Kodi Live TV

Káblová televízia sa stala tak zastaranou, že ľudia začali presúvať na lepšie alternatívy, pretože novým trendom je rezanie káblov. Po druhé, prečo by ľudia radšej platili za káblovú televíziu, keď môžu streamovať svoj obľúbený obsah naživo bez platenia jedného centu?

Doplnky Kodi poskytujú používateľom po celom svete nekonečné možnosti. Kodi je streamovací softvér, ktorý sa neobmedzuje iba na streamovanie filmov a televíznych relácií. Používateľom tiež umožňuje sledovať živé televízne vysielanie a šport, preto ich nazývame kompletným zábavným riešením. Existuje množstvo doplnkov Kodi na streamovanie živého televízneho vysielania v zariadení Kodi. Niektoré z nich sú však obmedzené geograficky a môžu vyžadovať najlepšiu sieť VPN na streamovanie.

Kodi prichádza s úžasnými funkciami živého televízneho vysielania, vďaka ktorým je celý zážitok ešte lepší.

Prečo sú doplnky Kodi Live TV tak populárne?

Kodi je hlavným hráčom v online streamingovom priemysle a jej popularita je vďaka jeho funkciám a úžasným doplnkom Kodi. Doplnky Kodi Live TV sú oveľa populárnejšie ako doplnky pre streamovanie filmov. Dôvodom tejto popularity živých doplnkov je to, že používatelia si môžu vychutnať živé vysielanie svojich obľúbených relácií, športu, udalostí a ešte oveľa viac bez platenia predplatného.

Za normálnych okolností musia používatelia platiť za káblové predplatné, PPV alebo dokonca za živé online streamingové platformy. Vďaka neslávnym doplnkom Kodi od tretích strán si však užívatelia môžu užiť všetko, čo si želajú, bez toho, aby minúť čokoľvek. Dokonca ani registrácia nie je potrebná.

Ako nastavím Live TV na Kodi?

Ak chcete pochopiť, ako sledovať živé televízne vysielanie na serveri Kodi, postupujte takto:

 1. odpálenie kodi
 2. Kliknite na televízia z ľavého stĺpca.
 3. Kliknite na Zadajte doplnkový prehliadač
 4. Kliknite na PVR IPTV Simple Client zo zoznamu
 5. Klikni na Konfigurácia voľba
 6. Kliknite na všeobecný pútko
 7. vybrať umiestnenia> Zapnite ho Vzdialená cesta (internetová adresa) voľba
 8. Teraz kliknite na, URL zoznamu skladieb M3U > Napíšte URLktoré vám poskytol náš poskytovateľ služieb IPTV > cvaknutie
 9. Teraz kliknite OK zatvorte dialógové okno
 10. cvaknutie umožniť a počkajte na oznámenie.

Teraz môžete streamovať živé televízne programy Kodi z plochy tak, že jednoducho prejdete do časti TV.

 1. cCloud TV

cCloud TV je jedným z najobľúbenejších doplnkov Live TV Kodi, ktorý bol na trhu už dlhší čas. Má stovky úžasných živých televíznych kanálov z krajín ako USA, Veľká Británia, Kanada, Austrália a mnoho ďalších. Jednu vec je však potrebné pochopiť, že ide o doplnok IPTV; preto budete pravdepodobne potrebovať službu VPN na odblokovanie tejto služby.

cCloud TV je bezplatný doplnok Kodi, čo znamená, že môžete vysielať živé televízne vysielanie bez akýchkoľvek poplatkov. Má všetky toky v najlepšej kvalite a reklama funguje bez prerušenia. Môžete si tiež vybrať vlastný server zo zoznamu serverov v doplnku, ktorý zobrazuje všetky živé servery.

 1. BBC iPlayer

Ďalší populárny klobúk IPTV Kodi add-on nevyžaduje žiadne uvedenie. Pre tých z vás, ktorí nepoznajú program BBC iPlayer, je to úžasný doplnok IPTV Kodi. Umožňuje používateľom vysielať živé televízne kanály z ľubovoľného miesta na svete bez toho, aby míňali peniaze.

BBC iPlayer má originálne programy BBC k dispozícii na živé vysielanie. Používatelia s bydliskom vo Veľkej Británii môžu jednoducho vysielať živé televízne vysielanie prostredníctvom aplikácie BBC iPlayer, ale používatelia z iných krajín nemôžu tento doplnok používať. Jedná sa o geograficky obmedzený doplnok a jeho použitie kdekoľvek inde ako vo Veľkej Británii, budete potrebovať VPN alebo si môžete kúpiť aj jeho predplatné.

 1. Kúzelný drak

Pre všetkých používateľov Kodi, ktorí hľadajú vysoko spoľahlivý doplnok Kodi pre živé TV na Kodi, môžete vyskúšať doplnok Magic Dragon Kodi. Čoskoro po svojom vydaní sa stal v komunite Kodi populárnym názvom kvôli svojim vysoko kvalitným streamom. Spočiatku to bolo populárne kvôli jeho filmovým tokom, ale postupne si používatelia začali uvedomovať, že je to vynikajúci doplnok pre streamovanie živej televízie aj na Kodi..

Doplnok Magic Dragon Kodi je možné nainštalovať prostredníctvom úložiska Supremacy Kodi. Nainštaluje sa do minúty a po spustení tohto doplnku sa okamžite otvorí. Aj keď hľadáte stream, nemusíte čakať ako iné doplnky.

 1. Vlčia svorka

Ak hľadáte doplnok živej televízie Kodi, ktorý obsahuje pracovné toky pre britské a americké kanály, potom je pre vás Wolf Pack optimálnou voľbou. Wolf Pack si získal popularitu v komunite vďaka svojim spoľahlivým prúdom, ktoré vždy fungujú, a ich kvalite.

Má všetky populárne kanály z vyššie uvedených dvoch regiónov. Živé športy, správy a iné živé televízne programy môžete vysielať z rôznych kanálov ponúkaných v knižnici. Z úložiska Midian si môžete ľahko stiahnuť a nainštalovať doplnok Wolf Pack Kodi.

 1. Nezištný život

Samoobslužný doplnok Kodi je skvelý živý televízny doplnok Kodi, ktorý má množstvo kanálov z celého sveta. Väčšina ľudí vie o tomto doplnku pre jeho úžasnú a aktuálnu knižnicu filmov a televíznych relácií. Je to však skvelý doplnok pre živé televízne vysielanie a teraz si to ľudia začínajú uvedomovať.

Jedna z najlepších vecí, ktorú si všimnete o doplnku Selfless Kodi, je to, že má všetky kanály rozdelené podľa svojich žánrov. Používatelia môžu jednoducho vyhľadávať svoje obľúbené kanály podľa svojho vkusu a preferencií, namiesto prechádzania zmiešaným zoznamom.

 1. Phoenix Reborn IPTV

Phoenix Reborn IPTV je kompletný živý doplnok TV Kodi, ktorý obsahuje živé televízne kanály z celého sveta. Má kanály klasifikované ako kanály Spojeného kráľovstva a USA a kanály zo zvyšku sveta. Používatelia môžu prehliadať požadované kanály na sledovanie živých streamov tak, že prejdú priamo do príslušného priečinka.

Má celý rad kanálov z celého sveta pre hudbu, šport, hudbu a oveľa viac. Phoenix Reborn IPTV má viacjazyčné kanály aj z iných regiónov sveta.

 1. TV One

TV One je veľmi slušný doplnok IPTV Kodi a v poslednej dobe sa osvedčil poskytovaním vysoko kvalitných živých prenosov. Má viac ako sto pracovných kanálov, ktoré sú ľahko dostupné pre streamovanie. Tieto kanály sú rozdelené do kategórií, ktoré zahŕňajú dokumentárne filmy, zábavné programy, jedlo, deti, filmy, hudbu, správy, šport, kanály USA.

Kvalita streamov, ktoré môžete nájsť, je však minimálne 480p a maximálna 720p HD. Osobne som sa pokúsil nainštalovať a používať tento doplnok a zistil som, že je celkom vzrušujúce. Prúdy boli bezproblémové, keďže som nemal problémy s vyrovnávaním. Tento doplnok si môžete stiahnuť z úložiska TV Skymashi.

 1. Chronos

Doplnok Chronos Kodi nie je známy len streamovaním najnovších filmov a televíznych relácií, ale je vysoko známy aj vďaka funkciám IPTV. Chronos má živé televízne kanály na živé športy, hudbu, živé udalosti, správy, rádio atď. Inštalácia Chronosu nie je ničím problémom, pretože sa inštaluje do 30 sekúnd a funguje naozaj dobre.

Vývojári doplnkov Chronos Kodi ho nedávno aktualizovali a zdá sa, že k nemu pridali ďalších poskytovateľov. Preto vždy nájdete pracovné toky a nie tie rozbité, čo bol predtým problém.

 1. Zeus

Na rozdiel od vyššie uvedených doplnkov živého televízneho vysielania je Zeus v skutočnosti viacjazyčným doplnkom portugalského kodi. Má kanály z celého sveta v angličtine, španielčine, portugalčine a mnohých ďalších jazykoch. Mnoho kanálov má anglické vokály, ale majú titulky v iných jazykoch, zatiaľ čo v iných je scenár opačný.

Zeus má na výber veľkú knižnicu so stovkami živých televíznych kanálov, ale jednu vec, ktorú som si všimol, je kvalita streamov, ktorá nie je konzistentná. Mnoho kanálov má dobrú kvalitu streamovania, zatiaľ čo existujú kanály, ktoré fungujú na definícii 420p. Aby ste videli kvalitu, budete musieť vyskúšať kanály sami.

 1. ULTRA TV

Ultra TV je jedným z najlepších doplnkov Kodi live TV vo vašej knižnici, ak sa tešíte na bezplatné vysielanie živých satelitných kanálov. Má kanály z celého sveta, napr. USA, Spojené kráľovstvo, Španielsko, Francúzsko, India. Ďalšou skvelou vecou tohto doplnku je skutočnosť, že v jeho knižnici je veľa viacjazyčných kanálov, ako napríklad francúzština, španielčina, hindčina, arabčina atď..

Ultra TV nie je ťažký doplnok Kodi ako ostatné a zaberá veľmi málo miesta a beží veľmi hladko. Toto svetlo nie je veľa doplnkov IPTV, pretože ich funkcie zaberajú veľa miesta v porovnaní s inými doplnkami Kodi..

 1. TV SuperTuga

Televízia SuperTuga je jedným z najlepších doplnkov Kodi pre všetkých používateľov Kodi, ktorí chcú vysielať najrôznejší obsah z celého sveta. Má rozsiahlu knižnicu kanálov z rôznych regiónov po celom svete a mnoho mnohojazyčných kanálov. Vo svojej knižnici sa však zjavne nachádzajú kanály z Veľkej Británie a USA.

Televízia SuperTuga má všetky kanály rozdelené do rôznych sekcií a môžete vysielať športy, filmy, VOD, správy, hudbu, dokumenty, vedecké kanály a oveľa viac.

Môžete sledovať živé televízne vysielanie pomocou FireStick?

FireStick je jednou z najlepších možností pre živé vysielanie, pretože obsahuje všetky prvotriedne funkcie a aplikácie pre priame vysielanie. Používatelia sa môžu na svojom zariadení FireStick ľahko prihlásiť na odber akejkoľvek živej televíznej služby, ako napríklad HBO Now, ESPN alebo Hulu, a začať vysielať živé televízne vysielania.

Okrem prémiových služieb živej televízie existujú aj služby FireStick zdarma, ako napríklad:

 1. Živé NetTV
 2. Swift Streamz
 3. TV Catchup

Okrem týchto aplikácií sa môžete tiež rozhodnúť pre aplikáciu Kodi na serveri FireStick a začať streamovať prostredníctvom najlepších doplnkov živej televízie pre program Kodi. Kodi funguje naozaj dobre na FireStick a úžasný zážitok zo strihania káblov stúpa na novšiu úroveň, keď sú tieto dva kombinované.

Záverečné slová

Streamovanie živej televízie na Kodi je skutočne úžasný zážitok a nie je pochýb o tom, že ide o budúcnosť zábavy. Uprostred tejto diskusie však treba brať ohľad na súkromie a bezpečnosť online.

Streamovanie online sa môže zdať zábavné a všetko, ale je to vždy riskantná vec a vždy ste ohrození počítačovými hrozbami. Nielen to, bezplatné streamovanie je v mnohých regiónoch vystavené pirátstvu a jeho zapojenie môže spôsobiť právne problémy.

Preto vám odporúčam, aby ste na ochranu vášho súkromia a prítomnosti online používali poskytovateľa VPN. Streamujte anonymne cez servery VPN a vychutnajte si zážitok zo živého televízneho vysielania Kodi bez toho, aby ste nič riskovali.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me