Ako nainštalovať Afdah na Kodi – streamovanie filmov zadarmo online na serveroch Leia, Krypton, Jarvis, Firestick

Afdah-Kodi-addon


Doplnok Afdah Kodi umožňuje používateľom streamovať svoje obľúbené filmy zošrotovaním odkazov cez stream Afdah.TV na Kodi v kvalite HD. Najlepšia vec je, že môžete odblokovať Afdah na serveri Kodi pomocou siete Kodi VPN a používať ju, ako chcete..

Čo je Afdah.TV ?

Afdah.TV bola globálna služba online streamovania, ktorú vysoko sledovali buldozeri, pretože mohli sledovať filmy na HD na Afdahu.

Aplikácia bezplatných filmov Afdah bola spustená pred niekoľkými rokmi, ale kvôli problémom s pirátstvom sa webová stránka filmov Afdah; Aplikácia bezplatných filmov Afdah.TV a Afdah bola penalizovaná, a preto bola zablokovaná webová stránka Afdah TV a Afdah Movie..

Avšak, Afdah.TV sa odrazil a zmenil svoju doménu na Afdah.to a opäť používatelia mali prístup k aplikácii Afdah filmy zadarmo.

Prečo a kde je Afdah TV App blokovaná?

Afdah.TV bol zablokovaný predovšetkým v Spojenom kráľovstve, pretože veľa používateľov dostalo oznámenia, keď sa pokúsili získať prístup na webovú stránku. Tu je snímka z oficiálneho účtu sociálnych médií Afdah s otázkou, či bola webová stránka Filmy Afdah vo Veľkej Británii zablokovaná alebo nie:

Prečo a kde je Afdah TV App blokovaná?

Ako odomknúť Afdah App ?

Ak chcete nechať odblokovať Afdah, budete potrebovať dobrú službu VPN, aby ste obišli geo-obmedzenie, ktoré z toho vyplýva. Poskytovatelia internetových služieb vo Veľkej Británii zablokovali prístup k Afdah a existuje veľa proxy serverov dostupných online, ktoré vám pomôžu pristupovať k Afdah TV aplikácii, ale vždy existuje riziko použitia takýchto serverov online, pretože jediný únik DNS vás môže priviesť k vážnym problémom..

Repozitár Afdah Kodi

Afdah Kodi bola predtým dostupná v úložisku Mucky Ducks, ale úložisko Mucky Duck už nefunguje. Teraz je však k dispozícii v úložisku spoločnosti Kodi Israel. V tejto príručke sme uviedli kompletný postup inštalácie doplnku Afdah Kodi a môžete si ho pozrieť, aby ste si mohli vychutnať filmy vo vysokom rozlíšení v doplnku Afdah Kodi a mať rovnaké skvelé skúsenosti s aplikáciou Afdah TV na vašom zariadení Kodi..

Ako nainštalovať Afdah vo verziách Kodi Leia a Krypton

 1. Spustite program Kodi na vašom zariadení > Klikni na nastavenie ikona.ako nainštalovať afdah na kodi
 2. Kliknite na Správca súborov > Dvojité kliknutie Pridať zdroj.ako nainštalovať afdah na kodi kryptón verzie 17.6 alebo nižšej
 3. cvaknutie , Žiadne ‘ a zadajte adresu http://lazykodi.com/ > cvaknutie OK.ako pridať afdah na kodi firestick
 4. Pomenujte túto adresu URL: „Lazy Kodi“ a kliknite na tlačidlo OK OK > cvaknutie OK znovu sa dialógové okno uzavrie.afdah.tv addon on kodi jarvis
 5. Vráťte sa do Hlavné menu Kodi > cvaknutie Add-ons > Kliknite na ikonu Box-icon.nastaviť afdah na kodi
 6. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP voľba.afdah addon nefunguje
 7. Teraz vyberte Lazy Kodi dostupné možnosti.Stiahnite si addon afdah kodi
 8. Kliknite na úložísk > Kliknite na ANDROIDABA > Otvorené Úložisko > vybrať repository.kodil-104.zip.úložisko afdah
 9. Teraz kliknite na možnosť Inštalovať z úložiska.afdah.to pre filmy online zadarmo
 10. Otvorte úložisko Kodil > Prejdite na položku Doplnky videa > Vyberte Afdah > Kliknite na tlačidlo Inštalovať

inštalujte lenivé úložisko afdah 2018

Ako nainštalovať Afdah na Kodi Jarvis v16 a vyššie

 1. Stiahnite si Súbor zip archívu Kodil.
 2. Otvorené Kodi Jarvis V16.
 3. Kliknite na Inštalácia zo súboru ZIP > Prejdite si systém a otvor stiahnutý súbor > Počkajte na oznámenie.
 4. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska > Otvorené Úložisko Kodil.
 5. Otvorené Doplnky videa.
 6. Kliknite na Afdah > cvaknutie Inštalácia > Počkajte na oznámenie.

Ako nastaviť Afdah na Fire Stick ?

 1. Otvorené kodi na Ohnivá palica. Ak nemáte nainštalovaný Kodi na Fire Stick, nainštalujte ho najskôr.
 2. Ísť do Možnosti vývojára > Zapnite ladenie ADB a aplikácie z neznámych zdrojov.

Teraz postupujte podľa inštalačnej metódy vypracovanej skôr pre verzie Kodi Leia a Krypton, pretože nebude žiadny rozdiel.

Na odblokovanie jeho obsahu môžete použiť program Firestick Kodi 2020 s bezplatným VPN.

Chyby / problémy / opravy Afdah

Afdah Addon nefunguje

Táto chyba sa môže zobraziť na vašom Kodi, keď sa pokúsite získať prístup k doplnku Afdah Kodi na hromadenie filmov. Dôvodom tejto chyby môže byť zastaraný zdroj doplnku alebo doplnok môže byť zastaraný.

fix

Nainštalujte doplnok Afdah Kodi z úložiska Kodil, ako je uvedené vyššie v tejto príručke. Doplnok bol predtým k dispozícii v úložisku Mucky Ducks, ale úložisko už nefunguje, čo spôsobuje problémy s prístupom k tomuto doplnku..

Mucky Duck Repo nefunguje

Úložisko Mucky Duck bolo jedným z najpopulárnejších úložísk doplnkov Kodi a hostilo mnoho populárnych doplnkov Kodi. Keďže však išlo o archív doplnkov tretích strán, bolo preto pravdepodobné, že bude odstavené.

fix

Úložisko Mucky Duck bolo vypnuté a všetky doplnky, ktoré hostil, sú teraz k dispozícii v iných úložiskách. Podobne ako tento doplnok Afdah bol k dispozícii v úložisku Mucky Duck, teraz je však k dispozícii v úložisku Kodil.

Recenzie Afdah Kodi

Doplnok Afdah Kodi a repozitár Mucky Ducks mali v komunite Kodi vynikajúcu povesť, ale od jeho vypnutia nad ním zdvihol obočie mnoho používateľov:

Komentár z diskusie burnt_wick komentár z diskusie "Sú všetky Muck Ducks pridané? Mám problém so získaním ďalších doplnkov Mucky Ducks, aby som mohol pracovať na novej inštalácii Kodi 17. VPN žiadna pomoc, podrobnosti v texte nižšie.".

Záverečné slová

Afdah.TV je úžasná webová stránka na streamovanie online, ktorá bola vylepšená, keď bol doplnok vyvinutý pre spoločnosť Kodi. Samotná táto stránka sa však zapojila do pirátstva, a teda aj jej doplnok. Úložisko, ktoré hostilo doplnok, bolo vypnuté, ale doplnok je teraz k dispozícii v úložisku Kodil. Vyskúšajte tento doplnok filmu, pretože má čo ponúknuť, ale na ochranu svojho súkromia použite VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map