22 najlepších zostáv Kodi pre apríl 2020 – [s inštalačným postupom]

BEST-KODI-BUDUJE


Po nainštalovaní produktu Kodi už s ním nemôžete prestať skúmať. Prispôsobenie pomocou jedného z najlepších zostavení Kodi zvyšuje užívateľský komfort a posúva ho na novú úroveň.

Dôvodom boli doplnky kodi, ktoré sa dodávajú nainštalované v rámci zostavenia. Zostavenie spoločnosti Kodi nie je oficiálne a vyrábajú ho vývojári tretích strán.

Umožňuje používateľom využívať nové rozhranie a pristupovať k svojim obľúbeným doplnkom bez toho, aby ich inštalovali jeden po druhom. Dobrá stavba by mala tiež športové doplnky, ktoré vám umožnia streamovať veľa športových akcií.

Dôrazne sa však odporúča používať sieť VPN podporovanú spoločnosťou Kodi, aby ste si zachovali svoje súkromie a vyhýbali sa špionážnym očiam.

Exkluzívne špeciálne ponuky spoločnosti KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD mesačne

Chyťte tento obchod

surfshark

 11,95 USD 1,99 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod (3 mesiace zadarmo)

zažívacie

 9,95 USD 2,75 USDPer mesiac

Chyťte tento obchod

Postup inštalácie zostavenia je takmer podobný ako pri inštalácii doplnku. Existuje mnoho dostupných stavieb online, z ktorých si môžete vybrať najlepšie zostavenia Kodi podľa svojich potrieb. Každý užívateľ má svoje vlastné požiadavky, a preto môže ľahko vyhľadať, stiahnuť a nainštalovať vhodnú zostavu Kodi.

Hlavným problémom je veľká veľkosť zostavy a množstvo pamäte, ktorú zachytáva pri inštalácii. Nakoniec vydutí váš dočasný súbor / vyrovnávaciu pamäť a začne vytvárať oneskorenie v rámci tokov a využívania systému.

Tieto problémy dráždia používateľov, ale na koho sa môžu viniť. Preto, aby sme vám pomohli, tu je kompletný sprievodca najlepšími zostavami Kodi.

No Limits Magic je najlepšia zostava spoločnosti Kodi pre apríl 2020 podľa výsledkov prieskumu KodiVPN

no-limity-magic-build-is-the-best-kodi-build

No Limits Magic build bola vysoko odporúčanou zostavou v komunite Kodi kvôli jej atraktívnemu, ale jednoduchému rozhraniu. Všetky doplnky, ktoré zostavenie No Limits Magic poskytuje, sú funkčné a to je to, čo udržuje túto zostavu pred ostatnými.

Ďalšou skvelou vecou zostavenia No Limits Magic je, že toto zostavenie nevyžaduje žiadne prihlasovacie údaje, ako je napríklad Pin alebo Username, aby ste mohli nainštalovať zostavenie alebo získať prístup k doplnkom.

Recenzia videa nie je obmedzená

No Limits Magic Build VIDEO Preskúmanie

Najlepšie zostavenia Kodi pre apríl 2020

Každá zostava je jedinečná, pokiaľ ide o jej rozhranie, výkon a doplnky, ktoré má vo svojej knižnici. Konkurencia bola medzi zostavami náročná, pretože používatelia Kodi narastali každý deň. Takže zo všetkých dostupných verzií sú tu tie najlepšie verzie spoločnosti Kodi, ktoré vám odporúčame použiť:

 1. Vytvorenie odkazov BK
 2. Xanax Kodi Build
 3. No Limits Magic Build
 4. Zostavenie Blue Magic Kodi
 5. Diamantový prach
 6. Zostava Khaos Kodi
 7. Zostava Turbo Kodi
 8. Vydanie Diggz XENON Build Fire Stick Edition
 9. Grind Kodi Build
 10. Požiarna televízia Guru
 11. Nephilim Build
 12. Hard Nox Kodi Build
 13. Zostava Dominus Kodi
 14. Netvor
 15. Misfit Mods Lite Kodi Build
 16. Xbox Alpha

Najlepšie zostavenia Kodi pre Kodi Leia verzie 18 alebo vyššej

1. Vytvorenie odkazov BK

Tento Kodi Build prichádza s twistom. Nielenže má predinštalované doplnky, ale tiež umožňuje prezerať filmy, televízne programy aj bez doplnkov.

Toto zostavenie nám prináša vývojár Mason B je nainštalovaný z Sprievodcu digitálnym tokom. Tvorba odkazov BK Links prichádza s ľahko použiteľným rozhraním s niektorými z najpopulárnejších doplnkov ako Neptun Rising, Maverick TV, Planet MMA a oveľa viac.

Ako nainštalovať odkazy BK Kodi Build

 1. Otvorené kodi.
 2. Klikni nanastavenie ikona > Teraz z tejto ponuky kliknite na Správca súborov.
 3. Teraz dvakrát kliknite na ikonu Pridajte zdroj.
 4. Otvorí sa nové dialógové okno, kliknite na jeho miesto a zadajte túto adresu URL http://streamdigital.org/wiz/ > cvaknutie OK
 5. Pomenujte tento zdroj médií ako Streamdigi a kliknite na tlačidlo OK OK > cvaknutie OK znovu zatvorte dialógové okno.
 6. Teraz sa vráťte na stránku Domovská obrazovka Kodi a kliknite na ikonu Add-ons z ponuky na ľavej strane.
 7. Klikni na Ikona poľa z ľavého horného rohu > vybrať Inštalácia zo súboru zip voľba.
 8. vybraťStreamdigi > Kliknite na program.sdwiz.zip > Počkajte na oznámenie.
 9. K tomuto zostaveniu môžete pristupovať už od Programové doplnky oddiel v Ponuka doplnkov > Kliknite naSprievodca digitálnym streamovaním.
 10. Z dostupných možností vyhľadajte a otvorte Odkazy BK
 11. cvaknutie Inštalácia.
 12. Po inštalácii reštartujte počítač kodi a zostavenie sa automaticky načíta.

2. Xanax

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build je vyvinutá forma populárneho systému Durex Kodi build, ktorý bol nedávno zastavený. Doplnky sú dobre rozdelené do rôznych sekcií, ako sú filmy, televízne programy, živé športy atď.

Jednu vec, ktorú môžete odvodiť z jeho názvu, je, že táto zostava vás skutočne poteší aktualizovanými doplnkami. Vo svojej knižnici má veľké množstvo aktualizovaných doplnkov Kodi, rovnako ako Durex Kodi Build ;. Má integrovaného sprievodcu káblovou televíziou a skvelé športové doplnky.

Ako nainštalovať Xanax Kodi Build

 1. Otvorené kodi > Ísť do nastavenie Ponuka >Otvorené súbor manažér > Dvojité kliknutie pridať zdroj.
 2. Kliknite na miesto, kde sa hovorí <nikto> a napíšte to URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Pomenujte tento zdroj médií ako ‘xanax ‘ > Vráťte sa do hlavnej ponuky a otvorte pridaťons časť.
 4. Klikni na truhlík ikona z ľavého horného rohu > Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba.
 5. Kliknite na xanax > vybrať Xanax-repo.zip > Počkajte na oznámenie.
 6. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska voľba > xanax Úložisko > Otvorené Programové doplnky > vybrať xanax > Vyberte Xanax  > cvaknutie Inštalácia.

Stiahnite si Xanax

3. No Limits Magic Build

žiadne obmedzenia

Zažite Kodi ako nikdy predtým. Stiahnite si bez obmedzenia stavať teraz!

No Limits je nepochybne jedným z najatraktívnejších budov spoločnosti Kodi. Od nádherného rozhrania až po doplnky, všetko je jednoducho úžasné. Ponúka živé vysielanie IPTV a až 100 obľúbených doplnkov. Táto stavba je určite chorá ako v dobrom!

Stiahnite si žiadne limity

4. Blue Magic Kodi Build

Blue Magic Kodi Build nie je príliš veľká verzia Kodi, ale je to stále skvelá verzia Kodi, pretože má niektoré veľmi obľúbené doplnky Kodi. Neustále však aktualizuje čas od času odstraňovanie svojich chýb a neustále pridáva všetky najnovšie doplnky do svojej knižnice..

Blue Magic Kodi má veľmi dobre organizované rozhranie, ktoré pre používateľov nevytvára žiadne problémy. Táto zostava sa navyše veľmi dobre prebudí bez akýchkoľvek chýb pri inštalácii alebo streamovaní.
Sekcie, ktoré má v ponuke, zahŕňajú filmy, šport, televízne programy, deti, živé televízne vysielanie, systém, hudbu atď. Blue Magic je určite skvelou zostavou pre váš Kodi.

Stiahnite si Blue Magic Kodi Build

5. Diamantový prach

Diamantový prach

Pre tých, ktorí chcú mať všetko a všetko, čo je v ich dosahu, je Diamond Dust Kodi build tou najlepšou voľbou. Je to optimálna zostava Kodi, pretože ponúka veľké množstvo obľúbených a nových doplnkov Kodi, ako sú TubiTV, Death Star, Cloud TV atď..
Svoje obľúbené filmy, televízne programy a športy si môžete vychutnať pomocou vysokokvalitných odkazov na streamovanie ponúkajúcich kvalitu 720 až 1080p. Táto zostava má tiež veľa doplnkov IPTV Kodi, ale na ich použitie musíte mať sieť Kodi VPN, ktorá dokáže odblokovať geograficky obmedzené toky..

Stiahnite diamantový prach

Najlepšie zostavenia Kodi pre Kodi Krypton verzie 17.6 alebo nižšej

6. KHAOS Build

Khaos Kodi build je nový hráč v hre, ale je to naozaj úžasné zostavenie, ktoré máte vo svojej knižnici. Môžete to posúdiť na základe skutočnosti, že v komunite urobila v krátkom čase veľkú známku.

Khaos Build má nespočetné množstvo najnovších a populárnych doplnkov Kodi pre filmy, televízne programy, športy, živé televízne vysielanie, karikatúry atď. Navyše, ak používate službu Real Debrid, budete ju milovať, pretože má vyhradenú sekciu Real Debrid. Jedná sa o veľmi ľahký model Kodu, ktorý váži iba približne 140 MB a je optimálnou voľbou pre používateľov systému Android Kodi.

Stiahnite si KHAOS Kodi Build 

 7. Zostava Turbo Kodi

turbo-kodi-build

Turbo Kodi Build je nováčik v komunite Kodi, ktorý si vďaka svojim úžasným funkciám získava pozornosť všetkých. Veľkosť tejto zostavy Kodi je iba 260 MB a napriek tomu, že je taká svetlá, táto zostava Kodi má veľa vynikajúcich doplnkov Kodi.

Svoje obľúbené filmy, športy, televízne programy a dokonca aj živé televízne kanály môžete sledovať prostredníctvom doplnkov, ktoré obsahuje vo svojej knižnici.

Stiahnite si Turbo Kodi Build

Najlepšie zostavenia Kodi pre FireStick a Fire TV

8. Diggz XENON Build

Táto zostava je vytvorená špeciálne pre používateľov kodi pre používateľov FireStick a majú radi atraktívne rozhranie spolu s úžasnými a spoľahlivými doplnkami Kodi.

Diggz XENON Build je rýchla zostava z hľadiska výkonu a má všetky najnovšie doplnky, ktoré sa čas od času aktualizujú. Umožňuje používateľom sledovať ich obľúbený obsah, ako sú televízne programy, živé televízne vysielanie, šport a filmy v kvalite HD.

Má tiež doplnky IPTV Kodi, ktoré fungujú naozaj dobre, ak máte sieť VPN pre server Kodi, pretože obsah nad nimi je geograficky obmedzený

Stiahnite si Diggz XENON Build

9. Grind Kodi Build

grind-kodi-build

Grind build má veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré si môže užívateľ prispôsobiť podľa svojich vlastných potrieb. Grind Kodi Build si bude vyžadovať pp pre firesstick, pretože ide o zostavu plnú neoficiálnych doplnkov.

Okrem toho má všetky populárne a najnovšie doplnky, ktoré ho zaraďujú medzi najlepšie buildy Kodi FireStick. Môžete sledovať filmy, šport, televízne programy a oveľa viac prostredníctvom programu Grind.

Ďalšou skvelou vecou tejto zostavy je, že je ľahká a ľahko sa inštaluje..

Stiahnite si Grind Kodi Build

10. Požiarna TV Guru

Fire tv guru kodi build

Kliknite sem a stiahnite si jeden z najlepších Kodi Krypton buildov pre FireStick. Ako neoficiálne zostavenie Kodi odporúčame nastaviť PureVPN na Firestick alebo na akékoľvek iné služby VPN, ktoré sa vám páčili.

Fire guru je bezpochyby najlepším produktom Kodi pre FireStick Krypton 17.6. Táto stavba bola po celom svete vysoko cenená vďaka svojmu čistému usporiadaniu, použitiu a rýchlosti. Jednou z vecí, ktorú používatelia nenájdu, je veľkosť súboru, t. J. Približne 600 MB. Ale s počtom a kvalitou doplnkov, ktoré ponúka, stoja za túto veľkosť.

Vyhľadajte najlepšie súbory Kodi FireStick a túto zostavu určite nájdete medzi top 10. Ak dokonca hľadáte najlepšie zariadenie Kodi na výrobu požiarneho kryptónu 17.6, všimnete si to ako najlepšiu možnosť. Táto zostava nie je príliš stará, ale vybudovala si reputáciu ako jedna z najlepších verzií Kodi pre verziu FireStick Krypton.

Stiahnite si Fire TV Guru

11. Nephilim Build

Nephilim kodi build

Kliknite sem, aby ste si stiahli jeden z najlepších buildov Kodi FireStick.

Nephilim je plynulá prevádzka zostavená najmä pre zariadenia ako FireStick. Rovnako ako každé iné zostavenie má aj obľúbené doplnky. Túto zostavu vytvoril Man Cave a určite uspokojí všetky vaše chute pre bohatú zábavu.

Stiahnite nephilim

Najlepšie zostavenia Kodi pre zariadenia Android

12. Tvrdé Nox

Najlepšie Kodi Krypton Builds

Kliknite tu, aby ste si stiahli Hard Nox Build for Kodi.

Hard Nox je veľmi dobre organizovaná zostava s vedľajšími ponukami a obľúbenými doplnkami, ktoré sa pravidelne aktualizujú. Toto zostavenie nie je určené pre zariadenia s obmedzeným alebo malým pamäťovým priestorom.

To je dôvod, prečo by sme to nazvali najlepším zostavením Kodi Krypton pre PC. Zariadenia ako FireStick alebo zariadenia s Androidom nebudú schopné uchovať množstvo pamäte, ktorú pokrýva, takže je lepšie spustiť zostavenie na platformách, na ktorých máte nadmernú pamäť..

Stiahnite si Hard Nox

13. Dominus

dominus kodi build

Túto zostavu si môžete stiahnuť pomocou Ares Wizard. Toto je zostavenie CCDTV a má používateľské obľúbené doplnky a doplnky. Najlepšie na tejto stavbe je jej rýchlosť – je to jednoducho úžasné. Funguje hladko na každom zariadení bez prerušenia alebo oneskorenia.

Stiahnite Dominus

14. Šelma

The Beast kodi build

Ako už názov napovedá, šelma je zúrivá a tvrdá ako vo veľkom. Toto je bezpochyby to najlepšie zariadenie Kodi Krypton pre šport. Najlepšia vec je rýchlosť tejto stavby, ktorá je neporovnateľná. Metaforicky to znamená, že zviera nezastaví.

Stiahnite zviera

15. Misfit Mods Lite Kodi Build

Misfit-mods-lite-kodi-build

Toto zostavenie je veľmi populárne medzi používateľmi FireStick a Android. Táto ľahká zostava Kodi ponúka aj viacnásobné doplnky a medzi používateľmi Kodi vytvára veľa vzrušenia. K menším z najlepších doplnkov, ktoré má, patria Covenant, Kreslené filmy8, Made in Canada IPTV a ďalšie.

16. Xbox Alpha

xbox alpha build for Leia 18 kodi version

Ďalšou pripravovanou zostavou pre produkt Kodi je Xbox Alpha, ktorý je stále vo fáze vývoja Alpha. Stále však môže byť nainštalovaný na zariadení Kodi 18 Leia. Toto zostavenie je prítomné v úložisku Lockdown. Niektoré z populárnych doplnkov, ktoré táto zostava obsahuje, sú Neptún Rising, Pure Sports, Maverick TV atď. Užívatelia si môžu nainštalovať túto zostavu na Kodi Leia 18, aby mohli sledovať filmy, živú televíziu atď..

Najlepšie zostavenia Kodi pre Mac a Tablet

Schopnosť používať Kodi na rôznych zariadeniach je to, čo ho robí „špičkou police“ pre všetky streamované geeky. Prevažná väčšina milovníkov streamovania používa Kodi na svojich počítačoch a mobilných telefónoch. Niektorí používatelia však radšej používajú Kodi na svojich počítačoch Mac a tabletoch. Ak ste fanúšikom streamovania v počítačoch Mac a tabletoch, vyskúšajte tieto súbory Kodi:

 1. Kodi Collusion
 2. Kozmické sväté 4K
 3. Emby

Toto všetko sú nové verzie Kodi a sú kompatibilné so zariadeniami a tabletmi Mac.

Najlepšie postavenia Kodi pre Jarvis v16

Napriek tomu, že Jarvis je starou verziou Kodi, stále sa používa na celom svete šírením geekov. Pre každú verziu Kodi je k dispozícii online niekoľko úžasných verzií Kodi, z ktorých sme niekoľko vyložili, aby vám poskytli ten najlepší zážitok pre používateľov Kodi. Pozrite sa na tieto a uistite sa, že ich vyskúšate:

 1. Duff-X Kodi 18
 2. bludisko
 3. Obloha

Žiadne obmedzenia Kontrola zostavenia videa a nastavenie prehliadky

Sprievodca nastavením bez obmedzenia funkcie Magic Build

Zabaliť

Týmto sa náš sprievodca končí. Dúfame, že v našej príručke pre vaše preferované zariadenie nájdete to najlepšie, čo spoločnosť Kodi zostavila. Ak narazíte na problém s nastavením týchto zostavení Kodi alebo ak nenájdete funkčné odkazy na stiahnutie, napíšte nám komentár nižšie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map