15 Výmena alternatív NYAA – vypnutie webových stránok Anime a doplnkov Kodi Anime

Bolo to šokujúce správy pre milovníkov anime torrentu, keď ich obľúbená anime torrent webová stránka NYAA reagovala chybovou správou. Táto chyba bola spôsobená deaktiváciou domény NYAA. Pre webové stránky ako Yify torrenty alebo Nyaa však nie je nič nové, ale YTS je aktívny). Ľudia, ktorí majú radi streamingové filmy, dostanú stránky ako Nyaa, Extra torrenty alebo limetorrenty odblokované a získajú k nim prístup aj prostredníctvom serverov proxy alebo zrkadiel.


Používanie takýchto webových stránok alebo doplnkov môže byť riskantné, pretože vaša identita je zraniteľná voči hackerom a orgánom. Preto musíte mať vo svojom zariadení nainštalovaný doplnok VPN Kodi. Chráni vašu pravú identitu a umožní vám vychutnať si streaming bez strachu.

Najobľúbenejšia a najpopulárnejšia webová stránka anime torrent stratila kontrolu nad všetkými jej názvami domén, ktoré zahŕňajú nyaa.se, nyaa.eu a nyaa.org. Dôvod vypnutia webovej stránky je stále neznámy. Ale napriek premýšľaniu o tom, „ako“ a „prečo“ sa webová stránka zasiahla, umožňuje diskutovať o niektorých z najlepších Alternatívy NYAA.

Najlepšie alternatívy NYAA

 1. Hrozný fanúšik Sub-Anime
 2. Anime Sharing – Anime
 3. Anime Bajty – Anime Fansub
 4. Pirate Bay – General
 5. Extra torrent – všeobecne
 6. AniDEX – Všeobecne
 7. Sukebei NYAA – klon
 8. SallySubs – dole
 9. AniSearch – vypršala platnosť
 10. BakaBT – Platnosť vypršala

NYAA klient

Klient Nyaa bol klientom Torrentu, ktorý obstarával východoázijské publikum. Poskytlo veľké množstvo torrentov Anime a nakoniec sa stalo populárnou. Ale kvôli právnym problémom a obavám boli jeho vývojári nútení ho zastaviť, a tak sa dostalo prachu.

alternatívy nyaa

Avšak čoskoro po vypnutí sa jedna z jej domén začala o pár týždňov znova spustiť a začala zverejňovať, že sa rozhodla pracovať v podzemí a vyzvala návštevníkov stránok, aby si stiahli svojho binárneho klienta. Pozri snímku nižšie:

nyaa klient

Išlo o podvod, ktorý vývojári potvrdili, že ho zavreli, zatiaľ čo scammer sa snažil speňažiť prostredníctvom pridružených kliknutí. Takéto pokusy o podvod sa na internete stali normou.

Toto je vlákno používateľa Reddit, ktorý hlási podvrh:

Komentár z diskusie Hpezlinov komentár z diskusie "Môžem len naďalej používať NYAA MIRROR?".

Takéto falošné stránky poskytujú iba pridružené odkazy alebo súbory .exe, ktoré sú samozrejme niečo, od čoho by ste sa chceli zdržať. Okrem toho nie sú bezpečné kvôli spywares a iným bezpečnostným hrozbám.

10 alternatív k webovým serverom NYAA Anime

Ak chcete vyskúšať iné alternatívy k webovej stránke NYAA, pravdepodobne budete musieť zvážiť prezeranie nasledujúcich webových stránok:

1) Hrozný subs

horriblesubs.info

Možno najvhodnejšou alternatívou k webovým serverom NYAA, s ktorými by odvetvie torrentu mohlo prísť, je Horrible Subs. Bol to tvrdý konkurent 1 miliónu návštevníkov NYAA denne a poradie Alexa v hodnote 2 797. Jedná sa o užívateľsky prívetivý web, kde si môžete stiahnuť najnovší anime obsah.

2) Anime Sharing

animesharing

Ako už názov napovedá, Anime Sharing je webová stránka na zdieľanie médií, ktorá má podobné rozloženie ako PirateBay. Má veľa anime obsahu pre prezeranie. Webové stránky majú tiež možnosť okamžite stiahnuť a nahrať anime série. Má hodnotenie Alexa 3 435.

3) Anime bajty

animebytes

Ďalšou alternatívou k webovej stránke NYAA je Anime Bytes s prítomnosťou veľkého množstva obsahu anime, ale nezhoduje sa s NYAA. Táto webová stránka by si pred zobrazením obsahu vyžadovala registráciu. Nevýhodou tejto webovej stránky môže byť zabránenie novým používateľom, keď je registrácia plná.

4) Pirate Bay

pirátska zátoka

Vzhľadom na najväčšie torrentové uzly existuje iba jedno meno, ktoré sa okamžite objaví na vašej hlave, t. J. PirateBay. Aj keď webová stránka čelila rôznym vypínaniam, stále sa dokáže objaviť ako populárna torrent webová stránka. Obsahuje tiež obrovské množstvo anime obsahu, ktorý je k dispozícii na stiahnutie.

5) Extra Torrent

extratorrent

Nakoniec, ExtraTorrent je ďalší v rade PirateBay, ktorý ponúka širokú škálu animovaných seriálov, filmov a relácií, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie. Vyhľadávací nástroj je dobre navrhnutý pre ľahšiu navigáciu.

6) AniSearch

anisearch

AniSearch je alternatíva k slávnej Nyaa Torrent, ktorá bola ukončená v roku 2017 a zameriava sa na agregáciu torrentov Anime. Ľahko k nemu získate prístup kliknutím sem: AniSearch

7) BakaBT

BakaBT

BakaBT je tiež veľmi dobrá alternatíva Nyaa.se a je vysoko odporúčaná fanúšikmi Anime. Je to súkromný torrent tracker poskytujúci vysoko kvalitný anime obsah. Stránku BakaBT môžete navštíviť tu: BakaBT

8) AniDex

anidex

AniDex je sledovač a indexátor pre Anime torrenty, ktorý sa zameriava na Anime v anglickom jazyku hlavne s inými jazykmi. Je prístupný cez: AniDex

9) Sallysubs

sallysubs

Sallysubs chytí HD kvalitu Anime torrenty z iných skupín, urobí nejaké úpravy a uvoľní ju. Keď bol Nyaa vypnutý, začal ho chytiť z rôznych stránok a je to veľmi dobrá alternatíva Nyaa.se. Navštívte stránku Sallysubs kliknutím sem: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

sukebei nyaa

Náhrada za Sukebei nyaa určená pre časť Nyaa.se pre dospelých. Mnoho používateľov preferovalo Nyaa, pretože obsah pre dospelých bol nahradený produktom Sukebei Nyaa Replacement. K tomuto torrentu sa dostanete kliknutím na odkaz: Sukebei Nyaa

5 najlepších NYAA klonovanie / výmena

 1. Anirena
 2. Tokio Toshokan
 3. AcgnX Torrent
 4. Anime Tosho
 5. Projekt Shana   

Ak by ste našli presný web klonovania / výmeny NYAA, ste na správnom mieste. Nižšie uvedený zoznam zobrazuje 5 webových stránok klonovania / výmeny NYAA:

1) Anirena

Webová stránka AniRena Torrent je klon slávnej NYAA anime torrent webovej stránky. Má podobné karty médií usporiadané vodorovne na domovskej stránke, ktorá umožňuje používateľom ľahkú navigáciu po webovej stránke.

V súčasnosti má táto webová stránka k dispozícii 14 360 torrentov, pretože je na pokraji rastu, zatiaľ čo na jej webovej stránke je spolu 6 354 používateľov. AniRena tiež informuje používateľov o ich aktuálnom stave, pokiaľ ide o údaje, ktoré sa preniesli na používateľov. Kľúčom k tomu, aby spoločnosť AniRena napredovala so súhlasom používateľa, je transparentnosť a vernosť jej používateľom.

anirena nyaa náhradné

2) Tokio Toshokan

Tokio Toshokan je komplexná webová stránka pre anime torrent, ktorá je tiež klonom / náhradou NYAA. Táto webová stránka má všetko od filmov po drámy, hudbu po hudobné videá. Ponúka tiež neanglický mediálny obsah pre používateľov z celého sveta.

Po zaregistrovaní na webovú stránku si môžete prispôsobiť svoju mediálnu knižnicu. Milovníci anime môžu vyhľadávať mediálny obsah na základe veľkosti súboru, ktorá im umožňuje sťahovať konkrétny obsah. Spoločnosť tvrdí, že pridali 2 nové servery DB, čím sa zvýšila doba načítania webovej stránky.

tokyo toshokan nyaa náhradný klon

3) AcgnX Torrent

Anime Comics Games Novel X-Project (AcgnX) je webová stránka pre klon / nahradenie NYAA s pokročilými funkciami. Je pokročilejší ako ktorákoľvek z anime webových stránok uvedených v zozname.

Odkedy webová stránka NYAA klesla, veľa internetovej prevádzky sa presunulo smerom k tejto webovej stránke. Z tohto dôvodu je potrebné, aby používatelia, ktorí odovzdávajú video, rozšírili svoj rast.

Oznamuje tiež, či boli do webovej stránky vložené nejaké nové funkcie alebo nejaké novinky týkajúce sa anime fanúšikov. AcgnX prekvitá s novým mediálnym obsahom, a preto si po NYAA udržal web ako atraktívnu možnosť..

náhradné zrkadlo acgnx nyaa

4) Anime Tosho

Anime Tosho sleduje podobný dizajn a navigáciu spolu s mediálnym obsahom ako na webe NYAA. Anime Tosho je úplne zadarmo a ponúka automatickú službu, v ktorej hosťuje služby DDL a Usenet.

Pri nahrávaní mediálneho obsahu na tento web zvyčajne trvá niekoľko minút a odovzdáva sa čo najrýchlejšie. Anime Tosho tvrdí, že približne 300 MB súboru by zabralo niekoľko minút a bolo by zrkadlené aspoň pre jedného hostiteľa. Je nepochybne silným konkurentom v zozname anime torrent webových stránok.

anime tosho nyaa náhradný klon

5) Projekt Shana

Shana Project je relatívne nový web Anime torrent s úžasnou funkciou, ktorá automatizuje anime sťahovanie.

Projekt Shana je relatívne nový web s anime torrentom, ale má úžasnú funkciu, ktorá vám umožňuje automatizovať sťahovanie anime. Pomocou tejto funkcie môžete nastaviť bittorentného klienta tak, aby automaticky sťahoval váš obľúbený mediálny obsah.

Projekt Shana je klon / nahradenie NYAA, ale keďže ide o novú webovú stránku, chýba jej ponuka rôznych mediálnych obsahov..

Hoci webová stránka neponúka kartu s ponukou rôznych žánrov, milovníci anime môžu vyhľadávať manuálne.

Projekt shana je poslednou náhradou za nyaa

5 najlepších doplnkov Kodi Anime

Mnoho milovníkov anime môže tvrdiť, že NYAA bola najpopulárnejšou anime torrent webovou stránkou. Nesúhlasili by však s tým, že existujú rôzne iné konkurenčné platformy, na ktorých je možné stiahnuť anime torrent.

Kodi je najlepším riešením pre čokoľvek, od streamovania médií a športového obsahu až po sťahovanie torrentov. Je to program s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý beží na rôznych zariadeniach, ktoré prehráva obrazový aj zvukový obsah od torrentov, živých prenosov alebo statických súborov..

Kodi je vaša ďalšia veľká voľba pre obsah anime torrent. Kodi je otvorený zdroj a existuje množstvo doplnkov Kodi anime, ktoré je možné stiahnuť na server Kodi. Vďaka obrovskému zdroju funkcií je ideálny softvér pre všetkých fanúšikov z celého sveta. Milovníci anime môžu streamovať alebo sťahovať ľubovoľný tok, ktorý obdivujú.

Poskytujeme najlepšie 5 doplnkov Kodi anime, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou nahradia webovú stránku anime torrentu NYAA:

KissAnime

S KissAnime nájdete vyše 130 stránok najkvalitnejších anime televíznych programov, filmov a torrentov. Je to najvýhodnejší doplnok pre anime pre spoločnosť Kodi, pretože ponúka viac ako 6 000 anime televíznych relácií a filmov.

Animego

Animego je ďalší doplnok pre anime pre spoločnosť Kodi, ktorý ponúka široké kategórie a dobre vyvinuté možnosti anime pre fanúšikov anime. Streamovanie by mohlo trvať veľmi málo času, ale so svojim plne funkčným systémom menu dokáže zobraziť veľa zábavného obsahu.

Animehere

Animehere je ideálna voľba pre každého, kto hľadá vysoko kvalitné anime filmy a televízne programy. Tento doplnok anime odstráni obrovské množstvo obsahu anime s nízkou kvalitou. Prítomnosť dobre rozvinutej štruktúry menu by uľahčila anime fanúšikom prechádzať po najnovších aktualizáciách s ich titulkami.

Anime-IPTV

Anime-IPTV je spolupráca niekoľkých podobných služieb, ktoré sa kombinujú a vytvárajú hlavný doplnok anime Kodi. Ponúka stovky anime audio a video obsahu. Navigácia je jednoduchá a možno najkompaktnejšia anime add-on.

Funimation

Ak je to prvýkrát, čo sa stretnete s doplnkom Kodi anime, potom je Funimation tou najlepšou voľbou, akú kedy urobíte. Usporiadanie doplnku anime vám uľahčí vyhľadanie všetkého obsahu, ktorý obklopuje internet. Okrem toho nebudete mať žiadne problémy týkajúce sa zákonnosti prístupu k obsahu. Pozrite sa na ďalšie najlepšie kodi doplnky.

Záverečné myšlienky

Zatiaľ čo web NYAA anime môže byť preč, používateľom sa poskytuje príležitosť preskúmať rôzne ďalšie potenciálne zdroje, ktoré by mohli NYAA nahradiť. Doplnky Kodi anime sa môžu javiť ako vhodná voľba pre fanúšikov anime, kde by mohli streamovať a sťahovať rôzne anime obsahy. Doplnky Kodi anime sa inštalujú ľahšie a predstavujú malé až žiadne komplikácie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map