7 dôvodov, prečo potrebujete sieť VPN so spoločnosťou Kodi

do-i-Potrebu VPN-for-kodi

Mnohokrát mi bola položená otázka „Potrebujem sieť VPN pre spoločnosť Kodi“? A moja odpoveď je vždy „Áno“, pri streamovaní v sieti Kodi by ste mali používať sieť VPN.


To jednoducho neznamená, že spoločnosť Kodi nebude fungovať bez siete VPN. Znamená to len, že veľa záleží na tom, čo vysielate.

Napríklad, 70% používateľov Kodi streamuje bezplatný obsah ktoré sú inak k dispozícii za veľa peňazí.

Ale keďže sledovanie bezplatného obsahu vás môže dostať do problémov, používanie najlepšej VPN pre Kodi je osvedčený spôsob, ako skryť svoju online aktivitu pred poskytovateľmi internetových služieb a vládou..

Aby som to nezabudol, diskutoval som o siedmich dobrých dôvodoch, prečo potrebujete sieť Kodi s VPN.

Čo je to VPN?

VPN (Virtual Private Network) je online nástroj alebo softvér na ochranu osobných údajov, ktorý udržuje všetky vaše dáta šifrované v tuneli, ktorý prúdi cez internet..

Po pripojení k sieti VPN zostanú všetky vaše údaje anonymné pre poskytovateľov internetových služieb, hackerov, vládu a všetkých externých používateľov..

Všetko začína vašou IP adresou. VPN úplne skryje vašu IP adresu a priradí vám IP adresu z jedného z jej serverov.

Naraz používajú tú istú IP tisíce používateľov. Je nemožné sledovať, čo robíte online, čo technicky znemožňuje hackovanie.

7 dôvodov, prečo potrebujete sieť Kodi pre sieť VPN

Dôvod č. 1 Udržuje vaše vysielanie v súkromí

anonymous-streamingAko som už uviedol, spoločnosť Kodi vám pomáha vysielať bezplatné filmy, televízne programy, živé televízne programy a živé športy pomocou doplnkov tretích strán, ktoré vytvárajú nezávislí vývojári..

Ak teraz sledujete akýkoľvek bezplatný obsah, čo si myslíte, že váš poskytovateľ internetových služieb urobí? Samozrejme vám pošle varovné listy.

Ak chcete, aby vaše vysielanie Kodi zostalo súkromné, budete potrebovať sieť VPN. Po nainštalovaní siete VPN a použití protokolu Kodi sa bude streamovať rovnako, ako predtým, ale tentoraz iba súkromne.

Dôvod č. 2 je anonymný v čomkoľvek, čo robíte online

anonymous-lineAk na Kodi streamujete bezplatne, urobte to s úplnou anonymitou. Ak prehľadávate internet, urobte to s úplným súkromím.

Stručne povedané, prečo by niekto vedel, čo robíte cez internet? To je správne! Prevezmite kontrolu nad svojím súkromím online a zostaňte úplne anonymní cez internet.

Či už ide o vaše mobilné, počítačové alebo herné konzoly, VPN vás pokryla. Surfshark VPN má aplikácie pre všetky zariadenia a platformy.

Dôvod č. 3: Odblokovanie doplnkov služby Live TV Kodi

odblokovanie-addonsExistujú doplnky Kodi, ktoré vysielajú filmy a televízne relácie, a potom sú k dispozícii doplnky Live TV, ktoré vysielajú živé televízne kanály z celého sveta..

Aj keď sú tieto kanály bezplatné na prezeranie, sú geograficky obmedzené. Ak napríklad chcete získať prístup k kanálom zo Španielska a nachádzate sa v USA, nebudete môcť streamovať.

Na to budete potrebovať VPN. Po pripojení k serveru v Španielsku získate prístup k zobrazeniu tohto kanála. To isté platí pre každý kanál krajiny, ktorý chcete streamovať.

Dôvod č. 4 Vychutnajte si lepšiu rýchlosť streamovania

fast-rýchlostnýTeraz je všeobecne známe, že siete VPN spomaľujú rýchlosť internetu. Ale prečo hovorím, že to pomáha pri rýchlom vysielaní?

Faktom je, že keď streamujete bezplatný obsah, váš poskytovateľ internetových služieb zníži rýchlosť, aby ste mohli čeliť problémom s vyrovnávacou pamäťou..

Ak však používate sieť VPN, môžete svoju internetovú aktivitu skryť pred poskytovateľom internetových služieb. Nevedeli by, či sledujete nejaký obsah, či je bezplatný alebo nie.

Ak nevedia, čo pozeráte, nedokážu znížiť vašu rýchlosť.

Dôvod č. 5 Ochrana proti škodlivému softvéru

ochrana-z-malwareKeďže ste už tak hlboko v inštalácii doplnku tretej strany, takmer zabudnete, že existuje pravdepodobný malware alebo vírus, ktorý by ste mohli nainštalovať pomocou týchto doplnkov..

Keď sa tento malware dostane do vášho systému, všetky vaše informácie budú ohrozené.

Najlepším spôsobom ochrany pred škodlivým softvérom je získanie siete VPN. Sieť VPN nedovolí žiadnemu škodlivému softvéru vstúpiť do vášho systému, či už vo forme doplnku.

Dôvod č. 6 Ochrana pred hackermi

ochrana-z-hackermiVždy, keď nainštalujete aplikáciu tretej strany, váš systém sa stane náchylným na hackerstvo. Prvou zbraňou každého hackera je dostať sa do vášho systému alebo zariadenia podvádzaním, aby ste klikli alebo stiahli podozrivé veci.

Akonáhle sa systém dostane do vášho systému, vaše údaje sú ohrozené, rovnako ako vaše osobné informácie, bankové informácie a ďalšie.

Na zabránenie hackerom budete opäť potrebovať sieť VPN. VPN vytvorí firewall, ktorý nebude možné preniknúť ani pre skúseného hackera.

Dôvod č. 7: Vyhnite sa právnym upozorneniam

vyhnúť-právne-oznámeniaAk používate Kodi s oficiálnymi doplnkami Kodi, nemali by ste sa obávať právnych problémov. Používatelia Kodi, ktorí používajú doplnky Kodi od tretích strán, však môžu mať právne problémy.

Väčšina doplnkov Kodi tretích strán poskytuje bezplatný obsah, ktorý je inak k dispozícii za poplatok, a preto je jeho použitie značným rizikom.

Počet používateľov Kodi v Spojených štátoch bol zatknutý, zatiaľ čo niektorí dostali právne oznámenia. Ak sa tomu chcete vyhnúť, jednoducho si dajte VPN a urobte s tým.

Je bezpečné používať bezplatnú sieť VPN so spoločnosťou Kodi?

Bezplatné siete VPN sú všade. Všetci tvrdia, že majú najlepšiu bezpečnosť a tvrdia, že odblokujú každý doplnok, to však nie je pravda.

Problém s bezplatnou sieťou VPN je v tom, že vedú denníky a predávajú vaše údaje tretím stranám za účelom výmeny peňazí.

Pri používaní protokolu Kodi a pri pokusoch o odblokovanie obmedzeného obsahu budete potrebovať bezplatnú sieť VPN pre spoločnosť Kodi, ktorá obsahuje špičkové bezpečnostné funkcie a neukladá vaše denníky..

Odporúča sa používať sieť VPN, ktorá pokrýva všetky vaše potreby zabezpečenia a streamovania. Dokonca aj niektorí z dostupných poskytovateľov VPN sú skutočne platení poskytovatelia VPN, ktorí majú bezplatný plán s obmedzenými funkciami.

Iní poskytovatelia VPN zdarma nie sú za každú cenu spoľahliví. Vedú protokoly, majú IP adresu a problémy s únikom DNS a nemajú prístup k obmedzenému obsahu.

Môžu tiež spomaliť prehrávač médií alebo televízny prijímač, čo vás bude frustrovať. Kodi tiež nemôžete používať s nainštalovaným bezplatným doplnkom VPN a vždy ho musíte spustiť na pozadí.

S prehrávačom médií môžete tiež čeliť určitým problémom, pretože to môže začať zaostávať alebo padať.

Kľúčové jedlá

Sieť VPN stále rastie, ako nikdy predtým. Trestné činy v oblasti kybernetickej bezpečnosti vzrástli do mimoriadnej miery, a preto je nevyhnutné zachovať si online identitu.

Používanie Kodi alebo streamovanie jeho obsahu zvyčajne nevyžaduje VPN, ale ak chcete zostať chránení online a udržať svoju IP adresu skrytú, budete potrebovať VPN.

Sieť VPN chráni vašu internetovú komunikáciu v šifrovanom tuneli a zostáva chránená pred očami poskytovateľov internetových služieb, hackerov a vlády..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map