11 vianočných ponúk VPN, ktoré ponúkajú najlepšiu študentskú zľavovú sieť VPN

Zvonky zvonia a Vianoce sú hneď za rohom a živé vianočné predajné ponuky VPN sú naživo!


Je čas, aby ste začali s prípravami na túto sviatočnú sezónu, pretože najlepšie zľavy sú k dispozícii takmer na každom type produktu na celom svete.

Ak ste buldozér alebo streamujúci geek, potom si zamilujete zľavnené vianočné ponuky VPN ponúkané takmer každým poskytovateľom..

Diskutoval som o niektorých najlepších dostupných vianočných zľavách, aby ste mohli prúdiť podľa vlastného želania, namiesto toho, aby ste strácali čas sledovaním sneženia tento Vianoce.!

Prečo získať vianočné ponuky VPN?

Najlepšie na časoch, ako je Deň vďakyvzdania, Čierny piatok, Cyber ​​pondelok atď., Je to, že ľudia využívajú úžasné zľavy na rôzne veci..

V odvetví online streamovania majú ľudia tendenciu hľadať zľavy, ktoré ponúkajú poskytovatelia VPN. Niet pochýb o tom, že VPN je nevyhnutným nástrojom pre všetky streamery, pretože im umožňuje neobmedzený prístup k obsahu na webe..

Vianočné ponuky VPN sú lepšie ako iné zľavnené ponuky ponúkané v iných sezónach, pretože je to skutočne najväčšia a najdôležitejšia sezóna v roku. Spotrebitelia aj predajcovia majú z tejto sezóny veľký úžitok. Predajcovia znižujú svoje ceny, aby získali viac zákazníkov, a tieto nižšie ceny priťahujú ľudí.

VPN sa teraz stávajú nevyhnutným nástrojom pre všetkých občanov, ktorí svoju ochranu berú vážne. Nejde iba o obídenie geografických obmedzení alebo o anonymné surfovanie po webe, ale tiež o ochranu vašich údajov pred napadnutím a ochranu pred online špionážnymi očami..

Mnohí poskytovatelia VPN ohlásili svoje vianočné ponuky VPN, ale nemôžete sa len uchádzať o ponuku ktoréhokoľvek poskytovateľa bez toho, aby ste vedeli o dôveryhodnosti a spoľahlivosti ich služieb. Nižšie sú uvedené 11 najlepších poskytovateľov VPN môžete si vybrať tento Vianoce.

11 najlepších vianočných ponúk VPN

PureVPN

PureVPN patrí medzi špičkových poskytovateľov VPN v tomto odvetví a najlepšia vec, ktorá sa týka PureVPN, je, že napriek svojej veľkej zľave neohrozuje svoju kvalitu..Purevpn vianočné obchod

Tieto Vianoce využijete úžasné 85% zľava na PureVPN 5-ročný plán prihlásením na odber pre USA$ 1,65 mesačne, čo znamená, že musíte platiť USA$ 99 iba pre celé balenie.

PureVPN poskytuje viac ako 2000 ultrarýchlych serverov po celom svete v 140+ krajinách, čo vám umožňuje bezpečne prehľadávať web z požadovaného miesta. Navyše si môžete vychutnať 5 súčasných prihlásení, neobmedzenú šírku pásma a špeciálne mobilné a stolné aplikácie pre ľahký prístup.

PureVPN má tiež svoje vlastné rozšírenie prehliadača, ktoré umožňuje používateľom zabezpečiť ich pripojenie jediným kliknutím bez toho, aby museli spustiť klienta. V prípade akýchkoľvek problémov môžu používatelia kontaktovať podporu nepretržitého živého chatu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

CTA

Surfshark

SurfShark je skutočne skvelý poskytovateľ služieb, ktorý si každý deň získava veľké popularity. Vianočná študentská zľava SURFSHARKJe to preto, že poskytuje špičkové služby za veľmi primeranú cenu. SurfShark ponúka vianočnú špeciálnu zľavu 83% na svoj dvojročný plán. Ak využijete tento balík, budeme vám účtovať iba 1,99 USD mesačne.

SurfShark má viac ako 500 serverov v 50 krajinách, čo vám umožňuje prístup na ľubovoľnú webovú stránku podľa vášho výberu bez akýchkoľvek obmedzení šírky pásma. SurfShark je populárny hlavne kvôli jeho veľkej konektivite a rýchlym serverom, ktoré poskytujú dobrú šírku pásma. Najlepšia vec, ktorú sa mi na SurfShark páči, je to, že nemá žiadny limit súčasného pripojenia na rozdiel od iných poskytovateľov VPN, ktorí povoľujú iba 5 až 7 zariadení..

CTA

NordVPN

NordVPN je jedným z vedúcich poskytovateľov VPN, ktorý nikdy neznížil svoje štandardy a kvalitu pri akejkoľvek príležitosti. NORDVPN študentská zľava vpnPonúka skvelé vianočné ponuky, pričom 75% má cenu 2,99 dolárov mesačne na 3 roky. Toto je špeciálna vianočná ponuka, preto ju využite pred koncom a vydajte sa na bezpečnú online cestu so spoločnosťou NordVPN.

Spoločnosť NordVPN má na celom svete širokú sieť 5 000 serverov a najlepšia časť je, že všetky jej servery sú rýchle, bezpečné a spoľahlivé. NordVPN má prísnu politiku bez protokolovania a umožňuje 6 súčasných pripojení.

Využite zľavu NordVPN, zostaňte v bezpečí pomocou jej šifrovacieho protokolu vojenskej triedy a streamujte svoje obľúbené relácie porušením všetkých prekážok.

CTA

CyberGhost

CyberGhost je ako smoliar, ktorý získava skvelú spätnú väzbu od používateľov z celého sveta. CYBERGHOST špeciálna vianočná zľavaStúpa rýchlo na priemyselnú konkurenciu a veľa používateľov sa teraz rozhodlo pre CyberGhost kvôli svojim inteligentným službám. CyberGhost ponúka úžasnú 18-mesačnú ponuku za 3,5 USD mesačne so zárukou vrátenia peňazí 45 dní.

CyberGhost má niektoré z najvýraznejších a najúžasnejších funkcií pre online streamy a binge-hodinky. Má špeciálnu vstavanú funkciu, ktorá umožňuje streamerom odblokovať geograficky obmedzené weby, ako je Netflix, jediným kliknutím.

CyberGhost má okolo 3000 serverov v 60 krajinách a ponúka veľkú šírku pásma a ochranu. CyberGhost je optimálnou voľbou pre všetkých ľudí, ktorí vyhľadávajú vyhradenú sieť VPN určenú na streamovanie, a to vďaka jej funkciám vyhradeným na streamovanie.

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN je ďalší tyran v odvetví VPN, ktorý si v priebehu rokov získal dobrú povesť. EXPRESSvpn vianočná študentská zľavaMnoho používateľov dôveruje ExpressVPN, pretože má špičkové funkcie a nikdy neohrozuje jeho kvalitu.

Využite vianočnú ponuku VPN, ktorá ponúka 35% zľavu na svoj 1-ročný plán s cenou 8,32 USD mesačne. Niektorí používatelia kritizovali ExpressVPN za jeho cenu, ktorá je o niečo vyššia v porovnaní s inými poskytovateľmi VPN. Faktom však je, že kvalita služieb a vlastnosti ExpressVPN sú bezkonkurenčné, čo odôvodňuje vyššie ceny.

ExpressVPN má na celom svete viac ako 2000 zabezpečených a rýchlych serverov, čo používateľom umožňuje prístup na akékoľvek stránky s obmedzeným prístupom a ich ochranu pred online hrozbami. ExpressVPN zaisťuje neprihlásenie a má zabudovanú funkciu zabíjania, ktorá chráni súkromie používateľov v prípade odpojenia.

CTA

Tunel medveď

TunnelBear je poskytovateľ služieb podhodnotený, ale medzi používateľmi si stále udržiava dobrú povesť.TUNELBEAR vianočné vpn obchod TunnelBear ponúka zľavu 58% na svoj 12-mesačný balík kvôli Vianocom. Využite tento obchod, zaplatte 4,17 USD a pokračujte v nebojácnom streame ako medveď grizzly.

Má rozširujúcu sa sieť av súčasnosti má servery vo viac ako 20 krajinách. Tunel bear má tiež svoje vlastné rozšírenia webového prehliadača.

CTA

ZenMate

ZenMate je ďalší spoľahlivý poskytovateľ, ktorý má dobrú povesť v tomto odvetví a ponúka veľkú 83% zľavu z dvojročného plánu, pričom mesačná cena je iba 2,05 USD.ZENMATE vpn obchod

Tento poskytovateľ VPN so sídlom v Nemecku sa postupne stáva najlepšou voľbou pre všetky online streamy, ktoré chcú mať prístup k obsahu s obmedzeným prístupom. Obzvlášť, ak chcete získať prístup k knižnici USA Netflix z akéhokoľvek iného regiónu a hľadáte bezplatný názov VPN, ZenMate je pre vás tou najlepšou voľbou..

ZenMate funguje skvele s Netflixom a Hulu a najlepšie je, že jeho servery neprerušujú streamovanie a poskytujú dobrú rýchlosť šírky pásma.

CTA

Dôveryhodná zóna

Trust Zone nie je v priemysle veľké meno, pretože má iba 164 serverov a nemá nepretržitú podporu chatu.TRUSTZONE vpn deal 2019 Kvalita služieb Trust Zone je však vynikajúca a všetci používatelia, ktorí chcú OpenVPN, si ju môžu zvoliť.

Využite 53% zľavu na jednoročný plán s cenou iba 3,33 USD mesačne. Jedná sa iba o vianočné riešenie, využite ho skôr, ako vydrží.

CTA

Súkromný prístup na internet (PIA)

PIA je jedným z najstarších a etablovaných hráčov v odvetví VPN. V priebehu rokov si táto komunita získala dobrú povesť. PIASúkromný prístup na internet ponúka svoj dvojročný plán na 2,91 USD mesačne, čo je paušálna zľava 58%.

PIA má po celom svete viac ako 3000 serverov a ponúka neuveriteľne vysokú rýchlosť. Mnoho používateľov vzbudzuje obavy týkajúce sa zákazu Netflix od spoločnosti PIA. Napriek tomuto zákazu je PIA poskytovateľom špičkových služieb a nie je pochýb o tom, že patrí medzi špičkové streamy..

CTA

Windscribe

Využite 55% zľavu na jednoročný plán Windscribe zaplatením 4,08 USD mesačne.WINDSCRIBE 2018 vpn obchod Windscribe je skutočne úžasný poskytovateľ služieb, pretože má niektoré z najúžasnejších funkcií, ktoré by mal mať každý užívateľ VPN rád.

Ak nechcete posielať peniaze na odbery, ale napriek tomu chcete používať bezpečnú a spoľahlivú službu VPN, potom je pre vás Windscribe tou najlepšou dostupnou možnosťou. So servermi z 10 rôznych krajín si môžete vychutnať údaje za 10 mesiacov mesačne.

Okrem toho má Windscribe špeciálnu funkciu blokovania škodlivého softvéru a reklám, ktorá umožňuje nepretržité a bezpečné prehliadanie a streamovanie. Má klientov pre stolové a mobilné zariadenia a rozhranie týchto klientov je veľmi atraktívne a užívateľsky prívetivé.

CTA

TorGuard

Ak chcete poznať poskytovateľa VPN, ktorý ponúka množstvo bezpečnostných protokolov, potom je to Tor Guard.torguard vpn Je to jeden z najpopulárnejších poskytovateľov VPN z dôvodu univerzálnosti jeho služieb a samozrejme aj z dôvodu prehliadača Tor.

TorGuard ohlásil špeciálnu vianočnú ponuku 19,99 USD za štvrťrok, čo znamená 6,66 USD mesačne. Má viac ako 3 000 serverov v 50+ krajinách a ponúka množstvo protokolov SSL a ďalšie bezpečnostné protokoly na zabezpečenie súkromia používateľov. Užívatelia si môžu vychutnať pripojenie zariadenia 5 súčasne a zažiť plynulé streamovanie.

CTA

záver

Všetci vieme, aké dôležité sú siete VPN pre občanov internetu a vieme, že takéto zľavy sa často nedostávajú. Preto využite zľavy, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám, a užite si túto sezónu naplno.

Niektorí z vás možno nevyužili nedávno ponúkané zľavy na Čierny piatok a Kybernetický pondelok, ak je to tak, využite túto príležitosť teraz a ukončite rok vzrušujúcou poznámkou..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map