7 Neznáme fakty o Khabib Nurmagomedov, ktoré nikto nevie

Khabib Nurmagomedov napriek tomu, že je majstrom a veľkým menom tohto odvetvia, veľa ľudí na celom svete v porovnaní s Conorom McGregorom veľmi dobre nevie. Od chvíle, keď bol minulý mesiac vyhlásený boj proti spoločnosti McGregor vs Khabib, ľudia začali hľadať viac o Khabib Nurmagomedov, aby zistili, kto je Orol. Tým sa zvýšilo množstvo fanúšikov, ktorí hľadajú možnosť najlacnejšej platby za zobrazenie.


Využili sme slobodu, keď sme vás informovali o najzaujímavejších faktoch o Khabib Nurmagomedov.

1. Hrubé detstvo

Hrubovanie DETSTVO --- Khabib otec

Khabib Nurmagomedov sa narodil a vyrastal v extrémne tvrdom a drsnom prostredí z geografického aj politického hľadiska. Narodil sa v chladných a drsných horách Dagestanu, neďaleko Ruska, ktoré sa stalo obeťou terorizmu a chudoby..hrubovanie DETSTVO

Samotný otec Khabib Nurmagomedov bol majstrom Samba, bojovým umením a zápasníkom vo voľnom štýle. Mal vlastnú telocvičňu a školiace zariadenie, kde sám trénoval Khabiba.

2. Je to dobre vycvičený športovec

Khabib nielen dokončil osemhran UFC, ale aj dobyl tieto veci:

 1. Bol dvojnásobným zlatým medailistom na svetovom šampionáte sambo.
 2. Dvakrát zlatý medailista v ruských národných šampionátoch Sambo.
 3. Vyhral dva turnaje No-Gi Grappling v Severnej Amerike
 4. Víťazka majstrovstiev Európy v armáde
 5. Majster Európy

Khabib má históriu víťazstva v každom športe, ktorého sa zúčastnil, a to ho robí skutočným bojovníkom.

3. Stal sa otcom v deň svojho boja UFC 219

STALA otec

Noc UFC 219 nebola len určujúcim momentom jeho kariéry UFC, ale aj jeho osobného života. V UFC 219 dosiahol veľký skok vo svojej kariére tým, že porazil Barboza a v tú istú noc sa stal otcom len pár hodín pred zápasom..

Ironic mal vidieť, ako sa tak nedbalo správa, keď sa ho pýtali na jeho emócie a či ľutuje, že tam nebol, je rodina, na ktorú reagoval chladom.

4. Nikdy nestratil ani jedno kolo

NIKDY-LOST-A-ROUND

Áno! Je pravda, že Khabib Nurmagomedov nielen vyhral každý bit bitov, ktorý nikdy nestratil ani jedno kolo. To ho odlišuje od iných bojovníkov, a preto je jeho víťazný pruh 26-0 taký zvláštny.

Je to fascinujúca skutočnosť, ktorú by si Conor McGregor mal vziať do úvahy, pretože Khabib je odhodlaný bojovník, ktorý mu nič nezastaví.

5. Je jedným z najpopulárnejších športovcov v Rusku

Šarapovová-insta

Možno si pamätáte čas, keď Khabib chválil svoju vlasť írskym (McGregor) v post-zápase na post-bojovom rozhovore UFC 205, keď povedal: „6 miliónov írskych, 1250 miliónov Ruska“. triedy, ale skôr hovoril o počte ľudí, ktorí sú za ním.

khabib-insta

Khabib je národným hrdinom v tomto športe pre ruský ľud a kdekoľvek ide, Rusi ho podporujú. Ďalšie skvelé meno, ktoré sa objaví v našej mysli, keď uvažujeme o svetovo uznávanom ruskom atlétovi, je Maria Sharapova, ktorá je tenisovou hviezdou a šampiónom v mnohých etapách. Počet fanúšikov Khabib Nurmagomedov nezanechal ani na popularite sociálnych médií. Dá sa povedať, že Khabib Nurmagomedov je v súčasnosti najobľúbenejším športovcom v Rusku.

6. Zoči-voči iba dvom špičkovým súperom Barbosa a RDA

Čelil len pre dva-top-atléti-2

Pri analýze kariéry Khabib Nurmagomedova v UFC si treba všimnúť, že počas celej svojej kariéry súťažil iba s dvoma veľkými menami..

Tvárou v tvár-ONLY-TWO-TOP-atléti - khabibn-Barboza-UFC-219

Edson Barboza na UFC 219 a Rafael dos Anjos sú jediné dve prominentné mená na zozname konkurentov Khabibu, ktoré možno nazvať tvrdými súpermi. Conor McGregor bude však nad týmito bojovníkmi príliš ďaleko. Conor McGregor je tyran, ktorý má svoj vlastný jedinečný štýl boja. Toto bude určite najťažší súper Khabib Nurmagomedov počas celej svojej kariéry.

7. Vracia sa z úrazov po dvojročnej prestávke

TAKMER v dôchodku

Khabib miluje tento šport a to je viditeľné jeho odhodlaním vnútri a zvonku prsteňa. Jedna vec, o ktorej veľa ľudí nevie, je, že Khabib bol dva roky mimo UFC; Apríl 2014 až apríl 2016. Dvojročná prestávka, ktorú si vzal, bola spôsobená opakujúcimi sa kariérami, ktoré ohrozovali zranenia, ktorým utrpel počas školení..

Podľa prameňov sa takmer vzdal a rozhodol sa odísť z UFC do dôchodku, ale jeho otec je dôvodom, prečo sa vrátil do osemuholníka.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map