22 najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi z apríla 2020 s pracovnými odkazmi na stiahnutie

Prečo spustiť po najlepších kodi doplnkoch a najlepších kodi zostaveniach jeden po druhom, keď na to môžete mať najlepšieho sprievodcu kodi? Zarovnali sme niektoré z nich najlepší sprievodcovia spoločnosti Kodi 2020 pre používateľov v porovnaní s väčšinou používanými platformami. Dajte im pohľad a nezabudnite ich vyskúšať pomocou najlepšej VPN pre Kodi.


Žiadne limity nie sú najlepším sprievodcom Kodi na apríl 2020 podľa výsledkov prieskumu KodiVPN

najlepší kodi sprievodca za február 2018

Najlepší sprievodcovia spoločnosti Kodi z apríla 2020 *** Pracovný zoznam ***

 1. Sprievodca SpinzTV
 2. Man Cave Wizard
 3. Sprievodca bez obmedzení
 4. Sprievodca StreamHub
 5. Sprievodca Goodfellas
 6. Sprievodca smečom
 7. Echo Wizard
 8. Brettus Wizard
 9. Sprievodca programom CellarDoorTV
 10. Sprievodca Durexom

1) Sprievodca SpinzTV

najlepší sprievodcovia kodi

Odkaz na stiahnutie: Sprievodcu SpinzTV si môžete stiahnuť tu.

Sprievodca programom SpinzTV má všetky svoje siete pod jednou strechou, ako napríklad SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix atď. SpinzTV je nepopierateľne vysoko odporúčaným čarodejníkom, rovnako ako aj jeho prídavné doplnky. Má niektoré ďalšie funkcie, ako sú APK, emulátory, hry atď.

SpinzTV si môžete stiahnuť z vlastného úložiska. Nezabúdajte však, že nejde o oficiálneho sprievodcu, a preto musíte zvážiť použitie služby Kodi VPN. V prípade, že hľadáte bezplatné riešenie odblokovania prúdov, použite VPN pre Kodi zadarmo a zostaňte chránení a streamujte bez akýchkoľvek obmedzení.

2) Sprievodca Man Cave

Sprievodca kodmi jaskyne jaskyne

Odkaz na stiahnutie: Stiahnite si Sprievodcu Man Cave

Sprievodca jaskynnými jaskyňami je považovaný za jedného z najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi. Je to sprievodca programom a ponúka veľa funkcií, ako sú súbory, nástroje atď. Napriek všetkým týmto funkciám sa za normálnych okolností označuje ako osoba údržby spoločnosti Kodi (pozri naše podrobné najlepšie uvedené nástroje na údržbu kodi). Dôvodom je jeho mimoriadne použitie pri vyrovnávaní vyrovnávacej pamäte a miniatúr, pri vytváraní zálohy atď.

Man Cave Wizard je niečo, čo každý geológ Kodi uvádza vo svojej knižnici. Môže byť tiež nazývaný jedným z najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi 2018.

3) Sprievodca bez obmedzenia

Žiadne obmedzenia kodi sprievodca

Kliknutím sem stiahnete Sprievodcu bez obmedzenia.

Ak hľadáte najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi 2018, ako by ste mohli vynechať sprievodcu bez hraníc. No Limits Magic Wizard má atraktívne rozhranie, ktoré tiež veľmi rýchlo plní príkazy. Všetky tieto sprievodcov sú úplne aktualizované a spoľahlivé. Má kategórie pre každého a všetko, či ide o filmy, televízne programy alebo dokonca obsah pre dospelých. Sprievodca bez obmedzenia má všetko.

4) StreamHub Wiz

Sprievodca Streamhub kodi

Stiahnite si StreamHub Wiz kliknutím na tento odkaz.

StreamHub Wiz patrí medzi najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi. Vďaka tomu je vynikajúci sprievodca svojou širokou škálou kategórií programov. Nájdete doplnky pre kodi pre športy, živé predstavenia, filmy, detské predstavenia atď. Má tiež skvelé vzhľady s úžasným rozhraním..

Nenechajte si ujsť najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi 17.6.

5) Sprievodca GoodFellas

Sprievodca Goodfellas kodi

Z tohto odkazu si môžete stiahnuť a nainštalovať najnovšiu verziu GoodFellas.

Sprievodca Goodfellas Kodi Wizard môže byť trochu ťažký, ale nespomaluje systém. Obsahuje niektoré z najpopulárnejších doplnkov. Môžete mať všetky programy pre šport, IPTV a filmy atď. GoodFellas patrí medzi najobľúbenejšie sprievodcov spoločnosti Kodi.

6) Sprievodca smečom

Sprievodca rozbitím kodi

Stiahnite si ju tu.

Sprievodca Smash má všetko, doplnky, nástroje na údržbu, vzhľady, zostavenia a omnoho viac. Vo svojej knižnici má niekoľko slávnych stavieb ako Skyllar, Colossus, Horizon, Rolling Steel atď.

Sprievodca smečom musí byť vo vašej knižnici Kodi.

7) Sprievodca ozveny

Sprievodca Echo kodi

Kliknite sem, aby ste si stiahli sprievodcu Echo.

Sprievodca Echo má veľa skvelých doplnkov, atraktívnych tém a zostavení. Môžete ľahko nainštalovať doplnok, ktorý si prajete, a streamovať filmy, televízne programy a športové udalosti. Okrem tejto funkcie má tiež niekoľko nástrojov na udržanie výkonnosti vášho zariadenia Kodi.

8) Brettus Wizard

Sprievodca brettus kodi

Stiahnite si Brettus Wizard

Sprievodca Brettus Wizard je vysoko odporúčaný a oceňovaný používateľmi z dôvodu zostavenia, ktoré ponúka. Okrem stavieb spoločnosti Kodi má veľkú škálu doplnkov, ktoré sú kategorizované pre všetky pohlavia a vek.

9) Sprievodca programom CellarDoorTV

Sprievodca cellardoor tv kodi

Stiahnite si Sprievodcu CellarDoorTV

Sprievodca programom CellarDoorTV je kompletný balík pre najlepšie verzie a vzhľady. Je to rýchly a ľahko použiteľný sprievodca, ktorý má tiež veľa populárnych doplnkov. Najlepšie na sprievodcovi CellarDoorTV je jeho kompatibilita s viacerými platformami.

10) Sprievodca Durexom

Sprievodca Durexom Kodim

Ak chcete stiahnuť Sprievodcu Durexom, kliknite sem.

Durex Wizard je vlastne programový doplnok, ktorý obsahuje populárny doplnok Durex a Durex. Je to jeden z najspoľahlivejších a odporúčaných sprievodcov medzi ostatnými. Niet pochýb o tom, že je to jeden z najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi.

Najlepšie sprievodcovia Kodi pre Fire Stick

11) Evolution Wizard

Najlepšie sprievodcovia Kodi pre Fire Stick

Stiahnite si Evolution Wizard

Je to jeden z najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi na Fire Stick, pretože používateľom umožňuje inštalovať svoje obľúbené doplnky a zostavenia. Obsahuje doplnky na vysielanie živých prenosov športových prenosov, spravodajských kanálov, filmov a prehliadok pre deti.

Zameriava sa však predovšetkým na rodinnú zábavu. Dokonca aj jeho vlastný vývoj evolúcie je pekný objekt pre rodinnú zábavu.

Pozrite si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako nainštalovať kodi na paľbu.

12) Sprievodca televíziou Halow

halow tv kodi wizard

Kliknutím sem prevezmete Sprievodcu televíziou Halow

Halow TV Wizard poskytuje svoj vlastný doplnok; Halow TV, ktorá je jedným z dobrých doplnkov pre vysielanie športových udalostí. Môžete s nimi tiež streamovať filmy, televízne programy a nebudete sklamaní z dôvodu vysokej kvality streamovania. A ak čelíte akýmkoľvek obmedzeniam, skúste nainštalovať Sprievodcu Halow TV pomocou aplikácie Firestick VPN.

13) Sprievodca HyperTT

hyperton tt kodi sprievodca

Stiahnite si Sprievodcu HyperTT pre Kodi

Sprievodca HyperTT poskytuje svoju vlastnú zostavu HyperTT, ktorá obsahuje všetky obľúbené a veľmi žiadané doplnky, ako je zoznam skladieb Bob Unleashed, Pyramid, UK Turk atď. Teraz získate predstavu, že tento sprievodca je zábavnou hostinou.

14) Sprievodca deťmi

deti kodi sprievodca

Stiahnite si Kids Wizard cez SuperRepo

Názov hovorí sám za seba, pretože je to úžasný sprievodca pre deti, ktoré milujú streamovanie svojich obľúbených relácií a komiksov na Kodi. Má všetky najlepšie doplnky pre kodi pre zábavu pre deti.

15) Sprievodca Kodi Build IL

Sprievodca IL Kodi

Stiahnite si Kodi Build IL Wizard cez Kodil Repo.

Kodi Senyor vyvinula tohto sprievodcu Kodi a má všetky najlepšie nástroje, doplnky a zostavy, ktoré vás udržia na cestách. Stiahnite si a nainštalujte tohto sprievodcu a vyskúšajte rozsiahlu knižnicu doplnkov a tokov najlepšej kvality a spoľahlivosti.

Najlepšie sprievodcovia spoločnosti Kodi pre Android

Ľahšie nastavenie sprievodcu Kodi, potom nastavenie kodi v systéme Android. Vždy sa odporúča prejsť kompletným nastavením inštalácie pre kodi v systéme Android, aby nedošlo k problémom.

16) Sprievodca Tantrum APK

Sprievodca Tantrum TV Kodi

Stiahnite si Tantrum APK 

Je to jeden z najspoľahlivejších a najzaujímavejších sprievodcov pre zariadenia s Androidom. Má všetko, čo potrebujete, šport, filmy, fitnes atď. Najlepšia vec, ktorú si tohto sprievodcu všimnete, je, že sa z času na čas pravidelne aktualizuje. To je to najlepšie, čo musíte mať pri používaní Kodi.

Všetky svoje obľúbené aplikácie pre Android si môžete stiahnuť a nainštalovať pomocou sprievodcu Tantrum. Jeho knižnica je plná aplikácií pre Android. Je to skutočne jeden z najlepších sprievodcov nastavením Kodi.

17) Maverick Wizard

maverick kodi sprievodca

Maverick, ktorý získal vynikajúcu povesť prostredníctvom doplnku Maverick, prišiel s Maverick Kodi Wizard. Medzi populárnymi čarodejníkmi si urobil pevný základ pre seba. Je to skutočne úžasný sprievodca, ktorý má niektoré z najlepších programov, zostavení a nástrojov údržby.

18) Metropolitný čarodejník

Sprievodca metropolitným kodi

Kliknutím sem prevezmite sprievodcu metropolitou

Bugatsinho vyvinul tohto sprievodcu a má mnoho doplnkov na streamovanie IPTV a spravodajských kanálov na zariadeniach s Androidom. Je zaradený medzi najlepších sprievodcov nastavením Kodi.

19) Genie Wizard

Sprievodca genie tv kodi

Stiahnite si sprievodcu televíziou Genie

Ďalším z najlepších sprievodcov spoločnosti Kodi je Sprievodca televíziou Genie. Sprievodca Genie bol už nejaký čas a má nejaké pekné doplnky, hry a aplikácie pre zariadenia s Androidom. Tento sprievodca je spoľahlivý a nezmizol napriek aktuálnej situácii zásahov doplnkov tretích strán.

20) Komunitný portál

Sprievodca kodi komunitného portálu

Komunitný portál je skvelý programový doplnok, ktorý obsahuje najviac populárnych doplnkov vo svojej knižnici. Ďalšou inovatívnou vecou tohto sprievodcu je to, že používatelia si s ním môžu vytvárať svoje vlastné zostavenia. Má peknú sekciu údržby a tiež niektoré návody. Môže byť nainštalovaný prostredníctvom úložiska Noobs a Nerds.

Najlepšie sprievodcovia nastavením Kodi pre verziu Leia 18

21) Sprievodca KodiMaster

sprievodca kodimaster kodi

Stiahnite si KodiMaster Wizard

Najlepšie na tomto sprievodcovi je jeho atraktívne rozhranie; veľmi organizovaný a jednoduchý. Má doplnky správne klasifikované pre filmy, televízne programy, živé televízne programy, športy atď.

22) Mucky Duck Wizard

Sprievodca Mucky Duck Kodi

Mucky Duck je najobľúbenejší sprievodca, pretože je domovom najlepších doplnkov a zostavuje sa už dlhú dobu. Užívatelia vždy dôverovali Mucky Duck kvôli kvalite, ktorú poskytuje. Neexistuje žiadna šanca, že to môžete zanedbať. Dôrazne sa odporúča, aby ste to vyskúšali. Má pevnú pozíciu medzi najlepšími sprievodcami Kodi.

Záverečné slová

Program Kodi Wizards 17.6 je lepšou voľbou ako spustiť po jednom doplnku. Dôvodom je to, že Sprievodca poskytuje množstvo doplnkových možností, z ktorých si môžete vybrať, čo šetrí čas a námahu. Uviedli sme pre vás niekoľko najlepších sprievodcov nastavením Kodi, nezabudnite ich skontrolovať. Ak sa chcete dozvedieť viac o zabezpečenom streamovaní, navštívte našu príručku „Ako nainštalovať sieť VPN na server Kodi“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map