полягає в тому, що сховища, якими користуються користувачі, або розбиті, або закриті для обслуговування. Це не щось нове. Такі проблеми не виникають, коли ви використовуєте сторонні додатки.

Рішення

Найпростіше рішення цієї проблеми – спробувати краще сховище, яке працює і надійне. Користувачі повинні спробувати Сховище Коді Ізраїль (Kodil) завантажити SportsDevil. Це сховище працює досить добре.

Помилка веб-запиту SportsDevil Kodi

Помилка веб-запиту, помилка як правило, не з’являється під час доступу до потокових трансляцій. Іноді Kodi не вдається прочитати сценарій або формат відеоконтенту потоку і запрошує цю помилку.

Рішення

Вирішення цієї помилки дуже просте. Вам просто потрібно включити RTMP в Коді. Виконайте ці три дії, щоб виправити цю помилку:

Перейти до Меню доповнень.

відчинено Мої додатки> відчинено VideoPlayer InputStream.

=Натисніть на RTMP Input> натисніть на Увімкнути.

Проблема вирішена!

Журнал помилок Sportsdevil Kodi

Помилка журналу перевірки – одна з найбільш дратуючих помилок, з якими стикається користувач. Якщо ця помилка з’являється лише у Kodi; коли ви не використовуєте будь-якого додатку, це може бути через накопичення кешу. Але ця помилка, що з’явилася під час використання додатка, означає, що або сховище закінчилось, або оновляється.

Рішення

Виправляєте цю помилку, попередньо перевіривши, оновлено чи сховище сховище. Якщо воно не оновлюється, це означає, що сховище, яке ви використовували для встановлення, застаріло. Знайдіть оновлений сховище та інсталюйте надбудову ще раз із оновленого сховища.

Як виправити SportsDevil Kodi

SportsDevil може спричинити деякі проблеми, які можуть перешкоджати належній роботі надбудови. Ми перерахували деякі часто виникаючі проблеми разом з їх рішеннями.

Потік Sportsdevil Kodi недоступний

Кожного разу, коли ви стикаєтеся з такою проблемою, це вказує на те, що SportsDevil не має жодного поточного прямого ефіру в конкретний момент. Найкраще це почекати, і воно почнеться автоматично, коли з’явиться певна спортивна подія.

Помилка сценарію Sportsdevil Kodi

Ви можете зіткнутися з цією помилкою, коли встановлений вами додаток не виконав належним чином свою функцію. Помилка виникає через наявність у версії старшої версії Kodi або addon. Оновіть версію або доповнення Kodi, якщо проблема не зникає.

Завантаження SportsDevil Kodi застрягло

Під час встановлення додатка SportsDevil Kodi може виникнути проблема, коли завантаження не прогресує далі і перевищує 0%. Це знову може статися через завантаження старшої версії аддона. Встановіть SportsDevil на Kodi знову, ймовірно, що проблема буде вирішена.

Альтернативи SportsDevil Kodi

За межі SportsDevil з’явився новий світ, який ви можете насолоджуватись потоковими додатками, що передаються в прямому ефірі. Якщо SportsDevil не заповнить апетит здебільшого, ви все одно можете насолоджуватися безліччю інших аддіантів Kodi для прямого ефіру спорту. Ось список кількох альтернатив, які безпосередньо конкурують з SportsDevil:

   1. Просто спорт
   2. USTVNow
   3. DexterTV
   4. Канал груша
   5. cCloud
   6. Навантажувач списку відтворення
   7. Клуб гравців

Найкращі списки каналів SportsDevil Kodi

Встановивши додаток SportsDevil, перед вами всього один клік зіткнеться з величезним вибором спортивного телевізора в прямому ефірі, де ви можете переглядати улюблені види спорту, зокрема теніс, футбол, хокей, NFL, UFC, гольф, крикет та багато інших видів спорту.

Популярний список каналів включає:

   1. Небо спорт
   2. BT Спорт
   3. Мережа NFL
   4. Коробка нації
   5. ПОЧАТИ Спорт

Щоб додати речі

Встановлення додатку SportsDevil на Kodi дозволить вам насолоджуватися переглядом прямих трансляцій спорту, переглядом важливих моментів та відгуками на останній звіт про матч. Ви можете насолоджуватися переглядом останніх матчів на своєму мобільному пристрої або на ПК. Як обговорювалося раніше, деякі потоки в цьому додатку обмежені географією, і вам потрібно буде встановити VPN на Kodi, щоб обійти це обмеження. Ви можете спробувати безкоштовну послугу Kodi VPN та насолоджуватися безшовною трансляцією.

Якщо будь-якої проблеми достатньо, повідомте про це в розділі коментарів нижче та перегляньте наш список найкращих додатків Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map