Ako nainštalovať 1Channel PrimeWire na Kodi XBMC v 7 krokoch

1 Doplnok kanála pre Kodi umožňuje používateľom Kodi nielen streamovať filmy, televízne programy alebo ich obľúbený mediálny obsah, ale pridal aj špeciálnu funkciu s názvom „obľúbená sekcia“. Na tomto mieste môžu používatelia Kodi ukladať svoj preferovaný streamovací obsah. Tým sa uľahčí jeho nájdenie neskôr.


1 Doplnok Kanan Kodi zostal s Kodi ako jeden z populárnych doplnkov kodi na chvíľu, a to len z dôvodu jeho malich alebo žiadnych zlých odkazov. V tejto príručke uvádzame postupný postup inštalácie nástroja 1Channel na server Kodi.

Ako nainštalovať 1Channel PrimeWire na Kodi verzie 17
Ako nainštalovať 1Channel PrimeWire na Kodi verzie 16
1Kanála Kodi je zablokovaná
1 Stiahnutie kanála Kodi
1Kanál Kodi nefunguje

Ako nainštalovať 1Channel PrimeWire na Kodi Krypton, verzia 17

 1. odpálenie kodi > Teraz kliknite na ‘Nastavenie’ tlačidlo, ktoré sa nachádza v hornej časti obrazovky > vybrať Správca súborov.ako nainštalovať 1kanálový primewire na kodi
 2. Teraz dvakrát kliknite Pridať zdroj > Kliknite na , Žiadne ‘ a vložte adresu URL kodivpn.co/repo/kodil.zip a zadajte názov zdroj médií ako , Kodili ‘.Ako nainštalovať 1kanálový predzosilňovač na kodi kryptón verzia 17
 3. Teraz sa vráťte na Domovská obrazovka Kodi stlačením , Esc ‘ gombík > Kliknite na Add-ons > Teraz kliknite na „Inštalátor balíka“ ikonu, ktorá sa nachádza v ľavom hornom rohu.1kanálový hlavný kábel na kodi
 4. Kliknite na Inštalácia zo súboru zip > Vyhľadajte a kliknite na kodili > Kodil.zip > Počkajte, kým sa doplnok pridá umožniť.1kanálový hlavný kábel na nastavenie kodi
 5. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Úložisko Kodil > Doplnky videa> 1Channel > Inštalácia > Po inštalácii uvidíte doplnok 1Channel povolené.1kanálový prívodný kábel v nastaveniach kodi
 6. Úspešne ste nainštalovali 1Kanál Kodi Add-on.1kanálový hlavný kábel v konfigurácii kodi
 7. Ísť do Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Doplnky videa > 1Channel > Užite si to!

1kanálový súbor Primewire Kodi zip na stiahnutie súboru

Ako nainštalovať 1Channel PrimeWire na Kodi Jarvis, verzia 16

Kroky na inštaláciu doplnku 1Channel Kodi na serveri Kodi Jarvis, verzia 16, postupujú podľa rovnakých krokov, aké sú uvedené vo vyššie uvedenej príručke pre produkt Kodi Krypton, verzia 17. Nezabúdajte však, že tieto kroky môžu zostať rovnaké v oboch verziách produktu Kodi. , rozloženie je úplne iné.

V Kodi Jarvis nájdete hlavné menu umiestnené v dolnej časti obrazovky, zatiaľ čo v Kodi Krypton je hlavné menu umiestnené na ľavej strane vo zvislej polohe. Ďalší rozdiel, ktorý možno nájdete, je v časti Kodi Krypton, verzia 17, nahradená kľúčom „Systémy“ kľúčom „Nastavenia“..

Ak chcete vedieť, ktorú verziu Kodi používate, musíte ísť na Domovská obrazovka Kodi> nastavenie > Systémové informácie > zhrnutie > Vpravo dole prezrite svoju verziu Kodi.

Ako nainštalovať 1Channel PrimeWire na Kodi Jarvis, verzia 16

1Kanála Kodi je zablokovaná

Určite sa môže stať, že z rôznych dôvodov nebudete mať prístup k niektorým odkazom na filmy alebo televízne programy. Môže sa vám zdať ako prerušený, ale v skutočnosti sú tieto odkazy prístupné iba pre používateľov Kodi žijúcich v krajine, kde používateľ, ktorý odovzdal obsah, poskytol.

To znamená, že ak používateľ Kodi žijúci v ázijskom regióne nemusí mať prístup k niektorému mediálnemu obsahu, ktorý bol nahraný v americkom regióne. Toto sa nazýva geoblokovaný obsah. Ak však máte sieť VPN pre spoločnosť Kodi, nemusíte panikáriť.

Sieť VPN vám umožní prístup k geograficky blokovanému obsahu bez ohľadu na vašu aktuálnu polohu, a preto si môžete prezerať akýkoľvek mediálny obsah, ktorý ponúka doplnok Kodi. Okrem toho môžete skryť svoju IP adresu, ktorá zablokuje kohokoľvek, t. J. Vládu alebo vášho poskytovateľa internetu, aby sledoval vašu internetovú aktivitu. Môžete sa bezpečne pohybovať po internete!

1 Stiahnutie kanála Kodi

Existuje ďalší spôsob, ako nainštalovať doplnok 1Channel Kodi, ktorý vás môže preskočiť prvé štyri kroky, ktoré sú načrtnuté v uvedenom sprievodcovi. Môžete tu priamo nainštalovať súbor zip s 1 kanálom úložiska a postupujte podľa ďalších krokov:

Po otvorení odkazu, to požiada o vaše dovolenia stiahnuť do svojho zariadenia a ulož to.

Teraz začnite kodi > Ísť do Add-ons > Kliknite na Ikona Inštalátora balíkov > Inštalácia zo súboru ZIP > teraz navigáciu súbor, ktorý ste si stiahli do svojho zariadenia > cvaknutie OK.

Teraz vyberte Inštalácia z úložiska voľba > Kliknite na Úložisko Kodil > Teraz vyberte Doplnky videa > 1Channel > Inštalácia > Užite si to!

1Kanál Kodi nefunguje

Používatelia Kodi sa môžu stretnúť s niektorými problémami, ktoré môžu zabrániť fungovaniu doplnku 1Channel Kodi. Nižšie sú uvedené ich opravy:

1Kanála nepretržite visiaca

Pri inštalácii doplnku 1Channel Kodi sa používatelia doplnku Kodi pokúšajú použiť doplnok, ale čelia mnohým problémom a ťažkostiam vrátane občasného zavesenia doplnku, náhleho zatvorenia, alebo to môže jednoducho prestať fungovať.

Riešenie

Tento problém pretrváva, pretože ste pravdepodobne nainštalovali verziu 1Channel Kodi beta. Po kliknutí na tlačidlo „nainštalovať“ 1 Doplnok kanála vyzve používateľa, či chce nainštalovať novú verziu beta alebo staršiu verziu.

Beta verzia je verzia, ktorá je v súčasnosti vo vývoji a ešte nie je dokončená. Skúste stiahnuť úplnú verziu doplnku 1Channel Kodi, ktorá by mala problém vyriešiť.

Ak problém pretrváva

Používatelia spoločnosti Kodi mohli stále čeliť rovnakému osudu, aj keď si nainštalovali staršiu a úplnú verziu.

Riešenie

Dôvodom pretrvávania problému je to, že pokračujete v používaní staršej verzie Kodi, t. J. Kodi Jarvis, verzia 16. Inštaláciou najnovšej verzie Kodi, t. J. Kodi Krypton, verzia 17, sa môže problém vyriešiť.

1Channel sa nepodarilo pripojiť k URL

Keď sa doplnky Kodi pokúšajú aktualizovať na novšiu verziu, alebo keď sa majitelia doplnku zmenia, môže sa odkaz zmeniť aj prostredníctvom nainštalovaného úložiska Kodi..

Najaktuálnejší odkaz na doplnok 1Channel Kodi je http://kdil.co/repo/

Po pripojení na správny odkaz sa budete môcť nainštalovať z úložiska, ako je to opísané v sprievodcovi krok za krokom..

Zabaliť veci

Ak budete postupovať podľa podrobného sprievodcu o tom, ako nainštalovať 1 kanál na Kodi, možno budete môcť streamovať filmy, televízne relácie, dokumentárne filmy a ďalší mediálny obsah bez akýchkoľvek nákladov. Ak chcete odomknúť geograficky blokovaný obsah vo vašej oblasti, musíte mať na prístup k médiu Kodi VPN. Ak sa zdá, že 1Channel Kodi nefunguje, možno budete musieť prekonať tieto problémy pomocou určitých krokov. Po inštalácii je dobré ísť!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map