107 doplnkov Kodi na apríl 2020 – [100% pracovný]

Doplnky spoločnosti Kodi
Najlepšie na Kodi je to, že používateľom umožňuje streamovať celý rad obsahu z celého sveta. Spoločnosť Kodi si vďaka svojim funkciám a dostupnosti získala skvelú reputáciu medzi online streamermi. Streamovanie online vás môže vystaviť riziku a zabrániť tomu, aby sa to stalo, je potrebná sieť VPN pre Kodi, ktorá by mohla zaistiť vaše súkromie a bezpečnosť online.


Contents

Zoznam 107 doplnkov Kodi (aktualizovaný zoznam pre apríl 2020)

Tu je zoznam 107 doplnkov Kodi, ktoré som testoval, aby sa ubezpečil, že fungujú a sú chránené pred škodlivým softvérom:

Najlepšie doplnky Kodi pre apríl 2020

Streamovanie online cez rôzne stránky nemá také kúzlo. Preto sa používatelia rozhodnú pre najlepšie doplnky Kodi pre filmy a majú na pamäti, v tejto príručke sme pre vás uviedli najlepšie dostupné doplnky Kodi. Uistite sa, že ich vyskúšate!

                               

Nové doplnky Kodi

Doplnky neustále prichádzajú a odchádzajú každý deň. Naším cieľom je, aby ste boli informovaní o nových doplnkoch Kodi, ktoré práve vstúpili do závodu, aby diváci mohli streamovať a vychutnávať si zážitok z Kodi bez akýchkoľvek problémov..

 1. Addon Kodi Magicality Kodi: Magicality Kodi
 2. Doplnok Deathstar Kodi: DeathStar Kodi
 3. Dabované Anime: Daboval Anime
 4. Yoda: Ako nainštalovať doplnok Yoda Kodi
 5. chvenie
 6. Doplnok Pandora Box Kodi
 7. Loader Playlist: Ako nainštalovať Playlist Loader Kodi Addon

Najlepšie doplnky pre filmy Kodi

1. Exodus

Exodus je nepochybne najobľúbenejší doplnok Kodi od tretích strán v komunite. Od svojho návratu do hry je Exodus viditeľný takmer v knižnici všetkých používateľov.

Exodus Kodi je doplnok pre streamovanie videa, ktorý sa môže pochváliť bezkonkurenčnou reputáciou medzi používateľmi Kodi. Exodus je známy svojimi aktualizovanými knižnicami filmov, televíznych relácií, živých televíznych kanálov a rozhlasových staníc.

Okrem toho má vynikajúcu funkciu vyhľadávania, kategorizované zoznamy a obľúbené funkcie. Diváci môžu nájsť filmy a televízne relácie roztriedené podľa roku, žánru, najlepšie hodnotené, vysoko hodnotené a najsledovanejšie.

Je na čase, aby ste si užili oficiálne vysielanie kanálov SkyTV UK prostredníctvom služby Exodus, sledovali najnovšie televízne relácie HBO, Netflix, HULU, Fox, STARS a mnoho ďalších televíznych kanálov. V tejto príručke nájdete informácie o tom, ako nainštalovať program Exodus (Kodi v16 a Kodi v17.6).

2. Dohovor

Dohovor prišiel ako oficiálna vidlica Exodus, ktorú predstavil ten istý majiteľ z niekoľkých dôvodov. Keď TVAddons záhadne zmizol zo sveta Kodi, spomalil Exodus napriek pravidelnej aktualizácii.

Nakoniec, keď Exodus Kodi prestal pracovať, Covenant prevzal rovnakú kvalitu knižnice a rozhrania. Nový doplnok Covenant splnil očakávania fanúšikov Exodusu vyzdvihnutím miesta, kde Exodus odišiel. Prečítajte si nášho najnovšieho sprievodcu, ako nainštalovať zmluvu na kodi.

3. Gurzil

Gurzil je vidlička Exodus a je perfektnou náhradou každého doplnku na streamovanie filmov alebo televíznych relácií. Po tom, čo tím vývojárov Exodus označil ukončenie, sa objavilo mnoho nových doplnkov Kodi vrátane Gurzil.

Gurzil je jedným z najspoľahlivejších doplnkov Kodi a nikdy nedokáže uspokojiť potreby používateľov pri sledovaní fajčenia. Kompletný sprievodca inštaláciou gurzilov nájdete tu.

4. Placenta

Doplnok Placenta Kodi je vidlica spoločnosti Exodus a vyrába titulky, ktoré ponúkajú viac možností a lepšie toky. Tento doplnok, ktorý vyvinuli pán Blamo a Muad’Dib, je teraz k dispozícii v repozitári Kodil.

Ponúka vysokokvalitné toky a má všetky najnovšie tituly obsahu, vďaka čomu je jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi. Postupujte podľa tohto sprievodcu a učte sa Ako nainštalovať doplnok Placenta Kodi Addon.

5. Neptún povstáva

Nikto nemôže odmietnuť doplnok, ktorý ponúka oveľa viac ako Dohovor napriek tomu, že je jeho vidličkou. To je to, čo sa deje s Neptúnom, ktoré je vidličkou doplnku Covenant a Exodus Kodi, napriek tomu má lepšiu knižnicu a kvalitnejšie toky..

Doplnok Neptúnu Rising Kodi zaznamenáva titulky vďaka pozitívnym hodnoteniam používateľov. Používatelia tvrdia, že ponúkajú prúdy v kvalite HD, ktoré sa prehrávajú na jedno kliknutie, a jej rýchlosť ukladania do vyrovnávacej pamäte je pomerne dobrá.

Vzhľadom na všetku spätnú väzbu od používateľov je tento doplnok určite odporúčaný. follow Sprievodca inštaláciou Neptúnu Rising a vychutnajte si streaming svojho obľúbeného obsahu.

6. Doplnok Kodi Reddit

Reddit je miesto, kde nájdete všetky online geekovcov. Čitatelia tu nájdu vlákna týkajúce sa takmer každého softvéru, rôznych rozhraní API, webového obsahu, videí a ešte oveľa viac. Byť doplnkom Kodi a držať sa ďalej od Reddit je ťažké, ak ste geek s videom. Jeden sa vždy snaží vyskúšať nové doplnky a prieskum začína odtiaľ.

Ak hľadáte medzi najlepšími doplnkami Kodi, nájdete doplnok Kodi Reddit vždy v zozname. Teraz používajte videá Reddit bez minimalizovania Kodi a otvárania akéhokoľvek prehliadača prostredníctvom doplnku Kodi Reddit.

Najlepšie video addony pre Kodi

1. F4M tester

Zaujímalo vás niekedy, prečo takmer všetky bežné doplnky vyžadujú, aby F4M Tester fungoval správne? Pretože tester F4M je hlavným dôvodom, tieto doplnky dokážu používateľom poskytnúť prúdy vysokej kvality. Doplnok F4M Tester poskytuje základný dekódovací protokol, ktorý sa vyžaduje pre doplnky videa, čím posilňuje doplnky pri vylepšovaní používateľského komfortu..

2. Magic Dragon Addon

Doplnok Magic Dragon Kodi je jedným z mála doplnkov Kodi, ktorý poskytuje živé televízne vysielanie Kodi. Doplnok Magic Dragon Kodi má najlepšie streamingové odkazy na sledovanie športu, filmov, televíznych relácií, živých televízií, karikatúr a ešte oveľa viac.

To všetko v jedinom spoľahlivom doplnku Kodi je ťažké nájsť a za to patrí kredit Supralacy Repository. Má mnoho ďalších skvelých doplnkov Kodi ako Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA atď.

Ako nainštalovať doplnok Magic Dragon Kodi

3. Addis Aspis

Aspis je skvelý doplnok Kodi na sledovanie filmov, televíznych relácií a živého televízneho vysielania vo vysokej kvalite. Odkazy na streamovanie poskytované doplnkom Aspis Kodi sú veľmi kvalitné, pretože bežia bez problémov.
Doplnok Aspis Kodi je prítomný v úložisku Supremacy a musíme oceniť čin, ktorý spoločnosť Supremacy prichádza s niekoľkými skvelými doplnkami pre používateľov Kodi..

4. TechStreams

TechStreams je jedinečný doplnok Kodi na streamovanie filmov, televíznych relácií, živých športov, živých televíznych kanálov a ešte oveľa viac. Unikátna vec tohto doplnku Kodi je, že priťahuje odkazy na streamovanie z lokalít Torrent.

To je dôvod, prečo má doplnok Tech Streams Kodi k dispozícii všetky najnovšie filmy a televízne programy. Ďalšou skvelou vecou tohto doplnku Kodi je to, že má rýchle odkazy na streamovanie v kvalite HD.

5. Digibox

Doplnok Digibox je výhoda najmä pre používateľov, ktorí majú účty Trakt, Real Debrid, a pre používateľov, ktorí ho nemajú, si ho môžu naďalej užívať prostredníctvom štandardných odkazov na streamovanie. Používatelia môžu tiež vysielať filmy, televízne programy a dokumenty.

 

Najlepšie doplnky Kodi 3d

Zábava bez 3D sa nezdá byť stratou času, však? Predstavte si, že používate vysokokvalitné toky, ale nie sú 3D, nebude to zábava! Vieme to, a preto sme pre vás usporiadali najlepšie doplnky Kodi 3D.

1. Oči

Je zriedkavé nájsť doplnok Kodi, ktorý ponúka odkazy na streamovanie obsahu 3D pre deti, filmy, televízne programy, horory a športy. Eyeasses je jedným z tých vzácnych doplnkov Kodi, ktoré ponúkajú všetky vyššie uvedené a ďalšie.

Stiahnite si oči

Najlepšie videokodony Kodi 4K

Sledujte svoje obľúbené filmy, televízne programy, dokumenty, živé športy, živé udalosti, programy a oveľa viac v kvalite 4K. Stiahnite si a nainštalujte najlepšie doplnky videa Kodi 4K teraz a posúvajte zážitky zo sledovania na úplne novú úroveň.

1. Nemesis

Nemesis je najnovšou indukciou na svete Kodi, ale jej vlastnosti sú prekvapujúce pre používateľov Kodi. Ponúka rozlíšenie videa 4 k, ktoré je lepšie ako rozlíšenie 1080p. Umožňuje divákom sledovať filmy a televízne programy v rozlíšení 4 kB s doplnkom Nemesis Kodi. Táto funkcia je však za cenu. Aby spoločnosť Nemesis fungovala, musíte sa zaregistrovať v službe Real-Debrid, ktorá stojí 6 EUR za 6 mesiacov predplatného.

2. Skutočné filmy

Real Movies je filmový doplnok, ktorý vám ukáže filmy v kvalite 4K, HD a 3D video. Jeho hlavná sekcia kategórie zahŕňa skrinky (televízne kanály), filmy, komédia a mnoho ďalšieho. Tento doplnok Kodi sa neustále aktualizuje a preto ho veľa miluje.

Doplnky Kodi pre živé televízne vysielanie

Sledovanie živej televízie mimo domova alebo v práci nebolo nikdy ľahké, ale vďaka spoločnosti Kodi, ktorá má pre živú televíziu množstvo najlepších doplnkov pre kodi. Teraz sledujte svoju obľúbenú živú udalosť na Kodi odkiaľkoľvek a kdekoľvek.

Je však dôležité, aby používatelia rozumeli potrebe VPN v spoločnosti Kodi pri používaní doplnkov Kodi od tretích strán alebo doplnkov so živými televíznymi programami. Ak pozeráte filmy na serveri Kodi, musíte si zabezpečiť pripojenie a zostať v anonymite. Ak sa snažíte sledovať živé televízne vysielanie, VPN vám pomôže získať prístup k prúdom s obmedzeným geografickým umiestnením..

1. USTVNow

USTVNow je oficiálny doplnok Kodi, ktorý používateľom Kodi umožňuje sledovať všetok svoj obľúbený obsah z amerických televíznych kanálov. Jeho používanie je veľmi jednoduché, všetci používatelia musia jednoducho zaregistrovať doplnok a sledovať, čo chcú sledovať. Tento doplnok si môžete nainštalovať podľa nášho sprievodcu, pre Ako nainštalovať doplnok USTVNow Kodi

Užívatelia si môžu nainštalovať tento doplnok Kodi na Windows PC a Amazon Fire Stick, ktorý podporuje aj ďalšie špičkové aplikácie. Okrem toho môžu používatelia, ktorí majú verziu produktu Kodvis spoločnosti Jarvis, nainštalovať tento doplnok na svoje príslušné zariadenie.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer je oficiálny doplnok Kodi dostupný v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi. Umožňuje používateľom sledovať svoje obľúbené športové udalosti, zábavné kanály, živú televíziu, nové vysielania a ešte oveľa viac.

Je to skutočne jeden z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi vo Veľkej Británii. Je to však geograficky obmedzený doplnok Kodi, ktorý mimo Veľkej Británie nefunguje. Dozviete sa viac o tomto doplnku a naučte sa, ako nainštalovať tento doplnok Kodi, podľa nášho sprievodcu BBC iPlayer.

3. Ccloud televízia

Televízia Ccloud je nepochybne jedným z najstarších a najlepších doplnkov spoločnosti Kodi na sledovanie živých televíznych kanálov v sieti Kodi. Ponúka stovky živých televíznych kanálov a odkazy, ktoré poskytuje, sú vynikajúce z hľadiska kvality a rýchlosti.

Ďalšou skvelou vecou tohto doplnku je to, že neustále aktualizuje. Používatelia môžu prostredníctvom tohto doplnku Kodi sledovať všetko, ako sú správy, šport, zábava atď. Tak na čo čakáš? Nainštalujte teraz cCloud na Kodi!

4. IPTV Bonanza

Všetci používatelia Kodi, ktorí majú radi pozeranie obsahu z celého sveta, môžu odkazovať na doplnok IPTV Bonanza Kodi, pretože poskytuje živé televízne programy z rôznych regiónov ako Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, Francúzsko, Španielsko, Nemecko atď. používatelia môžu tiež sledovať živé športové a hudobné predstavenia.

Stiahnite si IPTV Bonanza

5. Salvazebul talianska IPTV

Salva59s a Baal Zebul z rodiny Evil King vyvinuli taliansku IPTV Kodi Addon pre Salvazebul. Ide o taliansky televízny doplnok, ktorý poskytuje online obsah z kanálov vysielaných v Taliansku. Tento doplnok je k dispozícii v repozitári Android.

Stiahnite si taliansky IPTV Salvazebul

6. SmoothStreams

Ak hľadáte doplnok Kodi, ktorý ponúka športové a iné kanály pre zábavu, potom je pre vás SmoothStream ideálny. S viac ako 50 živými televíznymi kanálmi môžete vysielať živé prenosy spolu s mnohými televíznymi programami pomocou SmoothStreams. Existujú rôzne kvality toku, t. J. 540p, 720p a 1080p.

Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi pre šport

Prečo hľadať nepríjemné odkazy na online streaming pre svoju obľúbenú športovú udalosť, keď je k dispozícii na serveri Kodi! Sledujte, ktoré športy sa vám páčia, pomocou najlepších doplnkov Kodi pre športy v kvalite HD bez akýchkoľvek problémov.

1. SportsDevil

SportsDevil je špecializované vysielanie naživo a doháňajte televízny doplnok pre milovníkov športu. SportsDevil pokrýva obrovské množstvo kanálov pre športové prenosy pre kriket, tenis, futbal, ľadový hokej, závodné hry, cyklistiku a mnoho ďalších..

SportsDevil je obľúbený medzi futbalom & kriketoví fanúšikovia pre dlhý zoznam streamovacích kanálov, ktoré sú k dispozícii na sledovanie živých udalostí, zdôrazňuje, pred & uverejňujte zápasové zápasy a dobite televíziu. Sports Devil ponúka 12 beINSports kanálov pre fanúšikov anglickej Premier League, aby si mohli vychutnať všetky zápasy naživo. Spomedzi obrovského zoznamu kanálov, ktoré spoločnosť SportsDevil ponúka: SkySports, Fox Sports, BT Sports a ďalšie.

Prečítajte si nášho úplného sprievodcu inštaláciou Sportsdevil tu.

2. Podvod

Hoci jeho názov môže byť trochu sporný, doplnok Deceit Kodi je vynikajúcou voľbou na sledovanie živých športov a živých televízií. Najlepšie na tomto doplnku je to, že má dostupnosť integrácie Trakt a Real Debrid, ktorú spoločnosť Kodi geeks vysoko oceňuje. Doposiaľ doplnok Deceit funguje skvele a neboli o ňom hlásené žiadne problémy.

Podvod je k dispozícii v úložisku One Nation Repository.

3. GenieTv Kodi Utility a IPTV Sports

Doplnok Genie TV Kodi Utility and Sports je kompletný balík pre používateľov Kodi, ktorí majú radi streamovanie v Kodi pravidelne. GenieTV poskytuje vysoko kvalitné športy a živé televízne streamy. GenieTV má predovšetkým vynikajúce nástroje údržby na riešenie problémov s kodi.

Tak, aby georgi Kodi a Noobs mohli neustále streamovať bez problémov. Vývojárov doplnkov GenieTVKodi môžete osloviť aj prostredníctvom oficiálnej skupiny Facebook. Doplnkové úložisko GenieTV Kodi je k dispozícii v úložisku GenieTv.

4. Žolík športové

Doplnok Joker Sports Kodi je k dispozícii v repozitári Maverick Kodi. Má kategórie poskytujúce BT športy, 15:00 Kick off Footy, Sports Channel Extra atď.

5. AceStream

Medzi dlhý zoznam doplnkov Kodi na sledovanie športu a rôzneho obsahu máme AceStream, ktorý funguje na protokole BitTorrent. Toto nie je váš obvyklý doplnok na slovo. AceStream je streamingová platforma, ktorá beží cez vlastný prehrávač médií.

Na spustenie AceStream v Kodi budete potrebovať Plexus Player. Plexus je programový doplnok, ktorý je k dispozícii v úložisku Fusion. Po pridaní prehrávača Plexus aktualizujte jeho modul a spustite toky z AceStream do Kodi.

Ace Stream je k dispozícii v úložisku adryanských zoznamov.

Najlepšie doplnky pre Kodi pre futbal

1. Falcon Sports

Falcon sports je úžasné rozšírenie pre milovníkov športu, ktorí chcú sledovať živé športové podujatia. Falcon sports má pre používateľov skvelé prepojenia, a to aj v kvalite HD. Ďalšia skvelá vec na tomto rozšírení je, že rýchlosť odkazov je veľmi rýchla na rozdiel od iných doplnkov.

Stiahnite si Falcon Sports.

2. DAZN

DAZN (Da Zone) môžeme označiť ako novú kategóriu Netflix pre šport v doplnkoch Kodi. Ide o prémiový doplnok, ktorý používateľom ponúka kvalitné odkazy na športové udalosti za nízky poplatok len 20 USD. Používatelia si môžu tento doplnok stiahnuť, nainštalovať a prihlásiť sa na odber, aby si mohli vychutnať plynulú športovú zábavu na zariadení Kodi. DAZZN si získal úctu zo strany komunity Kodi vo veľmi krátkom čase.

3. Hráč Eurosportu

Eurosport Player Kodi addon je skvelý doplnok pre streamovanie futbalových udalostí po celom svete. Najlepšie na tomto doplnku je, že má tiež dostupnosť obsahu na požiadanie. Používatelia sa však musia prihlásiť, aby získali prístup k tomuto doplnku. Tento doplnok je možné použiť na počítačoch PC, Mac, Fire TV / Fire Stick, Android alebo Raspberry Pi.

Stiahnite si EuroSport Player Now!

Najlepšie doplnky pre Stream English Premier League

1. NBC Sports

NBC Sports je jednou z najväčších športových sietí na svete, ktorá existuje už viac ako 70 rokov. Spoločnosť má sídlo v americkom Stamforde a je vlastnená športovou skupinou NBC. NBC pokrýva všetky významné športové udalosti po celom svete, ako je anglická Premier League, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC a olympijské hry..

2. FOX Sports GO

Fox Sports je oficiálnym vysielateľom svetového pohára FIFA 2018. Našťastie má doplnok Kodi pre všetkých futbalových fanatikov, ktorí sa chcú venovať futbalovému majstrovstvu sveta. Tento doplnok sa považuje za najlepší doplnok pre spoločnosť Kodi na streamovanie futbalu.

Stiahnuť ▼ Fox Sports Go.

3. Futbalové zápasy

Existuje veľa futbalových fanúšikov, ktorí nemusia byť schopní sledovať zápasy, keď začínajú naživo. Football Replays je najlepším doplnkom pre kodi, ktorý poskytuje všetky vrcholy súťaží hier vo veľkých ligách (EPL, La Liga, Bundes Liga). Ak teda utekáte neskoro na zápasy Svetového pohára FIFA, nemusíte sa tešiť na futbalové zápasy, ktoré vám poskytnú všetky dôležité informácie o vašom Kodi..

Stiahnuť ▼ Futbalové zápasy.

4. Futbal dnes

Futbal Dnes má hlavný doplnok pre Kodi hlavné kategórie ako Premier League, Hry, Liga majstrov UEFA, Hlavné udalosti, La Liga, Primeir Leagu a mnoho ďalších..

Tento doplnok nájdete v úložisku Colossus a dokonca aj v úložisku Kodil. Colossus je však najvhodnejšou cestou na svetový pohár FIFA 2018

Stiahnuť ▼ Futbal dnes

5. Vykopnite doplnok Kodi Addon

Mnoho futbalových maniakov má hlad, aby sledovali svoju obľúbenú tímovú hru. Tento najlepší doplnok pre kodi v športovej kategórii poskytne veľa voľných kúskov úžasných momentov svetového pohára FIFA. Kick off kodi addon sa veľmi zameriava na anglickú Premier League. Konkurenčné zápasy svetového pohára však môžete streamovať s pohodlím streamovania v HD.

Stiahnuť ▼ Výkop

6. DC Sports

DC Sports je celkom podobný špičkovému kodi addonu Sports Devil. Tento kodi addon tretej strany má čo ponúknuť všetkým športovým fanúšikom. Keďže svetový pohár FIFA 2018 je za rohom, spoločnosť DC Sports musí sledovať tie úžasné ciele a znižovať súperenie v krku medzi najlepšími futbalovými stranami na svete.

Stiahnuť ▼ DC Sports

Najlepšie doplnky pre doplnok UFC Kodi na sledovanie zápasov UFC

Streamovanie toho najlepšieho z bojových športov už nie je problémom. Sledujte svoje obľúbené zápasy UFC v kvalite HD pomocou týchto najlepších doplnkov UFC Kodi.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA je pravdepodobne najvhodnejším zo zoznamu na zobrazenie udalostí UFC na serveri Kodi. Okrem živých udalostí, ako sú zápasy UFC, zobrazuje aj dokumenty, televízne programy a minulé udalosti UFC. Tento doplnok Kodi je navrhnutý špeciálne pre PPV UFC, pretože zachytáva všetok obsah súvisiaci s UFC priamo do vášho zariadenia Kodi alebo softvéru Kodi.

Najlepšie doplnky pre zápas Kodi

Kodi je úžasné miesto pre milióny zápasových fanúšikov z celého sveta, čo im umožňuje vyhýbať sa svojim obľúbeným zápasovým zápasom.

 1. Zápas na požiadanie:

Teraz, ak ste fanúšikom zápasu a chcete zachytiť všetky akcie z WWE, potom je pre vás WWE on Demand perfektným doplnkom Kodi. S obľúbenými platbami za zobrazenie, ako sú Royal Rumble a WrestleMania, ponúka doplnok vzrušujúcu akciu z World Wrestling Entertainment. Rovnako tak je ľahké streamovať staré zápasy prístupom do sekcie archívu.

Stiahnite si zápas na požiadanie

 Doplnky pre Kodi Android

Prestaňte hľadať ďalej a vyberte si z týchto doplnkov Kodi Android, ktoré najlepšie fungujú na zariadeniach s Androidom vrátane smartfónov, tabletov a počítačov.

1. Psi Bollocks

Nenechajte sa zmiasť svojím menom, tento doplnok je úžasný, aký má produkt Kodi. Má širokú škálu kategórií, ako sú filmy, doháňanie televízie, dokumentárne filmy, detská sekcia, hudba, rádio, šport a televízne programy. Tento doplnok sa dá volať aj vo všetkých doplnkoch Kodi. Nie je veľa doplnkov poskytujúcich takú rozmanitosť a kvalitu tokov, ako je tento doplnok.

2. Nočné hrôzy

Ste fanúšikom hororového obsahu? Ak áno, tento doplnok sa vám dôrazne odporúča. Night Terror je úžasný doplnok Kodi z úložiska Illuminati, ktorý obsahuje množstvo obsahu pre fanúšikov Hororu, ako sú Paranormálne filmy, televízne programy, dokumentárne filmy, filmy o skutočnej kriminalite, reality show a dokumentárne filmy o zločinech.

 Doplnky Xbox One Kodi

1. Doplnok FireCat Kodi

Každý chce doplnok Kodi všetko v jednom, aby zabránil problémom nájsť iný doplnok pre všetko. Doplnok Firecat Kodi je všetko v jednom doplnku Kodi s kategóriami obsahu, ako sú filmy, televízna relácia, živá televízia, hudba, dokumentárne filmy, nastavenia atď..

Doplnok FireCat Kodi je k dispozícii vo Veľkej Británii Kodi Repository, kliknite na odkaz a stiahnite ho.

Doplnok FireCat Kodi: Stiahnite si Firecat

2. Addon Kratos Kodi

Kratos bol mytologický tvor z najslávnejšej videohry „God of War“. Doplnok Kratos Kodi nemusí byť bohom doplnkov Kodi, ale určite sa líši od ostatných v dôsledku častí obsahu, ktoré má.

Kategórie, ktoré obsahuje, zahŕňajú filmy, televízne programy, zbierky, nástroje a tento doplnok má tiež integračnú funkciu Trakt. Niet pochýb, že doplnok Kratos Kodi je jedným z najlepších doplnkov Kodi. Doplnok Kratos Kodi si môžete stiahnuť kliknutím na odkaz nižšie: Stiahnite si Kratos

Najlepšie doplnky pre Kodi pre PPV

PPV je najlepšia vec, ktorú môžete sledovať, keď ste v streamingu a flámaniu. Používatelia však vždy čelia problémom. Z tohto dôvodu sme diskutovali o niektorých najlepších doplnkoch Kodi pre PPV.

1. Vader Streams

Vader Streams je pôžitok pre všetkých fanúšikov PPV na celom svete, pretože ponúka odkazy na udalosti z celého sveta. Jedná sa o platený doplnok a používatelia musia zaplatiť predplatné, skôr ako získajú prístup k akýmkoľvek odkazom. Vader Streams si získal vynikajúcu reputáciu medzi všetkými ostatnými doplnkami vďaka kvalite, ktorú poskytuje.

Stiahnite si Vader Streams.

Najlepšie doplnky pre hry Kodi

Kodi ponúka všetko, čo ostatní nemôžu! Nainštalujte si najlepšie doplnky hry Kodi uvedené nižšie a užívajte si svoje obľúbené hry na serveri Kodi.

1. Twitch hry

Doplnok pre hranie hier umožňuje sledovať prúdy ľudí, ktorí hrajú hry po celom svete. Jedná sa o profesionálnych hráčov, ktorí hrajú maratónske herné udalosti a ich hry sú zaujímavé sledovať.

Tento doplnok nájdete v oficiálnom úložisku spoločnosti Kodi a je dobrou voľbou, ako tráviť voľný čas a sledovať hranie profesionálov..

2. Hry YouTube

Hry YouTube sú podobné hre Twitch, kde používatelia Kodi môžu sledovať, ako si ostatní hrajú hru a dokončujú celý herný maratón.

Tento doplnok nájdete v doplnku YouTube, ktorý sa nachádza v oficiálnom úložisku Kodi. K dispozícii je samostatná sekcia pre hranie hier a streamy budú k dispozícii pre herné videá.

Doplnky Kodi pre MAC

Najlepšie na Kodi je to, že beží takmer na všetkých zariadeniach a ak nie, potom si geeki vždy nájdu spôsob, ako ho spustiť. Môžete nastaviť Kodi na iPad, Kodi zapnutý Apple TV a viac.

1. Hráči Klub

Hry YouTube sú podobné hre Twitch, kde používatelia Kodi môžu sledovať, ako si ostatní hrajú hru a dokončujú celý herný maratón.

Tento doplnok nájdete v doplnku YouTube, ktorý sa nachádza v oficiálnom úložisku Kodi. K dispozícii je samostatná sekcia pre hranie hier a streamy budú k dispozícii pre herné videá. Postupujte podľa nášho sprievodcu “Ako nainštalovať hráčov Klub ”.

2. Flux It Kodi Addon

Flux Jedná sa o doplnok Live TV Kodi, ktorý so systémom Kodi na MacOS funguje naozaj dobre. Používatelia môžu prostredníctvom tohto doplnku streamovať Flexus TV, Flexus Radio, Stratus TV a oveľa viac. Doplnok Flux Kodi je k dispozícii v úložisku Aliunde.

Najlepšie doplnky pre Kodi s obmedzeným geografickým obmedzením

Existuje mnoho doplnkov, ktoré budú fungovať iba na konkrétnych miestach. Ak chcete obísť geografické obmedzenia a vychutnať si neobmedzené streamovanie v Kodi, nezabudnite použiť VPN. Tu sú niektoré služby VPN, z ktorých si môžete vybrať:

 1. Ultimate IPTV

Ultimate IPTV add-on je relatívne nový prírastok do rodiny doplnkov IPTV, ale zostáva geo-obmedzený. Tento doplnok vyžaduje, aby sieť VPN Kodi odblokovala geografické obmedzenia na vysielanie mnohých kanálov IPTV po celom svete. Jeho videá sú v kvalite HD, ale používateľské rozhranie sa zdá byť trochu komplikované bez uvedenia konkrétnych kategórií. Nachádza sa v Kodil Repository a TK Norris Repo.

Najlepšie právne / platené doplnky spoločnosti Kodi

Pri používaní prémiových doplnkov vždy nájdete neprekonateľné množstvo vecí. Oficiálne doplnky sa používajú bezpečne a majú dobrú kvalitu odkazov na streamovanie.

Vyberte si tie najlepšie z týchto najlepších legálnych / platených doplnkov Kodi, platte za predplatné a užívajte si plynulé streamovanie.

1. Video s kanálom Buzz

Buzzfeed si získal celosvetovú reputáciu vďaka svojim spravodajským a zábavným obsahom zdieľaným na svojej webovej stránke a na sociálnych médiách. Buzzfeed je internetová mediálna spoločnosť, ktorá má sieť vynikajúcich producentov obsahu a vynikajúcim spôsobom zdôrazňuje ich žurnalistické kvality..

Má skvelú formu fanúšikov na celom svete a najlepší prielom, ktorý získal, je, že teraz bude Netflix hostiť sezónu krátkych stoies od novinárov Buzzfeedu. Nezabudnite si nechať ujsť skvelý obsah, ktorý zdieľajú, takže si nainštalujte oficiálny doplnok Buzzfeed Kodi z oficiálneho úložiska doplnkov Kodi a užívajte si denné videá Buzzfeed..

2. CollegeHumor

Ak ste feťák sociálnych médií, ktorý miluje humor a sarkasmus na cestách, určite by ste sa o CollegeHumor určite dopočuli. Táto webová stránka komédie je známa na sociálnych sieťach vďaka humornému a satirickému obsahu, ktorý sami produkujú, a obsahu, ktorý zdieľajú ostatní..

Obsah CollegeHumor je očný cukrík a my vieme, že ho budete radi pozerať na Kodi. Nainštalujte si teda doplnok CollegeHumor Kodi z oficiálneho archívu doplnkov Kodi a začnite sledovať najzábavnejšie videá a najlepšie spoofy dostupné online..

3. ACE IPTV

ACE IPTV je prémiový doplnok pre Kodi, ktorý ponúka širokú škálu obsahu. Sledujte populárne športy ako NFL, NBA, NHL, MLB a oveľa viac. ACE IPTV prináša prúdy z obľúbených kanálov, ako sú BT Sport a Sky Sports.

Okrem toho si môžu diváci vychutnať tisíce filmov a televíznych relácií pomocou ACE IPTV. Pridaním tohto doplnku do služby Kodi získate prístup k kanálom, ako sú BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies a ďalšie. Špičkový prémiový doplnok Kodi má preto všetko pre každého.

4. SportsAccess

SportsAccess je prémiový doplnok Kodi, ktorý ponúka športy z celého sveta. Po prihlásení na odber služby majú streameri prístup k svojim obľúbeným zápasom od NBA, NHL, futbal (futbal) a ešte oveľa viac.

Doplnok prináša obsah z mnohých kanálov, ako je SkySports. Ako spôsob platby akceptuje spoločnosť SportsAccess iba bitcoíny. Pre mnohých to môže znieť nepohodlne, ale je to lepšie pre vaše súkromie.

5. Mania HD

SportsAccess je prémiový doplnok Kodi, ktorý ponúka športy z celého sveta. Po prihlásení na odber služby majú streameri prístup k svojim obľúbeným zápasom od NBA, NHL, futbal (futbal) a ešte oveľa viac.

Doplnok prináša obsah z mnohých kanálov, ako je SkySports. Ako spôsob platby akceptuje spoločnosť SportsAccess iba bitcoíny. Pre mnohých to môže znieť nepohodlne, ale je to lepšie pre vaše súkromie.

Kodi Cartoon Addons

Kreslené doplnky sú niečo, čo nie je len pre zábavu pre deti, ale aj pre dospelých. Preto, ak ste dospelý, ponoríte sa do nostalgie do mora a poprášíte svoje obľúbené karikatúry z celého sveta. Vyskúšajte tento doplnok karikatúry na stránkach Kodi!

 1. Nickelodeon a Nickelodeon Jr

Ak potrebujete doplnok, ktorý zobrazuje televízne programy Nickelodeon aj Nickelodeon Jr., potom nie je lepší doplnok ako tento. Vaše deti môžu byť posadnuté Nickelodeonom, ktorý ich privádza k bodu, keď sa chytajú sena, keď sa zmocnia svojich obľúbených programov..

Doplnky spoločnosti Kodi pre indické kanály

Bolo by vecou šťastia, keby ste našli online pracovný odkaz pre indické kanály a obsah Bollywood. Používatelia Kodi však majú to šťastie, že môžu sledovať svoj obľúbený obsah Bollywood pomocou týchto doplnkov Kodi pre indické kanály.

1. Prehliadač

Viewster je oficiálny doplnok Kodi pre naparovanie filmov a televíznych relácií online. Má rôzne kategórie, ako napríklad Akcia, Romantika, Dráma a samostatné sekcie pre filmy a televízne programy v každej kategórii. Je k dispozícii v časti s doplnkami videa v oficiálnom repozitári Kodi Add-on.

2. Einthusan

Einthusan je nepochybne najúžasnejším doplnkom k filmom Bollywood pre všetkých fanúšikov Bollywood. Hlavným dôvodom je skutočnosť, že má obsah v ôsmich rôznych jazykoch, ako sú Tamilčina, Telugu, Kannada, hindčina, malajálamčina, bengálčina, maráthčina a pandžábčina. Nie je to skvelé?

Okrem toho má tento doplnok kategórie filmov podľa pohlavia, roku atď. Toto nie je oficiálny doplnok Kodi a na ochranu vášho súkromia online vám odporúčame používať dobrú službu Kodi VPN. Tento doplnok je k dispozícii v úložisku doplnkov SuperRepo Kodi.

Stiahnite einthusan

3. Televízia v zóne Desi

Televízia v zóne Desi musí mať doplnok Kodi pre všetkých milovníkov indického obsahu / televíznych relácií. Má rôzne televízne kanály a televízne programy. Používatelia môžu jednoducho prehliadať a prehrávať, čo chcú, pretože doplnok má veľmi dobré rozloženie. Používatelia získajú prístup ku všetkým najväčším kanálom, ako sú Sony, NDTV, IBN, Sahara atď.

4. SnagFilms

SnagFilms je oficiálny doplnok Kodi s obrovskou knižnicou obsahu z celého sveta. Tento doplnok má asi 30 kategórií filmov a televíznych relácií a je určený pre všetky balíky. Má vyhradenú sekciu pre filmy a televízne relácie Bollywood. Dá sa ľahko nájsť v sekcii oficiálnych doplnkov pre videopožičovne Kodi.

5. Bollywoodove filmy

Bollywood Movies je doplnok Kodly špeciálne zameraný na filmy Bollywood a indický obsah. Tento doplnok si môžete stiahnuť a nainštalovať pomocou programu Super Repo. Má dobrú zbierku tamilských a hindských filmov.

Stiahnite si Bollywood filmy

Najlepšie doplnky pre Kodi pre Kanadu

Kanadskí diváci s bydliskom v zahraničí majú jednoduchý prístup k svojmu obľúbenému kanadskému obsahu výberom niektorého z týchto najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre Kanadu. Tieto doplnky sú určené pre miestne správy, miestne televízne programy a ďalšie udalosti.

1. CanTV Live

CanTV Live je živý televízny doplnok pre kanadské streamy, ktoré bývajú v zahraničí zriedkavo žijúce v Kanade, ale nemajú prístup k miestnym spravodajským kanálom. Umožňuje divákom sledovať miestne správy a iné živé televízne programy a športy.

2. Vyrobené v Kanade

Vyrobené v Kanade IPTV je jedným z najpopulárnejších doplnkov IPTV Kodi, a to nielen medzi kanadským publikom, ale aj na celom svete..

Napriek tomu, že je pomenovaný Made in Canada, neposkytuje iba kanadský obsah, ale má tiež širokú paletu amerického a anglického obsahu. Preto bol tento doplnok ocenený na celom svete prostredníctvom komunity Kodi.

Tento doplnok však bol pre kanadské publikum najlepšou voľbou. Tento doplnok je k dispozícii v úložisku spoločnosti Kodi Israel.

3. Kanada na požiadanie

Canada on Demand je úžasný doplnok pre používateľov, ktorí chcú sledovať svoje obľúbené relácie a televízne kanály. Doplnok pre Kanadu ponúka toky pre viac ako 30 kanadských televíznych kanálov a kvalita poskytovaných tokov je vynikajúca. Tento doplnok sa dôrazne odporúča používateľom, ktorí chcú streamovať kanadský obsah.

Kodi Spanish Addons

1. Doplnok Pelisalacarta Kodi

Pelisalacarta je španielsky doplnok Kodi na sledovanie všetkých španielskych filmov a televíznych relácií. Je k dispozícii v Super Repo. Pelisalacarta má veľkú škálu španielskeho obsahu a často sa označuje ako poklad španielskeho obsahu.

Najväčšou črtou tohto doplnku, ktorý sa dá nazvať USP, je to, že tento doplnok nielen streamuje obsah, ale tiež umožňuje používateľom sťahovať svoj obľúbený obsah. Použitie tohto spoľahlivého VPN s týmto doplnkom je však skutočne nevyhnutné.

2. Latino TVChopo Addon

Možno ste videli veľa doplnkov Kodi pre šport a fitnes, ale všetky sú doplnky Kodi založené na anglickom jazyku..

Latino TVChopo Addon je latino (španielsky) doplnok Kodi na streamovanie športu a fitnes zo španielskych televíznych kanálov. Tento doplnok obsahuje viac ako 10 kategórií prehľadávania a funguje skvele.

Stiahnite si doplnok Latino TVChopo

Najlepšie doplnky pre zdravie a cvičenie Kodi

Fitness geekovia z celého sveta majú prístup k svojim obľúbeným tréningovým prednáškam a iným kurzom o fitness na Kodi. Toto sú najlepšie doplnky Kodi Health Fitness a cvičenia, ktoré vám poskytujú najlepšie videá.

1. Pulzná fitness

Medzi zoznamom najlepších doplnkov pre fitness a tréning Kodi je Pulse Workout pravdepodobne najslávnejšie z nich. Tento doplnok je sprievodcom k vášmu fitness programu, pretože informuje čitateľov o vzpieraní, joge, tipoch na stravovacie návyky, cvičeniach a ešte oveľa viac.

Zbierka motivačných videí vám tiež pomôže udržať život a žiť zdravšie. Ďalej poučí svojich divákov o tom, ako schudnúť a byť v dobrej kondícii. Tento doplnok nájdete na stránkach Kodil Repo.

2. Fyzicita

Fyzikálny doplnok je o ponúkaní videí s motivačnými a cvičebnými programami, čo je dobré pre jednotlivcov, ktorí sú v počiatočnej fáze cvičenia.

Má samostatnú sekciu pre UFC, kde streamy dostávajú všetky informácie o zápasoch UFC a zostávajú informované o tom, čo sa deje v živote športovcov. Preto je skvelým doplnkom aj pre milovníkov UFC. Nachádza sa na stránkach Dandy Media a Kodil Repo.

Najlepšie doplnky pre počasie Kodi

Zostaňte v obraze pomocou najnovších predpovedí počasia z celého sveta pomocou Kodi. Nainštalujte tieto najlepšie doplnky pre počasie Kodi a sledujte počasie aj na cestách.

1. Met úrad

Met Office je doplnok Kodi, ktorý poskytuje informácie o počasí načítaním údajov z tisícov miest U.K. Vďaka funkciám ako 5-dňová predpoveď, automatická lokalizácia, minimálna doba odozvy a spoľahlivé pozorovania pomohli tomuto doplnku získať dobrú povesť.

Nevýhodou tohto doplnku je však obmedzenie výberu iba jedného miesta súčasne. Celkovo je tento doplnok jedným z najlepších doplnkov pre počasie Kodi.

Na stiahnutie: Súbor Met Office Zip

2. OpenWeatherMap Extended

Tento doplnok má do istej miery doslovný význam; rovnako ako všetky ostatné mapy poskytuje podrobné informácie o počasí.

Tento doplnok poskytuje presné predpovede počasia a mapy počasia od 36 hodín do 14 dní. Ďalším rozdielom v tomto doplnku je to, že vyžaduje osobný kľúč API. Pomáha to pri častých aktualizáciách.

Na stiahnutie: Súbor OpenWeatherMap Zip

3. Yahoo Weather: Stiahnutie

Kto o Yahoo nepočul? Každý má, že jo! Yahoo bol v minulosti najpopulárnejším poskytovateľom webových služieb. Yahoo veril v jednoduchosť a použitie a to isté platí aj pre doplnok počasia.

Ľahko nastaviteľný, použiteľný a zrozumiteľný, doplnok o počasie Yahoo je bezpochyby silným odporúčaním. Používatelia Kodi by si to určite mali vyskúšať, pretože je to skvelý doplnok Kodi. Jeho požiadavky na prihlásenie, bezproblémové inštalácie a užívateľsky prívetivé rozhranie určujú jeho kvalitu.

Na stiahnutie: Yahoo! Počasie súbor zip

Stručne

Dúfam, že sa vám páčil náš zoznam najlepších 107 doplnkov Kodi. Vychutnajte si kombináciu skvelého videa & hudobné služby z celého sveta s našimi doplnkami uvedenými v zozname a dajte nám vedieť, ako sa vám páčili. Ak nám niečo uniklo, dajte nám vedieť a my ich pridáme k odpočítavaniu.

Ak potrebujete pomoc s inštaláciou alebo konfiguráciou doplnkov, dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map