Čo je to Kodi Skin?

Kodi Skin mení vzhľad vášho Kodi. Koža Kodi dáva vášmu Kodi nový vzhľad a dojem, kde môžete meniť farby, motívy, polohu ponuky a podobne pomocou nového modelu Kodi Skin. Stručne povedané, pomocou aplikácie Kodi Skin môžete do svojej verzie Kodi priniesť novú iskru so žiarivými farbami a obrovským množstvom prispôsobiteľných možností..

V tejto príručke vám poskytneme skúsenosti s rôznymi skiny Kodi, ktoré sú k dispozícii pre každé vaše zariadenie.

Aeon Nox je najlepším produktom Kodi Skin za marec 2019 podľa výsledkov prieskumu KodiVPN

najlepší kodi skin pre február 2018

Najlepšie skiny Kodi za marec 2019

Kodi je každý rok plná nových vzhľadov, ktoré preberajú svet Kodi. Niektoré z najlepších Kodi Skins 2018 sú uvedené nižšie:

 1. Aeon Nox
 2. Arctic Zephyr
 3. titán
 4. Black Glass Nova
 5. priezračný
 6. Aeon MQ5
 7. jantár
 8. Zadný riadok (Stiahnite si zadný riadok http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 najlepších Kodi Krypton Skins, verzia 17 alebo vyššia

1. Aeon Nox

aeon nox je najlepší kodi skin pre krypton verziu 17 alebo vyššiu

Aeon Nox je na špičke zoznamu v našich najlepších verziách Kodi Skins na rok 2017. Hlavným dôvodom je široká škála prispôsobení nastavení, ktoré môžete vykonať, vrátane farieb, motívov pleti a dokonca aj písiem. Zmena vzhľadu hlavnej ponuky je príťažlivá pre väčšinu používateľov Kodi v aplikácii Kodi Skin. Toto je pravdepodobne najlepší vzhľad pre nových aj skúsených používateľov Kodi.

2. Black Glass Nova

čierne sklo nova kodi skin

Keď sa pozriete na zariadenie Kodi Skin Black Glass Nova, pripomínalo by to systém Windows Vista z dôvodu jeho sklenených okien. Zistíte, že existujú dva režimy, t. J. Režim čierneho skla, v ktorom sa téma Kodi zmení na čierne sklo. Druhý režim sa nazýva režim Black glass Nova, kde sú dlaždice omnoho menšie.

3. Kolónka

Box kodi skin

Box Kodi Skin má na výber rôzne prispôsobiteľné hlavné menu, podponuky a mnoho rôznych widgetov. To ďalej mení farebné akcenty Kodi Skins, vďaka ktorým je téma ešte atraktívnejšia. Túto vrstvu je možné použiť na mnohých zariadeniach, pretože poskytuje aj podporu dotyku. Je to pokročilá technológia Kodi Skin a pravdepodobne nájdete v tejto kategórii.

4. Omni

omni kodi pleť

V mnohých prípadoch je skutočná vlastnosť každého produktu alebo služby skrytá za jeho názvom. Podobne je hlavnou črtou tejto Kodi Skin do značnej miery jej všadeprítomné menu. Najprv však môžete nájsť kontrastnú podobnosť s Mimic Kodi Skin. Nemá však veľa prispôsobených možností nastavenia ako pre Mimic. Jeho hlavné menu a podponuka sú prístupné z každého okna, ktoré predstavuje novú pridanú funkciu.

5. Pellucid

Pellucidná pokožka Kodi

Pellucid je jednoduchý, ale elegantný produkt Kodi Skin. Ponuka Kodi Home tejto pokožky obsahuje plagáty umiestnené v dolnej časti obrazovky a miznú animáciou. Pre ľudí, ktorí často používajú Kodi na účely sledovania živých IPTV, musia kanály Kodi vyskúšať túto pokožku, pretože to bude pre vás najzaujímavejšie. Používatelia Kodi Jarvis musia počkať, pretože Pellucid je k dispozícii iba v Kodi Krypton.

6. Jednota

jednota-kodi-skin

Unity Kodi kin je trochu rovnaká ako pokožka Confluence Kodi s výnimkou rozhrania media. Má veľmi jednoduché horizontálne menu, ale stále vyzerá skvele, pretože na domovskej obrazovke sa objavujú filmové plagáty. Používatelia, ktorí uprednostňujú veľmi slušnú pokožku; toto je pre nich vysoko odporúčané. Koža sa používa na vylepšenie všeobecného rozhrania Kodi a táto pokožka urobila krok ďalej v tom, aby s ňou tiež trochu uľahčila.

Najlepšie skiny Kodi Leia verzie 18 Beta

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 je najlepšia pleťová pleťová maska ​​Leia pre verziu 18 beta

Existuje len málo skiny Kodi, ktoré sa dobre hodia k modelu Kodi Leia, a Aeon MQ5 je jedným z nich. Kodi Leia je stále vo svojej verzii Beta a prechádza rôznymi experimentmi, ale Aeon MQ5 je jednoduchý produkt Kodi Skin, ktorý bude perfektne fungovať s novou alebo najnovšou verziou. Má právomoci upravovať každú časť pokožky, a preto je to podrobný vzhľad Kodi Skin, pretože môžete robiť veľa zmien.

8. Mriežka

grid-kodi-skin

Na modeli Kodi Leia Alpha 1 nie je veľa skinov Kodi, pretože ide o novú verziu a nebolo pre ňu veľa vyvinuté. Grid Kodi skin je však jedným z najlepších skinov Kodi na úpravu rozhrania Kodi Leia 18 a vylepšenie jeho vzhľadu. Má veľmi atraktívne a elegantné užívateľské rozhranie, vďaka ktorému je zážitok z Kodi omnoho vzrušujúcejší. Napriek obmedzenému počtu funkcií vývojári siete Grid dobre pracovali na kvalite svojej funkčnosti ako počet jej funkcií.

9. Rapier

Rapier kodi skin

Často sa hovorí, že táto pokožka Kodi je často úplnou verziou pokožky, ktorú nájdete. Funkcia, vďaka ktorej je tak kompletná, je jej široká škála možností športovej konfigurácie, ktoré sú rozmiestnené po obrazovke, ale tieto možnosti nenájdete preplnené. Patrí k najstarším dostupným produktom Kodi Skin a dobre sa hodí pre takmer všetky verzie Kodi.

10. Znovu zamerajte

Znovu zamerajte kodi pleť

Táto pokožka Kodi Skin je často najlepšou voľbou pre používateľov Kodi, ktorí používajú Kodi na dotykovej obrazovke alebo na svojich chytrých telefónoch. Okrem toho vás informuje o televíznych reláciách a filmoch, ktoré ste práve sledovali, a na základe tohto mediálneho obsahu vám poskytne podobné odporúčanie..

11. Eminencia

Eminence kodi skin

Eminence má jednoduché užívateľské rozhranie, ale zároveň nájdete mnoho malých ikon umiestnených v dolnej časti obrazovky. Aj keď pokožka nemusí byť prispôsobiteľná ako iné, ale je rýchla ako blesk. Funguje tiež omnoho plynulejšie ako ktorákoľvek iná pokožka a je odporúčaná pre používateľov, ktorí plnia svoje Kodi mnohými doplnkami kodi.

12. FTV

FTV-kodi-skin

Už ste si niekedy predstavili integráciu televízie Kodi a Amazon Fire TV? Áno, potom zažite dotyk užívateľského rozhrania Fire TV na Kodi Leia 18 teraz s FTV Kodi Skin, ktorý poskytuje vzhľad a dojem Fire TV na Kodi. Koža je k dispozícii v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi, a preto nie je potrebné žiadne nadmerné sťahovanie.

Najlepšie skiny Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšie

13. Chroma

chroma je najlepšou kodi pleťou pre jarvis verzie 16 alebo nižšie

Aplikácia Chroma Kodi Skin upravuje farby svojej témy podľa prvkov, ktoré sa nachádzajú na obrazovke. Niektoré skiny Kodi používajú na svojom pozadí rovnaké priehľadné fólie, v dôsledku čoho niektoré prvky nie sú jasne vizuálne. Chroma preto upravuje farby pozadia a tiež upokojuje vaše oči.

14. KOver

Kover kodi skin

KOver Kodi Skin je plne prispôsobená pokožka, ktorá používateľom Kodi umožňuje, aby si vytvorili svoju vlastnú pokožku podľa svojich predstáv. Pre používateľov Kodi sa to nemusí považovať za uprednostňovaný vzhľad, pretože mnohí by chceli sledovať médiá, aby sa vyhli problémom. Je však úplne opodstatnené používať tento Kodi Skin.

15. Mimic

Mimic kodi skin

Mimic je k dispozícii takmer na každom zariadení, ktoré má nižšiu hmotnosť a rýchlo sa prehráva. Má ďalšiu funkciu, ktorá vám umožňuje prispôsobiť niektoré farby a upravovať domovskú stránku pomocou grafiky fanúšikov. Mimic Skin má okrem mnohých funkcií vstavanú podporu pre zariadenia s dotykovou obrazovkou.

16. Eunique

Eunique kodi skin

Ako už názov napovedá, Eunique dáva užívateľom Kodi jedinečný zážitok vrátane jasných farieb a ľahko dostupného mediálneho obsahu. V Kodi Home má takmer všetko, čo z neho robí jednoduché používateľské rozhranie.

17. Transparentnosť

Transparentnosť kodi kože

Transparentnosť je fanúšikská umelecká koža, čo znamená, že ju možno prispôsobiť podľa želania používateľov Kodi. Podporuje všetky nové funkcie, ktoré ponúka Kodi Jarvis, a veľmi ľahko sa prispôsobuje. Noví používatelia produktu Kodi Jarvis, ktorí nie sú oboznámení s technológiou Kodi Skins, môžu tiež použiť priehľadnú fóliu Kodi Skin.

Najlepšie skiny Kodi pre Amazon Fire Stick / Fire TV

18. Arctic Zephyr

Arctic Zephyr je najlepšia pleťová pleť pre amazonky firetv a firestick

Arctic Zephyr je najlepšie zariadenie Kodi Skin pre Fire Stick a Fire TV, pretože vám ponúka veľa informácií na takej malej obrazovke. Má rôzne varianty, svetlejšie a tmavšie varianty. Aj keď nedokáže ponúknuť možnosť dotykových zariadení, ale nikdy nezabaví používateľov programu Firestick podrobnými zmenami a úpravami.

19. Hmlovina

Koža mlhoviny kodi

Hmlovina je Kodi Skin, ktorý bol postavený hlavne pre Smart TV, pretože má dotykovú podporu. Toto hudobné centrum vyniká vďaka hudobnému centru, pretože poskytuje všetky náhodné a odporúčané možnosti pre váš vkus. Ďalej ponúka možnosti prispôsobiteľné pre vaše zariadenie Firestick.

20. Xperience 1080

Xperience 1080 kodi skin

Tento Kodi Skin bol navrhnutý na sledovanie HD. Z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré ste nainštalovali do svojho zariadenia Kodi, zhromaždí všetky prepojenia na prezeranie HD a prezentuje vás na vašej domovskej stránke Kodi. Je to tiež veľmi ľahká pokožka, vďaka ktorej budú všetky vaše doplnky ľahšie.

Najlepšie skiny Kodi pre zariadenia so systémom iOS / Mac

21. Si02

Sio2 je najlepší kodi skin pre zariadenia ios / mac

Táto technológia Kodi Skin je presnou replikou rozhrania Apple TV, a preto sa najlepšie hodí pre iOS. Ďalej ponúka podobnú funkciu, pretože jej vývojári zabezpečili, že medzi obsahom, ktorý chcete sledovať, musí existovať niekoľko kliknutí. Sledovanie obľúbeného obsahu na serveri Kodi vám zaberie takmer čas. Pravdepodobne nie je veľa úprav, ktoré boli ponúknuté, ale bolo vyvinuté na uľahčenie používania pre používateľov Kodi.

22. AppTV

Apptv kodi skin

AppTV je ďalšou odporúčanou technológiou Kodi Skin pre používateľov Apple, ktorá bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby konkrétneho používateľa. Dokonca aj štýl ikon a jeho rozloženie sú podobné grafickému rozhraniu Apple TV. Funkcia, ktorá ohromí každého používateľa Kodi, je jeho rýchle rozhranie. Môže sa ďalej prispôsobiť podľa predstáv používateľov spoločnosti Apple.

23. Ace

Ace kodi pokožka

Ace je všestranný produkt Kodi Skin, ktorý je vhodný aj pre Apple iOS. Aj keď to môže podporovať prispôsobiteľné funkcie, je však sklamanie z toho, že nepodporuje živé televízne vysielanie. Je to však bohatý produkt Kodi Skin a je tiež jedným z najrýchlejších.

Najlepšie skiny Kodi pre zariadenia s Androidom

Pred nastavením Skins na vašom kodi, budete musieť nastaviť kodi na Android. Inštaláciou Kodi na Android budete vystavení veľkému množstvu streamovaného obsahu s ľahkosťou niekoľkých kliknutí.

24. Sútok

Sútok je najlepšou kodi pleťou pre zariadenia s Androidom

Konfluencia môže byť predvolenou úpravou pre Kodi, ale určite je preferovanou povrchovou úpravou Kodi, pokiaľ ide o vaše zariadenia s Androidom. Sútok je dôvod, prečo mnoho ľudí Kodi Jarvis stále miluje, a to z dôvodu jeho jednoduchého, ale efektívneho rozhrania.

25. Titan

Titan kodi skin

Titan Kodi Skin je plný farieb, napriek tomu je poučný. Vzhľadom na mediálne súbory poskytuje podrobný náčrt obsahu streamovaného obsahu. Preto vám umožňuje vybrať si film alebo televíznu reláciu podľa vášho záujmu. Vďaka jednoduchému používateľskému rozhraniu je ideálny pre zariadenia s Androidom.

26. Titán

Titánová kodi pokožka

Titanium nie je najnovší produkt Kodi Skin, ale určite funguje na akomkoľvek zariadení s Androidom. Funguje pre všetky doplnky s videom, doplnky pre programy a hudobné doplnky. Prináša vám skvelý zážitok, pokiaľ ide o streamovanie videí a hudby.

Najlepšie skiny Kodi pre televízne vysielanie

27. Jantár

Jantár je najlepšou kodi pleťou na streamovanie televíznych boxov

Jantár sa určite nelíši od pokožky ústia Kodi Krypton Skin, ktorá je predvolenou kožou pre Kodi Krypton. Po nainštalovaní Amberu do krabičiek Kodi si však čoskoro všimnete ľahší efekt. Ďalšou vlastnosťou, ktorá sa určite bude chcieť zamilovať do Amber, je jej rozhranie a výber farieb, ktoré upokojujú oči.

28. Poistka Neue Skin

Poistka Neue kodi skin

Poistka Neue Kodi Skin je určená pre všetkých milovníkov filmu, ktorý dokáže elegantne prezentovať vaše mediálne súbory. Neprináša vám veľa prispôsobiteľných možností, ale stále je omnoho lepšia ako predvolená pokožka Estiary Kodi Krypton. Dôrazne sa odporúča kvôli svojej jednoduchosti.

29. Zadný riadok

Zadný rad kodi kože

Na prvý pohľad môžete mať pocit, že rozhranie je podobné ako v systémoch iOS a OS X, ale je určite k dispozícii pre všetky streamingové boxy. Najlepšie používatelia škatúľ Kodi môžu túto kožu považovať za jedinečnú vďaka jej zážitku z domáceho kina.

30. Maximinimalizmus

maximinimalism-kodi-skin

Pre používateľov Kodi, ktorí si chcú prispôsobiť svoje užívateľské rozhranie, ale chcú ho udržiavať jednoduchý a bezproblémový, je táto pokožka pre nich nevyhnutnosťou. Maximinimalizmus je veľmi ľahká a hladká pokožka, ktorá používateľom poskytuje veľmi ľahko ovládateľný prístrojový panel. Maximinimalism Kodi skin bol veľmi odporúčaný mnohými používateľmi Kodi a odporúčame ho všetkým používateľom, pretože je to dobrá voľba.

Najlepšie recenzie Reddit Skiny Kodi

Najlepšie recenzia Kodi kože

Pred použitím Arctic Zephyr boli medzi používateľmi Kodi obľúbené skiny MQ Kodi. Po použití Arctic Zephyr však mali úžasný zážitok, ktorý im umožnil držať sa konkrétnej pokožky Kodi. Oslovuje mnoho používateľov Kodi a je zrejmé, že Arktída je omnoho lepšia ako MQ Skiny.

Najlepšie kodi skiny reddit recenziu

Titan Kodi Skin je tiež obľúbenou pokožkou mnohých používateľov Kodi a dôvodom je rozhranie v štýle Netflix. Netflix má plynulé rozhranie, kde môžete vidieť zoznam filmov a televíznych programov na prednej strane obrazovky.

Ako zmeniť skiny Kodi

Ak chcete zmeniť vzhľad produktu Kodi Skins, postupujte takto:

 1. Otvorené kodi > Ísť do nastavenie (ikona v tvare ozubeného kolieska) > Kliknite na Nastavenia rozhrania.
 2. V ponuke na ľavej strane kliknite na ikonu Koža > Teraz na pravej strane vyberte Koža možnosti pod Pozri a cíť kategórie.
 3. Zobrazí sa pole s dvoma možnosťami, t. Estouchy a ústie. Toto sú dve predvolené skiny Kodi. Viac Kodi Skins získate kliknutím na Získať viac možnosť napravo.
 4. Kliknite na ktorúkoľvek z možností Kodi Skin a zmení sa.

Aký je rozdiel medzi vzhľadmi a zostavami?

Zostavy Kodi sú kolekciou doplnkov, zatiaľ čo povrch Kodi mení rozhranie a rozloženie softvéru Kodi. Pri inštalácii programu Kodi Build sa do vášho zariadenia Kodi automaticky inštalujú rôzne doplnky.

Kodi Skins mení ponuku, tapetu Kodi a motívy Kodi, ktoré nebude možné rozpoznať, ak ide o váš starý softvér Kodi. Ak chcete zmeniť vzhľad Kodi, mali by ste radšej získať Kodi Skin. Avšak, ak chcete nové najlepšie kodi repozitáre, mali by ste si sami vytvoriť Kodi Build.

Zabaliť všetko

Kodi Skin dodáva vášmu Kodi úplne nový vzhľad so všetkými novými témami, žiarivými farbami a úžasnými umiestneniami v ponuke. Vďaka tomu je váš Kodi ľahko prístupný tým, že si mediálny obsah prenesiete na domovskú stránku Kodi. V tejto príručke sme podrobne vysvetlili všetky uvedené najlepšie Kodi Skin pre používateľov Kodi, aby si mohli vychutnať ten najlepší streamovací zážitok.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me