Kodi je bezplatný a otvorený zdroj a to do značnej miery vysvetľuje, prečo ste neutratili žiadne peniaze na VPN, ktoré by ste inak mohli získať zadarmo..

Bezplatné siete VPN sú všade, ale je ťažké nájsť sieť VPN, ktorá nebude zaznamenávať vaše údaje, ponúka neobmedzenú šírku pásma a je zadarmo..

Nebojte sa, pretože sme otestovali viac ako 44 bezplatných sietí VPN, aby sme zostavili zoznam najlepších bezplatných sietí VPN pre spoločnosť Kodi.

Tento zoznam som rozdelil na neobmedzenú šírku pásma a obmedzenú šírku pásma. Bezplatná VPN pre Kodi je vybraná na základe rýchlosti, výkonného šifrovania a prísnych zásad bez protokolu.

5 bezplatných sietí VPN pre spoločnosť Kodi s neobmedzenou šírkou pásma

1.SurfsharkNeobmedzené množstvo údajov so silným šifrovaním. Môžete vyskúšať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu s neobmedzeným pripojením zariadení
2.ProtonVPNNadpriemerná rýchlosť s neobmedzenou šírkou pásma.
3.BetternetŠpičková bezpečnosť bez obmedzenia šírky pásma.
4.UrbanVPN81 umiestnení servera, ktoré pomáhajú odblokovať doplnky Kodi.
5.Turbo VPN300+ miliónov dôveryhodných používateľov. Skúsenosti so streamovaním vo vysokom rozlíšení.

5 bezplatných sietí VPN pre spoločnosť Kodi s obmedzenou šírkou pásma

1.Štít Hotspot500 MB dátový limit za deň s vojenským šifrovaním.
2.Windscribe12 GB dátový limit mesačne. Komunikácia Kodi je úplne skrytá.
3.TunnelBear500 MB každý mesiac. Jednoduché použitie a nastavenie.
4.Schovaj ma500 MB bezplatných údajov za mesiac. Ľahko odblokuje doplnky s obmedzeným geografickým umiestnením.
5.SpeedifyDátový limit 10 GB. Výkonné šifrovanie s režimom streamovania.

Top 10 VPN zadarmo pre Kodi

1. Surfshark

Surfshark bez-vpn-for-kodi

Najlepšie bezplatné VPN pre Kodi v súčasnosti je Surfshark. Aj keď je to platená možnosť, ale ponúka 7-dňová bezplatná skúšobná verzia v systéme Android a iOS.

1 040 serverov naprieč 60 krajín a ľahko odblokuje všetky doplnky Kodi pre živé televízne programy, filmy alebo televízne programy. Skryje vašu pôvodnú adresu IP a nahrádza ju adresou na jej serveroch.

Dobrá časť je, že s jedným účtom Surfshark môžete používať ho na neobmedzenom množstve zariadení. Jeho prémiová verzia je dosť lacná a stojí len 1,99 $ mesačne 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Surfshark je tiež v našom zozname najlepšia služba VPN pre spoločnosť Kodi, ktorá vyžaduje platené predplatné.

2. ProtonVPN

ProtonVPN-Kodi

ProtonVPN ponúka bezplatné programy 8 serverov na 3 rôznych miestach, ktoré zahŕňajú USA, Holandsko, a Japonsko. Zabezpečí vám úplnú bezpečnosť pri streamovaní na serveri Kodi, pretože sa používa 256-bitový AES šifrovanie.

Ponúka tiež 7-dňová bezplatná skúšobná verzia chcete používať prémiovú verziu, ktorá stojí iba 4 doláre mesačne a 30-dňová záruka vrátenia peňazí tiež.

nadpriemerná rýchlosť, streamovanie filmov a televíznych relácií na Kodi teda nie je problém. Prostredníctvom tejto bezplatnej siete VPN môžete streamovať Kodi na zariadeniach ako Windows, Mac, Linux, Android, a iOS.

3. Betternet

Betternet bez-vpn-for-slovníka kodi

Betternet je ďalšia bezplatná sieť VPN s bez obmedzenia šírky pásma a dokonale sa hodí pre používateľov Kodi. Má a slušná rýchlosť Aj keď to len ponúka 1 americký server vo svojom bezplatnom pláne.

to šifruje váš internetový a Kodi prenos s relatívnou ľahkosťou, aby ste mohli streamovať bezplatný obsah bez obáv z vášho poskytovateľa internetových služieb.

Ak sa vám táto VPN nakoniec páči, môžete si ju kúpiť $ Je 2.99 / mesiac. Dá sa použiť na všetkých platformách ako napr Windows, Android, iOS, a gumák.

4. Urban VPN

Urban-VPN-Kodi

Urban VPN je VPN typu peer-to-peer, ktorá je úplne zadarmo 81 umiestnení serverov po celom svete. Tieto servery pomáhajú odblokovať doplnky Kodi a počas streamovania udržujú vašu totožnosť skrytú.

Má tiež servery v Čína, Hongkong, a UAE, to bolo pre mňa trochu prekvapenie. V súčasnej dobe je táto sieť VPN k dispozícii iba na doméne Windows, Android, Chrome, a Rozšírenie Firefox. 

Zdá sa, že spolu so serverom Kodi odblokuje aj USA Netflix a ďalšie streamingové služby. Tam je nie je k dispozícii žiadny priamy rozhovor, a to je jediná nevýhoda, ktorú som našiel.

5. Turbo VPN

Turbo-vpn

Turbo VPN už skončilo 300 + milión dôveryhodných používateľov a perfektne sa hodí pre prácu s Kodi. Ponúka neobmedzená šírka pásma a má servery dostupné v 6 krajinách na jeho bezplatnú verziu.

Môžete odblokovať ľubovoľný doplnok Kodi a tiež ho použiť na anonymné streamovanie bezplatného obsahu Kodi. Rýchlosť je tiež dosť dobrá, čo znamená, že môžete použiť službu Real-Debrid HD a 4K streamovanie.

Šifruje váš internetový prenos od hackerov a náklady na jeho prémiovú verziu $ Je 2.99 / mesiac.

6. Štít Hotspot

Hotspot štít bez-vpn-kodi

Hotspot Shield je naša najlepšia voľba, pokiaľ ide o streamovanie s Kodi, ale má obmedzenú šírku pásma 500 MB za deň.

Používa sa vojenské šifrovanie ktoré chránia vaše údaje, ale tiež blokuje pokusy o malware a phishing ak sa pokúsite nainštalovať škodlivé doplnky tretích strán.

Plán zadarmo má iba jeden server v Spojených štátoch, ale jeho prémiová verzia má celkovo viac ako 3 200 serverov a náklady $ 7,99 / mesiac.

7. Windscribe

Windscribe-kodi

Windscribe je jednou z najlepších VPN zadarmo kvôli svojej rýchlosti, ale stále má dátový limit 2 GB. Tento limit môžete zvýšiť až na 12 GB, ak im môžete poskytnúť svoju e-mailovú adresu.

Windscribe ponuky Vojenské šifrovanie AES-256, čo je ten istý protokol, ktorý poskytujú ostatné špičkové VPN, aby skryl váš prenos Kodi pred poskytovateľmi internetových služieb.

Jeho bezplatná verzia vám umožní prístup k jeho 23 serverov ktoré sú prítomné v 10 miest. Pre neobmedzenú šírku pásma to platí $ 4.08 / mesiac. 

8. TunnelBear

Tunnelbear bez-kodi

TunnelBear je ďalšou sieťou VPN, ktorá ponúka 23 umiestnení servera. Má rovnaké umiestnenie serverov ako jeho prémiová verzia.

Existuje a limit šírky pásma 500 MB každý mesiac, ale ak chcete, aby bol neobmedzený, budete musieť zaplatiť $ 4,99 / mesiac, ktoré sú nenávratné. 

Je to jediná bezplatná sieť VPN, ktorá vykonáva ročné bezpečnostné audity od spoločností tretích strán. Má slušnú rýchlosť a na Kodi funguje celkom dobre.

9. Hide.Me

Hide.Me-Kodi

Hide.Me je perfektný zápas pre používateľov Kodi, pretože má Ochrana proti netesnosti ktorá nevystavuje vašu skutočnú adresu IP zvyšku sveta.

Jeho bezplatná verzia je momentálne k dispozícii 5 serverov v 4 rôznych krajinách, t. USA, Nemecko, Kanada a Holandsko. Má a limit šírky pásma 500 MB.

Nesleduje ani vašu históriu prehliadania a je k dispozícii pre všetky hlavné platformy, ako je napríklad Windows, Mac, Linux, Android, a Android.

Jeho prémiová verzia stojí 4,99 dolárov mesačne a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

10. Zrýchlite

speedify-Kodi bez-vpn

Speedify má „Štartovací plán“, ktorý je úplne zadarmo, ale má iba dátový limit 10 GB. Tento plán funguje s programom Kodi skvele, pretože odblokuje doplnky televízneho vysielania.

Pre šifrovanie používa ChaCha alebo Šifrovací algoritmus založený na AES to znemožňuje každému dešifrovať vaše informácie.

Má špeciálne „Režim streamovania“ že môžete zapnúť, aby ste predišli koktaniu alebo ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Môžete použiť prémiové predplatné pre $ 1,99 / mesiac.

Riziká používania bezplatnej siete VPN pre spoločnosť Kodi

Títo poskytovatelia ponúkajú dôvod, prečo radšej ponúkajú bezplatné siete VPN, než aby si účtovali určitú cenu predplatného. Je úplne zrejmé, že to, čo prichádza zadarmo, nie je také spoľahlivé ako prémiové.

Ich výkon bol omnoho lepší ako tieto bezplatné služby Kodi VPN. Bezplatné služby VPN majú problémy s kompatibilitou a všetky okrem závažnejších problémov existujú, napríklad:

1. Zraniteľnosť ochrany osobných údajov

Ochrana osobných údajov je základným právom každého používateľa a žiaden užívateľ by ho nechcel ohroziť. Online streamery sú vždy vystavené riziku, že sa stanú obeťami porušenia ochrany súkromia.

Bezplatná sieť VPN môže tvrdiť, že je vybavená špičkovými funkciami, a môže vám sľúbiť dokonalý šifrovací protokol, ale v skutočnosti taká vec neexistuje.

Ak nebudete mať šifrovací protokol vyššej triedy, dostanete sa do problémov, pretože úniky DNS a IP vás vystavia hackerom a orgánom. Špionážne oči sú všade, a preto potrebujete silnú ochranu, ktorú títo bezplatní poskytovatelia služieb Kodi VPN nedokážu poskytnúť.

2. Zaznamenávanie údajov

Nenabíja ani jeden cent, napriek tomu tvrdí, že ponúka úžasné funkcie a služby! Znie to príliš dobre, aby to bola pravda, správne?

Neexistuje nič také ako obed zadarmo! Najmä ak hovoríte o kybernetickej bezpečnosti a priemysle online streamingu, z týchto bezplatných služieb musí existovať určitý zisk..

Narazíte na mnohých poskytovateľov VPN, ktorí ponúkajú Kodi zadarmo VPN a tvrdíte, že neuchovávajú protokoly. V skutočnosti však nikdy nemôžete skontrolovať, či vedú denníky alebo nie a všetko, čo robia, je hranie s vašou dôverou.

Títo poskytovatelia ponúkajúci VPN pre Kodi zadarmo, zarábajú zbieraním protokolov a následným predajom. Neexistuje žiadny iný spôsob, ako im zarobiť, ako je tento alebo zobrazovanie reklám na ich VPN aplikácii, klientovi alebo na webe.

Poskytovateľ siete VPN si musí medzi používateľmi vybudovať pocit dôvery, pretože tí, ktorí sa rozhodli používať sieť VPN, neocenia, že nahrávate záznamy.

3. Riziko škodlivého softvéru a phishingu

Ako už bolo spomenuté, bezplatní poskytovatelia VPN nemajú silné šifrovacie protokoly, takže používatelia sú otvorení kybernetickým hrozbám.

Tieto počítačové hrozby môžu predstavovať útoky škodlivého softvéru alebo phishingu, ale tieto služby vás pred nimi nemôžu chrániť.

Hostiteľský a hosťovský server počas každej online nanosekundy vymieňa veľké množstvo údajov pri streamovaní online. Tieto dátové pakety, ak sú šifrované, sú neprístupné a chránia používateľov na oboch koncoch.

Sieť VPN zadarmo však nemôže zabezpečiť toto prvotriedne šifrovanie, pretože nedokáže zabezpečiť online streamy.

4. Sledovanie aktivity

Najlepšie VPN zabezpečí, že vaše pripojenie je bezpečné a že prehliadate alebo streamujete online anonymne maskovaním svojej IP a DNS.

Zadarmo poskytovatelia VPN pre spoločnosť Kodi nemôžu poskytnúť takúto spoľahlivú anonymitu, čo poskytovateľom internetových služieb umožňuje sledovať vašu online aktivitu.

Aké je použitie siete VPN, ak váš poskytovateľ internetových služieb stále dokáže sledovať vašu aktivitu?

5. Porušenie dát a šírky pásma

Áno, čítate to správne! Mnoho poskytovateľov VPN, ktorí pracujú s P2P protokolom, môže narušiť alebo ukradnúť vašu šírku pásma. Týmto spôsobom môžu bez vášho súhlasu vytvoriť váš osobný počítač ako servisný smerovač.

Nejde o teóriu alebo klamné tvrdenie, o ktorom sa zistilo, že sa do tejto praxe zapojil jeden poskytovateľ VPN s názvom „Hola“. Neposkytovalo žiadne šifrovanie a predávalo šírku pásma používateľov.

Títo bezplatní poskytovatelia služieb Kodi VPN majú navyše prístup k vašim systémovým údajom, keď sa pripájate k ich serveru.

záver

Ako sa hovorí, „v tomto svete nie je nič zadarmo“, platí z veľkej časti. Sieť VPN nikdy nemôžeme skutočne dôverovať, napriek tomu, že tvrdia, že majú politiku bez protokolov.

Ak chcete nájsť najlepšiu bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, musí to byť dobré pre streamovanie a udržuje vás úplne anonymná pri streamovaní bezplatného obsahu..

Napriek nášmu mnohému zoznamu bezplatných sietí VPN v tejto príručke sa skutočne odporučím používať Surfshark, ktorý je najlepší zo všetkých uvedených bezplatných možností.

Nič sa neporovnáva s kvalitou rýchlosti servera, ktorú ponúkajú platené VPN, ako tie bezplatné. Kodi je softvér s otvoreným zdrojom a mali by ste vedieť, že akýkoľvek nesprávny doplnok, ktorý inštalujete, môže ohroziť vaše súkromie online.

Z týchto dôvodov potrebujete dobrú sieť VPN, ktorá vám môže poskytnúť rýchlu a výkonnú ochranu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me