Pokiaľ ide o streamovanie videa, spoločnosť Kodi zahanbuje každú inú platformu! Či už chcete sledovať živé zápasy UFC, NFL alebo čokoľvek, či už ide o televízne programy alebo hry, športové doplnky spoločnosti Kodi vás dostali!

Ako športový fanúšik bolo objavovanie Kodi ako nájsť drahokam, pretože veľa športových podujatí je, bohužiaľ, obmedzené na konkrétne geografické polohy..

Lepšie je, že na zariadení Kodi máte na výber kvalitu svojho streamu. To môže byť veľmi užitočné, najmä ak je rýchlosť internetu nestabilná.

Pomáha vám tiež sledovať exkluzívne zápasy na prémiových kanáloch, takže ak chcete sledovať kriket, futbal, Formule 1, golf alebo akékoľvek iné športy, Kodi je miesto, kam ísť.

Ako vám spoločnosť Kodi dokáže priniesť taký obsah??

Používa rôzne doplnky pre Kodi, medzi ktoré patrí bezplatné a platené.

Varovanie: Poskytovatelia internetových služieb môžu vidieť vaše toky Kodi

Tu je úlovok!

Váš poskytovateľ internetových služieb vie, čo robíte online. Preto pri používaní doplnkov Kodi tretích strán nezabudnite poznať miestne zákony o pirátstve a autorských právach.

Oficiálni vysielatelia platia za tieto práva milióny dolárov. Stiahnutie takéhoto nezákonného obsahu vás môže dostať do problémov, ale…. tu sa hodí použitie VPN ako VPN!

Môžete sedieť na skalách v africkej púšti a zdať sa digitálne v New Yorku.

dostať kodi vpn cta

Najlepšie oficiálne športové doplnky spoločnosti Kodi

1. Fox Sports Go

líščí športovo kodi-add-on

FOX SPORTS GO je najlepšou voľbou pre fanúšikov športu, ktorí chcú streamovať MLS Soccer, MLB Baseball, UFC, NBA a Supercross. Je to jeden z popredných športových spravodajských kanálov v Spojených štátoch amerických.

S minimálnym ukladaním do vyrovnávacej pamäte a streamovaním v HD je to jedna z najlepších možností sledovať takmer akékoľvek športové pokrytie.

2. Sportsnet Now

športovo-net-kodi-add-on

Kanadská platforma ponúka rôzne športové pokrytie. Mesačné predplatné stojí iba 25 USD mesačne, čo vám umožní zobraziť obrovské množstvo skvelého športového obsahu. Doplnok je k dispozícii prostredníctvom oficiálneho archívu doplnkov Kodi.

Je to ďalšia skvelá voľba, do ktorej ste MLB, NHL, NBA, a NFL zápasy.

3. ORF TV

orftv športy-add-on-kodi

Ak bývate mimo Rakúska, budete sa musieť pripojiť k VPN, pretože televízor ORF je obmedzený na geografickú oblasť. Dobré je však, že v Rakúsku je k dispozícii veľké množstvo bezplatných televíznych staníc.

ORF TV je jednou z mnohých možností online streamovania, ktoré ponúkajú živé televízne vysielanie a uspokojivý počet možností na požiadanie. K všetkému môžete ľahko pristupovať prostredníctvom doplnku Kodi, vrátane veľkého množstva športových programov dostupných prostredníctvom kanála.

4. Xumo

xumo športy-add-on-slovníka kodi

XUMO.TV je k dispozícii prostredníctvom oficiálneho archívu doplnkov Kodi a je doplnkom Kodi zdarma. Xumo má pre užívateľov Kodi k dispozícii kanály týkajúce sa športu. Vďaka vyššie uvedenej kvalite streamu je to skvelá voľba futbal, lakros, surfovanie, rybolov, MMA, futbal, a ešte viac.

5. Pluto TV

Kodi-plutotv športy-add-on

Rovnako ako Xumo, aj Pluto TV poskytuje dlhý zoznam bezplatných televíznych kanálov. Ako bezplatná služba sa vám nepodarí nájsť najnovší alebo populárny obsah, ponúka však veľký výber správy, zábava, a šport kanály.

Na rozdiel od iných doplnkov spoločnosti Kodi budete musieť vytvoriť bezplatný účet a zaregistrovať sa.

6. CBC

CBC-sport-add-on-slovníka kodi

CBC je úplne bezplatná televízna služba v Kanade a vyznačuje sa vynikajúcim dopytom a živým obsahom, ako sú olympijské hry a hokejová noc. Ak nežijete v Kanade, nebojte sa, stále môžete ľahko odblokovať vysielanie CBC pomocou VPN a pripojiť sa ku kanadskému serveru..

Doplnok funguje ako kúzlo a počas nášho testovacieho procesu nikdy nepracoval.

7. iTV

ITV-športové-addon-kodi

iTV je služba streamovania vo Veľkej Británii, ktorá je takmer zadarmo, ale bohužiaľ je obmedzená na Spojené kráľovstvo. Na platforme je k dispozícii veľké množstvo kanálov. Podľa zákonov vo Veľkej Británii však musíte mať televíznu licenciu, ale nijakým spôsobom ju neoveruje.

Kanál vysiela širokú škálu športových vysielaní vrátane niektorých futbalových zápasov. Ak ste mimo Spojeného kráľovstva, budete potrebovať sieť VPN.

8. Tablo

tablo-spports-add-on-slovníka kodi

Táto možnosť na našom zozname je trochu iná ako ostatné. Addon slúži ako klientske rozhranie pre bezdrôtové televízne signály.

Bezdrôtová televízia je nesmierne populárnou možnosťou, berúc do úvahy skutočnosť, že dnes sa trh OTA TV zvyšuje. Často získavajú a vysielajú športové prenosy.

Tablo je tiež rekordér, ktorý vám umožňuje ukladať živé prenosy a pristupovať k nim neskôr na vašom zariadení Tablo.

9. SVT Play

SVT-play-Kodi športy-add-on

Ak sa môžete vzdať jazykových bariér alebo porozumieť švédčine, SVT Play je veľmi vhodnou možnosťou sledovania športu. SVT Play je švédskou televíznou sieťou možnosťou priameho prenosu a na požiadanie. Je úplne zadarmo a po celý rok nájdete veľké množstvo športových vysielaní prostredníctvom SVT Play.

Ako niektoré z vyššie uvedených doplnkov, budete potrebovať VPN, pretože toky poskytované týmto doplnkom sú obmedzené iba na Švédsko..

10. SR Mediathek

srmediathek športy-add-on-slovníka kodi

SR Mediathek je nemecká televízna sieť z mnohých možností dostupných v krajine. Čím sa odlišuje, je to vynikajúci funkčný doplnok Kodi a ponúka živý aj na požiadanie športový obsah dostupný na serveri SR Mediathek..

Je tiež obmedzená z geografického hľadiska, takže pre túto sieť budete potrebovať aj sieť VPN!

11. NHL TV

nhl-tv-kodi-addon

Streamovacia služba NHL TV je pravdepodobne jednou z vašich najlepších možností sledovať ľadový hokej.

Po registrácii ho môžete streamovať cez Kodi, pretože optimalizuje proces pre vás tým, že ponúka jednoduchú možnosť navigácie pre obsah. Ponúka tiež bezplatný obsah, napríklad kľúčové momenty a zdôrazňuje rôzne zápasy.

Tento doplnok je opäť geo blokovaný a budete potrebovať sieť VPN. Upozorňujeme tiež, že vyžaduje informácie o platbách v USA.

12. ESPN 3

espn3 športy-add-on-kodi

ESPN, veľké meno v odvetví športovej zábavy, ponúka:

  1. Medzinárodný futbal
  2. Európsky klub futbal
  3. MLB Baseball
  4. NBA Basketball
  5. kriket
  6. golf
  7. Vysokoškolské športy

S neoficiálnym doplnkom ESPN pre mediálne centrum Kodi môžete získať prístup k prémiovému obsahu priamo z ESPN na Kodi. ESPN je k dispozícii aj na rôznych platformách vrátane Android TV, Apple TV atď.

13. Sparkle

iskra športy-add-on-slovníka kodi

Jeden z mojich obľúbených doplnkov, pokiaľ ide o neoficiálne doplnky. Sparkle Kodi add-on scrapes Reddit for Acestreams links. Acestreams ponúka živé športy z rôznych regiónov a reddit je najlepším miestom na nájdenie aktívnych odkazov.

Ale namiesto toho, aby ste manuálne hľadali odkazy Acestreams, doplnok Sparkle robí prácu za vás. Stačí kliknúť na odkaz na svoju obľúbenú športovú udalosť a sledovať živé vysielanie.

14. Sportie

sportie-add-on-kodi

Športovo najznámejší futbal a ragby zahŕňa aj obsah z NFL a ďalších zdrojov, vďaka čomu je skvelým výberom pri rôznych iných športových udalostiach..

Tento doplnok nájdete od lazykodi v úložisku ANDROIDABA. Aj tu môže byť k dispozícii Premier League, v závislosti od krajiny, v ktorej sa práve nachádzate. Bez ohľadu na situáciu je sieť VPN našou zlatou kartou na zrušenie geografických obmedzení..

15. Doplnok služby Live TV so službou Zattoo

zattoo TV-športový doplnok

Doplnok služby Zattoo Live TV je ďalším neoficiálnym doplnkom, ktorý je skvelou voľbou pre milovníkov športu, pretože ponúka celkovo viac ako 190 kanálov. Ľahko nájdete potoky rôznych športov, ako je futbal, golf alebo zápas.

16. NBA League Pass Kodi Addon

NBA leaugue športy-add-on

Doplnok sa venuje výlučne NBA a pokrýva všetky udalosti NBA. Ponúka živé prenosy, archívy a NBA TV. Toto je však oficiálny doplnok a budete si ho musieť predplatiť.

V prípade, že čelíte geografickým obmedzeniam, nezabudnite zapnúť službu VPN a pripojiť sa k americkému serveru. Týmto spôsobom získate prístup k akémukoľvek obsahu v doplnku NBA League Pass Kodi bez problémov.

záver

Ak ste športovým fanúšikom, rovnako ako ja, ktorý v košíku vkladá viac popových rohov ako potravín, potom sú to najlepšie doplnky, ktoré môžete nájsť pre Kodi online..

Keby to nebolo pre KOD, vážne neviem, čo by som robil so svojím životom. Kodi je požehnaním vďaka šíreniu láskavých sietí, aby sa našli lepšie a lepšie riešenia.

Som schopný sledovať akékoľvek športové udalosti naživo online bez ohľadu na to, kde sa nachádzam. A ak sú geografické obmedzenia problémom, uchýlim sa k službe VPN.

Pošlite nám komentár, ak ste vyskúšali niektorý z týchto doplnkov a dajte nám vedieť váš hodnotný názor.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me