Úložisko Kodi je zbierka kanálov, ktoré fascinujú používateľov hodinami zábavy a online streamingu. Niektoré z najlepších úložísk Kodi môžu obsahovať rozsiahlu databázu, zatiaľ čo iné môžu pozostávať z jedného alebo dvoch kanálov.

Existujú určité úložiská, ktoré sú obmedzené konkrétne, čo môže vyžadovať, aby ste na Kodi používali platenú VPN alebo dokonca najlepšiu bezplatnú VPN pre Kodi. Čítajte ďalej a pozrite si náš zoznam najlepších úložísk Kodi!

Najlepšie úložiská Kodi sú tie, ktoré nielen obsahujú rozsiahlu databázu kanálov, ale aj tie, ktoré majú medzi používateľmi Kodi obrovskú popularitu..

10 najnovších depozitárov Kodi – aktualizované v apríli 2020

1. Úložisko Kodi Israelkodi israel top kodi repozitár

Kodi Israel je ako veľká knižnica, kde nájdete všetky populárne a najlepšie doplnky Kodi pre streamovanie filmov, televíznych relácií, karikatúr, anime, živých športov, správ, IPTV, hudby, obsahu pre dospelých a mnoho ďalšieho. Niektoré z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré sú k dispozícii v úložisku spoločnosti Kodi Israel, sú Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Kick-off, Gurzil, Sports World, Incursion, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Kids Tube, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat atď.

Spoločnosť Kodi Israel nedávno klesla, ale čoskoro si vytvorila novú adresu URL a teraz funguje skvele. Obsahuje všetky doplnky a do svojej knižnice sa pridalo niekoľko ďalších skvelých doplnkov.

2. Maverick Repository for Kodiúložisko maverick kodi

Úložisko Maverick je predovšetkým hostiteľom vlastného doplnku Maverick Kodi, ktorý používateľom umožňuje streamovať filmy a televízne relácie. Má však aj niektoré ďalšie populárne mená, ako je Joker Sports, doplnok The Magic Dragon Dragon Kodi atď. Repertoár Maverick bol testovaný a odporúčaný mnohými používateľmi na celom svete..

3. Všetky Eyez On Me Kodi Repositoryvšetky oči na mňa kodi repozitár

Všetky úložisko Eyez on Me sa stalo populárnym vďaka jeho doplnku Kodi All Eyez on me, ktorý umožňuje streamovanie pre živé televízne vysielanie, televízne relácie, filmy, dokumenty, dokumenty pre deti, hudbu, šport a oveľa viac. Okrem toho má toto úložisko aj niektoré z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi ako Indigo, Genesis Reborn, FilmON, UKTV Play, YouTube, Disney junior atď..

4. Kodi BaeÚložisko Kodi bae 2018

Úložisko KodiBae si čoskoro po svojom vydaní získalo sladké miesto v priemysle Kodi, pretože bolo súčasťou bežných doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré hostuje. Má obmedzené množstvo doplnkov Kodi vo svojej knižnici, ale všetky z nich sú skvelými doplnkami Kodi, ktoré mnohí používatelia radi používajú ako Ultimate IPTV, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV atď..

Úložisko Kodi Bae priebežne aktualizuje svoje doplnky, vďaka čomu je spoľahlivým úložiskom.

5. Supremacy Kodi Repositorynajlepšia nadradenosť kodi repo

Úložisko Supremacy Kodi začalo hostiť svoj vlastný doplnok, postupne sa však stalo domovom niekoľkých skvelých doplnkov Kodi. Repozitár Supremacy Kodi má niektoré z najlepších doplnkov Kodi, ako sú Plane MMA, SportsDevil, Night Terrors, Aspis, Atriox atď., Ktoré umožňujú používateľom sledovať filmy, Sports, IPTV a oveľa viac.

6. Jednoducho Caz Repo Jednoducho Caz-kodi-repository

Do niekoľkých mesiacov od uvedenia na trh jednoducho Caz Repo zaútočila na svet Kodi. Dôvodom, prečo sa Simply Caz Repo stalo najlepším úložiskom Kodi, je jeho zbierka veľkých kanálov, ktoré používatelia Kodi široko využívajú. Napríklad môžete nájsť vo svojom úložisku Exodus, Castaway, SportsDevil a ďalšie najlepšie doplnky..

7. Úložisko DK-XBMCDK_XBMC

Úložisko DK-XBMC je skvelé nové úložisko, ktoré má množstvo doplnkov s jazykom. Máte prístup k doplnkom poskytujúcim obsah v rôznych jazykoch, ako sú angličtina, thajčina, indčina, kantončina atď. Tieto doplnky sú trochu zriedkavé, ale určite ich baví. Medzi tieto doplnky patria animego, animehere, AsianHorror, bharatmovies, cartoongo, Dkevents, DramaCrazy, Drama Go, Filipino On Demand v3, vizics atď..

8. Úložisko Zomboided Zomboided kodi repozitár

Repozitár Zomboided bol nedávno pridaný do nového úložiska Kodi, ktoré má jediný, ale užitočný kanál, ktorý stojí za inštaláciu tohto úložiska. OpenVPN Kodi manager je v tomto úložisku Kodi, kde používateľom platformy Kodi poskytuje platformu na inštaláciu služby VPN do softvéru Kodi, kde by mohli ľahko používať nelegálne doplnky..

9. Perflix TVÚložný priestor televízora Perflix

Perflix TV je tiež nové úložisko Kodi, ktoré obsahuje iba video kanály. Toto úložisko by nemalo mať čo vysielať naživo, ale zabáva jeho používateľov pomocou najlepších klipov z celého sveta z boxovacej arény, paranormálnych aktivít, komediálnych okruhov a YouTube..

10. Úložisko bublín addon streamov na kodi

Repozitár Bubbles je nové úložisko Kodi v meste, ktoré má potenciál nahradiť Exodus. Streamuje televízne programy a filmy spolu s niekoľkými zoznamami programových kanálov pre softvér Kodi a krabice.

6 starých a najlepších úložísk Kodi

1. Super RepoNajlepšie úložiská Kodi

Neexistuje žiadne úložisko Kodi, ktoré by mohlo poraziť bezkonkurenčné Super Repo. Je to najväčšie úložisko Kodi na svete s viac ako 3 000 kanálmi. Super Repo má všetko od živých športov po filmy, hranie hier až po pozeranie karikatúr. Fantastickým fanúšikom Kodi by to trvalo šesť mesiacov, kým by surfoval po všetkých svojich kanáloch a zostal by zmätený.

2. Noobs a NerdsÚložisko Kodi Noobs and Nerds

Noobs and Nerds je najlepším repozitárom Kodi po Super Repo, ktorý vám určite zaistí úsmev na tvári množstvom kanálov. Je to stabilný archív, aj keď v poslednej dobe prešiel zmenami v adrese URL z neznámych dôvodov, nemení to však skutočnosť, že ide o kompletný zábavný balík pre vašu rodinu. Úložisko obsahuje aj niektoré kanály pre deti, kde si mohli vychutnať svoje obľúbené relácie.

3. Oficiálne úložisko KodiÚložisko doplnkov Kodi

Kodi má svoje vlastné oficiálne úložisko, ktoré sa nachádza v Kodi a je ľahko dostupné. Keďže ide o oficiálny archív, možno nenájdete žiadny kanál, ktorý by streamoval filmy alebo televízne programy. Ukazuje však rozsiahlu databázu online kanálov, kde môžete sledovať správy, živé športy, hrať hry, počúvať hudbu a veľa skvelých vecí na trávenie kvalitného času..

4. Repozitár basov FoxRepozitár Bass Fox Kodi

Repozitár Bass Fox vám poskytne prístup k kanálom, kde môžete bez problémov vysielať filmy a televízne programy. Svojim používateľom ponúka aj vysielanie živých prenosov, ktoré by mnoho populárnych kanálov neposkytlo. Je to bezpochyby jedno z najlepších úložísk Kodi pre rodinnú zábavu.

5. Genie TV RepositoryÚložisko Genie Talk TV Kodi

Televízia Genie existuje už niekoľko rokov, často ju však niektorí vážni fanúšikovia Kodi neslýchali. Toto úložisko Kodi stojí za to povedať vďaka svojim kanálom, ktoré ponúkajú televízne programy, filmy, dokumentárne filmy a oveľa viac.

6. Úložisko K3l3vraK3l3vra kodi repozitár

Toto úložisko môže mať najmenšiu databázu spomedzi najlepších zoznamov úložísk Kodi, ale je tiež najúčinnejšie. Obsahuje niektoré z najtradičnejších kanálov, ktoré stoja za osvetlenie svetiel. Prenáša filmy, televízne programy a športy.

Stiahnutie súborov ZIP Kodos Repositories

Odkazy na sťahovanie súborov zip archívov Kodi sú uvedené nižšie:

 • Odkaz na stiahnutie Super Repo: http://srp.nu
 • Odkaz na stiahnutie Noobs and Nerds: Stiahnite si súbor ZIP
 • Odkaz na stiahnutie úložiska Xunity Talk Repository: http://bit.ly/2z2xvuG
 • Odkaz na stiahnutie Dandy Media: http://bit.ly/2xA4JOu
 • Basová líška: http://bit.ly/2wyMZWu
 • Odkaz na stiahnutie televízie Genie: http://genietv.co.uk/repo/
 • Odkaz na stiahnutie úložiska K3l3vra: http://bit.ly/2xdZXKv
 • Odkaz na stiahnutie archívu tipov Kodi: http://repo.koditips.com/
 • Odkaz na stiahnutie dobrého Fellasa: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Ares: Stiahnite si súbor ZIP
 • Odkaz na stiahnutie úložiska Simply Caz Repository: Stiahnite si súbor ZIP
 • Zomboided: http://bit.ly/2czmHFu
 • Odkaz na stiahnutie Merlin: http://bit.ly/2z2OHA9
 • Odkaz na stiahnutie televízie Perflix: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Odkaz na stiahnutie bublín: https://bubbles4kodi.com/

Zabaliť veci

Je ľahšie nájsť najlepšie úložiská Kodi z tohto článku, v ktorom sme preverili všetky hlavné úložiská Kodi a vybrali sme z nich tie najlepšie. Z dôvodu nedávneho zásahu spoločnosti Kodi neexistuje žiadna záruka, že tieto úložiská budú fungovať v budúcnosti. Niektoré z najlepších úložísk Kodi záhadne zmizli v posledných niekoľkých týždňoch a niet pochýb o tom, že by bolo možné sledovať viac.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me