Najlepšie VPN pre Kodi

Ako používateľ Kodi pravdepodobne pravidelne sledujete bezplatný obsah, pretože ste teraz doma. To znamená, že pre Kodi potrebujete najlepšiu VPN, ktorá by mala skryť vašu online aktivitu.

VPN, ak sa používa v Kodi, musí mať vysokú rýchlosť pripojenia, silné zabezpečenie, odblokovanie doplnkov a neuchováva záznamy o činnosti používateľov..

Testovali sme viac ako 100+ sietí VPN zadarmo aj platených, aby sme vám priniesli to najlepšie VPN pre zoznam Kodi, ktorý vám umožní streamovať akýkoľvek obsah súkromne a anonymne.

Táto príručka vám tiež povie, ako nainštalovať sieť VPN na server Kodi a ako skontrolovať, či vaša sieť VPN pracuje počas streamovania.

6 najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi v roku 2020

Preskúmanie všetkých najlepších VPN, ktoré najlepšie vyhovujú potrebám spoločnosti Kodi, je vyčerpávajúcou úlohou. Testovali sme každú VPN na základe nasledujúcich faktorov:

  • Vysoká rýchlosť pripojenia
  • Neukladá denníky
  • Výkonné šifrovanie
  • Jednoduchá inštalácia

Tu je zoznam najlepších VPN pre spoločnosť Kodi, ktoré môžete použiť v roku 2020:

1. PureVPN – má vyhradený doplnok Kodi VPN Add-on

Purevpn-best-vpn-for-kodi

PureVPN je náš # 1 pre používateľov Kodi pretože má svoj vlastný doplnok Kodi VPN. Inštalácia je jednoduchá a pri odblokovaní doplnkov funguje celkom dobre.

S koniec 2 000 serverov ktoré sú rozptýlené 140+ krajín, máte prístup k ľubovoľnému bezplatnému obsahu odkiaľkoľvek na svete. Plus, má 256-bitové šifrovanie ktoré úplne zakrýva vašu komunikáciu Kodi.

Ďalšia dobrá vec týkajúca sa PureVPN je, že podporuje Zdieľanie súborov P2P, ktoré mnohým sieťam VPN chýbajú. Môžete pripojiť PureVPN pomocou 10 zariadení súčasne.

PureVPN pracuje s takmer každým operačným systémom a podobnými zariadeniami Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, a viac.

Nie je to najlacnejšie, ale ponúka prijateľnú cenu $ 2,91 / mesiac s 31-dňová záruka vrátenia peňazí. 

Získajte záruku vrátenia peňazí PureVPN31 dní

2. Surfshark – najlacnejšie VPN pre Kodi

Surfshark-best-vpn-for-kodi

Surfshark je jedným z najlacnejšie VPN pre Kodi k dispozícii iba za 1,99 USD mesačne. Nie je to len cenovo dostupné, ale prináša aj horiace vysoké rýchlosti.

Všetko o tejto VPN sa mi páči, ale v skutočnosti je pre Kodi to najlepšie, že sa dá použiť neobmedzené množstvo zariadení súčasne. S jedným účtom použite Surfshark na akomkoľvek zariadení.

to je so sídlom na Britskom panenskom ostrove ktorý nemá zákony o uchovávaní údajov. Aj keď vláda požiada o údaje používateľov, nemohla by im už nič poskytnúť neuchováva žiadne denníky.

Je to jediná VPN, ktorá má zabiť prepínač funkcie na Amazon Fire TV Stick. Ak používate aplikáciu Kodi v televízii Fire Firewall, radšej zapnite túto funkciu, pretože vaša skutočná adresa IP zostane skrytá, aj keď pripojenie VPN klesne.

Aplikácia Surfshark je k dispozícii na všetkých zariadeniach, ako je napríklad Windows, Mac, Linux, iOS, Android, smerovače, Roku a ďalšie. Aj za prijateľnú cenu dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí tiež.

Získajte Surfshark30-dňovú záruku vrátenia peňazí

3. ExpressVPN – najbezpečnejšia VPN pri streamovaní

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN je bezpochyby najrýchlejší a najbezpečnejší VPN v tomto zozname. Ak používate ExpressVPN s Kodi, sotva sa vyrovnáva alebo má problémy so streamovaním.

Používa najsilnejšie šifrovanie, t. 256-bitové šifrovanie AES ktoré udrží vašu online aktivitu v spoločnosti Kodi úplne skrytú a zachová aj pôvodnú IP adresu.

ExpressVPN má úžasnú ochranu súkromia, bezpečnostné funkcie, s 3000+ vysokorýchlostných serverov a úžasné funkcie streamovania ako rozdelené tunelovanie a hlavný vypínač.

Aj keď je to mierne drahé, t. J. Dostupné za 8,32 USD mesačne, stále ide o najbezpečnejšiu sieť VPN, akú kedy nájdete.

Je kompatibilný s mnohými inými operačnými systémami ako Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, atď.

Získajte záruku vrátenia peňazí ExpressVPN30 dní

4. CyberGhost – najlepšia spoľahlivá sieť VPN

Cyberghost-vpn-kodi

CyberGhost je ľahko najspoľahlivejšia VPN, pretože má najsilnejšie šifrovanie, vysoká rýchlosť, a to dokonca neuchováva žiadne denníky.

Keď som sa snažil používať CyberGhost VPN na serveri Kodi, jeho aplikácia navrhla, ktorý server bude mať najlepšia optimálna rýchlosť. Aplikácia vám povie rýchlosť a zaťaženie na každom zo svojich serverov.

Ak nájdete server, ktorý má vysokú rýchlosť a menšie zaťaženie, môžete sa vždy pokúsiť pripojiť k tomuto serveru, aby ste dosiahli vyššiu rýchlosť. V súčasnej dobe má 5 900 serverov a dostupnosť v systéme Windows 89+ krajín.

CyberGhost sa dá použiť takmer na všetkých veľkých platformách Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, atď.

S jedným účtom CyberGhost sa môžete pripojiť 7 zariadení súčasne. Iba a to stojí 2,75 dolárov mesačne 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Získajte záruku vrátenia peňazí Cyberghost45 dní

5. NordVPN – najlepšia používateľsky prívetivá VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN je jediná sieť VPN, ktorá ponúka dvojité šifrovanie VPN. To znamená, že šifruje váš internetový prenos nie raz, ale dvakrát.

Poskytuje vám prístup ku všetkým živým televíznym kanálom v službe Kodi a odblokuje aj niektoré z úžasných doplnkov pre bezplatné filmy a televízne programy. Má 5 500+ serverov dostupné v 60 krajín.

Od svojho založenia má sídlo v Panama, v Paname neexistujú žiadne zákony o uchovávaní údajov. Tiež to neuloží vašu históriu prehliadania alebo sleduje vašu IP adresu.

Dostanete 100% súkromné ​​streamovanie zaručené a rýchlosť je tiež veľmi rýchla. Je k dispozícii na mnohých rôznych zariadeniach, ako sú Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Stick, a viac.

Je tiež relatívne cenovo dostupný. Stojí len 3,49 dolárov / mesiac s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto VPN, prečítajte si nášho sprievodcu spoločnosťou NordVPN Kodi.

Získajte záruku vrátenia peňazí NordVPN30 dní

6. IPVanish – jednoduché použitie a nastavenie

Best-vpn-for-Kodi-IPVanish

IPVanish je v komunite Kodi veľmi populárny, a to právom, pretože vďaka nemu máte prístup ku všetkým doplnkom Kodi 1 300 serverov ktoré sú umiestnené naprieč 75+ miest.

Zašifruje vašu komunikáciu Kodi alebo akýkoľvek bezplatný obsah, ktorý sledujete z Kodi 256-bitové šifrovanie AES. 

S jedným účtom IPVanish môžete Kodi bezpečne sledovať z 10 súčasných zariadení. Ak máte obavy, že by to viedlo záznamy alebo históriu streamovania, nemusíte sa obávať, pretože neuchováva žiadne protokoly.

IPVanish je k dispozícii na všetkých zariadeniach vrátane Windows, Mac, iOS, Linux, Android, a viac. Cena je o niečo drahšia a je k dispozícii iba za 3,25 USD mesačne Záruka vrátenia peňazí 7 dní. 

Získajte záruku vrátenia peňazí IPVanish7 dní

Ako nainštalovať VPN na Kodi (5 jednoduchých krokov)

Ak chcete nainštalovať sieť VPN na serveri Kodi, použijem ako príklad PureVPN. Postupujte podľa týchto 5 jednoduchých krokov:

Krok 1: Zaregistrujte sa pomocou služby PureVPN (naša najvyššia odporúčaná sieť VPN)

Krok 2: Stiahnutie a Inštalácia Aplikácia PureVPN na ľubovoľnom preferovanom zariadení

Download-PureVPN-for-Kodi-app

Krok 3: Otvorené Aplikácia PureVPN a vyberte ikonu Americký server alebo akýkoľvek iný server

PureVPN-Kodi-app

Krok 4: cvaknutie pripojiť na zelenú ikonu

PureVPN-app

Krok 5: teraz Otvorte aplikáciu Kodi a začnite streamovať filmy alebo televízne programy

Kodi-streaming

Získajte záruku vrátenia peňazí PureVPN31 dní

Môžete sa tiež pozrieť na nášho sprievodcu, ktorý vám ukáže mnoho rôznych spôsobov inštalácie VPN na server Kodi.

Ako skontrolovať, či sieť VPN pracuje na serveri Kodi

Napriek tomu, že ľudia inštalujú sieť VPN na server Kodi, stále sú zvedaví, či to dokonca funguje. Vynárajú sa niektoré bežné otázky: „Sme v bezpečí pri streamovaní?“ „Ako vieme, že náš prenos je šifrovaný?“.

Na všetky tieto otázky odpoviem jednoduchým testom, ktorý vás informuje, či sieť VPN spolupracuje so spoločnosťou Kodi alebo nie. Vyskúšajte tieto jednoduché kroky:

Krok 1: Pripojte sa na server VPN vo vašej aplikácii VPN

Krok 2: Otvorené Kodi na vašom zariadení

check-if-vpn-je-pracuje-step-2

Krok 3: Klikni na nastavenie ikona

check-if-vpn-je-pracuje-step-3

Krok 4: vybrať Systémové informácie

check-if-vpn-je-pracuje-step-4

Krok 5: Teraz môžete vidieť, že vaša IP adresa bola zmenená

check-if-vpn-je-pracuje-step-5

Prečo potrebujete sieť Kodi pre sieť VPN?

Áno! Pri streamovaní v sieti Kodi veľmi potrebujete sieť VPN. Existuje veľa dôvodov, o ktorých budem v krátkosti diskutovať, ale najdôležitejším je ochrana identity.

Tu sú 3 dôvody, prečo potrebujete sieť VPN so spoločnosťou Kodi:

identity ochranaOchrana identity

Váš poskytovateľ internetových služieb pozná vašu skutočnú IP adresu. Ak sledujete bezplatný obsah na serveri Kodi, váš poskytovateľ internetových služieb buď zníži rýchlosť vášho internetu, alebo vám pošle oznámenia o porušení autorských práv.

Aby sa tomu zabránilo, VPN zašifruje váš internetový prenos alebo čokoľvek, čo streamujete na serveri Kodi. Váš poskytovateľ internetových služieb nerozpozná, že streamujete bezplatný obsah, pretože jeho všetok obsah je teraz zašifrovaný.

POŽARNE dvereObmedzenie geografického obmedzenia

Niektoré z doplnkov Live TV, ako je cCloud TV a iné, môžu bezplatne vysielať 100+ kanálov z celého sveta. Aj keď sú bezplatné, všetky tieto kanály nemôžete sledovať, pokiaľ nemáte VPN.

Napríklad, ak ste v Spojených štátoch a chcete sledovať španielsky televízny kanál, s najväčšou pravdepodobnosťou skončí s chybou, „pre viac informácií si pozrite denník“. “

Ak sa však pripojíte k španielskemu serveru VPN a potom sledujete rovnaký televízny kanál, bude sa to perfektne vysielať.

malware ochranaChráňte pred malvérom

Ako som už mnohokrát povedal, spoločnosť Kodi je softvér s otvoreným zdrojom. To znamená, že každý jednotlivec môže vytvoriť doplnok a rozšíriť vírus vo vašom počítači.

Pretože existuje veľa doplnkov, ktoré sa vytvárajú každý deň, je nemožné zistiť, ktorý z nich je zrejmý z akéhokoľvek škodlivého softvéru. Stačí získať URL a stiahnuť ju.

Vďaka tomu je vaše zariadenie náchylné na hackovanie. Sieť VPN zabraňuje hackerom vstúpiť do vášho zariadenia alebo kradnúť vaše dôležité osobné informácie.

Ak chcete získať ďalšie informácie, vždy si môžete prečítať našu príručku o tom, prečo potrebujem VPN pre Kodi.

VPN je rovnako užitočná pre Windows, Mac, iOS a Android, ako pre FireStick. Môžete si tiež pozrieť zoznam našich najlepších sietí VPN pre Amazon FireStick, aby ste si počas streamovania zabezpečili svoju televíziu Fire.

často kladené otázky

Môžem použiť bezplatnú sieť Kodi VPN?

Navrhujem vám, aby ste pre Kodi používali iba tie bezplatné siete VPN, ktoré vaše údaje nezaznamenávajú. Budete tiež musieť skontrolovať, či majú limit údajov, pretože ak áno, čoskoro skončí kvôli streamovaniu.

Potrebujem sieť VPN doma?

Či už ste doma alebo niekde na verejnosti, na zabezpečenie vašich osobných údajov budete potrebovať streamovanie siete VPN so spoločnosťou Kodi. Keďže sme všetci uviaznutí doma, je potrebné používať VPN viac ako kedykoľvek predtým.

Má spoločnosť Kodi VPN?

Kodi nemá oficiálnu aplikáciu VPN. Z tohto dôvodu je dôležité počas streamovania nainštalovať najlepšiu VPN pre Kodi.

Kľúčové jedlá

Kodi dokáže streamovať akýkoľvek bezplatný obsah, ktorý dnes nájdete na internete. Prenáša filmy, televízne programy, živé televízne programy a športy.

V skutočnosti je to najlepší spôsob, ako prepustiť poskytovateľov prémiových káblov a prejsť na Kodi. Ak však chcete skryť svoju online aktivitu pred poskytovateľom internetových služieb, musíte použiť sieť VPN.

Táto príručka obsahuje zoznam a vysvetľuje najlepšie VPN pre Kodi, ktoré chránia vašu online aktivitu, takže môžete bezpečne streamovať všetok bezplatný obsah..

Dovoľte mi pripomenúť, že naše najvyššie odporúčanie používa technológiu PureVPN. Napriek tomu, že máte doplnok Kodi VPN, má silné šifrovanie, ktoré úplne skryje váš online prenos alebo čokoľvek, čo streamujete na serveri Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me