Jedna vec, ktorá udržuje spoločnosť Kodi pred ostatnými platformami online streamovania, je rozmanitosť jej doplnkov. Doplnky Kodi sú rôznych typov, ktoré umožňujú používateľom streamovať takmer všetko na ňom. Mnoho používateľov sa však stretáva s problémom, že niektoré doplnky spoločnosti Kodi, ktoré fungovali skvele, začínajú padať alebo sa objavovať chyby. Toto povzbudzuje používateľov, aby hľadali niečo lepšie, a preto neustále vyhľadávajú príbytky medzi jednotlivými stránkami pri hľadaní nových doplnkov Kodi.

Už sa nemusíte báť; Uviedli sme pre vás niektoré z najlepších nových doplnkov Kodi, aby ste nemuseli čeliť problémom pri prehliadaní viacerých stránok..

Doplnky Kodi sú rôzneho druhu a charakteru. Podľa typu mám na mysli to, že môžu byť určené na vysielanie filmov, televíznych relácií, živých televíznych programov, hudby, dokumentárnych filmov atď. Alebo môžu slúžiť ako doplnky pre údržbu a podporu..

Jedna vec, ktorú tu treba pochopiť, je to, že hovorím o neoficiálnych doplnkoch Kodi, ktoré sa môžu používať zadarmo. Inštalácia alebo používanie týchto doplnkov sa v mnohých regiónoch považuje za nezákonnú, preto vám odporúčame používať streamingovú sieť VPN.

13 najnovších doplnkov Kodi na rok 2019

1. Fladnag

Doplnok Fladnag Kodi je pôžitok pre všetkých používateľov Kodi, ktorí milujú streamovanie televíznych relácií. IT má rôzne televízne programy z celého sveta a všetky sú usporiadané do rôznych kategórií. Tieto kategórie sú trendy, TMDB Najlepšie hodnotené, Akčné a Dobrodružné, Populárne programy atď.

fladnag movies kodi addon

Tento doplnok si môžete stiahnuť a nainštalovať z úložiska T2K, ktoré sa nedávno presunulo do novej domény. Tento doplnok som osobne vyskúšal a pri jeho inštalácii som sa stretol s chybou. Doplnok bol nainštalovaný do jednej minúty a beží hladko bez akýchkoľvek oneskorení alebo havárií.

2. DIY opravte doplnok Kodi

Ak ste častým používateľom spoločnosti Kodi a neradi vyhľadávate opravy a veci na webe, keď nenávidíte prehliadanie, tento doplnok je určený pre vás. Doplnok Diy Fix Kodi je jedinečný doplnok Kodi, ktorý poskytuje riešenia pre bežné životné problémy, ako je záhradníctvo, opravy elektroniky, domáce zvieratá, automatické opravy atď. Doplnok Diy Fix Kodi je k dispozícii v repozitári Butter Fingers..

Majstrovanie-Fix-Kodi-Addon-Repo

Vďaka tomuto doplnku bude váš život oveľa jednoduchší, pretože na jednom mieste nájdete sprievodcu riešením bežných problémov so životom. Už nebudete musieť hľadať takéto veci cez sieť alebo YouTube; tento doplnok môžete jednoducho použiť na pomoc. Môžeme povedať, že spoločnosť Kodi nielen zlepšuje online streamovanie, ale poskytuje aj ľahkosť v našom každodennom živote.

3. Modus Operandi

Modus Operandi je úplne nový športový doplnok Kodi, ktorý poskytuje možnosti streamovania pre zápasové, bojové, športové, basketbalové a závodné udalosti. Tento doplnok Kodi by mohol byť v tomto odvetví novým účastníkom, má však určite veľký potenciál.

MODUS-operandi-new-Kodi-addon

Používatelia môžu vyskúšať odkazy na streamovanie poskytované pre ich požadované športové podujatie, pretože poskytujú početné odkazy na streamovanie pre jednu udalosť. Ak niektorý z poskytnutých odkazov na streamovanie nefunguje, používatelia môžu na vyhľadanie nových odkazov použiť funkciu vyhľadávania. Stiahnite si a nainštalujte doplnok Modus Operandi Kodi z úložiska iTzMe.

4. Doplnok Seren Kodi

Seren je jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre všetkých streamujúcich nadšencov, ktorí majú účet Real Debrid alebo Trakt. Úžasný doplnok Kodi, ktorý obsahuje všetky najnovšie filmy, pretože zoškrabáva odkazy cez stránky torrentu.

Tento doplnok je k dispozícii v úložisku brán Nix a môžete ho odtiaľ ľahko stiahnuť a nainštalovať. Viac informácií o tomto doplnku nájdete v našej príručke „Ako nainštalovať doplnok Seren Kodi Addon“.

Seren new kodi addon

5. WatchNixToons2

WatchNixToons2 je nový doplnok Kodi, ktorý obsahuje všetky najnovšie filmy, televízne programy, karikatúry, anime a mnoho ďalších. Tento doplnok obsahuje názvy obsahu, ktoré sú dobre usporiadané do rôznych sekcií.

nixtoons kodi addon

Rozhranie tohto doplnku je pomerne jednoduché a samotný doplnok je veľmi malý. Z tohto dôvodu inštalácia a používanie tohto doplnku vôbec nie je problémom. Tento doplnok je k dispozícii v Doko Repository.

6. Venom

Venom je nová vidlička legendárneho doplnku Exodus Kodi, ktorý má podobné rozloženie, ale vylepšenú kvalitu. Má lepšie a aktualizované odkazy, ktoré poskytujú lepšie odkazy na streamovanie. Predtým sme v priemysle videli mnoho vidličiek Exodus, ale nie všetky mali potenciál poskytnúť kvalitné skúsenosti.

jed nový kodi addon

Na druhej strane Venom je vynikajúca vidlica, ktorá funguje celkom dobre a neposkytuje prerušené odkazy na streaming. Doplnok Venom Kodi si môžete stiahnuť a nainštalovať z vyhradeného úložiska Venom.

7. 13 Klauni

13 doplnkov klaunov Kodi je doplnkom všetkých doplnkov Kodi pre IPTV, filmy, televízne relácie, videá YouTube, šport atď. 13 klaunov má škrabky Civitas, ktoré sú novým balíčkom, ak škrabky, oveľa lepšie ako staré škrabky lambda.

13-klauni-kodi

Je to vlastne vidlička doplnku Exodus Redux Kodi, ale osobne som to vyskúšal a uvedomil som si, že je lepší. Má funkciu vyhľadávacieho nástroja, ktorá umožňuje používateľom vyhľadávať ich obľúbené tituly obsahu, ktoré sa nenachádzajú v jeho knižnici. Doplnok je k dispozícii na stiahnutie a inštaláciu v 13 klaunských úložiskách.

8. Overeasy

Ďalšia vidlica Exodus Kodi, vydaná s niekoľkými aktualizáciami a vylepšeniami, aby vylepšila zážitok. Je to dobrý doplnok Kodi na streamovanie filmov a televíznych relácií a má tiež niekoľko užitočných nástrojov Kodi.

addeas overeasy kodi

Tento doplnok je k dispozícii v repozitári Eggman.

9. Kodi MUZIC

Kodi Muzic je úplne nový hudobný doplnok spoločnosti Kodi, ktorý poskytuje všetky najnovšie hudobné prúdy dostupné na YouTube. Scrapper v doplnku Kodi Muzic sťahuje odkazy na streamovanie z YouTube, čo umožňuje používateľom vyhľadávať a hrať jediným kliknutím. Nielen to, že používatelia môžu tiež sledovať najnovšie hudobné videá a koncerty.

addon hudobnej kodi

Rozhranie tohto nového doplnku Kodi je veľmi dobre usporiadané do rôznych kategórií, ako napríklad Muzikály a hranie rozhlasového vysielania Live Stream, hudobných koncertov, dokumentárnych filmov atď. Tento úžasný doplnok Kodi si môžete stiahnuť a nainštalovať z Úložisko masla.

10. KODZI

Kodzi je úplne nový a jedinečný doplnok pomocných programov Kodi, ktorý by ste si nikdy ani nenapadlo. Je vyvíjaný tak, že používatelia už nebudú musieť prejsť všetkými zdĺhavými krokmi inštalácie úložiska. Kodzi umožňuje používateľom jednoducho zadať URL zdrojového odkazu na zdrojové úložisko a natiahne a nainštaluje samotné úložisko. To znamená, že používatelia môžu teraz relaxovať a inštalovať akékoľvek úložisko Kodi bez toho, aby museli postupovať podľa akýchkoľvek pokynov.

kodzi nový kodi addon

Vďaka doplnku Kodzi už nebudú musieť používatelia zdieľať svojho správcu súborov, pretože tento doplnok je jedinečným nástrojom na šetrenie času a úsilia. Tento doplnok môžete jednoducho nainštalovať z Úložisko MrKodz.

11. Tempest

Dostatok všetkých vidlíc doplnku Exodus Kodi, tento jeden z vidlíc populárneho doplnku Covenant Kodi, ktorý sám bol vidličkou Exodus. Toto fiasko vidlíc nad vidlicami sa ešte neskončí a to najlepšie je, že vidlice sú vyvinuté lepšie ako ich predchodcovia..

búrka-Kodi-add-on

Doplnok Tempest Kodi je úplne nová vidlica doplnku Covenant Kodi, ale s lepšími zhadzovačmi a vysokokvalitnými odkazmi na streamovanie až do kvality 4K. Rozhranie je však podobné doplnku Covenant Kodi. Osobne som vyskúšal tento doplnok a veril mi, že to funguje úžasne dobre. Tento doplnok môžete vyskúšať jeho stiahnutím a inštaláciou z Tempest Repository.

12. Grid Iron Legends

Ste fanúšikom amerického futbalu? Ak áno, potom je tento doplnok určite pre vás potešením. Grid Iron Legends je špeciálny doplnok Kodi pre najväčší americký šport, pretože môžete vysielať živé zápasy, záznamy, dokumentárne filmy a oveľa viac.

addon mriežky kodi

Nielen to, môžete tiež vysielať ďalšie divízie College Football. Tento doplnok Kodi je k dispozícii na webe Úložisko planét Universe.

13. Osud

Destiny je doplnok Kodi, ktorý poskytuje prúdy takmer na všetko, čo si používateľ chce na Kodi pozrieť. Používatelia môžu prostredníctvom tohto doplnku sledovať filmy, televízne programy, obsah pre deti, živé športy a ešte oveľa viac. Ďalšou skvelou vecou doplnku Destiny Kodi je, že má aktualizovaný program Acestream, ktorý umožňuje používateľom využívať zábavu pomocou vysokokvalitného odkazu na streamovanie..

Doplnok Destiny-Addon-Kodi

Jednou z najväčších nových funkcií, ktorú nájdete v doplnku Destiny Kodi, je streamovanie Torrent, ktoré funguje bez potreby proxy alebo VPN. Tento doplnok je k dispozícii na webe Repozitár Eggman a odtiaľ si ho môžete stiahnuť a nainštalovať.

záver

Nové doplnky Kodi sa každý deň zverejňujú, pretože komunita Kodi sa vyvíja veľkým tempom. Používatelia radi vyskúšajú niečo lepšie a nové, čo by mohlo vylepšiť ich zážitok alebo by im mohlo poskytnúť lepšiu zábavu. Jednu vec je však potrebné pochopiť tu, že nové doplnky Kodi sa uvoľňujú, ale na druhej strane mnoho doplnkov Kodi čas od času zomrie. Tieto novo vydané doplnky Kodi nahradia tieto poklesnuté doplnky Kodi a cyklus pokračuje.

Doplnky Kodi, ktoré sú uvedené v tejto príručke, sú všetky neoficiálne doplnky Kodi. Tieto nové doplnky Kodi sa môžu bezplatne inštalovať a streamovať a táto povaha streamovania sa v mnohých regiónoch považuje za nezákonnú. Preto vám odporúčam zvoliť si spoľahlivú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, ktorá by vám mohla pomôcť obísť obmedzenia geografickej polohy a pomôcť vám udržať anonymitu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me